Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Salıncak

için 217 sonuç bulundu.
 • 32,99 TL
  ANGELPET
  %95
 • 40,00 TL
  ÇotanaklarKafes
  %100
 • 15,00 TL
  ÇotanaklarKafes
  %100
 • 30,00 TL
  HanimeliPetStore
  %100
 • 42,16 TL
  HanimeliPetStore
  %100
 • 99,00 TL
  Mavitasarım
  %100
 • 49,90 TL 39,90 TL
  % 20
  Bizimpetmarket
  %100
 • 31,50 TL
  HanimeliPetStore
  %100
 • 29,70 TL
  HanimeliPetStore
  %100

Kuş Salıncağı, Kafes Salıncağı

Evcil hayvanlar, evlerde insanlara eşlik eden sevimli canlılardır. İnsanlara dostluk yapan evcil hayvanların bakımlarının en iyi şekilde yapılması, ihtiyaçlarının karşılanması ve mutlu tutulması, evcil hayvan sahibinin görevidir. Kuşlar da evlerde evcil hayvan olarak oldukça sık ve yaygın şekilde yaşarlar. Muhabbet kuşları ve papağan gibi kuş türleri yaygın bir şekilde evlerde evcil hayvan olarak bulunurlar. Kuşların bakılması için kafeslere ihtiyaç duyulur. Kuşların kafeslerinde olmadıkları süreler olabilse de kafeslerinin dışında olmalarının tehlikeli olduğu durumlar olmaktadır. Bu yüzden her kuşun kafesi olur. Kuşun uzun zaman geçireceği kafesinin ihtiyaçlarını her anlamda karşıladığından emin olunmalıdır. Yemi, minerali ve suyu gibi temel, hayati ihtiyaçlarının yanı sıra üzerine tüneyeceği, oynayacağı ve ilgileneceği bazı nesnelerin de kafes içinde olması kuşun mutluluğu açısından önemli olacaktır. Bunun için de en sık şekilde kullanılan ve tercih edilen kafes eşyası kuş salıncağı ürünüdür. Kafes salıncağı olarak da bilinen bu salıncak, kuşlara uygun boyutu, farklı özelliklere sahip modelleri ve eğlenceli görünümü ile kafes içindeki kuşların oyalanmasını ve eğlenmesini sağlamaktadır. Kuş salıncakları veya kafes salıncakları arasında farklı özelliklere sahip birçok model bulunmaktadır. Ahşap, plastik gibi farklı materyallerden üretilen kuş salıncaklarının bazı modelleri ayna içerirken bazı modeller içermez. Bazı modeller oldukça renkli tasarımlara, boncuklara sahipken bazıları daha sade tasarımlara ve görünüme sahiptir. Birçok açıdan farklı özelliklere sahip modelleri bulunan kuş salıncakları arasından farklı türlerdeki ve boyutlardaki kuşlara uygun kafes salıncağı modeli kolayca bulunabilir ve satın alınabilir. Kuş kafesi salıncağı günün çoğunu, belki de hepsini kafesinde geçiren kuşlar için iyi bir eğlence kaynağı olmaktadır. Evcil hayvan olarak bakılan kuşların mutluluklarını ve eğlencelerini sağlamak için kafes salıncağı kullanılabilir.

Kafes Salıncağı Nasıl Kullanılır?

Kafes Salıncağı Nasıl Kullanılır?

Kuş kafesi salıncakları, kuşların uzun zamanlar geçirdiği kafeslerinin onlar için daha eğlenceli hale gelmesini sağlayan ürünlerdir. Farklı kuş türleri evlerde evcil hayvan olarak tutulmaktadır. İnsanlara dostluk ve ev arkadaşlığı eden sevimli hayvanlardan biri olan kuşların farklı çeşitleri vardır. Kuş türleri arasından özellikle papağan ve muhabbet kuşu türleri çok daha yaygın bir şekilde evlerde evcil hayvan olarak görülebilir. Kuş türü ne olursa olsun, kuşların doğasında tünemek bulunduğundan, bunun yanı sıra hareket etmeleri ve bir şeyler ile oyalanmaları gerektiğinden kuş salıncaklarının kullanımı kuşların yararına olacaktır. Kuş için salıncak almak, kuşun türü ne olursa olsun ihtiyaç duyduğu hareketliliği ve oyalanmayı ona sağlayacak, zaman geçirmesini ve eğlenmesini mümkün kılacaktır. Farklı kuş türlerinin boyutları da farklı olabildiğinden kuş salıncakları arasında da çeşitlilik bulunmaktadır. Farklı boyutlarda, farklı tasarımlarda ve farklı materyallerden üretilmiş olan kuş salıncakları, her kuşa ve zevkine hitap edebilecek modeller bulundurur. Kuş salıncakları, kuş kafeslerinde bulunan demirlere asılacak bir kanca içerir. Bu kanca sayesinde kurulumu son derece kolay bir hal alan kuş salıncaklarını kurmak sadece birkaç saniyenizi alır. Farklı tasarımlara ve boyutlara sahip modelleri ile kuş salıncakları arasından seçim yapılabilir. Kuşlar, salıncaklarını beğendikleri takdirde bunu salıncakları ile zaman geçirerek ve oynayarak göstereceklerdir. Kuş salıncakları çeşitleri arasında özellikle muhabbet kuş salıncağı modelleri sık ve yaygın şekilde kullanılmaktadır. Çok fazla evde evcil hayvan olarak bakılan muhabbet kuşlarının neredeyse hepsinin dikkatini farklı görünümlerdeki kuş salıncakları çekmektedir. Kuş salıncakları ile kuşunuzun eğlenmesini ve zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip modelleri ile kuş kafes salıncakları arasından her kuşa uygun salıncak modeli veya modelleri kolayca bulunabilir olacaktır.

Kafes Salıncağı Çeşitleri ve Özellikleri

Kafes Salıncağı Çeşitleri ve Özellikleri

Kuş kafeslerinde kullanılan salıncaklar, kullanımları son derece kolay olan, farklı çeşitleri ve modelleri ile farklı zevklere hitap edebilen ürünlerdir. Kuş yuvası salıncak modelleri arasında farklı materyallerden üretilmiş, farklı boyutlara sahip olan, farklı renklerde ve tasarımlarda çeşitli ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında materyal olarak ahşap salıncaklar bulunduğu gibi plastik ya da ipli salıncaklar da bulunmaktadır. Tasarım olarak da farklı salıncak çeşitleri bulunmaktadır. Bazı kuş salıncak modelleri klasik yarım daire ve altında tünemek için düz bir alan bulunduran tasarımlara sahiptir. Bazı kuş kafesi salıncağı modelleri ise merdiven içermektedir. Bu merdiven de kuşların üzerlerine tırmanarak harekete geçmesi ve eğlenmesini sağlar. Bazı kuş salıncağı modelleri ufak aynalar içerirler. Bu aynalar da kuşların dikkatini çeker ve ilgisini toplar. Bazı kuş yuvası salıncak modelleri ise çeşitli renkler, boncuklar ve taşlar içerir. İç içe geçen halkalardan oluşan kuş salıncağı modelleri de bulunabilir. Tek renk ya da birden fazla rengi bir arada bulunduran kuş salıncaklar arasında farklı geometrik şekillerde de ürünler ve çeşitler bulunmaktadır. Modeli ve türü ne olursa olsun kuş kafesi salıncakları kuşların ilgisini toplar, dikkatini çeker, oyalanmalarını ve zaman geçirmelerini sağlar. Bu açıdan kuş salıncaklarının kullanımının evcil kuşlar için önemi vardır. Kafeslerinde uzun zamanlar geçiren kuşların ihtiyaçlarından birisi de ilgilenecekleri ve tüneyecekleri bir salıncaklarının olmasıdır.

İşlevsel Kuş Kafesi Salıncakları

İşlevsel Kuş Kafesi Salıncakları

Kuşlar, farklı türleri ile evlerde yer edinmiş ve insanların dostları olmuşturlar. Kafeslerinde ya da kafeslerinin dışlarında, evin içinde bakılabilen kuş çeşitleri, bazı durumlarda güvenli olmalarının sağlanması amacı ile kafeslere kapatılırlar. Bazı evcil kuşlar ise neredeyse sürekli olarak kafeslerinde zaman geçirirler. Bu yüzden kuşun türü ne olursa olsun kafesinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş olması önemli olacaktır. Kuş salıncakları burada devreye girer. Kuşların yiyecek, su, vitamin, mineral, tuvalet gibi temel ihtiyaçlarının yanı sıra eğlenme ve zaman geçirme ihtiyaçlarını da gidermeleri gerekir. Doğaları gereği bir çubuk üzerine tüneyerek zaman geçiren ve uyuyan kuşlara böyle bir alan sağlanması gerekir. Kuş salıncakları, farklı çeşitleri ve modelleri ile kuşların ihtiyaçları için ideal ürünlerdir. Kurulumu son derece kolay olan kuş salıncaklarının birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerin arasında kuş aynalı salıncak modelleri bulunurken aynasız modeller de bulunabilir. Benzer olarak ipli kuş salıncağı ve ahşap kuş salıncağı ya da boncuklu kuş salıncağı gibi modeller arasından tercihe ve ihtiyaca bağlı olarak tercih yapılabilir. Kuşunuzun ilgilendiği eşyalar, renkler ve cisimleri göz önünde bulunarak ona en uygun olan kuş salıncağı modeline karar verebilirsiniz. Farklı şekillere, tasarımlara, renklere ve boyutlara sahip modellere sahip olan kuş kafesi salıncakları, kuşlarınızın güzel zaman geçirmelerini sağlayacaktır. Üzerlerinde oynayabilecekleri ve tüneyebilecekleri kuş salıncaklarını sizler de kuşunuz için satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Megafoks (20)
Rotipet (13)
Eastland (12)
Amazon (11)
Kardelen (8)
Birevcil (7)
Fit Fly (7)
Asia (4)
Ans (3)
Beaks (3)
Gnd (2)
Has (2)
Quik (2)
Zioo (2)
Ada (1)
Atlantik (1)
Bado (1)
Birdlife (1)
Birdmozz (1)
Eurobird (1)
Jako (1)
Naturbird (1)
Ti Sert (1)
Trixie (1)
Vanpet (1)
Woddy (1)
(86)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (30)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL