Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Mama Türleri

Başka bir kelime deneyin

Marka

Has
Ans
Ada
Gwc
Exo
-
Ang
Jw
LW
NCY
N&D
ANS
DSA
Muz
Cp
Dac
Gnd
MAS
ans
f
2GR
Afp
Ahm
Dsa
EP
Ecr
Fop
JW
MIT
Mio
Pro
STA
TZC
ncy
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kuş

için 10,001 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kuş Malzemeleri

Evcil hayvanlar pek çok evin mutluluk ve de neşe kaynağıdır. Bu vesileyle hayvan sahiplenen kişi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Kedi, köpek ya da kuş gibi pek çok hayvan insanlar ile aynı ortamda oldukça mutlu bir şekilde yaşayabilmektedir. Birlikte yaşama durumu, her iki tarafın da memnun olacağı bir şekilde tasarlanmalıdır. Özellikle kedi, köpek ve kuşların beraber yaşadığı evde huzur ve sükunetin kalıcı bir hale dönüşmesi için çeşitli unsurların yerine getirilmesi gerekmektedir. Başlıca olanı, her evcil hayvan için ideal olabilecek ürünleri edinmektedir. Örneğin sahiplenen kuş için en ideal kafes ve yem edinmek gerekmektedir. Beraberinde rahatlıkla su içebileceği kuş suluğu gibi ürünlerin de edinilmesi önem arz etmektedir. Bu sayede kuş yaşam alanından memnun olacaktır. Psikolojik iyi oluşu beraberinde sağlığının da iyi olmasını getirmektedir. Bu nedenle gün içinde eğlenebileceği ya da uğraşabileceği kuş aksesuarları gibi ürün çeşitleri de gerekli olan unsurlardan biridir. Çünkü kuşlar uzun zaman boyunca bir kafes içerisinde yaşamaktadır. Kafes içerisinde yaşadıkları süre boyunca rahat ve mutlu hissetmeleri açısından kuş oyuncakları ve benzeri gibi evcil hayvan ürünleri fazlasıyla önemlidir. Bununla beraber sağlığa da özen göstermek gerekmektedir. Her kuş cinsi için ideal olan yem çeşidi değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle her bireyin kuş yemi seçimi esnasında dikkatli olması oldukça gereklidir. Yem ile beraber özellikle yavru kuşlar vitamin takviyesi de almaktadır. Beraberinde çeşitli sağlık sorunlarının yaşanması durumunda da takviye besinler gerekmektedir. Bireylerin uygun kuş vitamini alması gerekmektedir. Her vitamin her sağlık sorunu için bir çözüm aracı olmayabilmektedir. Dolayısıyla veteriner tavsiye almak bu noktada fazlasıyla fayda sağlamaktadır. Ek olarak kuş maması seçiminde de benzer hususların göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Kuşlar için İdeal Oyuncak ve Araç Gereçler

Kuşlar için İdeal Oyuncak ve Araç Gereçler

Kuş kafesi çeşitleri pek çok farklı boyutlu modellere sahiptir. Bu sayede her yaşam alanı için ideal olabilecek modellerin bulunması oldukça kolay bir hale bürünmektedir. Beraberinde kuş yuvası ve benzeri gibi ürünler için de aynı durum geçerlidir. Her model ürün de dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalar bulunmaktadır. Örneğin kuşunuz gagası ile kafesi sıyırıyorsa metal modeller ideal olmaktadır. Çünkü boyalı modellerde, ısırma esnasında boya kafesten sıyrılmaktadır. Kuşların yanlışlıkla yemesi durumunda çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle kuşların hareketlerine bağlı olarak kuş kafesi askısı seçimine de özen göstermek gerekmektedir. Ek olarak kuşların oyun oynamaktan fazlasıyla zevk aldığı da unutulmamalıdır. Bu nedenle sürekli olarak oynayabileceği ve uğraşabileceği unsurların kafes içerisinde bulundurulması gerekmektedir. Bu doğrultuda seçilen kuş malzemeleri ile kuşların gün boyu mutlu olması kolaylıkla sağlanmaktadır. Ek olarak dışardaki kuşlar için de üretilen ürünler de bulunmaktadır. Örneğin, balkonunuza asacağınız bir kuş evi sayesinde pek çok kuşun beslenmesine vesile olabilirsiniz. Ön kısma yerleştireceğiniz bir kuş yemliği ile pek çok kuşun beslenmesine vesile olabilirsiniz. Özellikle kış aylarında bu durum büyük önem arz etmektedir. Çünkü kış mevsiminde pek çok kuş yiyecek bulmakta fazlasıyla zorlanmaktadır. Kuş evi ahşap malzemesinden sıklıkla üretilmektedir. Ahşap maddesi çeşitli pek çok hava koşulları ile uyumluluk sergilemektedir. Bu sayede kuşların rahatça beslenmesine olanak tanımaktadır. Beraberinde kuş kafesi daha eğlenceli bir hale getirmek de mümkündür. Kuş salıncağı ve benzeri ürünler sayesinde kuşların gün boyu enerjilerini kafes içerisinde boşaltması mümkün olmaktadır. Alt kısmına eklenecek bir kuş havuzu ile kuşlarınızın neşe ve mutluluğunda artış gözlenecektir.

Kuş Malzemelerini Kafes İçerisine Yerleştirmek

Kuş Malzemelerini Kafes İçerisine Yerleştirmek

Kuş eşyaları birbirinden farklı ürün çeşidine ve de işleve sahiptir. Dolayısıyla bireylerin bilgi sahibi olması büyük önem arz eden noktalardan biridir. Bununla beraber sağlık faktörü de göz önünde bulundurulması gereken noktalardan biridir. Örneğin kuşların tırnakları oldukça kısa bir zaman içerisinde uzamaktadır. Rahat bir şekilde hareket etmesi ve rahatsızlık hissetmemesi için tırnak uzunluğu oldukça önemli olan noktalardan biridir. Çözümü ise oldukça basittir. Satın alınan bir kuş tüneği törpü işlevi sergileyecektir. Böylelikle kuşların tırnakları haddinden fazla uzamayacak ve hareket alanları kısıtlanmayacaktır. Tüm bunlara ek olarak sağlık göz önünde bulundurulması gereken etkenler arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle veteriner destekli bir bakım sürecini sistematik olarak gerçekleştirmek gerekmektedir. Bu sayede her risk faktörü bir sağlık sorununa dönmeden düzelecektir. Bunlarla beraber yemin ve suyun konulduğu alanın temiz olması da önemli noktalardan biridir. Çünkü tozlanmış bir suluktan su içmek de çeşitli sağlık sorunlarını ortaya çıkarabilmektedir. Aynı zamanda suyun ve yemin de sürekli değiştirilmesi gerekmektedir. Sayfamızda yer alan Proyem yem ve kraker çeşitlerini inceleyerek beğendiğiniz yemi satın alabilirsiniz. Bu durum daha sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayacaktır. Ek olarak satın alınan kuş kumu ve benzeri ürünlerin de seçimine dikkat edilmelidir. Kuşların da insanlarda olduğu gibi hassasiyet ve alerjen tepki sergiledikleri maddeler bulunmaktadır. Bu nedenle sağlık konusunda herhangi olumsuz bir durumu yaşatmayacağından emin olunmasının ardından satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Ek olarak, kuş askısı edinmek de oldukça ehemmiyetlidir. Çünkü her kuş kafes içerisinde geçirdiği günleri bir salıncak üzerinde geçirmeyi tercih etmektedir. Salıncağın da düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Mikrop ve de kirlilik de sağlık sorunlarına sebebiyet verebilmektedir. Askı üst kısma asılmaktadır. Beraberinde suluk da kafesin yan duvarlarından herhangi bir tarafına yerleştirilmektedir. Tünek ve kum ise alt kısma konulmaktadır. İdeal boyda olan bir kafeste bu düzen kuşların daha rahat hissetmesine vesile olmaktadır.

Kuş Malzemeleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kuş Malzemeleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Her kuş cinsinin yapmaktan hoşlandığı ve de hoşlanmadığı durumlar değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla uzman veterinerler kuşların cinsine ve de yapısına göre malzeme seçilmesini önermektedir. Bu doğrultuda dikkat edilmesi gereken başlıca unsur, kafes boyutudur. Kuş ya da kuşların içerisinde rahatça hareket edebileceği ve enerjilerini boşaltabileceği bir ortamın hazırlanması gerekmektedir. Beraberinde kuş filesi ve benzeri gibi ürünlerin seçimine de özen göstermek gerekmektedir. Bu sayede kuş ya da kuşların kafes içerisinde mutlu hissetmesi kolaylıkla sağlanmaktadır. Bu durumun ev içi huzura da etkisi oldukça fazladır. Örneğin, kanaryalar eve ait ve de mutlu hissettiklerinde ötmeye başlamaktadır. Kanarya sesi eve neşe katan başlıca etkenlerden biri. Ek olarak kuş tasması ve benzeri ürünlere de özen göstermek gerekmektedir. Çünkü çeşitli kuşlar kuş tasmasından hoşlanmamaktadır. Malzemeler ile beraber yem ve vitamin de dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Çünkü yaş ya da cins gibi unsurlara bağlı olarak ideal mama ve vitamin değişkenlik göstermektedir. Herhangi bir sağlık sorununun ortaya çıkmaması adına kuş cinsine ve de gelişim düzeyine uygun olan ürünlerden yana tercih yapılmalıdır. Dilerseniz kuş malzemesi fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve kuşunuzun en rahat hissedeceği malzemeleri kolaylıkla edinebilirsiniz. Geniş ürün kategorisi içerisinden her gereksinimi karşılamak için oldukça kısa bir zaman gerekmektedir. Beraberinde bütçenize uygun olan ürünlerle oluşturacağınız seçenekler satın alma sürecinizi büyük ölçüde kolay bir hale dönüştürecektir. Siz de eğlenceli ve sağlıklı malzemeler ile huzuru günün her anına yayabilirsiniz.