TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ticari Defter ve Evraklar

için 5,294 sonuç bulundu.

Ticari Defter ve Evraklar

Söz konusu bir şirket açmak, şirket yönetmek ya da firma süreçlerinden sorumlu olmak olduğu zaman işin içine fazlasıyla evrak işi girdiği aşikar. Ticari bir işletme işletmiş olanlar, böyle bir işe girişmeyi planlayanlar ya da yakın çevresinde buna tanık olanlar, ticari defter ve ticari evrak ile uğraşmanın meşakatli bir iş olduğunu bilirler. Neyse ki n11.com üzerinden temin edebileceğiniz ticari defter ve belgeler bu süreçleri kolaylaştırmak için yardımınıza yetişmeye hazır.

Ticari Defterler Nelerdir?

Ticari Defterler Nelerdir?

Ticari defterler dendiği zaman aslında ticari bir işletmenin bürokratik süreçlerinde tutulması ve raporlanması gereken evrak ve belgelerden bahsedilmektedir. Ticari defter nedir dediğinizde aklınıza çoğunlukla personel özlük dosyası, çek kayıt defteri ve cari hesap kartı gibi resmi belgeler gelir. Tabii ki işletmeler için tutulması gereken ticari evraklar bunlarla da sınırlı kalmaz. Sıklıkla kullanılan ticari belgeler arasında kasa defteri, bonolar, adisyon çekleri ve kayıt defterleri de öne çıkıyor demek mümkün. Doğal olarak kullanılan ticari defter türleri ve evrak çeşitleri, işletmenin niteliğine, sektörüne ve alanına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ticari Defterlerin Kaydı, Tutulması ve Raporlaması

Ticari Defterlerin Kaydı, Tutulması ve Raporlaması

Bahsi geçen bu ticari evrak ve belgelerin kaydı ise işletmeniz için en az bu defterlere sahip olmak kadar büyük önem taşır. Ticari işletmenizi sürdürebilmek ve denetimlerden sorunsuz bir biçimde geçebilmek için bu defterlere sahip olmanız yetmez; aynı zamanda bu defterleri düzenli olarak ve usulüne uygun bir biçimde tutmanız gerekmektedir. İnsan Kaynakları departmanı ilgili personel özlük dosyalarının güncelliğinden ve doğruluğundan sorumlu departmanlardır. Bununla birlikte işletmenin muhasebe departmanı da cari hesap defterlerini, serbest meslek defterlerini ve benzeri defterleri güncellemek ve ilgili işlemleri kayıt altına almakla yükümlüdürler. Her ne kadar işletme ile ilgili pek çok veri artık teknolojik olarak depolanıyor olsa da kimi mevzuatlara göre belli başlı ticari defter ve evrakların yazılı olarak kayıt altında tutuluyor olmasının önemi vardır. Bu gibi bilgiler ticari faaliyetlerden önce detaylıca öğrenilmeli ve araştırmalıdır.

İhtiyacınız Olan Her Türlü Ticari Evrak ve Defter Burada

İhtiyacınız Olan Her Türlü Ticari Evrak ve Defter Burada

İşletme türünüz ya da faaliyet alanınız her ne olursa olsun ihtiyacınız olabilecek her türlü ticari broşür defteri ve ticari evrak bu kategoride sunulmuştur. Örneğin bir restoran ya da cafe işletiyorsanız, ödeme sonrası müşterilerinize dağıttığınız sipariş fişi ve adisyon kağıtları bu kategoride rahatlıkla bulabileceğiniz belgeler arasında. Bununla birlikte serbest meslek mensuplarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek diğer ticari evraklar da Ticari Defter ve Evrak kategorisinde beğeninize sunuluyor. Çalışma hayatınızı kolaylaştıracak daha fazla ofis ve kırtasiye malzemesi için Kırtasiye & Ofis kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (3)
3K (17)
3M (2)
404 (2)
A-4 Tech (1)
A-design (1)
Alemdar (1)
Alex (1)
Alfa (3)
ALNIZ (3)
Art (1)
Ay-mi (1)
Bayındır (509)
Cassa (4)
Cem (91)
Dara (12)
Datsu (1)
Dilman (814)
Diplomat (1)
(2215)
Esselte (3)
Etika (79)
Folia (4)
Gıpta (14)
GIPTA (4)
Gülpaş (520)
Gürbüz (3)
Gürsan (5)
Hi-Text (1)
Kahraman (9)
Kaya (18)
KM (11)
Kraf (3)
Leitz (3)
Liz (2)
Mirado (1)
Mondo (4)
Mopak (2)
Natürist (10)
Oem (1)
OFİSKA (7)
ofmark (1)
Samsung (4)
Sim (15)
Svetocopy (1)
Südor (203)
Temat (1)
TICON (2)
Trodat (1)
Turkuaz (25)
Umur (3)
Umurofis (4)
Umut (3)
Uni (5)
Önder (4)
Özkan (523)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(412)
ve üzeri (484)
ve üzeri (509)
ve üzeri (514)
ve üzeri (530)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL