Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yemlik, Suluk, Banyoluk

için 1,187 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yemlik, Suluk Banyoluk

Günümüzde evcil kuşlar hem insanların sevimli arkadaşları hem de evin önemli bir üyesi haline gelmektedirler. Bu sevimli arkadaşlarımızın da kendilerine ait özel bir yaşam alanları vardır ve bu alanlarda yaşamaları için gerekli olan bazı önemli eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyaların alınması kuşların daha rahat yaşamlarına devam etmeleri için önemlidir. Bunlar kuşların su içtikleri kuş suluğu kuşların yemlerini yedikleri kuş yemliği ve kuşların yıkandığı kuş banyoluğu olarak adlandırılır. İşlevsellik bakımından kullanış ve yarara hizmet eden bu eşyalar hem evcil kuşların hem de sahiplerinin hayatlarını daha da kolaylaştırmaktadır. Bu eşyalar dışarıdan basit olarak görünse de hem kuşlar hem de onların yaşadıkları kafesler için gerekli eşyalarıdır. Bu eşyalar sayesinde evcil kuşunuz kontrollü bir şekilde yaşamına devam etmektedir. Yemi de suyu da kontrollü şekilde olduğundan hem evcil hayvanınızın hayatı açısından hem de sizin hayatınız açısından daha rahat bir süreç yaşanacaktır. Akıllı yemlik ve suluk sayesinde depo görevi gören suyu ve yiyeceği olduğundan sürekli ekleme yapmanıza da gerek kalmayacaktır. Hem sizin hayatınız daha da kolaylaşacak hem de evcil kuşunuzun besine ya da suya ihtiyaç duyduğu anda kolayca ulaşabileceği yerlerde olacaktır. Bu eşyaları arasından aradığınız çeşide ya da fiyata uygun çeşitleri bularak sipariş verebilirsiniz.

Kuş Yemliği Modelleri

Kuş Yemliği Modelleri

Kuşların yemlerini yemek için yaşam alanlarının kenarlarına ya da tasarımı nasılsa ona uygun bir şekilde yerleştirilen kuşların yemlerini yiyebilmeleri için geliştirilmiş aparattır. Farklı çeşitleri ve farklı renkleri mevcut olup asıl üretim amacı hem kuşun sahibinin hem de kuşu rahat ettirmektir. Hayat kolaylaştırıcıdır. Yemliğin yerleştirilmesi kuşun türüne, yemliğin türüne ve yemin türüne göre değişkenlik göstermektedir. Farklı yemliklerim farklı özellikleri vardır. Sıklıkla tercih edilen akıllı kuş yemliği depo görevi görür. İçine yem koyduğunuzda sık sık yenilemenize gerek kalmaz. Bu kuş yemliği sayesinde boşuna giden yem olmaz. Etrafa yemler dökülmez. Evde olmadığınız zamanlarda da kuş yem almaya devam eder. Bir diğer adlandırmayla otomatik kuş yemliği sayesinde hem sizin hayatınız hem de kuşunuzun hayatı kolaylaşır. Üstelik bazı yemliklerin çift bölmeleri sayesinde farklı yemlerde koyabilirsiniz. Yani seyahat ettiğiniz zaman ya da evde olmadığınız herhangi bir zaman kuşunuz hayat fonksiyonlarına aynı şekilde devam ediyor olur. Farklı ürünlerin farklı özellikleri olduğu gibi kendi içerisinde de materyal anlamında farklılaşırlar. Ahşap, metal çelik kuş yemliği gibi farklı malzemelerden yapılan yemlikler mevcuttur. Aynı şekilde farklı renkleri de mevcuttur. Ama tüm kuş yemliklerinin ortak özellikleri hayat kolaylaştırmaktır. Eğer sık sık seyahat ediyorsanız veya kuşunuza yem vermeyi unutma gibi bir durumun içerisine giriyorsanız ya da tüm bunların dışında herhangi bir yemliğe ihtiyacınız varsa kuş yemlikleri modelleri incelemesi yapabilirsiniz. Böylelikle evcil hayvanınıza en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca yalnızca evcil hayvanlarınız için değil bahçe kuş yemliği gibi yemlik çeşitleriyle doğadaki diğer kuşlara da yem imkanı sunabilirsiniz. Ürün sayfamızda geniş kuş yemliği fiyat aralığı ile farklı bütçelere uygun modelleri bulabilirsiniz. Ürün inceleyerek doğru bir çeşidi satın alabilirsiniz.

Kuş Suluğu Modelleri

Kuş Suluğu Modelleri

Su tıpkı insanlarda olduğu gibi kuşlar içinde çok önemli olan ve hayati bir önem taşıyan bir sıvıdır. Kuşlar bunu insanlar gibi tüketemediğinden kuş suluklarına ihtiyaç duyarlar. Kuş sulukları tıpkı yemlikler gibi çeşitlilik göstermektedirler. En çok tercih edilen akıllı kuş sulukları sayesinde bu küçük canlıların suları kirletmesi engellenir. Ya da kirli olan suyu tüketmeleri engellenir. Bu suluklar kolay temizlenebilmektedirler. Tıpkı akıllı yemlikte olduğu gibi akıllı sulukta da kuşa suyu devamlı yenileyecek herhangi biri olmadan kuş suyu tüketebilir. Muhabbet kuşu gibi küçük kuşlar için muz ve parmak suluk olarak adlandırılan suluk çeşitleri mevcuttur. Kuşların gagasına uygun tasarlanan bu suluklar kafese takılarak kolayca kullanılabilir. Muhabbet kuşu gibi küçük canlılarda küçük bir suluk yeterli olabilmektedir. Kafese takıp çıkarılması oldukça pratik olan kuş sulukları evcil hayvanlarınız için göz ardı etmemeniz gereken önemli bir parçadır. Çünkü kuş sulukları kafesler için önemli olan parçalardan biridir. Bunların dışında daha büyük kuşlar ya da çoklu bakım olan alanlarda büyük kuş suluğu kullanılır. Bunlar birden fazla hayvanın yaşadığı ya da daha büyük kuşların olduğu yerde kullanılmaktadır. Tavukların sulukları muhabbet kuşlarının sulukları ile aynı formda değildir. Yani beslediğiniz kuş türü ya da kuş sayılarına göre ihtiyacınız olan suluk şekli değişiklik gösterecektir. İhtiyacınız olan ya da aradığınız kuş suluk modelleri için ürünlere göz atabilir ve size uygun olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Kuş Banyoluğu Modelleri

Kuş Banyoluğu Modelleri

Tıpkı insanlarda olduğu gibi kuşlar da belli aralıklarla banyo yapma gereksinimleri duyarlar. Hatta özellikle güvercinler olmak üzere kuşlar banyo yapmaktan hoşlanırlar. Dışarıda yaşayan kuşlar yağmurla ya da su birikintileriyle kendilerini temizleyebilirler. Ama aynı durum evcil kuşlar için geçerli değildir. Evcil kuşlar yıkanmak genel olarak için kuş banyoluğunu kullanırlar. Banyolukların kullanılmadığı durumlarda işler daha da zorlaşacaktır. Kuş banyolukları kuşların boyutları ile farklılık göstermekle birlikte genellikle kafeste yaşam süren kuşlara yönelik oluşturulmuşlardır. Kuş banyosu modelleri de diğerlerinde olduğu gibi çeşitlilik gösterir. Kuşların boyutlarına göre değişir. Daha büyük kuşlar için kafes içi banyoluk mantıklı olmayacaktır ama küçük kuşlar için kafes içi banyoluk oldukça ideal bir yöntemdir. Örneğin muhabbet kuşu banyoluk çeşitleri kafes içi banyoluklarından oluşmaktadır. İki farklı türü mevcuttur. Bir tanesi kafesin alt tarafına yerleştirilir ve küvet mantığıyla kullanılır, kuş istediği zaman kullanabilir ya da bu banyoluğun içerisine yem ve bir miktar su koyup kuşun suya girmesi sağlanır. Kuşlar ileriki zamanlarda bunu alışkanlık haline getirecektir. Zamanla banyo yapma eylemi evcil hayvanınız için eğlenceli bir aktiviteye dönüşecektir. Aynı şekilde siz de tercih ettiğiniz zaman bu aparatı kullanarak evcil hayvanınızı yıkayabilirsiniz. Daha sonra kolayca çıkarıp temizleyip tekrar kullanabilirsiniz. Bu banyolukların şekil bakımından farklılıkları da mevcuttur. Kafes zeminine konulan bu banyolukların farklı çeşitlerini görmek için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz. Zemine konulan banyoluk dışında diğer bir banyoluk çeşidi ise kafese takılıp çıkarılabilen kapalı bir banyoluktur. Takılıp çıkarılabilen bu banyoluk sayesinde su taşma gibi sorunlarla genel olarak karşılaşılmaz. Çünkü genelde kapaklı olurlar. Tıpkı zemine konulan banyoluklar gibi bunlarda da farklı renkler ve farklı çeşitler mevcuttur. Tüm banyoluk çeşitlerine ulaşmak ve kuş banyoluk fiyatları hakkında bilgi almak için ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.