n11

Yeni Eğitim Dönemine Özel

Bol İndirimli Saatler ve "hepsi pekiyi"
onlarca fırsat sizi bekliyor

Bol İndirimli Saatler

Sabah 9'dan gece 12'ye her gün beş farklı üründe
fırsatları yakalayın

İndirimli Ürünler için Takipte Kalın

İster evde ister okulda ihtiyacınız olan ne varsa cazip fiyatlarla alın

Çocuklar ve gençlerin tüm yıl boyunca büyük bir heyecanla beklediği sömestr tatili geldi! Peki bir dönem boyunca çalışmaktan yorulan ve yoğun bir eğitim döneminden geçen çocuklarımız sizce de güzel bir hediyeyi haketmedi mi? Çocukların ilgi alanları, hobileri, sevdiği ve sıkı takipçisi olduğu şeyler gibi pek çok farklı seçenek bu süreçte sizi düşündürür. Böyle durumlarda belki de en iyi hediyeler, sıradan olmayan hediyeler olacaktır. Bu özel hediyenizi nasıl seçeceğinizi düşünüyorsanız sizler için anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite çağındaki tüm yaş kitlesine uygun seçenekleri sömestr 2020 için hazırlanabilmeniz adına bir liste haline getirdik!

Anaokulu Çocuklarına Özel Eğitici Hediyeler
Özellikle bu yaş çağında ve bu dönemlerinde eğitici oyuncak almak çocuklarımız için oldukça önemlidir. Oynarken öğrenmesini de kolaylaştıracak zeka geliştirici bir hediye tercih etmeniz hem onun kişisel gelişimine katkı sağlayacak hem de keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır. Örneğin, bir suluboya seti almanız ona sadece bir boya değil aynı zamanda hayal gücünü genişletebilmelerine olanak tanıyacaksınızdır. Dilediği renkler ile dilediği desenleri çizerek belirli kalıpların dışına çıkabilecek hem el yeteneğini hem de düşleme, hayal kurma yeteneğini geliştirebilecektir. Boya kitapları, boyama malzemeleri dışında bir de zeka oyunları seçenekleri de bulunmaktadır. Pek çok eğitici, zeka geliştirici oyunlarının, kutu oyunlarının bulunduğu sayfamızda tüm seçeneklere erişebilirsiniz. “Sömestr 2020 ne zaman, acaba çok mu geç kaldım?” diye düşünüyorsanız çocuğunuzun kişisel gelişimini sağlayabilmesi ve aynı zamanda da eğlenebilmesini sağlayabilmeniz adına sayfamızdaki eğitici, dikkat geliştirici oyun setlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bir Müzik Aleti ile Dünyasını Değiştirin
Müziksiz bir yaşam düşünmek oldukça zordur. Her enstrüman ise farklı bir dildir. Çocuğunuzun farklı bir dili öğrenmesi ve ufkunu genişletmesini istemez misiniz? Sömestr hediyeleri arasında bir çocuğun dünyasını değiştirebilecek en değerli hediyelerden biridir müzik aleti! Aynı zamanda çocuğunuza kazandıracağı kişisel ve sosyal becerileri açısından da oldukça faydalıdır. Müzik ile uğraşan her gencin, her çocuğun el-göz kordinasyonunun ve becerilerinin aynı zamanda kas hafızalarının gelişmesi gözle görülmeyecek gibi değildir. Pek çok kişisel gelişim metodunda da yer almaktadır. Sizler de çocuklarınızın hem sanatsal hem de becerisel bir doyum yaşamasını istiyorsanız müzik aleti seçeneklerimizi inceleyebilir, piyano, keman, gitar gibi klasikleşmiş müzik aletlerinin yanı sıra farklı tarzlara sahip olan kalimba, 32 tuşlu melodika gibi farklı seçenekler hakkında da detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Çocuğunuzun yeteneği ve yatkınlığını göz önünde bulundurmayı unutmayınız.

Bisiklet, Scooter, Hoverboard ile Eğlence Zamanı
Yarıyıl tatil hediyesi söylenince ilk olarak düşünülen hediye ihtimallerinden biridir bisiklet. Bisiklet, çocuklara, gençlere yaşattığı eğlence, heyecan ve bilinçlilik duygularının yanı sıra, onların kas hafızası gelişimlerini ve de fiziksel güçlerini kazanmalarını destekleyen hayatımızın önemli parçalarından biridir. Denge yeteneği gerektiren bisiklet, scooter, paten, kaykay gibi seçenekler çocukların ve gençlerin bu yeteneğini geliştirmesini sağlar. Hem spor hem eğlence maksatlı kullanılan bu ürünler hem taşınma açısından rahatlık sağlar hem de trafik ve kalabalık ortamlarda sizlere zaman kazandırır. Çocuğunuz ile beraber kullanabileceğiniz ve birlikte zaman geçirebileceğiniz bir seçenektir. En çok istenilen ve alınan bir karne hediyesi olan bisiklet ile çocuğunuz fiziksel açıdan güçlenirken aynı zamanda özgürlük hissini de doyasıya yaşayabilir. Aynı şekilde sömestr hediye seçeneklerimiz arasında yer alan hoverboard, scooter gibi pek çok seçeneğe de erişebilir, yaz-kış demeden sahillerde, parklarda çocuklarınız ile beraber keyifli sürüşler yapabilir, güzel bir aile aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile