Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

2K
3K
3M
404
Liz
BK
Oem
Cem
Art
Bk
As
A5
Daf
3A
Sim
Ema
Erl
Exp
Moi
Uni
Zig
Başka bir kelime deneyin

Sayfa Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Defterler

için 19,206 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Staj Defteri

    (64)
    25,00 TL
    +
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Defter

Dünya üzerinde herkes tarafından yapılan bazı klasik eylem vardır. Bu eylem her yaş kesimi için uygun olup, hangi amaca hizmet ettiği kişiden kişiye göre değişiyor. Gündelik yaşantıda kullanılan defterler kullanıcı tercihine göre farklılık gösteriyor. İnsanların beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarlanmış olan bu defterler öncelikle kalite ilkesi ile hazırlanmış ve uzman bir kadro tarafından kontrol ve analizleri yapılıyor. Tüm bu süreçler doğrultusunda başarılı ürünler ortaya çıkıyor ve piyasaya sunuluyor. Kullanıcının tercihine göre farklı çeşitleri bulunan bu not defteri renk, tür, boyut ve içeriği ile değişkenlik gösterirken bazı defterler kullanım amacına uygun iç dizaynı ile eşsiz tasarımlar oluşturuyor. Yazma eylemi için kullanılan defterler, yazı yazmak, not tutmak ya da kişisel olarak bir bütün oluşturmak için kullanılıyor olup yaş kesimine göre çeşitli alanlarda kullanım sağlıyor. Okul çağında bulunan çocuk ve yetişkin bireyler ciltli, spiralli defterleri daha çok tercih ediyor. Okul dönemi için gerekli olan ve ders notlarına uygun olarak tasarlanmış çizgili defter, kareli defter gibi farklı çeşitler kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra bir şirket ya da ticari evrak tutmak isteyen işletmelerin sıklıkla kullandığı özel ticari defterler bulunuyor. Ticari gelişmelerin takibinde kolaylık sağlanması amacıyla özel hazırlanmış olan bu defterler; kasa defteri, kayıt defteri ve çek kayıt defterleri gibi farklı modelleri ile hazırlanıyor. Yazı yazmak ve not tutmayı seven bir kesim insanın özellikle baskılı ve tasarım defterleri tercih ettiği biliniyor. Bu tasarım defterler diğer defter boyutlarına göre daha küçük olup el çantasında rahatlıkla taşınabilir özelliğe sahip ve aynı zamanda pratik kullanım sağlıyor. Geniş kullanımı olan bu not defterleri, evde, ofiste ve gündelik yaşantı içinde işlevsellik sunuyor. İnsanlar bazen yoğun okul ortamı ve bazen iş ortamı içinde not tutması gereken yerlerde bu tür defter ve not alabilecekleri bir zemine ihtiyaç duyuyor. Son dönemlerde oldukça popüler olan defter ve ajanda modelleri dinamik ve kolay kullanımı ile ihtiyaç anında taşınabilir özelliğe sahip oluyor. Tüm bunların yanı sıra özellikle not almaktan hoşlanan bir kesim insan için eşsiz tasarımlar farklı bir merak uyandırıyor.

Not Tutmanın Modern Zamana Yansıyan Tasarımları

Not Tutmanın Modern Zamana Yansıyan Tasarımları

İnsanların gerek iş hayatı gerek okul ve bazen günlük yaşam içinde de kullanımı oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan not tutma eylemi süregeliyor. Farklı kategori türleri için özel hazırlanmış ve amaçları doğrultusunda çeşitleri belirlenmiş olan bu defterler her kesimin ihtiyacını üst seviyede karşılıyor. Dış kapak tasarımı ve dayanıklılığı ile kalitesini gözler önüne sererken bunun yanı sıra kullanılan materyaller ve iç yapısı ile kullanıcılar için büyük önem taşıyor. Kullanıcı beğenisine sunulan bu tasarımlar beklenti ve ihtiyaçları gözetmeksizin kullanıcı tarzına uygun farklı modeller ve renk seçenekleri ile kullanıcı isteğini karşılıyor. Okul çağında olan çocuklar ve yetişkinlerin kullanabileceği tarzda tasarlanmış spiralli defter modeli renkli kapak tasarımı ve çizgili ya da kareli olarak kullanıcı tercihine sunuluyor. A5 boyutunda hazırlanan toplam 160 sayfalık defter ders notlarını tutmak için oldukça tercih ediliyor. Bir diğer model ise spiralli defterin A4 boyutu ile hazırlanıyor. Dış kapak tasarımı sert plastik ve renkli bir şekilde hazırlanmış ve toplam 120 sayfa sunuluyor. Üniversite öğrencileri tarafından sıklıkla tercih edilen ciltli defterler, kalın sert bir kapak tasarımı sunuyor. Pastoral renkli defter modeli, toplamda 60 sayfa olup kolay kullanım imkanı sağlıyor. Okul dönemine yeni başlamış çocukların normal yazının yanı sıra güzel yazı eğitimi veriliyor. Güzel yazı eğitimi için tercih edilen güzel yazı defteri farklı tasarımı ile kullanıcıya eşsiz bir tasarım sunarak kullanım kolaylığı sağlıyor. Güzel yazı defter modeli, çoğunlukla kırmızı ve mavi çizgilerden oluşarak yazı alışkanlığı kazandırmak amacıyla tasarlanıyor. Genellikle ilk üç sınıf için tercih edilen bu yazı eğitimi ilerleyen zamanlarda çocukların düzgün yazabilmek ve alışkanlığını geliştirmek için hazırlanıyor. İç tasarımı ve yönlendirici örnek yazılar sayesinde çocuklar için kolay kullanım imkanı oluşturuyor. Yazma alışkanlığını kazanmaya çalışırken bazı çocukların diğerlerine bakılarak daha fazla zorlandığı tespit ediliyor. Okul çağına yeni başlayanların adapte olması ve zorlanmaları en aza indirgemek için bir diğer model olan örnek harfli yazı defteri sunuluyor. Bu defter içinde dik çizgi, eğik çizgi, el alıştırmaları yuvarlak ve zikzak çizgiler gibi daha kolay kavrayıcı uygulamalar bulunuyor. Renkli ve resimli ikonlar sayesinde çocukların ilgisini çekerek öğrenmeyi amaçlayan bu defter türü aynı zamanda eğlendiriyor. Sayfamızda yer alan GIPTA defterler de, çeşitli renkleri ile dikkat çekiyor.

 Son Zamanların Trendi Tasarım Defterler

Son Zamanların Trendi Tasarım Defterler

Ekosistem üzerindeki değişimler ve insanoğlunun yaşamını günden güne etkileyen çevresel faktörler ile günlük işler sıklıkla değişkenlik gösteriyor. Toplum ve toplum içindeki sorumluluk bilincinin artmasıyla ortaya çıkan sonuçların bilinçli bireyler ile sürdürülmesi bekleniyor. İnsanlar kendi yaşamını ve çevresindeki insanlara katkı sağlamak için sürekli bir gelişim süreci oluşturuyor. Bu gelişim süreci ile farklı koşullar sağlanarak çok fazla alan ortaya çıkıyor. Her koşulda yenilenen ve üstüne eklenerek gelişen dünya ile birlikte toplumda gelişmeyi sürdürürken bu süreçte insan kendileri için önem arz eden bazı şeyleri yanında bulundurmayı tercih ediyor. Tasarım defterler ve not defterleri bu süreçte üst seviyede yardımcı olarak yer alıyor. Taşıması kolay olan bu defter çeşitleri kişiye özel tasarlanarak kullanıcı beğenisine sunuluyor. Özel tasarım olan kişiye özel siyah defter modeli, 1. sınıf kalitesinde hazırlanarak üzerine lazer ile kullanıcının ismi yazılıyor. Sert kapak tasarımı ile dayanıklı yapısını gözler önüne seren bu model, yine 1. sınıf kalite ile hamur kağıttan üretiliyor. Toplamda 100 yaprak ile 13 cm eni ve 21 cm boyu ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Bir diğer model olan karton kapak spiral defter ise inovatif bir yapıya sahip olup gelişmiş üst düzey bir kalite sergiliyor. Özgün tasarımları ile görenleri mest eden bu model, kağıt ve kapak kalitesi ile dikkat çekerek çizgili ve çizgisiz formda sunuluyor. Geniş ürün alternatifleri ile piyasaya sürülen bu ürün, iş ve eğitim hayatına üst düzey verim sağlıyor. Taşınabilirliği ve kullanımı oldukça kolay olup aynı zamanda sadece öğrenciler için değil farklı tarzı tercih eden tüm tüketicilere uygunluk gösteriyor. Dinamik yaşam tarzı ile ihtiyaç doğrultusunda sayfa adet seçenekleri sağlanan bu defter modeli, A4-A5 boyutlarıyla büyük ilgi görüyor. Minimal yaşam tarzını benimseyen diğer kullanıcılar için özel olarak daha sade ve kusursuz tasarlanan isim baskılı defter modeli, farklı renk ve alternatifleri ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Toplamda 244 sayfa olup orta boy yapısı ile kolay taşınabilirlik sağlıyor. Defter üzerinde sunulan isim tercihi 25 karaktere kadar uzayarak kullanıcı isteği göz önünde bulunduruluyor. Aynı zamanda hediye olarak sıklıkla tercih edilen bu defter modellerinden daha gösterişli bir model olan 3d deri defter, 1. sınıf kalitesi ile dış kapak tasarımında 3D kabartmalı tasarım sunuyor. Suni deri ile özel hazırlanmış olan ve toplamda 200 sayfa bulunduran bu defter modeli, A5 ebatında kolay taşınabilirlik sağlıyor. İç yüzey kağıt kalitesi ve bunun yanı sıra iki renkli yaprak ile tasarlanan model, hediyeleşmeyi seven kullanıcılar için alternatif olabiliyor. Sayfamızda yer alan takvimler de, özellikle yeni yıl hediyeleri için sıkça tercih ediliyor.

İş Hayatında Kolaylık Sağlamak İçin Tasarlandı

İş Hayatında Kolaylık Sağlamak İçin Tasarlandı

Yoğun iş temposu ve süreklilik halinde bir işleyiş sürerken işyeri ve işletmelerin kendilerine ait cari hesapları, planlaması ticari evrakları ve bunun gibi birçok ticari yazının düzenli bir şekilde tutulması gerekiyor. Bunun için özel olarak tasarlanmış olan ticari defter modellerinden iş sağlığı güvenliği tespit ve öneri defteri olup karton kapak tasarımı ile kaliteli bir görüntü oluşturuyor. Bu defter modeli, 21-27.5 cm boyutlarında olup işlevsel bir kullanım alanı sunarken aynı zamanda iç yapraklarında bulunan düzenleyiciler sayesinde pratik ve zamandan tasarruf sağlıyor. Şirket ve işletmeler için çok fazla artısı bulunan bu defterler farklı çeşitleri ile kullanıcı tercihine sunularak ön plana çıkarılıyor. Kolay ve taşınabilir özelliğe sahip olan planlama defteri farklı çeşitlerde hizmet sunuyor. Bir diğer model işe işletmelerin muhasebesini tutarken alacak verecek hesabına ve diğer ticari işlemlerin kaydını yapmak için özel tasarlanan envanter defteri modelidir. Bu defter modeli 16 yaprak özelliği ve sert kapak tasarımı ile kaliteli bir ürün ortaya koyarken aynı zamanda kolay kullanım imkanı sağlıyor. Ticari evraklar ve işletmelerin yoğun çalışması ile kasadan giriş çıkış yapılan tüm maliyetin kaydı tutuluyor ve ay sonunda bu tutara göre aylık ve yıllık planlama programı hazırlanıyor. İşletmelerin tutar kaydı için tasarlanan kasa defteri modeli, 320 sayfalık bir defter olup sert ve suni deri ile hazırlanmış kapak tasarımı sunuyor. Bu kaliteli ve dayanıklı model ile hem kolay taşınabilirlik sağlanıyor hem de iç plan tasarımı sayesinde pratik kullanımda yardımcı oluyor. Bu modellerin yanı sıra damga gelir vergisi defter modeli ile kaliteli bir defter sunularak iç yüzeyinde bulunan bu vergi işlemlerine ait planlama düzeni sağlanıyor. Firmalar hastaneler marketler gibi birçok işletme için gerekli olan bu evraklar ya da planlayıcı defter modelleri kullanıcının işini oldukça kolaylaştırıyor. Hastaneler için tasarlanmış olan bir diğer model ise hasta kayıt defteri olup suni deri ile ciltli bir şekilde hazırlanıyor. Hastaların kayıtlarını tutarak her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşım sağlanmasına yardımcı olan bu defter modeli 400 sayfa ile uzun ömürlü kullanım sunuyor. Bu defterlerin dışında kullanılan diğer model ise ticari evraklar olup tediye makbuzu, para makbuzu, aidat makbuzu ve ticari fihrist gibi diğer türleri ile farklı hizmet sağlıyor.

Özel Tasarım Defterlerin Sanat ile Buluşması

Özel Tasarım Defterlerin Sanat ile Buluşması

Günümüzde insanların farklı sanat dallarına yönelmek ve ortaya çeşitli ürünlerin çıkması ile bazı defter türlerine ihtiyaç duyuluyor. Okul öncesi için temel gelişim eğitimi sağlaması açısından özel tasarım ürünler hazırlanıyor. Bu özel tasarım ürünler içinde bulunan materyaller ve yönlendirici içerikler ile çocukları eğlendirirken aynı zamanda eğitiyor. Çocuklar için özel tasarlanmış olan modellerden biri telli ve spiralli resim defteri olup yönlendirici bir fırsat sunuyor. 15 yapraklı bu resim defteri kalan diğer sayfaları çocukların kendi hayal gücü ile düşünerek doldurmalarını sağlıyor. Bu modellerden bir diğeri ise suluboya defteri olup spiralli ve kaliteli bir ürün sunuluyor. A5 boyutlarında kullanışlı bir yapıya sahip olan bu defter her yaş kesimine uygunluk gösteriyor. Okul çağı ve ilerisi için sanatı kendine anadal edinmiş diğer bireyler için kolay kullanım sağlayan farklı tarz da defterler ortaya çıkarılıyor. Çeşitli modeller ve kullanıcı tercihine göre hazırlanan renkleri farklı tarza sahip kullanıcıların dikkatini çekiyor. Eskiz blok defter modeli ile eşsiz çizimler ortaya çıkmasını sağlarken aynı zamanda farklı defter boyutları ile kullanıcı tercihine bırakılıyor. Belli bir kitle ve daha çok üniversite öğrencilerinin tercih ettiği teknik çizim defterleri çizim alanında ilerlemek isteyen kullanıcılar için tasarlanıyor. Bu özel tasarım çizim defterleri farklı bir yapı ile sunularak 1. sınıf kalite sunarken aynı zamanda kaliteli hamur yaprakları ile çizim sırasında kolay kullanıma yardımcı oluyor. Sert kapak eskiz çizim defter modeli eskizler ve notlar için kusursuz bir alan sunuyor. 140 gram ağırlığında asitsiz kağıt özelliği ile hazırlamış ve 21-29 boyutlarıyla işlevsel bir ürün ortaya konuluyor. Kapak tasarımının elastik yapısı ve suni deri ile kaplanarak eşsiz bir model kullanıcı beğenisine sunuluyor. Çok amaçlı sanatsal resim ve çizim defter modeli ise her türlü kullanıma uygunluk sağlarken bunun yanı sıra her yaş kesimine hitap ediyor. Çocukların ve yetişkinlerin ortak olarak kullanabileceği bir diğer sanat eseri olan müzik defter modelleri günümüzde sanatın farklı öğrenme biçimlerini yansıtıyor. Okul çağında daha sonrasında sıklıkla kullanılan bu defter modelleri nota ve şarkı sözlerini anlaşılır biçimde düzenlenmesini sağlayarak kolay ve anlaşılır bir kullanıma zemin hazırlıyor. Spiralli müzik defteri modeli A4 boyutunda ve 40 yaprak sunularak kaliteli bir ürün ortaya çıkarılıyor. Bu müzik defteri içinde bulunan çizgiler ve düzenlemeler sayesinde kolay kullanıma ortam hazırlıyor.

 Özel Tasarımlara Hayatınızın Her Alanında Yer Verin

Özel Tasarımlara Hayatınızın Her Alanında Yer Verin

Modern dünya üzerinde günden güne gelişen teknoloji ile her şey farklı bir konuma ulaşıyor. İnsanların düşünce yapılarına kadar değişiklik meydana gelirken artık farklı işleyiş süreci ve daha kaliteli yaşam gözler önüne seriliyor. İnsanların gerek iş hayatı gerek gündelik hayat içinde sade ve yoğun tempoları ile farklı aktiviteler yapmak gerekebiliyor. Tüm bu alanların işlevselliğine göre kullanıcı isteği ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel tasarım defterler piyasada yerini alıyor. Birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılan ve geniş kullanım alanları sahip olan bu tasarım modeller çeşitli alanlarda kullanıma uygun hale geliyor. İnsanları özel günleri için anı defteri tasarlanmış olup doğum günleri ya da bunun gibi özel günlerde yaşanan hatıraları için farklı bir kullanım alanı sunuluyor. Bu önemli günler için hazırlanmış olan kilitli hatıra defteri modeli, eşsiz bir kalite ve aynı zamanda anahtarı ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Sevdikleriniz ile paylaştığınız en güzel anları istediğiniz her an okuyabiliyor ve güvenli bir şekilde saklama imkanı sağlıyor. Özel kilit mekanizması sayesinde yalnızca size ait olan bu defter modeli, uzun ömürlü kullanım ile size eşlik ediyor. Bir diğer model ise pelüş hatıra defteri modeli olup farklı tarz sevenle için yumuşacık kapak tasarımı ile özel hazırlanıyor. Kendi duygularınızı ve anılarınız paylaşarak da kullanabileceğiniz bu defter türü aynı zamanda günlük işlevi görebiliyor. Evde, okulda, işyerinde ve istenilen her alanda rahatlıkla kullanıma uygun olan bu defter modelleri çeşitli kullanım alanları sağlıyor. Bu eşsiz tasarımlar ile bazen önemli notlara yer verilirken bazen de özel anlar paylaşılabiliyor. Özel tasarım ajanda modelleri şiir, not tutma ya da edebi yazılar için uygun olup farklı kullanım alanları ile kullanıcısına özel hissettiriyor.