Kuş Kafesi

için 1,861 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kuş Kafesi

Bizim için evimiz, onun ferahlığı, dekorasyonu ne kadar önemliyse evcil kuşlarınız için de kuş kafesi o kadar önemli. Kuşunuzun ihtiyaçlarına uygun geniş ve kaliteli bir kafes seçmek ve onu bütün gerekli aksesuarlarla donatmak için sitemizin Kuş kategorisi altındaki Kafes ve Yuva alt kategorisini incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Kuş Kafesi Çeşitleri Nelerdir?

Kuş Kafesi Çeşitleri Nelerdir?

Muhabbet kuşu kafesi beyaz, sarı, mavi, pembe gibi bütün renklerde ve silindir, kare, dikdörtgen gibi boyutlarda satışa sunulmuş durumda. Mobilya gibi görünen ahşap kafeslerin yanı sıra gayet pratik görünen kafesler de var. Kuşunuzun ihtiyaçları, bütçeniz ve dekorasyon gibi faktörler kafes seçiminizi etkileyebilir. En pahalı kafesler paslanmaz çelik kafeslerdir. Bunlar zararlı materyaller içermez, kolaylıkla temizlenir ve yıllarca dayanır. Dolayısıyla başta pahalı bir ürün gibi gelse uzun vadede akıllıca bir yatırımdır. Toz boya kaplı kafesler, paslanmaz çelikten daha ucuzdur ama o kadar dayanmazlar. Boyanın sıyrılmaması için dikkatli bir temizlik gerekir. Bu kafeslerden alırken toksik olmadığını teyit etmeyi unutmayın. Plastik kaplı tel kafesler, en ucuz ve en sık rastlanan kafes türlerindendir ama muhabbet kuşunuz kuş kafesi teli kemirmeyi seviyorsa hem plastik hem alttan çıkan metal onun için toksik olabilir.

Kuş Kafesi Aksesuarları Nelerdir?

Kuş Kafesi Aksesuarları Nelerdir?

Muhabbet kuşu kafesi dışında kanarya kafesi ve saka kafesi de vardır. Düz saka kafesi el yapımı ahşap kafeslere benzer ve küçük kuş kafesleri içerisinde en doğal görünenidir. Kuş kafesi aksesuarları siz kafesi en verimli ve güvenli şekilde kullanırken kuşunuzun keyifli zaman sağlayan aksesuarlardır. Kuş kafesi tülü yem kabuklarının etrafa saçılmasını önler, kuş kafesi örtüsü kuşunuzun geceleri rahat uyumasını sağlar, kuş kafesi askısı kuşunuza adına uygun bir şekilde kuş bakışı bakma imkanı sunarken ev dekorasyonuna güzel bir dokunuş meydana getirir. Kuş kafesi süsleri ise kuşunuzu eğlendirmenin yanı sıra dekoratif olabilir.

Kuş Kafesi Fiyatları Ne Kadar?

Kuş Kafesi Fiyatları Ne Kadar?

Kuş kafesi tabiri oldukça geniş. Muhabbet kuşu, saka, kanarya, papağan, hepsi kuş. Kuş kafesi çeşitleri birinci olarak bu kuşların ihtiyaçlarını gidermek için var. Bu çeşitlerin hepsi kendi içinde model ve malzeme değişikliğine sahip olabilir. Kuş kafesi fiyatları en başta ürünün malzemesine ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Dayang, Hagen, FOP, Naturbird, Yaban, Marchioro, Imac ve daha birçok markanin kuş kafesi çeşitleri web sitemizde sizi bekliyor. Siparişinizi hemen verin ve ürününüzü birkaç gün içinde teslim alıp kullanmaya başlayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(959)
Dayang (219)
Naturbird (58)
Hagen (28)
Yongli (28)
FOP (24)
Imac (23)
Record (20)
Eastland (19)
Garden Mix (18)
Best Pet (15)
Trixie (14)
Eurogold (12)
Flip (12)
MARCHİORO (12)
8in1 (10)
Ferplast (9)
Fit Fly (9)
Quik (9)
Canser (8)
Habitrail (8)
Vixpet (8)
Percell (7)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(87)
ve üzeri (124)
ve üzeri (131)
ve üzeri (134)
ve üzeri (137)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL