TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Suluk

için 202 sonuç bulundu.

Suluk

Guinea pig, hamster ve tavşan başta olmak üzere evde beslenen bütün kemirgenlerin yiyecek kadar içeceğe de olan ihtiyacı yadsınamaz. Yeterince sıvı tüketilmeyen bir beslenme kemirgeninizin sindirim sistemini olumsuz etkiler ve birtakım sağlık sorunları yaşamasına neden olur. Kemirgenler sıvı ihtiyaçlarını iki şekilde karşılar: birincisi besinlerden, ikincisi de sudan. Taze sebze ve meyveler, özellikle de yeşil yapraklı bitkiler sıvı açısından oldukça zengindir ve özellikle hamster beslenmesinde kesinlikle yer almalıdır. Su ise kemirgen sulukları ile hamster, tavşan veya diğer evcil kemirgeninize doğrudan verilebilir.

Hamster Sulukları ve Tavşan Sulukları Nasıl Olur?

Hamster Sulukları ve Tavşan Sulukları Nasıl Olur?

Hamster sulukları ve tavşan sulukları evcil hayvanınızın gün içinde susuz kalmamasını sağlamanın en garanti yoludur. Su, bütün canlılar için büyük bir önem taşır, dolayısıyla küçük dostunuzun berrak sıvılara ihtiyacı da şaşırtıcı değil. Kemirgeniniz için kafesin içinde suluk ve dışında su kabı bulundurmanız şart. Tavşan ve hamsterlar için sulukların kafes içinde iyice sabitlenmesi gerekir çünkü ikisi de çok hareketli hayvanlardır. Suyu dökebilirler ve daha sonra ıslanan yerlere basmaları sağlıklarını olumsuz etkileyebilir. Tavşan sulukları ve hamster sulukları aynı mantıkla üretilir. Ters şişe şeklinde olurlar ve uçlarında bir pipet, yani çubukla suyun azar azar içilmesini sağlarlar. Boyutları tam olarak kemirgeninizin boyutlarına uygun olur ve aynı muhabbet kuşu sulukları gibi farklı renkleri bulunur. Genel olarak plastikten yapılırlar ama kendiniz gibi kemirgeninizin de daha sağlıklı bir şekilde su tüketmesini isterseniz cam sulukları tercih edebilirsiniz.

Tavşan Kafesine ve Hamster Kafesine Suluk Nasıl Takılır?

Tavşan Kafesine ve Hamster Kafesine Suluk Nasıl Takılır?

Hamsterlar suluklardan su kaplarına nazaran daha kolay şu içerler. Tavşanlar da benzer şekilde su içer ama sulukları biraz daha geniş olabilir. Dolayısıyla, sulukları kafeste hayvanlarınızın kolayca erişebileceği bir noktaya takmanız önemli. Suluk takmak gerçekten kolay. Onu tellere yeterince sağlam bir şekilde sabitlediğinizden emin olun çünkü tekrar etmek gerekirse suyun kafesin altına dökülmesi hamster ve tavşan gibi kemirgenler için sağlıksızdır. Kemirgeninizi su içerken izleyebilir ve suluğu iyi takıp takmadığınızı öyle de gözlemleyebilirsiniz.

Hamster Suluk Fiyatları ve Tavşan Suluk Fiyatları Ne Kadar?

Hamster Suluk Fiyatları ve Tavşan Suluk Fiyatları Ne Kadar?

Hamster suluk fiyatları ve tavşan suluk fiyatları oldukça ekonomiktir ve bütçenizi fazla yormadan kemirgeniniz için yapacağınız alışveriş listesine ekleyebilirsiniz. Cam ürünler plastik ürünlerden biraz daha yüksek fiyatlara sahip ama arada çok büyük fark yok. Percell, Nobby, Eastland, Amazon, Imac, Dayang, Trixie ve diğer markaların kaliteli suluklarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kemirgen oyuncak & aksesuar kemirgen kategorisine de göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8 in 1 (1)
Amore (1)
Angora (4)
Ans (2)
Boyu (1)
Catit (1)
Dayang (4)
(116)
Eastland (11)
Elif (7)
Ferplast (4)
Flip (5)
Habitrail (1)
Imac (6)
JBL (1)
Miapet (1)
Naturbird (1)
Oripet (4)
Pawise (1)
Percell (8)
Savic (1)
Trexie (2)
Trixie (7)
Vixpet (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (21)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL