TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kafes Ayakları

için 112 sonuç bulundu.

Kafes Ayakları

Farklı renklerde ve farklı şekillerdeki kafes ayakları ile kuş kafesi çeşitlerini havada asılı tutmanız mümkün. Kuşunuz için bir kafes ayağına ihtiyacınız varsa adresiniz sitemizin Kuş kategorisi altındaki Kafes ve Yuva alt kategorisi.

Kafes Ayakları Ne İşe Yarar?

Kafes Ayakları Ne İşe Yarar?

Kafes ayakları ne işe yarar? sorusu iki yönlü olarak cevaplanabilir. Birinci yanıt, kuşlarınız açısından verilebilir. Bildiğiniz üzere, evde beslediğiniz kuşlar dahil bütün kuşlar aslında yaban hayvanlarıdır ve dünyanın çeşitli yerlerindeki ormanlardan, doğanın içinden getirilerek evlerinize konuk olur. Dolayısıyla, ne kadar geniş bir kuş kafesi alırsanız alın sonuçta özgür yaşamak isteyeceklerdir. Kafes ayakları kafesin havada asılı durmasını sağlayarak kuşlarınıza tam da onlara uygun olan kuş bakışı bakış açısını sunar. Dört bir yandan ferahlık hissi sağlamasının yanı sıra ağaçlara yaptıkları doğal yuvaları da onlara hatırlatır. Sorunun ikinci yanıtı ise ev dekorasyonu açısından verilebilir. Sadece kafes ayakları değil ayaklı bütün mobilyalar ve ev dekorasyon ürünleri yerleştirildikleri alana genişlik hissi katar. Kuş kafesini bir masa veya sehpa üzerine koyduğunuzda gözünüze daha fazla yer kaplıyormuş gibi görünebilir. Ama kafesi, kafes ayaklarının askısına astığınızda havada süzülüyormuş ve ışık kafesin içinden geçtiği için süzülüyormuş hissi verir. Kuş besliyorsanız dekoratif kafes ayağı modellerini mutlaka dekorasyon planınıza dahil edin.

Kafes Ayakları Modelleri Nelerdir?

Kafes Ayakları Modelleri Nelerdir?

Kafes ayakları farklı boyutta kafesleri taşıyacak şekilde üretilir. En çok rastlanan model olan muhabbet kuşu kafes ayağı genelde üç ayak üstünde duran kıvrımlı bir parça ve bu parçanın uç kısmında kafesi asmaya yarayan bir kancayı içerir. Üst parçanın kıvrımlı olması kafesi taktığınızda ayaklığın dengede durmasını sağlar. Daha büyük kafes ayağı modelleri iki kafes birden takmanıza olanak tanıyabilir. Kafesin asılmadığı, sehpa şeklinde ayaklıklar da mevcut. Papağan kafesleri askıya asılamayacak kadar büyük olduğundan onlar için genelde kafes standları kullanılır. Ama kafes ayakları kategorisinde bulabileceğiniz bir papağan ürünü var: Papağan eğitim sehpası. Bu sehpalar oldukça oyuncu bir kuş olan papağanınızı eğitmeniz için gereken temel gereçleri de barındırır.

Kafes Ayağı Fiyatları Ne Kadar?

Kafes Ayağı Fiyatları Ne Kadar?

Kafes ayağı fiyatları büyük ölçüde, kullanılan malzemenin türüne ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Onun dışında markalar ve sunulan renkler arasında fazla fark yoktur. 20-60 TL arasında rahatlıkla kafes ayaklığı bulabilirsiniz. Papağan eğitim sehpalarının fiyat aralığı farklı ve daha yüksektir. Web sitemizde Dayang, 8in1, Hagen Vision, A-Bone, Best Pet gibi birçok markanın ürünlerini bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (1)
A-Bone (1)
Best Pet (1)
Bobo (1)
Da Yang (2)
Dayang (16)
(69)
Dr.Sacchi (1)
Eurogold (2)
Imac (1)
Karlie (6)
Naturbird (5)
YILDIRIM (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (24)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL