Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Oyuncak & Aksesuar

için 2,740 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kuş Oyuncak ve Aksesuar

Birçok insan kendini yalnız hissetmemek için evde evcil hayvan beslemektedir. Bu hayvanlardan birisi de kuşlardır. Bir kişinin günlük rutinini olumlu yönde etkileyen bir durum olan kuş besleme, aynı zamanda kişiye hayvan sevgisini de aşılıyor. Güzel sesleri ile eve neşe getiren kuşların bakımı kadar onlara alınan oyuncak ve aksesuarlar da önemlidir. Bu sayede kuşların gelişimi olumlu yönde etkilenecektir. Kuşların kafeslerinin içerisine konulacak olan kuş oyuncakları sayesinde kuşlarınız daha sağlıklı bir şekilde uçabilecek, hareket edebilecek ve tırmanabilecektir. Ayrıca kuş oyuncak seti sayesinde kuşlar gagalarını işlevli ve rahatça hareket ettirebileceklerdir. Kuşların kafeslerinde geçirdikleri vaktin onlar için daha eğlenceli olmasını sağlayan bu oyuncakların onların sağlığı açısından yüksek kalitedeki malzemelerden üretilmiş olduğuna dikkat edilmelidir. Kuş oyuncakları seçerken dikkat edilmesi gereken bir konu da kuş kafesinin boyutudur. Kuşların daha rahat bir şekilde kafesin içinde hareket etmesi için ona alan bırakılmalıdır. Kafeslerinin içinde daha konforlu bir şekilde durmaları için kuşlar için ahşap veya plastikten üretilmiş kuş tüneği satın alınabilir. Bu sayede kuşunuz istediği bölgeyi daha kolaylıkla görecek ve dengesini sağlayacaktır. Farklı boyutlarda ve özelliklerde piyasaya sunulan modellerden dolayı kuş oyuncakları fiyatları değişkenlik göstermektedir. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kuşunuz için kuş oyuncakları alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Kuş ve Kuş Türleri için Uygun Aksesuarlar

Kuş ve Kuş Türleri için Uygun Aksesuarlar

Birçok kişi hem hobi olarak hem de ticari olarak güvercin beslemektedir. Güvercinler yırtıcı hayvanlara karşı korunaksız oldukları için onları evde beslerken dikkatli olmanız gerekmektedir. Güvercinleriniz için kümes oluştururken kümesin her daim kuru kaldığına ve güvercinlerin uçuş alanlarının güney ve güney doğuya doğru olduğundan emin olmalısınız. Güvercinlerin yaşadığı kafesin temizliğinin daha da kolay olması için güvercin taban ızgarası satın alabilirsiniz. Bu ızgara sayesinde güvercinlerin yaptıkları dışkı ile teması engellenecektir. Daha temiz bir ortamda yaşayacaklardır. Ayrıca sizin de temizlik için ayıracağınız zaman azalacaktır ve daha az yorulmuş olursunuz. Taban ızgarasının kurulumu ise oldukça kolaydır. Kenarlarındaki tırnaklar sayesinde her parça birbirine geçecek ve oturacaktır. Bu ızgarayı kuş kafesi altına koyduğunuzda güvercinler pençeleri ile bu ızgaralara tutunacak ve aradaki boşluk ile pençeleri yaptıkları dışkıya değmeyecektir. Düzenli bir şekilde yuvanın temizlenmesi kolaylaşacak ve yuvada mikrop üreme olasılığı azalacaktır. Bu sayede güvercinlerin mikroplardan dolayı hasta olması da engellenmiş olacaktır. Aynı zamanda dışkıları daha çabuk kuruyacaktır. Güvercinlerin pis bir ortamda büyümelerini engelleyerek onların daha verimli yumurtalar vermesini sağlayacaksınız. Birbirine kur yapan güvercinler için üç veya dört günlük sadece onların olacağı bir yuva yapılması gerekir. Bu şekilde rahatsız edilmeden rahatça çiftleşebileceklerdir. Dışı güvercin dört gün içinde iki veya üç yumurta yumurtlayacaktır. Bu yumurtlama ile artık çiftleşme dönemi bitmiş ve kuluçka dönemine girmiş olunur. Bu dönemde sırasıyla erkek ve dişi güvercin yumurtanın üzerine yatarlar. Bu süre genellikle on yedi veya on sekiz gündür. Daha sonra ise yavru güvercin yumurtadan çıkar. Eğer güvercinlerin yumurtalarından faydalanmak istiyorsanız güvercin follukları ile bu durum mümkün hale gelir. Güvercinlerin yumurta ile temasını engelleyerek daha temiz ve sağlıklı yumurtalar elde edebilirsiniz. Bu sayede güvercin yumurtaları üzerinde dışkı gibi maddelerin bulunma olasılığı azalmış olacaktır. Güvercin follukları birçok marka tarafından üretildiği için fiyatlarda değişkenlik söz konusudur. Tüketicilerin istekleri doğrultusunda üretilen farklı boyutlardaki ürünler sayesinde yaşam alanlarına göre ürün seçmeleri kolaylaşmıştır. Ürün yorumları incelendiğinde tüketicinin satın aldığı ürünlerden memnun olduğu ve evde besledikleri kuşların da bu ürünlere kolay adapte olduklarını dile getirmişlerdir. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir kuş oyuncak ve aksesuar fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz

Kuş Oyuncak ve Aksesuar Çeşitleri

Kuş Oyuncak ve Aksesuar Çeşitleri

Sağlıklı bir yumurta üretimi için ilk adım tavukların verimli bir şekilde yumurta üretmeleri için onlara uygun bir kümes oluşturmaktır. İlk dikkat edilmesi gereken şey rüzgarın yönüdür. Kümes kapısı güney yönünde olduğuna emin olmalısınız. Kötü kokuların kümesin içine hapsolmaması için en az bir tane pencere olması gerekir. Fakat pencereler yüksekte olmalıdır ve açıldığında cereyan yapmamalıdır. Bunun nedeni tavukların cereyandan etkilenmesidir. Eğer yumurtalarınızın kırılmamasını ve temiz olmalarını istiyorsanız kümese mutlaka tavuk folluğu koymanız gerekmektedir. Tavuk folluğunda bulunan eğim sayesinde tavuğun ürettiği yumurtalar özel bir bölgede toplanacaktır. Böylece tavuklar yumurtaya erişemeyecek ve yumurtaları kırma veya yeme gibi sorun oluşmayacaktır. Bu sayede yumurtalarınız temiz ve hijyenik kalacak ve sağlıklı yumurtalar yiyeceksiniz. Tavukların yumurtlayabilmesi için folluklarını mutlaka ışık almayan, kuytu bir bölgeye koymanız gerekmektedir. Dört tavuk için bir folluk hesap ederek, ihtiyacınız kadar folluk satın alabilirsiniz. Tavuk folluk modelleri yapılarına göre genellikle dört türdür. Bunlardan ilki, açık folluklardır. Tek katlı veya çok katlı olarak da yapılabilen bu tür follukların önleri açıktır. Kapanlı folluklarda ise tavukların folluğa girişini engelleyen, temas ile kapanan kapaklara sahiptir. Eğer daha fazla yumurta üretimi sağlamak isterseniz bunun için grup follukları mevcuttur. Eğer yumurtaların yuvarlanarak arkaya doğru meyelli bir taban doğru folluk dışına çıkan meyelli folluklar da mevcuttur. Tavuk folluğu ölçüleri tavuk folluğunun yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Birçok markanın piyasaya sundukları tavuk follukları çeşitleri arasında kişiler istediği ürünü rahatlıkla bulabilir. Birçok çeşit ürün olması sebebiyle tavuk folluk fiyatları değişkenlik göstermektedir. Siz de sunulan ürün seçeneklerini inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Dilerseniz hoşunuza giden bir tavuk folluğunu satın alabilirsiniz.

İşlevsel Kuş Akseuar ve Oyuncakları

İşlevsel Kuş Akseuar ve Oyuncakları

Tavukların ürettiği yumurtaların doğru nem ve sıcaklıkta olmasını sağlayan kuluçka makineleri ile yumurtalar için gerekli kuluçka sürelerini ayarlamak verimi artırır. Kuluçkanın içine konulan yumurtanın yaklaşık 21 gün süre ile anneye ihtiyaç duyulmadan gelişmesine yardımcı olur. Kuluçka makinesi kullanımı ise oldukça kolaydır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. Kuluçkaya koyacağınız yumurtanın döllenmiş olması gerekir. Ayrıca yumurtaların çok küçük ve sivri olmaması gerekiyor. Koyacağınız yumurtanın içindeki vitaminleri doğadan ve yemlerden aldığına emin olmalısınız. Kuluçkaya koyacağınız yumurtanın temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer yumurtayı kendiniz yıkarsanız yumurtanın dışında bulunan ince katmana zarar verebilirsiniz. Kuluçka makinelerini isterseniz hobi amaçlı, isterseniz de ticari amaçlı kullanabilirsiniz. Hangi amaca göre kullanacağınız belirledikten sonra istediğiniz kuluçka makinesi seti ile işlemlere başlayabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir kuluçka makinesine sahip olabilirsiniz.