TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Resim Defteri

için 3,047 sonuç bulundu.

Resim Defteri

Resim sanatına yatkınlığı olan kişilerin veya çocukların, okuldaki derslerinde kullanabilecekleri resim defteri, kalın yapraklı ve büyük boyutlu yapıları sayesinde, resim yapmaya en uygun defter türüdür. Hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun olan Kırtasiye & Ofis malzemesi bu defterler, farklı boyutlarda üretilmektedir. Dolayısıyla her çeşit resim çalışmasına uygun olmaları sayesinde dileyen herkesin kullanması mümkün olmaktadır.

Sanatsal Yaratıcılığınızı Destekleyecek Resim Defteri Çeşitleri

Sanatsal Yaratıcılığınızı Destekleyecek Resim Defteri Çeşitleri

Kalın yapraklı yapısı sayesinde; pastel boyalar ve sulu boyalar ile renklendirme yapıldığı taktirde, bu renklerin arka sayfaya geçmesini engelleyen bu defterlerin 17x25 santim boyutlarındaki küçük versiyonları bulunduğu gibi, 23x33 santim ölçülerindeki orta boy resim defteri çeşidi de bulunmaktadır. Bu defterler üzerine kara kalem ile çeşitli çalışmalar yapabileceğiniz gibi aynı zamanda da; sulu boylar, keçeli kalemler, boya kalemleri ve guaj boyalar gibi tüm boyama yöntemleri ile renklendirme işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Pürüz içermeyen yapısı sayesinde, fırça kullanılan işlemlerde fırçanın, sayfa üzerinde rahatça kullanılmasını sağlayan bu defterler, rahatça resim yapabilme deneyimini sizlere sunacaktır. Genel kullanıma uygun çeşitlerinin bulunduğu gibi aynı zamanda farklı boya türleri için, farklı kalınlıklarda sayfa yapısına sahip olan çeşitleri de bulunmaktadır. Genellikle elli veya yüz sayfadan oluşan bu defterler; dilerseniz çocuğunuzun kullanımı için, dilerseniz de kendi kullanımınız için satın alabileceğiniz ürünlerdir. Okullarda resim derslerinde kullanılan ve çocukların yaratıcılığını geliştirmesine yardımcı olan bu derslerde kullanılan defterler, çocuğunuzun farklı ve sanatsal yönlerini keşfetmesini, geliştirmesini sağlayacaktır.

Resim Defteri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Resim Defteri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Üzerlerine yaratıcı eskizler karalayabileceğiniz bu defterlerin, 35x50 boyutlarında üretilen büyük boy resim defteri çeşidi birçok çalışmanızda size yardımcı olacaktır. Özel sayfa yapıları sayesinde çizimlerinizde geniş bir alan sunacakları ve böylece kafanızdaki imgeleri en iyi biçimde kağıtlara yansıtmanıza yardımcı olacak bu Defterler, sayfa kaliteleri ile sizi memnun edecek ürünlerdir. Çalışmalarınızda tonlama yapmayı tercih ediyorsanız da yine bu defterler, tercih ettiğiniz yöntem için son derece uygun yapıları ile böyle bir kullanıma uygun olacaklardır. Genellikle 20 yaprağa sahip olan bu defterler, standart defter çeşitlerine kıyasla, özel yapıları sayesinde çalışmalarınızda yer alan kontrastları en iyi şekilde yansıtmanızı sağlar. Ayrıca, spiral özellikleri sayesinde yaptığınız çalışmaları tablo içerisinde sergilemek veya hediye etmek istediğiniz taktirde, defterden kolaylıkla koparabileceksiniz. Yapmış olduğunuz çizimlerin böyle durumlarda herhangi bir şekilde zarar görme ihtimali olmayacağı gibi diğer çalışmalarınıza da zarar gelmeden, defterinizde yer alan karalamaları dilediğiniz gibi ayrı bir yere koyabileceksiniz. A3 ile A5 arasındaki tüm formatlarda üretilen bu defterler, kağıt boyutu konusunda seçme şansı da sunar.

Dikey Kullanıma Uygun Resim Defteri Türleri

Dikey Kullanıma Uygun Resim Defteri Türleri

Bu defterlerin mühendislik ve mimarlık gibi alanlarda kullanıma uygun biçimde üretilmiş teknik resim defteri çeşidi de bulunmaktadır. Normal yapıdaki defterlere kıyasla; A4 boyutunda olan ve milimetrik özelliğe sahip olan bu yapıdaki defterler, dik konumda kullanım için üretilmiş ve ciltli yapıdaki defterlerdir. Teknik detay gerektiren işlerde kullanılan bu defterlerin farklı yaprak sayısına sahip çeşitleri de bulunmaktadır. Genel olarak bakıldığında ise çalışmalarınızın daha rahat bir biçimde saklayabilmek adına, kapak yapısı kalın kartondan üretilmiş çeşitleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Çünkü bu kapak yapısına sahip olan defterler, kolayca bükülmeyecek ve dolayısıyla, birçok çalışmanızın yer aldığı sayfalar, bükülmeyecek ve çalışmalarınız herhangi bir şekilde zarar görmeyecektir. Çalışmalarınızda genel olarak akrilik boyaları tercih ediyorsanız, resimlerinizde en iyi sonucu almak için; boyayı hızlıca emen ve kuruyan yapıdaki defterleri tercih edebilirsiniz. Çalışmalarınızı renklendirdiğiniz boyalar, sayfalar üzerinde hızlı bir biçimde kuruyarak, çalışmalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Genellikle kara kalem çalışmaları yapmayı tercih ediyorsanız da ince yaprak yapısına sahip olan Defter & Ajanda türü uygun bir seçim olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Parmak (8)
2K (4)
3K (14)
3M (2)
404 (1)
A-4 Tech (2)
Abka (9)
Ace Kart (1)
Adel (4)
Adeland (1)
Alex (56)
Alex Toys (2)
Alfa (7)
Art (26)
Art Hoby (2)
Artline (22)
Aykur (1)
BARBIE (2)
Bayındır (10)
Ben 10 (1)
Bianyo (2)
Bigpoint (39)
Bold (1)
Brons (1)
Canson (175)
Cars (11)
Cem (1)
Ceo (1)
Ceo Art (1)
Cute (1)
Delta (1)
Dilman (3)
Disney (3)
(1214)
Dolphin (3)
Doraemon (1)
Ege (1)
Ema (7)
Etika (1)
Faber (1)
Fanart (7)
Fatih (3)
Frozen (16)
GIPTA (72)
Gıpta (55)
Gülpaş (8)
Hatas (1)
Hopax (1)
İdora (1)
Keskin Color (176)
KM (1)
Kraf (1)
Kw-Trio (1)
Lamy (1)
Linea (5)
Liz (3)
Lutart (2)
Meteksan (8)
Mikro (11)
Monalisa (5)
Mopak (61)
Nava (1)
Notte (3)
Oem (1)
Phoenix (2)
Piano (2)
Platinum (2)
Play-Doh (2)
Ponart (74)
Puti (4)
Rhodia (7)
Rich (1)
Rubenis (1)
Sim (12)
sketch (6)
Spiderman (6)
Stabilo (1)
Südor (45)
Talens (80)
TICON (3)
Top Model (2)
Umix (7)
Umur (41)
Umut (13)
Uni (3)
Van Gogh (14)
Vox Art (1)
Yener (1)
Çınar (9)
Özkan (20)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(290)
ve üzeri (339)
ve üzeri (351)
ve üzeri (355)
ve üzeri (367)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL