Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Oyuncak & Aksesuar

için 1,446 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kemirgen Oyuncak ve Aksesuarları

Evcil hayvan bulunan bir evde yaşıyorsanız, evinizde eşyadan çok oyuncak ya da aksesuar gibi, sevimli dostunuzun pek çok araç gereci veya çeşitli aksesuarı bulunur. Hele ki bakımını yaptığınız evcil hayvan bir kemirgen ise etrafa saçılmış birçok oyuncak ya da aksesuara evin her yerinde rastlamak mümkün. Bu oyuncak ve aksesuarların birçoğu eğitici nitelikler taşıdığından, aslında hiçbiri öylesine üretilip piyasaya sunulmuş ürünler değil. Hemen hemen her oyuncak ya da aksesuarın bir kullanım amacı bulunuyor. Çoğunluğu eğitim amaçlı olan bu aksesuarlar içerisinde kemirgen bulunan bir evin vazgeçilmezi haline geliyor. Bu hayvanların kafesinin içinden tutun da tuvaletlerini yaptıkları yere kadar her bir konu için farklı bir aksesuar gerekebiliyor. Hatta kafesi ve kafesinin içini oluşturan aksesuarlar başlı başına bir eğitim alanı niteliği taşıyor. Siz de bir tavşan ya da hamster gibi bir kemirgene ev sahipliği yapıyorsanız ihtiyacınız olan tüm ürünlere sayfa üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Tüm ürünlerin nerede kullanılacağı, ne işe yaradığı ve ne gibi faydaları olduğuyla ilgili tüm sorularınıza ürün açıklamaları kısmından, satıcıların verdiği bilgiler doğrultusunda kolayca erişebilirsiniz. Siz de sevimli dostunuza herhangi bir eğitim vermek niyetindeyseniz veya birkaç komut öğreteyim diyorsanız kemirgen oyuncak ve aksesuar alışverişine hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Kemirgen Oyuncakları ve Aksesuarları Neden Gerekli?

Kemirgen Oyuncakları ve Aksesuarları Neden Gerekli?

Kemirgenler doğal yaşam hayatları içerisinde oldukça aktif ve hareketli canlılardandır. Doğal yaşamlarından alınarak evcilleştirildiklerinde bu aktif yaşam enerjilerini kaybetmezler ve evcilleştirildiklerinde dahi aşırı hareketli ve oyuna istekli olurlar. Bu nedenle hayvanın kendi rahatı ve huzuru için bulunduğu ev veya herhangi bir ortam içerisinde dilediği gibi oynayabilmesi ve enerjisini atabilmesi gerekir. Aksi takdirde özellikle hamster gibi bir canlıyı evde tutmak mümkün değildir. Sürekli kafesin içerisinde hiçbir oyuncak olmaksızın yaşayan bir hamster agresifleşebilir, çevresine ve kendisine zarar vermeye dahi başlayabilir. Bunların önüne geçmek için size düşen görev ise kemirgen oyuncakları satın alarak, sevimli dostunuzun bol bol keyifli vakit geçirmesini sağlamaktır. Genellikle hamster sahipleri; onları kafeslerinden çıkarmaya, ev içerisinde kaybetmeye ve bir daha bulamamaya oldukça korktuklarından hayvanın küçücük kafesi içerisine birçok oyuncak ve aksesuar yerleştirip orda eğlenmesini bekler. Bu çok da doğru bir davranış değildir. Evcil hayvan da olsa, bu hayvanlar arası sıra bulundukları ortamdan çıkarak farklı yerler keşfetmeye ihtiyaç duyarlar. Çok küçük olduklarından ve ev içinde dahi olsa kaybolma tehlikesi bulunduğundan hamster sahipleri bu durumu pek tercih etmese de hamster topları bu noktada yardımınıza koşan aksesuarlardandır. Şeffaf bir yapıya sahip ve yeterince büyük ebatlara sahip bu topların içine koyduğunuz hamsterınız hem sürekli gözünüzün önünde olur hem de gönül rahatlığıyla etrafta koşuşturmaya ve enerjisini atmaya devam edebilir. Kemirgen ürünleri en çok da hayvanın iç enerjisini atması için önemlidir. Doğal yaşamında bu kadar hareketli olan bir hayvan aniden sadece bir kafesin içinde kaldığında içindeki enerjiyi dışarıya nasıl vuramayacağını bilebilir ve bu durum da onu fazlasıyla agresif yapar. Bu nedenle kafesten çıkarmasanız dahi kafesin içerisine bir koşma halkası koymak küçük dostunuzun konfor seviyesini arttırmanızı sağlayacaktır. Tüm bu kemirgen ürünleri aslında birer gereklilik olduğundan, siz de sevimli dostlarınıza bu aksesuarlardan satın almak istiyorsanız hemen sayfa üzerinden ürün incelemelerine başlayabilirsiniz.

En Sık Tercih Edilen Kemirgen Oyuncak ve Aksesuarları Nelerdir?

En Sık Tercih Edilen Kemirgen Oyuncak ve Aksesuarları Nelerdir?

Kemirgen malzemeleri saymakla bitmeyeceği gibi kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen belli başlı aksesuarlar ve oyuncaklar elbette ki vardır. Bunların en başında kafes içinde yer alan ürünler gelmektedir. Keimirgen talaşı her kemirgen kafesinde bulunması gereken ve en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kemirgen suluğu ve yem kabı gibi ürünler de kafes içinde vazgeçilmez olan ürünlerdir. Kemirgen altlığı ve kumu da, kemirgen sahiplerinin mutlaka edinmesi gereken ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bunların yanında pek gerekli olmamakla beraber kemirgen sahiplerinin en sık tercih ettiği ürünlerden bir tanesi de kemirgen tasmasıdır. Hamster veya tavşanınıza farklı bir görünüm katan bu tasmalar farklı renk ve model seçenekleriyle sıkça tercih edilen ürünlerdir. Kemirgenin bakımı için gerekli olan; tuvalet, tırnak makası, kemirgen tarağı gibi malzemeler de evde bakımını yaptığınız küçük dostunuz için oldukça gerekli olan ürünlerdir. Bunlar haricinde kafesi içinde daha rahat edebilmesi ve daha özgürce yaşayabilmesi için kemirgen samanı ürünlerinden satın alabilirsiniz. Bazı kemirgen sahipleri kimi zaman kafes yerine kemirgen evi gibi ürünler tercih ederler. Kemirgen evleri kafeslerden farklı olarak kendiliğinden içerisinde pek çok oyuncak bulundurur ve oldukça geniş bir alana sahiptir. Genellikle kafesinden pek çıkmayan ve sadece orada hayatını geçirecek olan kemirgenler için tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu gerekli kemirgen malzemeleri haricinde aslında hamsterların iki temel oyuncak ihtiyacı bulunur. Bunlardan bir tanesi ev içinde koşuşturmasına yarayan hamster topuyken diğeri de kafes içinde enerjisini atmaya yarayan halkadır. Temel olarak bu iki oyuncak hamsterınızın enerjisini yeterince atmasını sağlayacak olan ürünlerdir. Tüm bu ürünler ve daha fazlası için kemirgen oyuncak ve aksesuarları kategorisini inceleyebilirsiniz.

Kemirgen Oyuncak ve Aksesuarları Tavsiyeleri ve Fiyatları

Kemirgen Oyuncak ve Aksesuarları Tavsiyeleri ve Fiyatları

Kemirgenler için pek çok oyuncak ve aksesuar alternatifi bulunurken en sık tercih edilen ürünlerden yukarıda bahsedildi. Tüm bu ürünler kemirgen sahipleri tarafından en fazla tavsiye edilen ürünler olmakla beraber, bunlar haricinde özellikle tavsiye edilen birkaç oyuncak çeşidi daha bulunmaktadır. Tüm bu tavsiye ve önerilere ürünün sayfası altından kullanıcı yorumlarını inceleyerek ulaşabileceğiniz gibi en sık tercih edilen ürün filtrelemesi yaptığınızda karşınıza çıkan pek çok ürün sıkça tercih edilen ürünler olarak sayfada yer almaktadır. Bu filtrelemeyi yaptığınızda karşınıza en sık çıkan ürünler arasında kemirgen otu ve kemirgen taşıma çantası gibi ürünler çıkacaktır. Dilerseniz bu tavsiyelere uyarak bazı aksesuarları edinebilir, dilerseniz de sayfa üzerinden incelemelerinize devam ederek satın alacağınız ürünleri kendiniz seçip karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Tüm bu kemirgen ürün fiyatları oldukça uygun ve her bütçenin yetebileceği bir aralıkta yer alır. Bunun en temel sebebi ise tüm bu aksesuar ve oyuncakların plastik malzemelerden yapılmış olması ve pek bir maliyeti olmamasından kaynaklanır. Bu sebeple satın almak istediğiniz bir ürün olduğunda ürün fiyatı konusunda endişe duyacağınız bir durum yok denilebilir. Siz de sevimli dostunuz veya dostlarınızın yaşam alanlarını güzelleştirmek veya hayatlarına renk katmak istiyorsanız hemen sayfa üzerinden inceleme yaparak alışverişlerinize başlayabilirsiniz.