GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Komono Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü kullanımı göz sağlığının korunmasında önemli faktörlerden biridir. Komono güneş gözlükleri doğal ve farklı yöntemlerle engellenemeyen zararlı güneş ışınlarından gözleri muhafaza edebilmek için özel olarak üretilir. Sağlık açısından çok önemli bir konumda bulunan güneş gözlükleri, yüzde sergilediği duruş ve tasarımında sahip olduğu şıklığı ile çoğu kişinin en sık kullandığı aksesuarlardandır. Komono güneş gözlüğü, üretiminde kullanılan kaliteli materyal ve tasarımındaki seçkin çizgileri ile alanında trendleri belirleyen bir markadır. Güneş gözlükleri parlama ve yansımaları en aza indirerek görüş kalitesini artırır. Moda ve sağlığı bir araya getiren Komono güneş gözlüğü modelleri göz sağlığınıza fayda sağlarken aynı zamanda stilinize vurgu yapmanıza yardımcı olur. Sayfamızdan Komono’nun geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

Komono Güneş Gözlüğü Modelleri

Komono Güneş Gözlüğü Modelleri

Modellerinde modern çizgilere ve nostaljik dokunuşlara yer veren Komono güneş gözlükleri tasarımlarında şaşırtıcı desenler kullanır. Markanın her gözlük modeli birbirinden bağımsız ve şık tarzlara hitap eder. Komono kadın güneş gözlüğü seçenekleri feminen, spor, klasik ve maskülen tarzlarda iddialı tasarımlara imza atar. Cam koyuluğu fark etmeksizin zararlı ışınlardan %100 koruma sağlayan Komono güneş gözlükleri, ısı ile ayarlanabilir özelliği ile yüz yapınıza özel şekillendirilir. Komono erkek güneş gözlüğü modelleri kullanıcısına karizmatik bir hava katar. Erkeklerin spor ve klasik kombinlerinde kurtarıcı bir aksesuar görünümü alabilir. Araba kullanırken, yürüyüş yaparken ve şehrin koşuşturmalı farklı zamanlarında tercih ettiğiniz Komono güneş gözlükleri ile en iyi görüşü ve görünümü yakalarsınız. Sadece yaz günlerinde değil soğuk günlerde de tarzınıza uyum sağlayan Komono güneş gözlükleri ile her an şık ve zarif bir görünüm elde edersiniz. Hem kadınlara hem erkeklere uygun çizgileri bir araya getiren Komono unisex güneş gözlüğü modelleri güç ve özgürlüğü birleştiren bir stile sahiptir. Yuvarlak, kare, köşeli ve daha modern formlarıyla her yüz tipine ve imaja uygun Komono güneş gözlükleri tarzınızı yeniden yaratır. Komono güneş gözlükleri spor, marjinal ve klasik tarzları ile her yaşa ve her yüz şekline uyum sağlayan zengin modelleriyle modaseverlere iddialı tasarımlar sunar. Komono, hafifletilmiş yapısıyla yüzünüzde ağırlık yapmaz ve gün boyu rahat bir kullanımı amaçlar.

Komono Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Komono Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

En yaygın göz hastalıklarının genel sebebi UVA ve UVB mor ötesi ışınlar gözlere zarar vermekle kalmaz cildinde hızlıca yaşlanmasına ve yıpranmasına sebep olur. Güneş gözlükleri sadece gözleri korumayı hedeflese de yapı ve duruş şekilleri ile yüzün çoğunluğunu korumayı başarır. Kadınların en sevdikleri aksesuarlardan biri olan güneş gözlükleri, kombinleri tamamlamada üstün bir rol oynar. Komono bayan güneş gözlüğü cam ve çerçeve seçenekleri ile imajınızı yeniden kombine edebilir ve istediğiniz stili kendinizde oluşturabilirsiniz. Komono güneş gözlüklerinin zengin çerçeve seçenekleri ile yüz yapınıza en uygun modeli seçmekte zorlanmazsınız. Markanın geniş çerçeveli gözlük modelleri orantılı yüz hatlarına sahip olan kişilere efsane bir görünüm kazandırır. Köşeli ve yuvarlak çerçeveler Komono bayan güneş gözlüğü modelleri içinde kibar, asil ve zarafetli bir yere sahiptir. Geometrik, kareli ve çelik çerçeveler ise Komono erkek güneş gözlüğü kullanıcılarının imajına elegant bir görünüm katar.

Komono Güneş Gözlüğü Fiyatları

Komono Güneş Gözlüğü Fiyatları

Ulaşılabilir lüks politikasına tam olarak uyum gösteren marka, fiyatları ile Komono güneş gözlüğü kullananlar tarafından tam not alır. Komono, gözlükleri için tercih ettiği kaliteli malzemelerinde el işçiliği paslanmaz çelik, metal, kemik ve polikarbon hammaddelere yer verir. Camları için tercih ettiği materyaller organik ve polorizedir. Darbe ve çizilmelere karşı son derece dayanıklı olan Komono güneş gözlüklerini uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. İşçiliğinde kullanılan başarılı ve kaliteli malzemelerin Komono güneş gözlüğü fiyatları üzerinde etkisi vardır. Model, desen ve sezon ürünleri markanın gözlük fiyatlarını önemli ölçüde etkiler. Marka modellerinde leopar gibi şaşırtıcı desenler kullanır. Komono güneş gözlükleri siyah, beyaz, turuncu, mavi ve şeffaf tonlarda birçok renk seçeneklerine sahiptir. Siz de tarzınıza ve bütçenize en uygun güneş gözlüğü modellerini sayfamızdan inceleyebilir ve Komono güneş gözlüğü yorum alanından ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.