Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Kafes Standları

için 21 sonuç bulundu.
 • 600,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  560,00 TL

  GelişimtavTavukçuluk
  %95
 • 1.850,00 TL 1.600,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.540,00 TL

  % 14
  EMKATEK
  %100
 • 48,50 TL
  Vixpet
  %100
 • 380,00 TL 342,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  322,00 TL

  % 10
  EMKATEK
  %100
 • 80,00 TL
  petlight
  %100
 • 2.280,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.220,00 TL

  istanbulPVCkafes
  %99
 • 2.600,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.540,00 TL

  istanbulPVCkafes
  %99
 • 179,41 TL 143,53 TL
  % 20
  Petpratik
  %100
 • 895,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  845,00 TL

  okyanuspetshop
  %100
 • 122,80 TL 98,24 TL
  % 20
  Petpratik
  %100
 • 487,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  457,90 TL

  Luckypetcenter
  %93
 • 15,60 TL
  akhisar29
  %98
 • 303,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  283,75 TL

  BettaMarketimPetShop
  %97
 • 97,00 TL
  GelişimtavTavukçuluk
  %95
 • 750,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  700,00 TL

  GelişimtavTavukçuluk
  %95
 • 385,56 TL 335,56 TL

  Sepette Ek İndirim

  315,56 TL

  % 13
  rakipsizpazaryeri
  %79
 • 882,00 TL 782,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  732,00 TL

  % 11
  rakipsizpazaryeri
  %79
 • 47,99 TL
  MERGEN_STORE

Kuş Kafes Standları

Kuşların kafeslerinde güvenle durabilmeleri için kuş kafes standları mutlaka kullanılmalıdır. Bu standlar kuş kafeslerinin şık ve güvenli bir şekilde durmasına yardımcı olur. Muhabbet kuşu, papağan, kanarya gibi pek çok kuş türü ev veya iş yerlerinde beslenebilir. Bu kuşların ev ya da iş yerlerinde sağlıklı bir şekilde yaşayabilmeleri için iyi bir kafese ve bu kafeslerin üzerinde duracağı iyi bir standa ihtiyaç vardır. Bu kafes standları farklı büyüklüklerde olabilirler. Kuşlarda diğer hayvanlar gibi sevgiye ve ilgiye muhtaç hayvanlar olduklarından ev ortamında bakılan bir kuşun güveni sağlanmalıdır. Kuş kafes standları kafese gerekli olan taşıma desteği sağlamasının yanında kuşa ait olan diğer ürünleri de saklamanıza yardımcı olan bir ürünüdür.

Kuş Kafesi Standları Çeşitleri

Kuş Kafesi Standları Çeşitleri

Kuş kafesi standı farklı kafes şekilleri için farklı boyutlarda üretilebilir. Her kuş türünün durması gereken kafes boyutu farklıdır. Muhabbet kuşları büyük kafeslerde kendilerini güvende hissetmeyeceği için boyut olarak daha küçük kafesler tercih edilmelidir. Muhabbet kuşlarını koyacağınız kafes ayaklı stantlara takılabilir. Muhabbet kuşunun çok yüksek bir noktada bulunmaması gerekir. Hint bülbülü ve kanaryalar da küçük kuşlardan olduğundan daha küçük boyutlarda kafes standı gerekmektedir. Kafes boyut olarak büyüdükçe, altına koymanız gereken stand da bir o kadar büyümelidir. Kuş kafesi standı çeşitleri siyah, beyaz, gri gibi renklere sahip olabilir. Kuş kafes askısı belli yüksekliklerde olan ve kafesi asmaya yarayan kafes standı çeşididir. Bu askılıklar daha çok küçük kafesleri asmak için kullanılır. Yerden en az 50 cm yükseklikte olan askılıklara asılan kuş kafesi evinize estetik olarak da bir değer katacaktır. Askılıklar evde güvenli bir noktaya konumlandırılmalıdır. Kafesle birleşik halde üretilen kafes standları daha çok kanarya, Hint bülbülü gibi hayvanları koymak için kullanılır. Bu tip kafes standlarının üst kısımlarında kafes bulunurken, alt kısımlarında kuş için gerekli malzemeleri koyacağınız çekmeceler bulunmaktadır. Bu model de kendi içinde tek kafesli ya da 3-4 katlı kafes modeli şeklinde üretilebilir. Tekerlekli kuş kafes standı kafesinizi istediğiniz yere rahatça taşımak zorunda kaldığınız zamanlarda iş gören bir kafes standıdır. Tekerlekli kuş kafes standları özellikle büyük ve ağır kafesler için önerilen kafes standıdır. Büyük ve ağır kuş kafesleri taşınması zor olan kafeslerden olduğundan ev içinde bir yerden bir yere taşıması zor olur. Tekerlekli standlar ile taşıma işlemi oldukça kolaylaşır. Kuş kafesi standı paslanmaz çelikten, kromdan, pirinçten ya da plastik malzemeden üretilmiş olabilir. Kafes standları farklı büyüklüklerde kafesleri taşımaya yardımcı olur. Kuş kafesi standı tavsiye olarak da alınabilecek ürünlerdendir. Bunun için sayfamızda bulunan ürün yorumlarına da göz atabilir ve seçim yapmakta zorlanmamış olursunuz. Birbirinden farklı özelliklerdeki kuş kafesi standı modelleri ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kuş Kafesi Standı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kuş Kafesi Standı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kuş kafesi standı alırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Kafes standının hangi malzemeden yapıldığı dayanıklılık açısından önemlidir. Plastik, demir ya da çelik bu malzemelerdendir. Eğer tercihinizi çelikten yana kullanacaksanız, çeliğin paslanmaz olması gerekmektedir. Alınacak kuş kafesi standının uzun ömürlü olması için sağlam bir malzemeden yapılmış olması gerekmektedir. Kafes standında bulunacak ekstra özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Kafes standı boyutu kafesinize uygun olmalıdır. Papağan kafesleri diğer kuşların kafeslerine göre daha büyüktür. Papağan kafesini muhabbet kuşu için aldığınız standa koymanız güvensiz olacaktır. Askılı kuş kafesleri belli bir ağırlığı taşıyabilecek kapasitede üretilmiştir. Akıya astığınız kafes yerden destek almayacağı için kafesin ağırlığı standı geçmemelidir. Eğer askılı kafes standından daha ağır bir kafesiniz varsa kafesi askıya astığınızda stant bu ağırlığı taşıyamayacak ve devrilecektir. Kuşlar oldukça narin hayvanlardır. Özellikle ev ortamında korkmaları size olan güvenlerini zedeleyecek ve size alışma sürelerini uzatacaktır. Bundan dolayı kuş kafesini doğru seçmek kadar standını da doğru seçmek gereklidir. Eğer kuşunuzun malzemelerini kuş kafes standının yanına koymak istiyorsanız rafları olan bir stant seçmeniz gerekmektedir. Tekerlekli kafes standları, kafesi istediğiniz yere taşımanıza yardımcı olur. Tekerlekli standın tekerlek kilidi olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde kafes en ufak bir sarsıntıda hareket edebilir. Kilidi olan tekerlekler kafesin sabit kalmasına yardımcı olur. Kuşunuzun ani hareketleri de kafesin oynamasına neden olabilir; bundan dolayı kafes standı nasıl alınırsa alınsın mutlaka yere sabitlenmelidir. Kuş kafes standları aynı zamanda evinizin dekorasyonuna da uyumlu olmalıdır. Kuşunuz için aldığınız kafesi gelişigüzel bir şekilde yerleştirmeniz evinizde hoş olmayan bir görüntüye yol açabilir. Kuş kafes standları kafesin güzel görünmesine de yardımcı olacaktır. Kuş kafesi standı fiyatları alacağınız standın boyutuna, modeline ve elde edildiği malzemenin ne olduğuna göre değişir. Örneğin birden fazla kuş türüne bakıyorsanız, birbirinden farklı olan kuş kafesi standına ihtiyaç duyarsınız. Daha büyük bir kuş kafesiniz varsa standı da ona göre değişecek ve boyut büyüdükçe stand fiyatı artacaktır. Kuş kafesi standı fiyatlarına daha yakından bakmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kuş Kafesi Aksesuarları

Kuş Kafesi Aksesuarları

Kuş kafes aksesuarları kuşunuzun kafesinde daha konforlu bir şekilde yaşaması için gerekli olan aksesuarlardır. Kafes içindeki her aksesuar kuşunda daha iyi bir vakit geçirmesi ve yaşam alanının genişlemesine yol açar. Kuş kafes aksesuarları her kafes ve kuş için ayrı olarak üretilmektedir. Muhabbet kuşu en çok beslenilen evcil kuş türlerindendir. Muhabbet kuşlarının kafeslerinde bulunması gereken birçok aksesuar vardır. Bunların başında yemlik ve suluk gelmektedir. Yemlik her muhabbet kuşunun kafesinden en az iki adet bulunması gereken bir malzemedir. Yemlikleri kafese sabitleyerek kuşunuzu beslenmesine gereken önemi verebilirsiniz. Suluk da tıpkı yemlik gibi kafese sabitlenmelidir. Hem yemlik hem de suluk sürekli sterilize edilmelidir. Bu kuşunuzun yaşamını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi için önemlidir. Gaga taşları da kuşlar için önemli aksesuarlardandır. Kuşlar gagalarını kaşımak için gaga taşına gerek duyarlar. Gaga taşı, kuşun gaga sağlığı açısından gerekli olan mineralleri de sağlayacaktır. İsteğe göre muhabbet kuşunun kafesine oyuncak, salıncak ya da ayna da asılabilir. Eğer kuşunuz yumurtlayacaksa mutlaka kuş yumurtlama yuvası almanız gerekmektedir. Kuşlarınızın tüyünün, yem çöplerinin ve dışkılarının dışarı çıkmaması için kafese bir adet tül de almanız gerekmektedir. Bu tül kafesinizin boyutlarına uygun olmalıdır. Tüneklerde kuşunuzun boyutuna uygun olmalıdır. Papağan gibi daha ağır kuşlar için daha büyük bir tünek tercih etmeniz gerekmektedir. Kuş kafesi standında raf bulunuyorsa, yedek olarak aldığınız kafes aksesuarlarınızı bu bölümlerde saklayabilirsiniz. Kafes aksesuarlarından en önemlisi; kafesin altına koyduğunuz ve kuşunuzun sağlığı açısından önemli olan kafes altlığıdır. Kafes altlıkları kuşunuzun kafesini temizlemeniz için önemlidir. Kafes tabanına sermek için üretilen bu ürünler, kuşunuzun kafesini daima temiz tutmanıza yardımcı olur. Bu tip kafes altlıkları her kuş türü için uygun olabilir. Kuşun tüy sağlığını bozmaz ve yüksek emici özelliği sayesinde kokuya sebep olmaz. Kuş kafesi aksesuarlarını daha detaylı bir şekilde incelemek için sayfamızdaki ürünlere göz atabilir, ürünler hakkında yorumları okuyabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dayang (4)
Leganest (2)
Lüx (2)
Joyful (1)
Living (1)
Çifthane (1)
(10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL