Nasıl Kupon Kullanırım?

Hemen kuponu hesabına yükle, dilediğin ürünü indirimli al

  • %11 İndirim Kuponu

    22 - 26 Ocak 10.00 – 23.59 saatleri arasında yarıyıl11 kupon kodunu hesabına yükle

  • Her Gün 1 Kupon

    Cuma 00.00 – Pazar 23.59 arasında yalnızca 1 kupon yükleyebileceğini unutma

  • 3 Gün Geçerli

    Kuponu yüklediğin tarihten itibaren 3 günde içinde 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullan

Alışverişe Başla

İndirimli alışveriş yapabileceğin ve kuponlarını kullanabileceğin tüm kategoriler

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Yarı Yıl kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 22 – 26 Ocak 2018 tarihlerinde her gün saat 10.00- 23.59 arasında % 11 değerindeki kuponu hesaplarına yükleyerek, 3 gün içinde tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanılabilirler.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 3 gün içinde kullanılmalıdır. 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Maksimum kazanılacak indirim tutarı nedir? %11 değerindeki kupondan maksimum kazanılacak indirim tutarı 33 TL’dir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar her gün 5.000 adet ile sınırlıdır.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, her gün 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında her gün hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? Kupon (Kupon kodu: yarıyıl11), 3 gün içinde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? Kuponlar; Çocuk Giyim & Aksesuar, Çocuk Ayakkabı, Video Oyun & Konsol, Televizyon, Bilgisayar, Telefon & Aksesuarları, Çocuk Kol Saati, Altın Takılar, Gümüş Takılar, Çelik Takılar, Bijuteri Takılar, Çocuk Güneş Gözlüğü, Çocuk & Genç Odası, Karyola Yatak Baza, Çocuk Sandalyesi, Çalışma Masası, Bilgisayar Masası, Ev Tekstili, Spor Giyim & Ayakkabı, Bireysel & Takım Sporları, Outdoor & Kamp, Kış Sporları, Kitap, Film, Müzik, Çocuk Oyuncakları & Parti, Tatil & Eğlence, Yetişkin& Hobi & Oyun, İlginç & Akıllı Ürünler kategorilerinde geçerlidir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez..
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile