TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Müzik Defteri

için 325 sonuç bulundu.

Müzik Defteri

Müziğin ruhun gıdası olduğu gerçeği bir kenarda dursun; kimileri için adeta bir tutku, kimileri için ise keyifli bir aktivite olan müzik beraberinde olumlu çağrışımlar ve pozitif bir enerji getiren yegane sanat türlerinden bir tanesidir. Okullarda çocuklarımıza itinayla ve özenle verilen müzik dersleri tabii ki beraberinde bazı demirbaşlar ile gelir. Ülkemizde bunlardan bir tanesi şüphesiz ki blok flüt, bir diğeri de müzik defteri olarak karşımıza çıkıyor.

Müzik Defteri Nasıl Kullanılır?

Müzik Defteri Nasıl Kullanılır?

Müzik derslerinde öğrencilerin sıklıkla sorduğu sorulardan bir tanesi de "Müzik defterine nasıl yazılır?" oluyor desek yanılmış olmayız. Çoğunlukla solfej yapraklarından oluşan ve sol anahtarı ile başlayan satırların bulunduğu müzik defterleri doğal olarak yazım bakımından apayrı bir eğitim ve dneyeim gerektirir. Ancak müzik defterine yazı yazmayı öğrendikten sonra işin zevkli kısmı başlar; yaratıcılığınızı kullanarak beste üretmek, notalar yazmak ve ortaya bir müzik parçası çıkartmak kadar dünyada zevk veren belki de pek az şey vardır. Müzik defteri sayfası üzerine nota yazmayı öğrendikten sonra gerisi gerçek anlamda size kalmış!

Müzik Defteri Çeşitleri

Müzik Defteri Çeşitleri

Eğer çocuğunuza müzik nota defteri çeşitleri arasından bir defter almayı planlıyorsanız belki de bu seçimi kendisi ile birlikte yapmanızda fayda vardır. Ne de olsa tamamiyle yaratıcılığını ve yeteneğini konuşturacağı bu defteri kendi seçmesi, müzik ile duygusal bir bağ kurmasına ön ayak olabilecek bir adım olabilir. Bununla birlikte çocuğunuzun 5 çizgi ve 4 boşluktan oluşan sayfalar ile tanışması onu müziğe biraz daha yaklaştıracak ve yeteneğinin gelişmesine yardımcı olacaktır. Müzik defterleri üzerinde bulunan çizgi film kahramanları, popüler karakterler ve çocuklara özel tasarımlar da öğrencilere müziği ve nota yazmayı sevdiren bir diğer elementtir.

Bütçenize Uygun Müzik Defteri Fiyatları

Bütçenize Uygun Müzik Defteri Fiyatları

Çoğunlukla bristol yapraklara basılmış olan müzik defterleri, n11.com ayrıcalığı ile bu kategoride beğeninize sunulmaktadır. Mopak, Umur, GIPTA ve Poliart başta olmak üzere pek çok ünlü kırtasiye markasının ürünlerinin bulunduğu bu kategoride çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun bir müzik defteri bulmanız oldukça kolay. Dilerseniz çocuğunuzun tuttuğu takımın renklerinde bir müzik defteri alarak onu sevindirebilir, diğerseniz Hello Kitty temalı bir defter tercih ederek kızınızı eğlendirebilirsiniz. Bütçenizi karşılayacak uygun müzik defteri fiyatları için doğru yerdesiniz. Daha fazla kırtasiye ürünü için Kırtasiye & Ofis kategorimizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Alfa (1)
(156)
GIPTA (14)
Gıpta (7)
Meteksan (2)
Mopak (34)
Notte (5)
Oem (1)
Rubenis (1)
Südor (3)
TICON (1)
Umix (5)
Umur (7)
Umut (7)
Yamaha (1)
Çınar (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (34)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL