TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Papağan Yemi

için 1,883 sonuç bulundu.

Papağan Yemi

Farklı türlerdeki papağanları sağlıklı ve keyifli bir şekilde beslemenizi sağlayan zengin çeşitlilikteki papağan yemleri n11.com’un Kuş kategorisi altındaki Papağan Yemi kategorisinde sizi bekliyor.

Papağan Yemi Nedir?

Papağan Yemi Nedir?

Papağan yemi, papağanınız hangi tür olursa olsun onu sağlıklı bir şekilde beslemenizi sağlayacak yemlerdir. Kimi papağan sahipleri kendileri papağan yemi karışımı yapmayı tercih etse de satışta olan birçok yem içeriği ve kalitesiyle sizi bu zahmetten kurtarabilir. Papağan yemi içeriği tahılları, tohumları, taze sebze ve meyveleri içerebilir. Papağan yemi çekirdek olmadan düşünülemez. Papağanlar güçlü gagalarıyla çekirdeklerin kabuklarını soyabilirler ama “parakeet” denilen ve muhabbet kuşunu da içine alan küçük papağan türleri için çekirdek içi satın almak gerekir. Papağan yemleri standart, yetişkin ve yavru olarak ayrılır. Yetişkin kuşların beslenmesi daha rahattır ama yavru papağanlarınız için yavrulara özel ürünler kullanmanız sağlıklı bir sindirim sistemiyle büyümeleri için şarttır. Bunun dışında küçük papağan türleri veya tropik papağan türlerinin yemleri farklı olabilir.

Papağan Yemi Nasıl Olmalıdır?

Papağan Yemi Nasıl Olmalıdır?

Papağan yemleri papağanınızın beslenmesinin önemli bir unsurudur. Farklı renkleri, boyutları, hatta tatları olur. Papağan yemi seçerken dikkat etmeniz gereken temel şey onun içeriği, kalitesi ve tazeliği olmalı. İçeriğinde sadece tahıl ve tohum değil sebze ve meyve kuruları olan yemler yüksek besin değerine sahiptir. İçeriğinde çok fazla malzeme olan ürünlerde dikkat etmeniz gereken bir husus da koruyucular. Çok fazla miktarda koruyucu içeren yemleri tercih etmeyin. Koruyucuların insan sağlığı için tehlikeleri tartışılırken sizden kat kat küçük bir canlıya etkilerini tahmin edemezsiniz. Bütün bunlar dışında papağanınızın yemi sevmemesi mümkün. O durumda başka bir markanın yemini deneyebilirsiniz.

Papağan Yemi Fiyatları Ne Kadar?

Papağan Yemi Fiyatları Ne Kadar?

Papağan yemi fiyat konusunda sizi sıkıntıya sokmayacaktır. 1 kilo bazında bakarsanız, 10 TL’den 50 TL’ye kadar birçok ürün bulabilirsiniz. Eğer düşünürseniz, daha pahalı ve daha özel yemler de elbette var. Papağan yemi fiyatları yemin içeriğine, markasına, menşeine ve gramajına göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla, yem satın alırken kuşunuzun ihtiyaçlarının yanı sıra bunları da hesaba katmanız gerekir. Versele Laga, Quik, Vitakraft, Gold Wings, Jungle, Nature Plan, Bonnie, Wunder Vogel, Yaban, Kiki, Lora ve diğer birçok markanın yemlerini web sitemizde bulabilirsiniz. İstediğiniz yemleri sepetinize ekleyerek sipariş verdiğinizde ilgili mağaza siparişinizi birkaç gün içinde kargolar ve ürününüz size kısa sürede teslim edilir. Papağan kafesi ve yemlik gibi diğer papağan ürünlerini buraya tıklayarak sepetinize eklemeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (4)
Agran (2)
Apex (4)
Beaphar (1)
BirdMozz (1)
Bonnie (15)
Brekkies (1)
(704)
Dr.Sacchi (2)
Energy (3)
Enjoy (6)
Eurogold (52)
Garden Mix (71)
Gardenmix (8)
Gold Wings (166)
Jungle (37)
Krax (1)
Lora (1)
Majo (5)
Mio (1)
MYYEM (51)
Pet Garden (21)
Polo (25)
Pupa (1)
Quik (93)
Rio (2)
Rotipet (2)
Roxin (2)
Royalist (1)
Sweet Pet (1)
Ti Sert (1)
Ti-Sert (6)
Trixie (1)
Tropical (1)
Tropifit (20)
Versele Laga (196)
Vitakraft (114)
Vitapol (1)
Vitasand (2)
Woddy (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (277)
Yetişkin (170)
Yavru (10)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(323)
ve üzeri (441)
ve üzeri (462)
ve üzeri (471)
ve üzeri (483)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL