Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kafes & Yuva

için 3,081 sonuç bulundu.

Kafes & Yuva

Evcil kuşlar veya yabancı kuşlar için satın alabileceğiniz kuş kafesi ve kuş yuvası modelleri kuşlarınızın rahat bir şekilde barınmasını ve beslenmesini sağlar. Kafes ayaklığı, kafes örtüsü gibi kuş kafesi aksesuarları ile de kuşunuzun kafes deneyimini doruğa taşıyabilirsiniz.

Kuş Kafesi ve Papağan Kafesi

Kuş Kafesi ve Papağan Kafesi

Kuş kafesi en yaygın olarak muhabbet kuşu, sultan papağanı gibi papağan türleri, saka türleri ve kanarya kuşları gibi evcil kuşlar için kullanılır. Ama bütün evcil kuşların her kafeste bakılabileceğine dair bir yanılgıya düşmeyin çünkü bu kuşların boyutları kadar ihtiyaçları da birbirinden farklıdır. Kuş kafesinin kuşunuzun boyutlarını ve hareket ihtiyacını karşıladığından emin olmalısınız. Muhabbet kuşu, saka ve kanarya gibi küçük kuş türlerinin kafesi daha kare veya yatay dikdörtgendir ama papağan kafesi papağanların boyutuna ve hareket etme alışkanlıklarına göre genelde ince uzun, yani dikey yapıdadır. Kuş kafesi satın alırken dikkat edilecek bir husus da kuş kafesi teli. Kuşunuzun tel kemirme alışkanlığı varsa boyalı teller yerine toksik olmayan metal tellere sahip kafeslere göz atabilirsiniz. Kafeste tünekleri, yemlikleri ve sulukları kuşunuzun ulaşabileceği bir şekilde stratejik olarak yerleştirmelisiniz. Yemlerin etrafı kirletmemesi için kafes örtüsü takabilirsiniz.

Kuş Yuvası

Kuş Yuvası

Kuş yuvası genel olarak serbest dolaşan yaban kuşları veya tavuk gibi çiftlik hayvanlarının kullanımı için üretilmiştir. Bunları kafes yerine evlerde de kullanabilirsiniz. Kuş yuvaları en basit şekliyle, kuşların girebileceği bir deliği olan tahta kutulardır. Hasır kuş yuvaları veya yuva kılı konulan sepetler de yaygın olarak bulabileceğiniz kuş yuvası çeşitlerindendir. Dayang, Eastland, Yongli, 1st Choise, Naturbird, QH Pet Cage, Percell, Marchioro, FOP, Fit Fly, Flip, Hagen, Kardelen ve daha birçok markanın kuş kafesi, kuş yuvası ve kafes ayağı çeşitlerini web sitemizde bulabilir, özelliklerle fiyatları karşılaştırarak ihtiyacınıza en uygun ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

>Kafes Ayakları ve Kafes Standları

Kafes Ayakları ve Kafes Standları

Kafes ayakları kuş kafesini bir çengele asarak kuş yuvası gibi havada tutmanızı sağlar. Böylece kuşlar da kendilerini doğada gibi hissedebilir. Kafes standları özellikle papağan kafeslerinin üstüne yerleştirilip sabitlenebildiği ürünlerdir. Kimi kafes standlarında kuşunuzun eşyalarını koyabileceğiniz bölmeler de bulunur. Papağan eğitim sehpası çeşitlerini de kafes standları kategorisinde bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Kuşlarınız için tüm ürünleri Kuş kategorisi üzerinden inceleyebilir ve sepetinize ekleyerek satın alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1st Choice (24)
8 in 1 (1)
8in1 (6)
A-Bone (2)
Acana (1)
Ada (5)
Advance (1)
Afp (3)
Aim (1)
Aktiv (2)
Amazon (4)
Angora (23)
Ans (6)
Apco (9)
Astor (7)
Atlantik (1)
Best Pet (8)
Biolife (1)
BirdMozz (1)
Bobo (1)
Brit (1)
Canny (1)
Canser (42)
Carnaval (1)
CATİA (2)
Chg (43)
Da Yang (4)
Dayang (96)
Deep (1)
(1748)
Dr.Sacchi (1)
Eastland (244)
Ecr (1)
Elif (31)
Eurogold (16)
Ferplast (2)
Fit Fly (26)
Fitmama (1)
Hagen (13)
Imac (27)
Kampanya (2)
Kardelen (10)
Karlie (50)
Kavi Pet (1)
Marina (2)
Markapet (47)
Mascot (1)
Mio (1)
Mr.Dog (1)
N&D (1)
Naturbird (106)
Oripet (10)
Percell (42)
Pet Garden (11)
PetBul (2)
PetRelax (1)
Premium (3)
Quik (6)
Ti Sert (4)
Ti-Sert (14)
Tommy (3)
Trexie (1)
Trixie (26)
Vixpet (4)
YILDIRIM (5)
Yongli (23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(329)
ve üzeri (517)
ve üzeri (573)
ve üzeri (587)
ve üzeri (615)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL