TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kanarya Kuşu Yemi

için 1,093 sonuç bulundu.

Kanarya Kuşu Yemi

Sarı renkleri, güzel sesleri ve mini mini boylarıyla en sevilen evcil hayvanlardan biri olan kanaryaların sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmeleri için en iyi kanarya kuşu yemi ile beslenmeleri şart. n11.com’un Kuş kategorisi altında yer alan Kanarya Kuşu Yemi alt kategorisinde en iyi markaların en iyi kanarya kuşu yemlerinibulabilirsiniz.

Kanarya Yemi Nelerden Oluşur?

Kanarya Yemi Nelerden Oluşur?

Kanaryalar muhabbet kuşlarına benzer görünse de muhabbet kuşları papağan, kanarya ise saka ailesine dahil. O yüzden beslenmeleri de birbirinden farklı. Kanarya yemi nedir? sorusunun cevabı da buna göre cevaplanmalı. Kanarya yemleri de tahıl ve tohumları içerir. Kanarya kuşu yemleri sade olarak, yani tek çeşit satılsa da en yararlı şekli birkaç çeşidin karıştırılmış hali olacaktır. Kanaryalar darı ve ay çekirdeği içini keyifle yerler. Poşet veya kutularda satılan yemler çok daha fazla çeşitte besini kanaryanıza vermenizi sağlar. Kanarya ötüm yemleri olarak satılan yemler aslında böyle besin ve vitaminlerin bir arada olduğu yemlerdir. İyi beslenen, iyi bakılan ve ilgilenilen bir kanarya zaten ötecektir. Yemin ötüm yemi olmasından öte, yem kalitesi ve tazeliğinin yanı sıra yavru kuşlar için mi yetişkin kuşlar için mi olduğunu da kontrol edin.

Kanarya Kuşu Yemi Nasıl Olmalıdır?

Kanarya Kuşu Yemi Nasıl Olmalıdır?

Bu noktada özgür kanaryalarla kafes kanaryalarını ayırmakta fayda var. Doğadaki kanaryalar bulabildiklerini yerler ama daha hareketlidirler. Kafesteki kanaryalar ise insanlar sayesinde yemek bulmakta zorlanmaz ama daha hareketsizdirler. Kafes kanaryaları darı ve çekirdek içinin yanı sıra hazır yemleri de zevkle yiyeceklerdir. Kanaryaları, yemlere ilave olarak taze sebze ve meyvelerle de besleyebilirsiniz. Örneğin, kanaryalara elma, balkabağı, marul ve havuç verilebilir. Ama kanaryalara avokado vermekten mutlaka kaçının çünkü avokado kanaryalar için zehirlidir. Tabii, insanların yediği birçok şey de aynı etkiyi gösterir. Kuşunuzu yağlı ve şekerli besinlerden de uzak tutun.

Kanarya Yemi Fiyatları Ne Kadar?

Kanarya Yemi Fiyatları Ne Kadar?

Kanarya kuşu yem fiyatları yemin gramajı, markası, menşei ve içeriği gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Kiloluk yemler daha ekonomiktir ama bu yemlerin kalitesinden ve kuşunuzun onları sevdiğinden emin olmak için öncelikle bir kiloluk denemeler yapabilirsiniz. Markasız yem almak istemezseniz Gold Wings, Versele Laga, Quik, Vitakraft, Jungle, Nature Plan, Raff, Bonnie, Yaban, Wunder Vogel dahil olmak üzere çok sayıda markanın tescilli yemlerini de web sitemizde bulabilirsiniz. İstediğiniz yemi sipariş verdiğinizde ilgili mağaza onu kargoya teslim eder ve siz de yeminize birkaç gün içinde kavuşursunuz. Kuşunuza özel üretilmiş diğer ürünlere göz atmak için Kuş kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (13)
8 in 1 (1)
8in1 (5)
Aktiv (7)
Asia (3)
Atlantik (1)
Bonnie (8)
Bravo (17)
CeDe (2)
Csw (2)
Detech (2)
(564)
Energy (5)
Enjoy (9)
Erk (1)
Eurogold (49)
Funny (1)
Garden Mix (32)
Gardenmix (2)
Gold Wings (113)
Jungle (24)
Lora (2)
Majo (3)
MYYEM (16)
Natur (1)
Naturbird (1)
Polo (4)
Pupa (1)
Quik (41)
Rotifish (1)
Rotipet (5)
Royalist (1)
SATÜRN (11)
Ti Sert (1)
Ti-Sert (3)
Tropifit (3)
Vitakraft (36)
YILDIZ (1)
Çimen (10)
özelyem (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (156)
Yetişkin (83)
Yavru (14)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(191)
ve üzeri (274)
ve üzeri (295)
ve üzeri (298)
ve üzeri (303)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL