n11
Hediye Rehberi'ne Git

Saatlik İndirimler

20 Ocak - 7 Şubat arası her gün birbirinden özel ürünler sizi bekliyor

Ürünleri Gör

Markalar ve Sepette Ek İndirimler

Hayalini kurduğunuz ürünlerde avantajlı fiyatları kaçırmayın

İndirimleri Gör

Karne Hediyesi - 2021 Yarıyıl Tatili İndirimleri

Çocuklar ve gençlerin tüm yıl boyunca büyük bir heyecanla beklediği sömestir tatili geldi! Peki bir dönem boyunca çalışmaktan yorulan ve alışılmışın dışında bir eğitim döneminden geçen çocuklar sizce de güzel bir hediyeyi hak etmedi mi?

Çocukların ilgi alanları, hobileri, sevdiği ve sıkı takipçisi olduğu şeyler gibi pek çok farklı seçenek bu süreçte aklınıza gelecektir. Böyle durumlarda belki de en iyi hediyeler, sıradan olmayan hediyeler olacaktır. Bu özel hediyenizi nasıl seçeceğinizi düşünüyorsanız sizler için anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite çağındaki tüm yaş kitlesine uygun seçenekleri derledik. “Karne hediyesi ne alabilirim?” diyenleri ve karne hediyesi önerisine ihtiyaç duyanları böyle alalım…

15 Tatil Ne Zaman Başlıyor?

2021 yarıyıl tatili, 25 Ocak Pazartesi günü başlıyor. Geçtiğimiz yılların aksine bu sene yarıyıl tatili, 15 gün değil, 21 gün sürecek. Bu sebeple “15 tatil ne zaman bitiyor?” diye merak ediyorsanız, doğru cevap 15 Şubat 2021. Zorlu geçen eğitim döneminin ardından karne hediyesi fikirleri listemize göz atabilir, çocuğunuza en güzel karne hediyesi seçeneklerinden birini alarak keyifli bir yarıyıl tatili geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Okul Öncesi Karne Hediyesi

Özellikle okul öncesi dönemde çocuk oyuncakları almak oldukça önemlidir. Oynarken öğrenmesini de kolaylaştıracak zeka geliştirici bir hediye tercih etmeniz hem onun kişisel gelişimine katkı sağlayacak hem de keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Örneğin, bir boya seti hediye ederek çocuğunuza yalnızca boya almış olmaz aynı zamanda hayal gücünü harekete geçirebileceği bir şans da vermiş olursunuz. Böylelikle çocuğunuz, dilediği renkler ile dilediği desenleri çizerek belirli kalıpların dışına çıkabilecek hem el yeteneğini hem de düşleme, hayal kurma yeteneğini geliştirme fırsatı elde edecektir. Kırtasiye ürünleri ve eğitici oyuncaklar, anaokulu ve kreş çağındaki çocuklar için birbirinden güzel alternatifler sunar.

Kim Hayır Diyebilir: Video Oyunları & Konsollar

Erkek ya da kız çocuğu fark etmez, hepsi oyun oynamaya bayılır! Farklı model ve markalardaki oyun konsolları karne hediyesi olarak çocuklarınızı çok mutlu edecektir. Çocukların ve gençlerin ufkunu açan ve hayal dünyalarının genişlemesini sağlayan video oyun ve konsol seçeneklerini yarıyıl armağanına karar verirken inceleyebilirsiniz.

Gameboy tarzı el oyun konsolu modellerini yanlarında taşıyabilecekleri için çok seveceklerdir. Ayrıca televizyona bağlanan kablolu ve kablosuz oyun konsolu çeşitleri de hayır diyemeyecekleri hediye seçenekleri arasında bulunmaktadır. Eğer çocuğunuz için bir video oyun konsolu almayı düşünüyorsanız, hediye paketinize birkaç farklı oyun seçeneğini eklemeyi de unutmamalısınız.

Hem İhtiyaç Hem Eğlence: Tablet & Bilgisayar & Cep Telefonu

Yetişkinler kadar çocukların da zorlu bir yıl geçirdiği göz önüne alındığında karne hediyesinin önemi de bir ayrı oluyor. Bilgisayardan eğitimin bundan sonraki eğitim öğretim dönemlerinde de önemli yer tutacağı sık sık dile getiriliyor. Çocuklarınızın hem derslerini takip etmesi hem de çeşitli programları kullanarak kendilerini geliştirmeleri için dizüstü bilgisayar ve tabletler oldukça cazip hediye fikirleri. Eğer çocuklarınız, film izlemekten, bilgisayar oyunları oynamaktan ya da arkadaşlarıyla çevrimiçi görüşmeler yapmaktan hoşlanıyorsa teknolojik hediyeleri mutlaka gözden geçirin.

Karne hediyesi olarak cep telefonu tercih etmeyi düşünüyorsanız çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu telefon özelliklerini belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Çocuğunuz fotoğraf ya da video çekmekten hoşlanıyorsa, kamera özellikleri gelişmiş olan bir model hoşuna gidecektir. Oyun oynamaktan hoşlanan bir çocuk içinse, yüksek depolama alanına sahip bir model öncelikli olacaktır.

Karne hediyesi olarak tercih edeceğiniz teknolojik ürünlerde, çocuklar için geliştirilmiş olan güvenlik ayar ve uygulamalarını etkin hale getirmeyi unutmayınız.

Bir Müzik Aleti ile Dünyasını Değiştirin

Müziksiz bir yaşam düşünmek oldukça zordur. Her enstrüman ise farklı bir dildir. Çocuğunuzun farklı bir dil öğrenmesi ve ufkunu genişletmesini istemez misiniz? Çocuğunuzun dünyasını değiştirebilecek karne hediyeleri arasında müzik aletleri de bulunur! Enstrümanlar, çocuğunuza kazandıracağı kişisel ve sosyal becerileri açısından da mutlaka değerlendirilmesi gereken seçenekler arasındadır.

Karne hediyesi ne olabilir, diye düşünmeye devam ediyorsanız her yaş grubuna uygun müzik aletleri sizi bekliyor. Müzik ile uğraşan her gencin, her çocuğun el-göz koordinasyonunun ve becerilerinin geliştiği gerçeği de göz önüne alındığında en güzel karne hediyeleri arasında bulunan enstrüman seçenekleri oldukça cazip hale gelmektedir.

Sizler de çocuklarınızın eğlenceli olduğu kadar sanatsal bir doyum yaşamasını istiyorsanız müzik aleti seçeneklerimizi inceleyebilir; piyano, keman, gitar gibi klasikleşmiş müzik aletlerinin yanı sıra farklı tarzlara sahip olan kalimba, 32 tuşlu melodika gibi farklı seçenekler hakkında da detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Karne hediyesi seçerken çocuğunuzun yeteneğini ve yatkınlığını göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Bisiklet, Scooter, Paten ile Eğlence Zamanı

Yarıyıl tatil hediyesi deyince ilk olarak düşünülen hediye alternatifleri arasında bisiklet ve scooter da bulunmaktadır. Bisiklet ve scooter modelleri; çocuklara, gençlere yaşattığı eğlence ve heyecan duygularının yanı sıra, onların kas hafızası gelişimlerini ve de fiziksel güçlerini kazanmalarını destekler.

Denge yeteneği gerektiren bisiklet, scooter, paten, kaykay gibi seçenekler çocukların ve gençlerin hem dikkatli olmayı öğrenmelerini sağlar hem de keyifli vakit geçirmelerine olanak tanır. Spor amaçlı olduğu kadar eğlence maksatlı da kullanılan bu ürünler hızlı hareket etmeyi sağladığı için işlevseldir. Çocuğunuz ile beraber kullanabileceğiniz ve birlikte zaman geçirebileceğiniz kıymetli bir seçenektir. En çok istenen ve alınan karne hediyelerinden biri olan bisiklet ile çocuğunuz fiziksel açıdan güçlenirken aynı zamanda özgürlük hissini de doyasıya yaşayabilir.

Aynı şekilde sömestir hediye seçenekleri arasında yer alan kaykay ve tekerlekli paten gibi pek çok seçeneğe de erişebilir, yaz-kış demeden sahillerde, parklarda çocuklarınız ile beraber keyifli sürüşler yapabilir, güzel bir aile aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile