GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Almera Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü, sadece yaz aylarında değil yılın her anında yanımızdan ayırmadığımız bir aksesuardır. Almera güneş gözlüğü bu yıl çantanızdan asla çıkmayacak, en sevdiğiniz eşyalardan biri olmaya geliyor. Özgün tasarımlı Almera güneş gözlüğü modelleri, renk ve çeşitleriyle hem kadınların hem de erkeklerin beğenisine sunuluyor. Her yaştan kişiye hitap eden göz alıcı modeller ile bu yılın yıldızı siz olacaksınız!

Estetik Tasarımlarıyla Almera Güneş Gözlüğü

Estetik Tasarımlarıyla Almera Güneş Gözlüğü

Almera güneş gözlüğü modelleri renk ve tasarım çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden birçok çeşit Almera markasında bulunuyor. Almera erkek güneş gözlüğü için hem damla şeklinde hem de polarize camlı modeller var. Oval, yuvarlak, kare, üçgen ve uzun yüz şekilleri için Almera güneş gözlüğü bulabilirsiniz. Polarize lens çeşitleri bulunduğunuz ortamda oluşabilecek yansıma ve parlamaların gözünüze zarar vermesini engeller. Paslanma, oksitlenme gibi sorunlara da yol açmıyor. Almera bayan güneş gözlüğü olarak da damla, kare ve yuvarlak cam gibi gözlük seçenekleri var. Estetik kesime sahip güneş gözlüğü modellerinde polarize bir cam istiyorsanız daha canlı renkler bulunuyor. Turuncu, bakır, mor ve pembe gibi aynı renk yapılarıyla tasarlanmış gözlükler, bayanların bu yıl da favorisi oluyor. Organik cama sahip modeller ise oldukça hafif ve takılması kolaydır. Kırılmalara karşı çok dirençlidir ve kolay kolay buğulanma yapmaz. Organik cam modellerinde renk seçenekleri de daha fazla oluyor. Yapısı geri her tonda rengi üzerine işlemek, diğer cam türlerine göre daha kolay oluyor.

Almera Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Almera Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Almera güneş gözlüğü kalitesi ile öne çıkan gözlük markaları arasında yer alıyor. Kullanılan cam tipler, materyaller ve çerçeve detaylarına göre Almera güneş gözlüğü fiyatları değişiyor. Güneşten gelen zararlı UV ışığına karşı yüzde 100’e yakın koruma sağlıyor. Dayanıklılığıyla ve hafif duruşuyla kullanıcılar tarafından seviliyor. Polarize ve organik cam özelliği sayesinde kırılma riski taşımıyor. Kolay renklendiriliyor ve renk tonlarında çeşitliliğe gidilebiliyor. Uçan kıvılcımlara karşı da yüksek koruma sağlıyor. Havai fişek, kamp ateşi gibi ateşli ortamlarda hem parçalanmıyor hem de gözleri büyük ölçüde koruyor. Gündelik hayatta karşılaşabileceğimiz, göze zararlı ortamlara karşı emniyet sağlıyor. Almera güneş gözlüğü nasıl özelliklerle öne çıkıyor derseniz, renkli gözlük camlarıyla oldukça tercih ediliyor. Sarı, bakır, altın tonlarından mavi, gri ve aynalı modellere kadar geniş bir renk yelpazesi bulunuyor. Hem günlük kullanım için uygun hem de özel günlerinizde kurtarıcı bir aksesuar haline geliyor. Estetik görünümlü, spor tarz ve şık tasarım özellikleri sayesinde günün her saati yanınızda oluyor. Almera güneş gözlüğü modelleri arasından yüz tipinize en uyan gözlüğü seçebilirsiniz.

Almera Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Almera Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Almera bayan güneş gözlüğü kullanılırken dikkat edilmesi gereken hususların başında gözlüğü tek elle çıkarıp takmamak gerekiyor. İki elle eşit kuvvet uygulanarak kullanılması gereken güneş gözlüğü aksi takdirde esnemeye maruz kalabilir. Aynı durum Almera unisex güneş gözlüğü için de geçerli. Gözlüğü taç gibi saça takmamak gerekiyor. Sapları esneyen güneş gözlüğü size rahat bir görüş sağlayamayabilir. “Almera güneş gözlüğü nasıl temizlenir?” sorusuna da nemli bir bez ya da mendil ile su yardımıyla cevabı verilebilir. Önce hangi camı temizleyeceksiniz onu tutarak silmeniz gerekiyor. Bir camı tutup diğerini temizlerseniz yine esnemeye ve vidaların oynamasına yol açabilir. Kullanmadığınız zamanlarda gözlüğünüzü mutlaka kılıf içerisinde tutmalısınız. Camların çizilmesini önleyen bu yöntem sayesinde güneş gözlüğünüz daha uzun ömürlü olmaktadır. Almera güneş gözlüğü yorum kısmından seçeceğiniz güneş gözlüğü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yüz şeklinize en uygun model ve renk tonunu birebir kullanıcıların tavsiyeleri yardımıyla seçebilirsiniz. Güneş gözlüğünüzü alırken de ürün ölçülerine detaylı bir şekilde bakmanız gerekiyor. Yüzünüze en yakışan güneş gözlüğünüz Almera’da sizi bekliyor!