n11

Beğenilen Ürünlerde Özel Fiyatlar

Favori Markalara Özel İndirimler

Bu yıl 9 Mayıs tarihine denk gelen 2021 yılı Anneler Günü, annenize ona ne kadar değer verdiğinizi göstermeniz için kaçırılmaz bir fırsat. Onun için özel olarak seçtiğiniz bir armağanla sevginizi gösterirken bir yandan da bu özel günü anlamlı bir şekilde kutlayabilirsiniz. Bunun için sayfamız üzerinden başta annelere özel kolyeler olmak üzere birbirinden renkli ve şık hediye bulabilirsiniz. Anneleriniz için onlara en yakışır nitelikli ürünleri çeşitli fırsatlar ile edinebilmeniz mümkün. Anneler Günü’ne özel kolye ürünlerinin yanı sıra ayrıca gözlük, saat ve anneler günü altın yüzük modelleri de öne çıkan hediye seçenekleri arasında bulunuyor. Bu takı ve saat çeşitlerinin farklı model ve tasarımlarını sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Anneye Takı Nasıl Seçilir?

Herkesin hayatında son derece önemli olan bir figür olan anneler, kendileri için yıl içerisinde özel bir güne sahip olmayı en çok hak eden kişilerdir. Bu sebeple de onlara bu özel günlerinde çok beğenecekleri ürünler hediye ederek mutlu olmalarını sağlamak, kendilerini özel hissetmelerine vesile olmak her evladın yapmak isteyeceği şeylerdir. Annenize minnettarlığınızın bir göstergesi olarak takı almayı tercih edecekseniz, göz önünde bulundurmanız gereken ürünlerin en başında Anneler Günü kolye ve bileklik modelleri gelebilir. Bu ürün modellerini birbirinden şık detaylara sahip tasarımlarda rahatlıkla bulabilirsiniz.
Anneler Günü bileklik modeli ya da kolye ürünü seçimi esnasında dikkat etmeniz gereken nokta onların tarzını bilmek ve onlara uygun ölçülerde bir ürün çeşidinde karar kılabilmektir. Kolye seçimi hususunda ürün uzunluğu gibi detaylar çok önem arz etmeyecek olsa da, bileklik ve özellikle de yüzük gibi takılarda ölçüyü tam bilmenizde fayda var. Ayrıca Anneler Günü altın takı kampanyaları da sizlere eşsiz bir fırsat sunacak olup, bu sayede annelerinizin zevkine uygun bir tasarımı çok daha uygun maliyetlerde edinebileceksiniz.

Anneler Gününde Kişiye Özel Takılar

Anneniz için takı tercihi konusunda göz önünde bulundurmanız gereken ilk ayrıntı onun beğenisi. Kişiye özel kolyeler farklı tasarımlarda beğeninize sunulmaktadır. Bir anneye altın kolye almak istediğinizde en iyi tercihlerden birinin onun adına özel tasarıma sahip bir model seçilmesi hoş bir hediye olacaktır. Bu ürün modelleri genel itibariyle 14 ayar altın olmakta olup, iki çeşit tasarımda elde edilebilmektedir. Bunlardan biri tek isimli, diğeri ise 3 isimli modeller olmakta. 3 isimli modelde her bir isim farklı olabilmektedir. Ayrıca bu özel anne kolye ürünleri bronz, gümüş veya sarı olmak üzere 3 farklı seçenekte de elde edilebilmektedir. Farklı mücevher markalarının tasarladığı dizayn kolye modellerini sayfamızdan inceleyebilir, farklı bütçelere hitap edecek modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Anneler Günü Saat Kampanyaları

Kolye ve bilezik gibi çeşitli takıların haricinde şık ve faydalı bir hediye arıyorsanız, Anneler Günü saat kampanyalarını ve avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz. Kordon materyali deri, plastik veya çelik olan bu tasarımlar arasında klasik veya dijital göstergeli çeşitli ürünler bulunuyor. Annenizin zevkine göre ister parlak ve gösterişli isterseniz de daha minimal yapılardaki modelleri tercih edebilirsiniz. Kadın saat modelleri, annenizi uzun süreli kullanımı ile mutlu edecektir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde mutlaka annenizin zevk ve tarzına uygun bir model bulabilirsiniz.Favori saat ürünlerinde %70’e varan indirimlerle dilerseniz Anneler Günü altın kolye tasarımlarından biri ile beraber çok şık bir kombin oluşturabilir ve anneniz için hoş bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

Anneler Günü Güneş Gözlüğü İndirimleri

Anneler Günü kapsamında sayfamızda sunulan farklı markaların kadın gözlük modellerinde %60’a varan indirimler görebilirsiniz. Anneler günü takı ve saat tasarımlarının yanı sıra gözlük modellerinde de bütçenize oldukça uygun gelecek kampanyalar söz konusu. Değişik tarzlara hitap eden tasarımlar arasında çerçeve tipi ve cam rengi farklı modellerde imal edilen birçok ürün bulunabilir. Çeşitli tasarımlarda ve özelliklerde beğeninize sunulan bu tasarımlar arasında unisex modeller de yer alırken anneler için ideal tasarımlar da kolaylıkla bulunabilir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile