TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Torba Zarf

için 1,006 sonuç bulundu.

Torba Zarf

Torba zarflar, kırtasiye ve ofis ürünleri arasında çoğu zaman hayat kurtarıcı olan ürünlerdir. Zarf içine koyup postalayacağınız ya da arşivlemek veya saklamak istediğiniz kâğıt dokümanları katlamadan, dokümanların formunu veya görünümünü bozmadan torba zarf içine koyabilirsiniz.

Torba Zarf Nedir?

Torba Zarf Nedir?

Özellikle ofis ortamında sürekli kâğıt ve kırtasiye işi olur. Önemli evrakların özenli bir biçimde zarflara konulması ve önemli kişilere gönderilmesi gereken durumlarda söz konusu evraktan ya da dokümandan daha küçük bir zarfa koymanız hem dokümanın formunu bozar hem de evrakı alan kişinin buruşuk bir dokümanla karşılaşmasına neden olarak ciddiyetinizi sarsabilir. Zarf içinde koyduğunuz kâğıt evrakların kat yerleri evrakın okunabilirliğini düşürebilir, evrak yıpranabilir. Torba zarflar işte bu anlarda ofisinizin hayat kurtarıcısı olarak işlev gösterirler. Torba zarf çeşitleri aynı zamanda ev içi düzenleyiciler olarak da kullanılabilirler. Kaybolmasını istemediğiniz önemli doküman ve evraklarınızı uygun ölçülere sahip torba zarfların içine koyarak saklayabilir, eğer evinizde saklamanız gereken çok fazla kâğıt doküman bulunuyorsa bunları gruplandırıp torba zarfların içine koyabilirsiniz. Bu aşamadan sonra, torba zarfların üzerine zarfın içindekileri yazabilir, dokümanlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bir başka çözüm ise, saklamak istediğiniz dokümanların üzerine yapışkanlı not kâğıtları ile zarfın içinde olanları yazmak olabilir. Yapışkanlı not kâğıtlarını incelemek için aynı adlı kategorimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Torba Zarf Ebat ve Ölçüleri

Torba Zarf Ebat ve Ölçüleri

Torba zarflar çeşitli ebat ve ölçülerde bulunur. Yaygın olarak kullanılan ve üretilen torba zarf ölçüleri 26cm x 35cm, 17cm x 25cm, 30cm x 22,5cm, 40cm x 30cm, 21cm x 28cm, 24cm x 32cm, 33cm x 45cm, 16cm x 23cm ve 12cm x 25 cm’dir. Örneğin, ASİL marka torba zarfları bu torba zarf ebatlarından çoğunu barındırmaktadır. Gördüğünüz gibi, dokümanlarınızın boyutlarına göre edinebileceğiniz torba zarf çeşitleri geniş bir skala çizer. Aynı zamanda 110 gr, 100 gr ve 90 gr kâğıt seçenekleriyle torba zarf edinebilirsiniz. Eğer çok sayıda torba zarfa ihtiyacınız oluyorsa, en mantıklısı paketler halinde torba zarf edinmektir. Torba zarflar, 100’lük, 50’lik, 250’lik ve 500’lük paketlerde toplu olarak satın alınabilir. Torba zarfların çoğu kendinden yapışkanlıdır.

Torba Zarf Çeşitleri

Torba Zarf Çeşitleri

Kraft kâğıdından yapılan kraft torba zarflar, kahverengi bir görünüme ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Beyaz torba zarflar yüksek kalitede ve dayanıklı beyaz kâğıttan imal edilir. Torba zarflar içinde yalnızca kâğıt değil, hassas materyaller de taşımak istediğinizde, hava yastıklı ya da hava kabarcıklı olarak anılan hava kabarcıklı torba zarflar imdadınıza yetişecektir. Eğer torba zarf fiyatlarını incelemek ve ihtiyacınıza uygun olan torba zarfı hemen satın almak isterseniz, n11.com mağazalarının geniş ürün yelpazesi size aradığınızı sunacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3K (3)
3M (1)
As (1)
Bold (1)
Comix (1)
Dara (1)
(415)
Doğan Zarf (132)
Fulsan (1)
Gen-Of (1)
Kraf (6)
MAS (1)
ofmark (2)
Oyal (142)
Schmincke (1)
Serve (2)
Umix (14)
Umur (6)
Uni (2)
Vox Art (2)
Yener (19)
Zarfsan (103)
Zebra (1)
Zig (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(75)
ve üzeri (91)
ve üzeri (94)
ve üzeri (94)
ve üzeri (96)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL