TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Salıncak

için 801 sonuç bulundu.

Salıncak

Kuş salıncakları kuş kafesi için alabileceğiniz eğlenceli aksesuarlardan biri. Hemen hemen bütün kuş türleri doğaları itibarıyla oyuncudur ama sultan papağanı, kanarya kuşu ve muhabbet kuşu gibi kafeste beslenen kuş türleri oyun oynamayı bilhassa severler. Kuşlarınızı beslemek, onlara konfor sağlamak ve yaşam alanlarını temiz tutmak göreviniz ama bu sırada onların eğlenceye ihtiyaçları olduğunu da unutmayın.

Kuş Salıncağı Nedir?

Kuş Salıncağı Nedir?

Kuş salıncağı, kuşunuzun tünekler gibi üstüne tüneyebileceği ama tüneklerden farklı olarak kendini ileri geri sallanarak eğlenceli dakikalar yaşayabileceği bir kafes aksesuarıdır. Kuş salıncakları kuş aksesuarları arasında en çok çeşide sahip olan aksesuarlardandır. Temel olarak mantığı aynı olsa da işlev ve süsleme açısından epey yaratıcı fikirlere imkan verir. Salıncakların boyutları ve malzemeleri kuş türlerine göre değişiklik gösterebilir ve tahta, ip veya plastik gibi malzemelerden kullanılabilir.

Kuş Salıncak Çeşitleri Nelerdir?

Kuş Salıncak Çeşitleri Nelerdir?

Basit bir kuş salıncağı, tepesinde kancası olan metal bir tel ile tele iki ucundan bağlı olan plastik veya tahta bir tünekten oluşur. Bazen kancanın altında bir zil bulunabilir veya tel boncuklarla kaplı olabilir. Bazı kuş salıncak çeşitleri ortasında bir ayna ve iki tarafında plastik tünek bulundurur. Zilli, boncuklu veya aynalı bir salıncak tercih etmeden önce kuşunuzun dikkatinin dağılabileceğini ve salıncağın tüm ilgi alanı haline gelerek konuşmayı ikinci plana atabilir. Salıncağı taktıktan sonra kuşunuzun davranışlarını gözlemleyip karar vermeniz de mümkün.

Kuş Salıncağı Nasıl Takılır?

Kuş Salıncağı Nasıl Takılır?

Kuş salıncağı en kolay takılan kafes aksesuarlarından bir tanesidir. Kafesin tepesinde bulunan kancaya salıncağın tepesindeki kancayı takarak montaj işlemini saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Salıncağın kancalarının çıkmayacak şekilde takılması önemli çünkü salıncak kuşunuz sallanırken yerinden çıkarsa ona zarar verebilir. İsterseniz iplik veya telle de kancayı sağlamlaştırabilirsiniz. Salıncağı taktıktan sonra kuşunuzun kafes içindeki hareketlerinin kısıtlanmadığından ve tünekler arasında rahatlıkla geçiş yapabildiğinden de emin olun. Geçişi kolaylaştırmak için kuşlara özel olan bir merdiven de takabilirsiniz.

Kuş Salıncak Fiyatları Ne Kadar?

Kuş Salıncak Fiyatları Ne Kadar?

Kuş kafesi salıncak fiyatları salıncağın boyutuna, malzemesine, süslemesine ve markasına göre ufak değişiklikler gösterse de genel olarak bütçeye yük olmayan düzeylerdedir. Basit bir salıncağa sadece birkaç lira ödeyerek sahip olabilirsiniz. Eastland, Flip, Kardelen, Fit Fly, Percell ve Rotifish dahil olmak üzere alanında ünlü olan birçok ünlü markanın çok sayıdaki kaliteli ürünlerini n11.com’da bulmanız mümkün. Salıncak ile birlikte ayna, merdiven ve zil gibi kuş aksesuarları ve oyuncaklarını da sepetinize eklemeyi ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ada (1)
Amazon (22)
Asia (2)
Atlantik (3)
Biolife (9)
BirdMozz (1)
Bonisa (2)
Captain (1)
Chichi (2)
(498)
Eastland (33)
Fit Fly (10)
Flamingo (2)
GND (1)
Imac (1)
Kardelen (19)
Karlie (23)
Majo (1)
Markapet (2)
Naturbird (20)
pet magic (1)
Rotifish (58)
Rotipet (61)
Ti Sert (1)
Trexie (3)
Trixie (9)
Woddy (2)
YILDIRIM (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(118)
ve üzeri (146)
ve üzeri (155)
ve üzeri (159)
ve üzeri (165)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL