Apple iPhone X

Tasarım & Ekran

Görülecek çok şey var

Ön yüzünün tamamı yeni 5.8 inç Super Retina ekrandan oluşan iPhone X sınırları ortadan kaldırıyor. Gerçeğe en yakın renkleri sunan olağanüstü OLED ekranı ve inovatif tasarımıyla size benzersiz bir deneyim sunuyor. Üstelik, güçlü ön ve arka camları, suya ve toza dayanıklı tasarımıylabir o kadar da sağlam.

Face ID

Yüz tanımada sınır tanımayan teknoloji

Yüzünüz şimdi parolanız. Gücünü TrueDepth kameradan alan Face ID teknolojisi, yüzünüze yansıttığı 30.000’in üzerinde görünmez noktayı analiz ederek sizi tanıyor. Face ID, telefonunuzun kilidini açmak ve kimliğinizi doğrulamak için yepyeni ve güvenli bir yol.

TrueDepth Kamera

Ön kamerada öncü teknoloji

iPhone X’in gelişmiş ön kamerasıyla, keskin ön planlar ve profesyonelce flulaştırılmış arka planlardan oluşan muhteşem selfie’ler çekebilir, yeni Portre Işığı özelliğiyle stüdyo kalitesinde ışık efektleri yaratabilirsiniz. Üstelik, yüzünüzdeki kas hareketlerini algılayan TrueDepth kamera sayesinde içinizdeki Animoji karakterini keşfetmeye hazır olun.

Kablosuz Şarj

Kablosuz bir dünya için kablosuz şarj

iPhone 8’inizi birçok otel, kafe ve havaalanında bulunan şarj istasyonları ve matlarında şarj edebilirsiniz. 2018’de piyasaya sürülecek AirPower sayesinde, iPhone, Apple Watch ve AirPods’unuzu kablosuz şarj etmek için matın üstüne bırakmanız yeterli.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile