KADIN BÜYÜK BEDEN CEKET & DERİ CEKET

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Büyük Beden Ceket & Deri Ceket

Özellikle bahar aylarının ve doğuk havaların vazgeçilmez kadın giyim ürünlerinden olan ceket ve deri ceketler, büyük beden giyiminde de sıkça tercih edilmektedir. Büyük beden ceket ve deri ceket modelleri soğuk havadan korunmanın yanı sıra kimi zaman kusurları gizlemek için de kullanılmaktadır. Özellikle bel ve karın bölgesindeki fazlalıklardan şikayetçi olan kadınlar, büyük beden ceketlerle şık kombinler oluşturabilirler.

Vücut Tipine Uygun Ceket Nasıl Seçilir?

Vücut Tipine Uygun Ceket Nasıl Seçilir?

Hem günlük hayatta, hem iş yerlerinde hem de özel davetlerde kullanılan ceketler adeta kurtarıcı kıyafetlerdir. Peki bu oldukça kullanışlı olan kıyafeti seçerken nelere dikkat etmek gerekir. Özellikle büyük beden giyim ürünlerini tercih eden kadınların bu konuda daha özenli davranmaları gerekir. Zira doğru seçtiğiniz bir ceket pek çok kusurunuzu gizlemenize, vücut hatlarınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Eğer olduğunuzdan daha ince görünmek istiyorsanız ilk olarak kalın kumaşlı ceket modellerinden uzak durmalısınız. Zira kalın kumaşlı ceketler sizi olduğunuzdan 2 beden daha geniş gösterir. Bu tipteki ceketler yerine tüvit gibi kumaştaki ceketlere yönelebilirsiniz. Ceket seçiminde bir diğer önemli husus da ceketin etek boyudur. Eğer fazlalıklarınız basen ve kalça bölgenizde ise, ceketinizin etek boyunun kalçanızı kesmemesine özen göstermelisiniz. Çünkü etek boyunun kalçayı kesmesi kalçalarınızın daha geniş görünmesine neden olacaktır. Bu yüzden kalçanızı ve basenlerinizi tam olarak örten ceket modellerine yönelmelisiniz.

Deri Ceket Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Deri Ceket Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük beden deri ceket alırken de standart ölçülerdeyken deri ceket alırken de dikkat edilmesi gereken mühim bir nokta bulunmaktadır. Eğer ilk defa deri ceket alıyorsanız; siyah deri ceket almanız mantıklı olacaktır. Çünkü siyah renkteki bir ceket ile pek çok farklı deri ceket kombinleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir diğer önemli nokta da ceketi sıklıkla ne tarz kıyafetlerle kullanacağınızdır. Örneğin; metal detaylara sahip geniş yakalı deri ceket modelleri genellikle günlük kullanım için uygundur. Dar yakalı, kalçayı örten deri ceket modellerini ise iş hayatında ya da klasik kıyafetlerle kolayca kombinleyebilirsiniz. Son bir önemli husus da deri ceket alırken beden konusudur. Bilindiği gibi deri, zamanla kendini salar ve vücudun şeklini alır. Ancak bu sebep yüzden deri ceket alırken 2 beden küçük olanına da yönelmemelisiniz. Doğru bedeni bulmak için omuz bitimlerine, omuzunuzun çok fazla gerisinde ya da ilerisinde kalmamasına dikkat edin.

Ceket & Deri Ceket Modelleri

Ceket & Deri Ceket Modelleri

Kategorimizde bulunan geniş ürüb yelpazesi sayesinde zevkinize, ihtiyacınıza, bedeninize ve bütçenize uygun bir ceket modeline kolayca sahip olacaksınız. Kategorimizde bulabileceğiniz ceket modelleri arasında özel günlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz payet ceket ve abiye ceket, yağmurlu havalarda kurtarıcı olacak olan kapşonlu ceket, kalça ve basen sorunu olan kadınların tercih edebilecekleri uzun ceket, ekose ceket ve çok daha fazlası yer almaktadır. Ayrıca deri ceket model skalasında uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz suni deri ceketler de bulunmaktadır. Tüm bu ceketlere güvenli ve bütçe dostu fiyatlarla hemen sahip olabilir, şıklığınıza şıklık kazandırabilirsiniz. Daha da soğuk havalarda kullanabileceğiniz büyük beden Mont & Kaban modelleri için tıklayın.