Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oyuncak & Aksesuar

için 6,832 sonuç bulundu.

Oyuncak & Aksesuar

Muhabbet kuşu, papağan, kanarya veya saka gibi evcil kuşlarınızın sağlık, bakım, temizlik ve beslenmesi kadar eğlence yönüyle de ilgilenmeniz, onların oyuncu karakterini teşvik edecek oyuncaklar ve aksesuarlar da almanız gerekir. Trixie, Eastland, Fit Fly, Apco, Eurogold, Quik, Cardinal, Flip, Kardelen, Nobby, Pawise, Percell, Asia, Gigwi ve daha birçok markanın kuş oyuncakları ve kuş aksesuarları bu kategoride sizi bekliyor.

Kuş Tüneği

Kuş Tüneği

Kuş tüneği kuşunuzun kafes içerisindeyken üstünde duracağı plastik veya ahşap çubuklardır. Muhabbet kuşu gibi bazı kuşların kafeste özellikle favori bir tüneği olur. O yüzden kafeslerin içine yeterli sayıda ve aralıkta tüneği stratejik bir şekilde yerleştirmeniz gerekir. Standart plastik tünek fiyatları gayet uygundur ve bütçenize hiç yük olmaz. Ahşap tünekler plastik tüneklerden biraz daha yüksek fiyatlıdır ama onlar da kuşlarınızın tırnakları için doğal törpü işlevi görür. Aşırı uzayan tırnaklar kuşunuzun hareketlerini kısıtlar ve kendi kendine kısaltamazsa veterinere götürmeniz gerekebilir. Kafesteki tüneklerden birinin ahşap olması yeterli olacaktır.

Kuş Salıncağı

Kuş Salıncağı

Kuş salıncağı özellikle küçük kuşların favorisi olmaya aday bir aksesuar. Tekli tüneği veya çiftli tüneği olan salıncaklar, boncuklu salıncaklar veya ortasında ayna bulunan salıncaklar gibi birçok farklı modelde kuş salıncağı bulmanız mümkün. Kuş salıncağı genel olarak kafeste hareket olanağının fazla olduğu en tepe noktaya asılır. Salıncağın kancaya tam olarak oturduğundan emin olun ki kuşunuz sallanırken yerinden çıkmasın. Kuş salıncak fiyatları markaya ve malzemeye göre değişiklik gösterebilir ama bütçenizi yormayacak kuş aksesuarlarındandır.

>Kuş Aynası

Kuş Aynası

Kuş aynası da salıncak gibi tepeye asılabilir veya modeline göre tellerin üstüne takılabilir. Kuş aynasında dikkat edilmesi gereken şey onun kuşunuzun günlük hayatını ve konuşmasını sekteye uğratmaması çünkü bazen kuşlar yansımalarını başka bir kuş olarak algılayabilir ve sürekli onunla ilgilenmeye çalışabilir. Kuş ayna fiyatları da oldukça uygundur. Kuş kafesini süslemek için aynaları rahatlıkla satın alabilirsiniz.

>Diğer Ürünler

Diğer Ürünler

Diğer kuş oyuncak ve aksesuarları arasında aynalı veya aynasız kuş banyosu, kafes tülü, halka şeklinde veya boncuklu sarkaç, meyve maşası, (tırnak törpüleme işlevi de taşıyabilen) papağan merdiveni, papağan tırmanma platformu, çıngıraklı oyuncaklar, kafes dışında birlikte oynayabileceğiniz top sünger, kuş oyun parkı ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Kuş oyuncak ve aksesuarları oyunu çok seven kuşunuzla birlikte vakit geçirmek için ideal ürünlerdir. Kafes içinde ve kafes dışında mutlu ve sağlıklı bir kuş yetiştirmek sizin elinizde. İhtiyacınız olan diğer kuş ürünleri Kuş kategorisinde sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8 in 1 (5)
A-Bone (5)
Ada (1)
Afp (2)
Agran (1)
Ahm (7)
Albatros (1)
Alexpet (1)
Amazon (30)
Angora (10)
Ankur (7)
Ans (12)
Apco Dele (2)
Apex (2)
Aquanic (1)
Asia (6)
Astro (2)
Atlantik (5)
Azoo (1)
Bende (1)
Biolife (1)
birevcil (45)
BOB (4)
Bonisa (5)
Brit (7)
CATİA (7)
Champion (2)
Chichi (2)
DARB (1)
Dican (1)
(4850)
Eastland (345)
Egert (1)
Elif (2)
Eurogold (31)
Europet (1)
Exclusion (6)
Fatih Pet (1)
Fit Fly (104)
Flamingo (5)
Flip (7)
Flora (3)
GND (1)
Hagen (2)
Hawhaw (4)
Imac (5)
Kardelen (75)
Karlie (126)
Kemique (1)
Lion (8)
Long Feng (4)
Majo (3)
Markapet (31)
MAS (4)
MIT (2)
MYYEM (2)
Naturbird (77)
Percell (4)
Pet Joys (1)
petsi (1)
PetStyle (10)
Petza (13)
Quik (22)
Rotifish (66)
Rotipet (129)
Sanibird (1)
Savic (1)
Sevinç (8)
Sobo (1)
ST Cage (1)
Sweet Pet (1)
Sylvania (1)
Ti Sert (5)
Ti-Sert (30)
Trexie (16)
Trixie (245)
Venys (2)
Vitaking (2)
Vixpet (24)
Voipet (21)
Woddy (2)
YILDIRIM (19)
Zoo Smart (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(728)
ve üzeri (974)
ve üzeri (1,059)
ve üzeri (1,080)
ve üzeri (1,121)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL