TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Papağan Kafesi

için 188 sonuç bulundu.

Papağan Kafesi

Papağanlar dünyanın farklı bölgelerinden getirilen egzotik hayvanlar oldukları için kafes ihtiyaçları da özeldir. Papağanınızın sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürdürebilmesi için gereken papağan kafesi modelleri n11.com’un Kuş kategorisi altındaki Kafes ve Yuva alt kategorisinde beğeninize sunuluyor.

Papağan Kafesi Modelleri Nedir?

Papağan Kafesi Modelleri Nedir?

Papağan kafesi modelleri papağanların en rahat şekilde hareket edebilmesi beslenebilmesi için üretilir. Papağanların çoğunluğu iri kuşlar olduğu için bir kafesteki temel ihtiyaçları yeterli alana sahip olabilmek. Papağan kafesi modellerine dikkat ederseniz uzunlamasına geniş olduklarını görürsünüz. Papağan kafesi ayaklı olduğunda kafes askıdaymış hissi verir. Ayaklarının arasında sehpa bulunan kafesler papağanınızın eşyalarını derli toplu tutmanıza yardımcı olur. Ferforje papağan kafesleri evcil dostunuzu rahat ettirmekle kalmaz, ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş sağlar. Papağan kafesleri farklı boyutlarda, renklerde ve malzemelerde olabilir. Paslanmaz çelikten kafesler uzun ömürlü ve sağlıklıdır. Plastik kaplama veya toz boyalı kafesler daha ucuzdur ama papağanınızın tel kemirme huyu varsa toksik etki yaratabilir.

Papağan Kafesi Nasıl Olmalı?

Papağan Kafesi Nasıl Olmalı?

Papağanlar çift ayak parmaklıdır. Ayaklarında dörder parmak bulunur. Bu parmaklarla tüneklerine tutunmayı severler. Bir papağan alırsanız onun rahatı ve mutluluğu için tutunacak bol bol yeri olmasını sağlamalısınız. Biraz araştırma yaptığınızda hangi papağan türü için hangi boyutta bir kafes gerektiğine dair ölçü tabloları bulabilirsiniz. Mantıken, papağanınız ne kadar büyükse kafesi de o kadar büyük olmalı. Boyutun yanı sıra kafes aksesuarları da büyük önem taşır. Papağanınızın tutunabileceği ve oynayabileceği tünekler ile merdivenler kafeslerin olmazsa olmazlarındandır. Özellikle tüneklerinde ileri geri gitmeyi sevdikleri için mutlaka geniş alana ihtiyaç duyarlar. Kafes gereksinimleriyle birlikte kafesin durduğu yer de önemli. Papağan kafesinizi evin havadar, aydınlık ve sağlam bir yerine yerleştirin.

Papağan Kafesi Fiyatları Ne Kadar?

Papağan Kafesi Fiyatları Ne Kadar?

Papağan kafesi fiyat aralığı normal kuş kafesi fiyat aralığından biraz daha farklı. Papağanların boyutları ve ihtiyaçları daha fazla olduğu için kafes fiyatları da daha yüksek. Papağan kafesi fiyatı boyuttan, malzemeden ve markadan etkilenerek değişiklik gösterebilir. Papağan beslemeyi düşünüyorsanız uzun süre kullanılabilecek kaliteli bir kafes için de bütçe ayırmayı göze almanız gerekiyor. Dayang, FOP, Yongli, Yaban, Hagen Vision, Best Pet, Imac ve daha birçok markanın papağan kafesi modellerini web sitemizde bulmanız mümkün. Papağanınızın ihtiyacı olan kafes boyutunu belirledikten sonra n11.com üzerinde onu satışa sunan mağazaların ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra birkaç gün içerisinde papağanınız yeni evine kavuşacak. Kuşunuzun rahat etmesi için diğer tüm ürünleri Kuş kategorimizden inceleyebilir ve rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (1)
A-Bone (1)
Acana (2)
Best Pet (2)
Bestpet (1)
Canser (4)
Da Yang (12)
Dayang (43)
(97)
Eurogold (1)
Flip (1)
Imac (4)
Orijen (2)
Trixie (3)
Yongli (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL