TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tünek

için 1,156 sonuç bulundu.

Tünek

Muhabbet kuşu, sultan papağanı veya kanarya kuşu gibi kuş türleri sağlıklı beslenme ve temizliğin dışında kafes içinde konfora da ihtiyaç duyar. Birçok kafes kuşu kafesin içinde hareket etmeyi çok sever ve bunun için hem yeterli alana hem de yeterli sayıda ve düzgün yerleştirilmiş aksesuarlara ihtiyacı vardır.

Kuş Tüneği Nedir?

Kuş Tüneği Nedir?

Kuşunuzun temel ihtiyaçlarının başında kuş tüneği gelir ve en az birkaç tane tüneğin kafese elverişli bir şekilde takılması gerekir. Kuşunuz bu tüneklerden birini favori tüneği seçecek ve zamanının büyük bölümünü orada geçirecektir. Kuş tüneği birçok renkte olabilir ama önemli olan rengi değil kuşunuzun türüne uygun olması ve onun ihtiyaçlarını karşılamasıdır.

Kuş Tünek Çeşitleri Nelerdir ve Nasıl Takılır?

Kuş Tünek Çeşitleri Nelerdir ve Nasıl Takılır?

Doğa kuşları için doğal kuş tünekleri çeşitli ağaç dalları, direkler ve teller gibi açık havada bulunan düz yerlerdir. Kafes kuşları için ise yapay kuş tünekleri kullanılır. En yaygın tünek çeşidi düz plastikten olandır. Bu tünekler bir ucundan kafes telleri arasına sıkıştırılarak sabitlenir. Kafeste yeterince yer carsa dal görümünde olan plastik tüneklerden de satın alabilirsiniz. Yaygın başka bir tünek çeşidi de ahşap tüneklerdir. Ahşap tünekler plastik tüneklerden farklı olarak metal bir parça ile kafes telleri arasına sabitlenir ve yine plastik tüneklerden farklı olarak kuşunuzun bakımı için farklı bir önem taşır. Kuşlar doğada uzayan tırnaklarının bakımını kendileri yapar. Kafes kuşları da bunu yapmaya çalışır ama gagaları dışında yardımcı nesnelere ihtiyaç duyarlar. Tırnak kesmeye gerek kalmaması için onlara ahşap tünek alabilirsiniz. Kuş ahşap tünek kuşunuzun tırnaklarını kısaltmasına yardımcı olacaktır. Kafes içindeki tüneklerden birinin ahşap olması yeterli. Kuş tünekleri çeşitlerinden biri de kumlu tünekler. Kuş kumu kuşların sindirim sistemi için oldukça gerekli bir bileşendir ama yem gibi sıklıkla tüketilmez. Kumlu tünekler kuşunuzun hem tünemesine hem de beslenmesine yardımcı olan pratik seçeneklerdir.

Kuş Tünekleri Fiyatları Ne Kadar?

Kuş Tünekleri Fiyatları Ne Kadar?

Kuş tünekleri fiyatları çeşitlerine göre ufak değişiklikler gösterse de bir tanesi birkaç liradan daha pahalı değildir. Dolayısıyla kafesi içine farklı birkaç adet kuş tüneği yerleştirebilirsiniz. Eastland, Trixie, Quik, Nature Plan, Kardelen, Percell, Vitakraft, Vixpet, Hagen Vision ve diğer birçok markanın kaliteli kuş tüneklerini n11.com’da bulabilir ve istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Kuş tüneği alışverişi yaparken kuşunuzun yem, kraker, suluk, yemlik, banyoluk ve kafes örtüsü gibi diğer temel gereksinimlerini de karşıladığınızdan emin olun. Bunun için doğru adres Kuş kategorimiz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Afp (3)
Amazon (5)
CATİA (1)
Dican (1)
(674)
Eastland (54)
Eurogold (23)
Evcilal (1)
Fatih Pet (1)
Fit Fly (19)
Flamingo (1)
Flip (3)
Imac (2)
Kardelen (13)
Karlie (51)
Majo (1)
MARCHİORO (95)
Mio (1)
MYYEM (2)
Naturbird (27)
Pet Garden (20)
Petmito (1)
Quik (11)
Rotifish (1)
Rotipet (8)
Savic (1)
Sweet Pet (1)
Ti-Sert (13)
Trexie (5)
Trixie (91)
Venys (2)
Vixpet (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(161)
ve üzeri (221)
ve üzeri (242)
ve üzeri (245)
ve üzeri (257)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL