TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Takvimler

için 1.890 sonuç bulundu.

Takvimler

İnsan uygarlığının en eski icatlarından biri olan takvimler, yaşamımızı gün, hafta, ay ve yıl olarak böldüğümüz zamanı takip etmenin ve planlamanın en önemli araçlarından biridir. Hem evlerde hem de ofislerde kullanılan kırtasiye malzemeleri arasında en popüler ürünlerden biri olan takvim çeşitleri gündelik yaşamın olmazsa olmazlarındandır. İster sosyal ister profesyonel yaşamımızı planlamanın yolu takvimlerden geçer. Kategorimizde yer alan takvim çeşitleri arasında ihtiyacınız olan ürünü en uygun takvim fiyatları ile hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Duvar Takvimi

Duvar Takvimi

Duvar takvimi, evlerimizin duvarlarına astığımız takvim çeşitleridir. Aynı zamanda dekoratif aksesuarlar olarak da tercih edebileceğiniz ofis malzemeleri arasında yer alan duvar takvimi 2018 yılını takvim üzerinden planlamanıza yardımcı olacak. En önemli günleri, kaçırmamanız gereken tarihleri ya da sohbet arasında yapılan planları takvim üzerinden takip etmek ve unutmamak için küçük ya da büyük duvar takvimi çeşitlerimizden edinebilirsiniz. Aynı zamanda, gemici takvimi adı verilen, bulunduğumuz ay ve günleri, bir önceki ve bir sonraki ay ve günlerle birlikte art arda gösteren takvim çeşitleri de, avantajlı duvar takvimi fiyatları ile kategorimizde!

Masa Takvimi

Masa Takvimi

Masa takvimi ya da masaüstü takvim olarak bilinen bu küçük boy takvim çeşitleri, çalışma masalarınızda mutlaka bulunmalı. Zamanla yarışan ya da sürekli yeni planlamalar içinde olan bir profesyonelseniz veya eğitiminizle ilgili önemli tarihleri not almayı kolaylaştırmak isteyen bir öğrenciyseniz, çalışma odanızda ve ofisinizdeki masanızda mutlaka bir masa takvimi bulunmalı. Kategorimizde yer alan masa takvimi örnekleri, farklı masa takvimi tasarımları sayesinde hem işlevsel hem de dekoratif değer taşımakta. Renkli, eğlenceli ya da modern çizgilere uygun tasarımlarda, spiralli masa takvimi çeşitleri özellikle tercih edilen modellerden biri. Ayrıca masa takvim altlığı satın alarak her sene değiştireceğiniz takvimlerinizi masanıza koyabilirsiniz.

Kişiye Özel Takvim

Kişiye Özel Takvim

Takvimler işlevsel kırtasiye malzemeleri olmalarının yanı sıra harika hediyelik ürünlerdir. Doğum günü, Sevgililer Günü ya da diğer özel günlerinizde, sevdiklerinize onlarla birlikte çekilmiş fotoğraflarınızın olduğu bir takvim hediye ederek anılarınızı canlı kılabilirsiniz. Kişiye özel takvim adını verdiğimiz bu ürünler, kişiye özel masa takvimi ve duvar takvimi şeklinde tasarlanabiliyor. Spiralli, kuşe kağıda basılmış, renkli, farklı desen ve tasarımlarda süslemelerin eşlik ettiği kişiye özel resimli takvim çeşitlerimizle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kategorimizde yer alan ürünlerimiz 3K, Bayındır, Bi’ Aldım, Delta ve GIPTA gibi kırtasiye ve ofis kırtasiye ve ofis malzemeleri konusunda iddialı markaların en güzel takvim çeşitlerini barındırıyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2K (23)
3K (21)
3M (12)
404 (1)
A5 (55)
Abra (1)
Ahşap (4)
Ark (1)
Art Hoby (1)
Bayındır (17)
baylar (2)
Bi'aldım (177)
Brons (6)
Cars (1)
Casio (1)
Delta (14)
Disney (3)
(1202)
FAbooks (16)
GİFİ (6)
Giller (2)
Gıpta (76)
GIPTA (20)
Gipta (1)
Gülpaş (10)
Karekraft (2)
Keskin Color (107)
Kyocera (2)
Le Color (1)
Legami (5)
Lets (1)
Liz (1)
LWPShop (2)
Mag Paint (1)
MAPİ (1)
Mimaks (1)
munu note (5)
No Name (1)
Novacolor (1)
NR (1)
Oki (5)
Pentel (1)
Planes (19)
Sarf (2)
TASARIM (4)
Uni (3)
Vege (1)
Zebra (1)
Zig (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(133)
ve üzeri (168)
ve üzeri (178)
ve üzeri (179)
ve üzeri (183)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL