TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yem & Kraker

için 12,562 sonuç bulundu.

Yem & Kraker

Ev & Yaşam alanlarında evcil hayvan beslemek dünyanın her yerinde oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen bir şeydir. Kuş, kedi ve köpek gibi hayvanların beslenmesinin çok uzun bir zamana yayıldığı söylenebilmektedir. Yani aslında bahsedilen evcil hayvanlar yüzyıllardır evlere konuk oluyor oluyor. İnsanlara psikolojik olarak da oldukça iyi gelen bir evcil hayvan olarak bilinen kuşlar da evlerinizin daha neşeli bir hal almasına yardımcı olmaktadır. Kuşların daha sağlıklı olabilmeleri ve sizinle daha uzun süre zaman geçirebilmeleri için ise dikkat etmeniz gereken belli başlı huşular bulunuyor. Bunlardan ilki ve en temeli olan yem seçimi kuşlarınızın sağlığını direkt olarak etkilemekte ve yanlış yem seçimi olumsuz etkilere neden olabilmektedir. Bu sebeple tercih edeceğiniz kuş yemi kuşunuzun türüne göre tercih edilmiş olmalı ve sağlık açısından bir risk teşkil etmemelidir.

Doğru Kuş Yemi Tercihi ile Evcil Hayvanlarınız Daha Sağlıklı Yaşıyor

Doğru Kuş Yemi Tercih ile Evcil Hayvanlarınız Daha Sağlıklı Yaşıyor

Tıpkı insanların bünyesinde olduğu gibi kuşların ve diğer evcil hayvanların bünyesi de enerji ihtiyacını ve vitamin değerlerini besinlerden almaktadır. Tercih edilecek yemin bu noktada sunacağı performans oldukça önemli olmakla beraber aynı zamanda kuşunuzun başka alanlarda da daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Yemlerin kalitesi gerek sindirimine gerekse vücudunun diğer bölümlerine direkt olarak tesir ettiği için tercih edilecek ürünün kuşunuzun yapısına uygun olması büyük bir avantaj sağlıyor. Kuş yemlerinin farklı alternatiflere sahip olması sebebiyle birçok kullanıcının uygun bulduğu ürünü bulması kolaylaşıyor. Her türe uygun olarak hazırlanan bu ürünler sayesinde siz de kuşunuzun sağlığını koruyabilirsiniz. Beslenme, her canlı için vitamin ve enerji kaynağı olarak görüldüğünden kuşunuz da doğru bir yemle beslendiği takdirde daha aktif olma olanağına sahip olacaktır. Tıpkı insanlardaki gibi vitamin ve mineral değeri yüksek olan ve protein açısından elverişli olarak değerlendirilebilecek ürünler kişilere psikolojik olarak olumlu bir etki bıraktığı gibi evcil hayvanlarınızda da aynı etkiyi sağlayacaktır. Özellikle eğitim amaçlı aldığınız kuşlarınızın daha etkili bir öğrenime sahip olması için satın aldığınız yeme dikkat etmeli ve kaliteli bir tercih yapmalısınız.kuş yemi çeşitleri aradığınız kritere uygun ürünü bulmanız konusunda size yardımcı olurken aynı zamanda ürettiği her çeşidiyle kuşlarınızın daha sağlıklı olmasına da olanak sağlıyor. Kuş yemlerinin hepsinde bulunan tohumlar, esasında kuşların temel besin kaynağı olarak görülmektedir. Ağız yapılarına uygun olarak tercih edilebilecek olan bu ürünler, kuşlarınızın beslenme sürecini daha iyi bir hale getirebilmektedir. Kuşların tüketebilmesi için satışa sunulan tokumlar yağlı tohumlar ya da nişastalı tohumlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Satışa sunulan her tohumun yapısında kuşunuzun ihtiyacını karşılayabilecek kadar protein, lif ve karbonhidrat bulunmaktadır. Kuşunuzun türüne ve yeme düzenine uygun olarak satın alacağınız her iki tohum da evcil hayvanınızın ihtiyacı olan besin değerlerine sahip olmasına yardımcı olacaktır.

Kuş Yemi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kuş Yemi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kuşların beslenmesi hareket kabiliyetlerini, yaşayış şekillerini etkilemektedir. Örneğin kuşlarda tıpkı insanlar gibi obezite sorunuyla karşılaşabilmektedir. Genelde bir muhabbet kuşu 40 ya da 50 gram arasında değişmektedir. İdeal bir değer olan 40 ve 50 gram arasının üzerine çıkan kuşlar obezlik sorunu yaşamaya elverişli bir hale gelmektedir. Bu durum evcil hayvanınızın sağlık açısından daha riskli bir hal almasına neden olacağı için seçeceğiniz yemlerin hayvanınızın yapısına uygun olarak tercih edilmesi oldukça önemli bir yere sahiptir. Kuşunuzun değerlerine uygun olarak tercih edeceğiniz yemlerin aynı zamanda kalitesi de birinci dereceden etken olarak görülüyor. Bozuk ya da bayat ürünlerin kullanımı sindirim sisteminde olumsuz bir etkiye neden olacağı için ürünleri tercih ederken dikkat edilmeli ve içerik olarak kaliteli birleşenlere sahip yemler satın alınmalıdır. karışık kuş yemi çeşitlerini tercih ederek kuşunuzun sağlıklı beslenmesine yardımcı olmanız mümkündür. Bunun yanı sıra yavru kuş yemi tercihi de yeni doğmuş ve gelişim sürecinde olan kuşlarınız için daha kaliteli bir besin olarak değerlendirilebilmektedir. Yavru kuşların gelişim süreci göz önünde bulundurulduğunda tükettikleri gıdaların önemi iki katına çıkıyor. Gelişim sürecinde tüketecekleri gıdaların vitamin ve protein olarak kuşlarınıza olumlu bir etki bırakması ve kısa sürede daha sağlıklı bir hal almasını sağlamak istiyorsanız siz de bu süreçte yavru kuşlar için özel olarak üretilen yemleri tercih edebilirsiniz. Sağlıklı içeriklere sahip ürünler kuşlarınızın dış görünümünü de etkilemektedir. Vitamin ve protein açısından kaliteli içeriğe sahip ürünler kuşlarınızın tüylerinin daha iyi bir görünüme sahip olmasına yardımcı olabileceği gibi birçok hastalığa karşı dirençli olmasına da olanak sağlamaktadır. Bağışıklık sistemleri birçok hayvana nazaran daha hassas olan kuşların daha dirençli olmasına yardımcı olmak istiyorsanız siz de kaliteli içeriğe sahip kuş yemlerini tercih edebilirsiniz. Fiyat açısından da her bütçeye uygun alternatifleri bulunan bu ürünler sayesinde evinizde kolay bir şekilde Evcil Hayvan Ürünleri ile besleyebilir ve daha sağlıklı ürünlerle bağışık sistemlerini güçlendirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Kuş Yemi ile Lezzetli Alternatifler

Kuş Yemi ile Lezzetli Alternatifler

Farklı çeşitleri ve her bünyeye uygun sağlıklı alternatifleri sayesinde kuşlarınızın sindirim sisteminden görünümüne kadar birçok noktada daha iyi olmalarını sağlayan yemler ile siz de evcil hayvan deneyiminizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Karışık olarak satışa sunulan ürünlerde kullanılan tohumların yağ oranı ve sundukları kaliteli karbonhidratlar kuşlarınızın ihtiyacı olan enerjiyi karşılayabildiği gibi bunun yanı sıra ayrıca satın alabileceğiniz vitaminli kuş yemi alternatifiyle de kuşlarının ihtiyacı olan vitamini daha kısa sürede elde etmesini sağlayabilirsiniz. Vitaminler kuşlarınızın hastalıklara karşı direncini arttırmaya yardımcı olduğundan özellikle soğuk havalarda herhangi bir olumsuz etkiye maruz kalmamaları açısından vitamin içeriği geliştirilmiş ürünleri tercih edebilir ve evcil hayvanlarınızın daha zinde olmasına olanak sunabilirsiniz. Kuşlarınıza farklı bir yem alternatifi sunmak amacıyla satın alabileceğiniz ballı kuş krakeri ile de kuşlarınıza farklı yem yeme olanağı yaratabilirsiniz. Birden fazla seçeneğe sahip olan kuş yemleri ile kuşunuzun beslenmesine uygun alternatifler bulmak artık daha kolay bir hal alıyor. Kolay bir tüketim alternatifi sunan kabuksuz kuş yemi seçeneği ise bunlardan biri olarak değerlendirilebilir. Kuşlarınızın sindirim sistemini de direkt olarak etkileyen bu ürünleri seçerken sağlık koşullarına dikkat etmeniz evcil hayvanlarınızın daha kaliteli içeriklere kavuşmasına da yardımcı olacaktır. Açık olarak satılan ürünlerin bayatlama ya da bozulma olanağı yüksek olduğundan bu ürünleri tercih etmek yerine özel şartlarda ambalajlanmış yemleri tercih etmek evcil hayvanınızın daha sağlıklı olmasını sağlar. Bunun yanı sıra açık olarak satışa sunulan ürünler çevresel faktörlerden de direkt olarak etkilenmektedir. Bu durum evcil hayvanınızda olumsuz etkilere yol açacağından bunun yerine özel olarak geliştirilen ürünleri tercih ederek sağlık açısından daha elverişli ürünlere sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için sayfayı inceleyebilir ve evcil hayvanınıza uygun alternatifleri satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (84)
8 in 1 (20)
8in1 (19)
A-Bone (4)
Acana (24)
Ada (20)
Afp (6)
Agran (5)
Ahm (4)
Akcihan (1)
Aktiv (17)
Amity (1)
Amore (1)
Angora (6)
Animonda (2)
Apex (12)
Asia (5)
Atlantik (10)
Bado (2)
Beaphar (3)
Benefit (2)
BirdMozz (2)
Boni Bone (1)
Bonisa (12)
Bonnie (34)
Boyu (101)
Bravo (40)
Brekkies (1)
Carnaval (18)
Catit (1)
CeDe (15)
Chico (1)
Csw (2)
Dal Darı (10)
Detech (4)
Dibo (1)
Dican (2)
(6166)
Dr Sacchi (2)
Dr.Sacchi (3)
Eastland (1)
Ege Tuana (1)
Ekol (4)
Energy (82)
Enjoy (33)
Erk (1)
Eurogold (402)
Farmavet (1)
Flamingo (1)
Funny (4)
Garden Mix (548)
Gardenmix (73)
Gemon (1)
Gold Wings (1002)
HEMYEM (1)
Hobi (4)
Jebao (2)
JRS (2)
Jungle (301)
Kampanya (5)
King (1)
KİNG (1)
KM (1)
Krax (4)
Lora (41)
Majo (32)
Mammamia (5)
Mandu (1)
Markapet (17)
MAS (3)
Mio (1)
my food (1)
Mydog (1)
MYYEM (214)
N&D (1)
Natur (8)
Natura (4)
Naturbird (8)
Nature Plan (356)
Optima (38)
Orgakitty (2)
Parisdog (1)
Pet Garden (72)
pet magic (1)
piyasapet (1)
Polo (163)
Proyem (25)
Pupa (16)
Quico (1)
Quik (634)
Rdm (1)
Reflex (1)
Rio (4)
Rotifish (5)
Rotipet (25)
Roxin (6)
Royal (1)
Royalist (4)
SATÜRN (39)
Sera (4)
Sevinç (14)
Sun Sun (1)
Sun-Sun (1)
Sweet Pet (1)
The Pet+ (1)
Ti Sert (8)
Ti-Sert (16)
Tippler (8)
Trixie (3)
Tropical (2)
Tropifit (38)
Tuana (2)
Turkuaz (1)
VanCat (1)
Versele Laga (515)
Versele-Laga (136)
Vetasupra (66)
Vitaking (7)
Vitakraft (339)
Vitapol (8)
Vitasand (16)
Vivalveto (1)
Vixpet (7)
Woddy (14)
Yaban (1)
YILDIRIM (1)
YILDIZ (3)
Yongli (30)
Zekton (1)
Zeocat (1)
Çarli (1)
Çimen (39)
özelyem (27)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (2071)
Yetişkin (968)
Yavru (201)
Diyet (6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,062)
ve üzeri (2,756)
ve üzeri (2,913)
ve üzeri (2,946)
ve üzeri (3,038)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL