TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayna

için 321 sonuç bulundu.

Ayna

Hem doğa kuşları hem de kafes kuşları oyun oynamayı seven hayvanlardır. Kuşların rahatça hareket edebilecekleri bir kafesleri olmalıdır ve kafesin içinde beslenme, temizlik ve konforlarını eksiksiz bir şekilde sağlayan aksesuarlar dışında kuşun kendi kendine eğlenmesini sağlayacak ayna ve salıncak gibi oyuncaklar da bulunmalıdır. Muhabbet kuşu, kanarya kuşu ve sultan papağanı gibi kuşlarınızın kafesine koyabileceğiniz kuş aynası hakkında ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Kuş Aynası Nedir?

Kuş Aynası Nedir?

Kuş aynası nedir diye merak ediyorsanız hemen cevaplayalım: Kendisi kuş kafesi boyutlarına uygun olan ve farklı modelleri bulunabilen bir kuş aksesuarı ve oyuncağıdır. Kuş aynaları farklı şekillerde uygulanabilir. Bunlardan en yaygın olanı salıncağa takılmış aynalardır. Salıncak aynaları çift taraflıdır ve iki tarafında da tünek bulunur. Bu aynalar kuşunuza daha esnek bir oyun imkanı sunar. Kafes merdivenlerinin ucunda da ayna olabilir. Bu oyuncak da kuşunuzun ilgilisi epey çekecektir. Fener veya zil şeklindeki süsler de aynalı olabilir. Böylece kuşunuz aynaya dokundukça zil de çalar ve kendi kendine oyun icat etme fırsatı bulur. Aynalı küvetler de kuşunuza banyo alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olabilir.

Kuş Kafesine Ayna Nasıl Konulur?

Kuş Kafesine Ayna Nasıl Konulur?

Kuş kafesine ayna koymak zor bir şey değildir. Hatta diğer kafes aksesuarlarından daha da kolay olabilir çünkü tek yapmanız gereken, aynanın halkasını kafesin tepesindeki kancaya takmaktır. Aynayı kancaya takmak genelde güvenlidir ama özellikle tünekli ve salıncaklı aynalarda bağlantı yerini daha fazla kontrol etmeniz ve gerekirse ekstra destek sağlamanız önemli. Kuşunuz aynaya sert hareketler yaparken aynanın sabit kalması kuşunuzun sağlığı için esastır.

Kuş Kafesinde Ayna Olmalı Mı?

Kuş Kafesinde Ayna Olmalı Mı?

En tartışmalı kuş aksesuarlarından biri aynadır. Birçok kişi kuşları yalnız hissetmesin veya oyalanacak bir şey bulsun diye kuş aynası satın alırken birçok kişi de “Kuş kafesinde ayna olmalı mıdır?” diye sormaktan kendini alamaz. Kuşunuzu evcilleştirmek ve onu konuşturmak isterseniz ayna önerilmez çünkü kuşlar aynadaki görüntülerinin kendileri olduğunu anlamaz ve başka bir kuş onunla oyun oynuyor zanneder. Kuşunuzu evcilleştirmek niyetinde değilseniz kafese gönül rahatlığıyla ayna koyabilirsiniz. Zaten kuşunuz, varsa, kafes dışındaki aynaları da muhtemelen fark edecektir. Evcilleştirmek isterseniz bunları da örtmeniz gerekebilir.

Kuş Aynası Fiyatı Ne Kadar?

Kuş Aynası Fiyatı Ne Kadar?

Kuş aynası fiyatı, aynanın çift taraflı olup olmadığına, süslemesine ve malzemesine göre değişiklik gösterebilse de genelde birkaç liradan yüksek fiyatlarda olmaz. Dolayısıyla kuş kafesi alışverişi yaparken listenize rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Ahm Marin, Flip, Fit Fly, Kardelen ve diğer birçok markanın kuş aynalarını n11.com’da bulabilirsiniz. Kuşunuz için diğer elzem aksesuar ve ürünler için Kuş kategorimizde gezinmeyi ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (37)
Albatros (1)
Amazon (2)
Ans (1)
Brit (32)
(187)
Eastland (9)
Fit Fly (2)
Flamingo (3)
Gemma (2)
Hagen (1)
Kardelen (6)
Karlie (5)
Rotipet (4)
Rs (1)
Ti-Sert (4)
Trixie (16)
Venys (1)
YILDIRIM (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (27)
ve üzeri (30)
ve üzeri (31)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL