TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Max Polo, Erkek Güneş Gözlüğü

için 116 sonuç bulundu.
Cam Tasarımı seçiniz

Max Polo Erkek Güneş Gözlüğü

Erkeklerin değer verdiği aksesuarlar arasında güneş gözlüğü yer alır. Güneşin zararlı ışınları dolayısıyla güneş gözlüğü bir aksesuar olmaktan çıkmış, artık bir ihtiyaç halini almıştır. Güneş gözlüğü üreticileri arasında aranılan markalardan olan Max Polo erkekler için tasarladığı Max Polo erkek güneş gözlüğü ile kullanıcıların tercih ettiği markalar arasında yer alır. Markanın tasarladığı ürünleri sadece yaz aylarında değil, dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz. Max Polo erkek güneş gözlükleri otomobil kullanırken, yürüyüş ve kayak yaparken veya plajda güneşin tadını çıkarırken tarzınıza tarz katar. Bu aktiviteleri yaparken kullandığınız güneş gözlükleri sayesinde güneş ışınları gözlerini almaz. Şık ve kullanışlı bir güneş gözlüğüne ihtiyacınız varsa Max Polo’nun tasarladığı erkek güneş gözlüğü modelleri arasından beğeninize uygun bir ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Max Polo Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Max Polo Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Max Polo erkek güneş gözlüğü modelleri yaratıcı tasarımları ile pek çok kullanıcının sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında bulunur. Markanın tasarımları arasından seçtiğiniz güneş gözlüğünü plajda, trafikte veya kayak yaparken kullanarak hem güneşin zararlı ışınlarından korunabilir hem de şık bir stil kazanabilirsiniz. Max Polo erkek güneş gözlükleri oldukça yaratıcı ve kullanışlı tasarıma sahip modellerdir. Markanın ürün koleksiyonunda damla model güneş gözlüklerinin yanı sıra kare tasarıma sahip güneş gözlüklerini de bulabilirsiniz. Max Polo imzalı erkek güneş gözlüğü modelleri arasında Wayfarer gözlük modellerini de tercih edebilirsiniz. Amacınız estetik ve aksesuar kullanımı dışında güneşin zararlı ışınlarından korunmak ise Max Polo erkek polarize güneş gözlüğü modellerinden birini deneyerek güneşin zararlı ışınlarını tamamen gözlerinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra metal veya kemik çerçeve kullanılarak tasarlanmış olan erkek güneş gözlüğü modelleri arasından beğeninize uygun olanı seçebilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarından sağlıklı bir şekilde korunabileceğiniz bir güneş gözlüğü almak istiyorsanız sayfamızdan Max Polo erkek güneş gözlüğü çeşitlerini inceleyebilir, zevkinize uygun bir modeli hemen sipariş verebilirsiniz.

Max Polo Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Max Polo Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Yüz tipinize uygun güneş gözlüğü seçimi seçimi göz sağlığı ve görünümünüz açısından büyük önem taşır. Yılın her dönemi kullanabileceğiniz güneş gözlükleri gözlerinize uygun ve koruyucu özellikte olmalıdır. Bu yüzden güneş gözlüğü seçerken mor ötesi ışık kesen özellikte veya UV filtreli olmasına dikkat edilmelidir. Bu noktaların dışında, almayı düşündüğünüz güneş gözlüğünün yüzünüze uygun olması da çok önemlidir. Güneş gözlüğü seçiminde modelin yüzünüze tam olarak oturması da önemli bir noktadır. Almaya karar verdiğiniz güneş gözlüğünün biçimi veya rengi yüz hatlarınızla uyumlu olmalıdır. Gözlüğü taktığınız zaman güneş ışınlarının tepeden gözlerinize ulaşmamasına dikkat etmelisiniz. Güneş gözlüğünüz kirpiklerinizin değmeyeceği şekilde yüzünüze yakın mesafede ve kaşlarınızı da kaplayan bir şekilde yüzünüzde durmalıdır. Sayfamız üzerinde yer alan Max Polo erkek güneş gözlüğü yorum alanlarını okuyarak kullanıcıların ürün hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Siz de bir Max Polo güneş gözlüğü almak isterseniz, sayfamızdan markanın ürün kategorisini inceleyebilirsiniz.

Max Polo Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Max Polo Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Max Polo erkek güneş gözlüğü fiyatları ürünün modeline, camların UV kalitesine ve çerçevesinin kemik veya metal olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Güneş gözlüklerinin camlarındaki ışık emilim gücü UV 200, UV 400 ve UV 600 simgeleriyle gösterilir. Gözlüğün camlarında bulunan güneş ışığını bloke etme gücü yükseldikçe ürünün fiyatında farklılıklar meydana gelir. Ürünün çerçevesinin metal veya kemikten tasarlanmış olması da fiyat farklılığına etki eden faktörler arasında yer alır. Gözlüğün polarize olması da ürün fiyatını etkiler. Polarize cam kullanılarak tasarlanmış gözlükler gözünüzü güneş ışınlarından daha iyi koruduğundan dolayı ürün fiyatında farklılıklara yol açar. Ayrıca, güneş gözlüğünün cam renkleri de fiyat farklılığında etkendir. Trafikte kullanacağınız güneş gözlüğü ile plajda kullanacağınız gözlük çeşidi aynı değildir. Otomobil kullanırken açık renkli bir güneş gözlüğü tercih etmeniz sürüş güvenliğinizi riske atabilir. İhtiyacınıza uygun Max Polo erkek güneş gözlükleri arasında fiyat karşılaştırması yapabilir; tarzınıza ve bütçenize göre bir modeli buradan güvenle satın alabilirsiniz. Max Polo erkek güneş gözlüğü kullananlar gibi siz de sayfamızda yer alan yorum alanlarında ürün hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Max Polo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Azir Miza (188)
Carrera (393)
Daniel Klein (643)
Despada (305)
(1146)
Exess (395)
Hawk (764)
JULIANO (210)
Lacoste (183)
Lee Cooper (294)
Mont Blanc (187)
Mustang (1962)
Optelli (430)
Osse (774)
Police (194)
Ray-Ban (894)
Serengeti (220)
Slazenger (424)
Swing (327)
Vintage (247)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Kare (52)
Damla (16)
Oval (6)
(5)
(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Polarize (105)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Tipi

(63)
(43)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Cam Rengi

(69)
(31)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

(67)
(29)
(12)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL