TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tasma

için 82 sonuç bulundu.

Tasma

Tavşan, hamster veya guinea pig gibi kemirgenleriniz kafes içinde ve evin içinde yaşamlarını keyifli bir şekilde sürdürebilir. Ama onların doğadan koparılıp evcilleştirilen hayvanlar olduğunu da unutmayın. Ara sıra dışarı çıkmaya ve temiz hava almaya ihtiyaçları vardır. Kemirgen tasması ve kemirgen taşıma çantası çeşitleri evcil hayvanınızı dışarıda güvenli bir şekilde gezdirmenize yardımcı olur.

Kemirgen Tasması Nedir?

Kemirgen Tasması Nedir?

Kemirgen tasması hamster ve tavşanlara takılan bir tasma çeşididir. Kemirgenleriniz hareketli ve minik hayvanlar olduğu için doğru tasma seçimi ve evde tasma denemesi yapmak önemlidir. Kemirgenlerinizi dışarıda gezdirmenin bir başka yolu da kemirgen taşıma çantasıdır. Bu çantalar, aynı kedi taşıma sepeti mantığındadır. Ama onlardan farklı olarak üst kısmı şeffaf plastik ağırlıklıdır çünkü hamster ve tavşanlar dışarıyı görmeden seyahat ederlerse strese girebilirler.

Hamster Tasması Nasıl Takılır ve Hamster Nasıl Gezdirilir?

Hamster Tasması Nasıl Takılır ve Hamster Nasıl Gezdirilir?

Hamster tasması veya hamster gezdirme tasması hamsterınıza uygun boyutlardadır ve tasmanın ipleriyle şeritleri tavşan tasmasına göre daha incedir. Tasmanın hamsterı sıkmayacak kadar rahat olması ama yürürken çıkmayacak kadar da sıkı olması gerekir. Boyundan geçen tasmalar hamsterlar için uygun değildir. Evcil hayvanınız için kollardan geçebilen veya yelek gibi cırtlı giydirilebilen tasma modellerini seçmelisiniz. Kordon uzunluğunu da boyunuza göre ayarlayın. Kordonu hayvanın boynundan geçmeyecek ama sizden de biraz uzaklaşmasına olanak tanıyacak kadar uzun olacak şekilde hesaplayın. Önce içeride yürüyüş denemeleri yapın ve dışarıda tasmasını çekiştirerek gezdirmeyin.

<strong>Tavşan Tasması Nasıl Takılır</strong> ve Tavşan Nasıl Gezdirilir?

Tavşan Tasması Nasıl Takılır ve Tavşan Nasıl Gezdirilir?

Tavşanlara tavşan tasması takmak biraz sabır gerektirir çünkü tavşanlar oldukça ürkek hayvanlardır ve evde alıştırma yaparak onu tasmayla yürümesi için eğitmeniz lazım. Temel olarak iki tavşan tasması tipi vardır. Bunlardan biri, daha kalın şeritli olmakla birlikte, hamster tasması gibidir ve kollarla göğüsten geçer. Diğer bir tür de yelek gibi geçirilebilen tasmalardır. Tavşanınızın hangi tasmayla daha rahat ettiğini denedikten sonra yola çıkın ve onun için asla boyundan geçen tasmaları tercih etmeyin. Yürümek istemezse onu zorlayıp çekiştirmeyin. Tavşanınızı yürümeye teşvik etmek için ona küçük yemek ikramları da yapabilirsiniz.

Tavşan ve Hamster Tasması Fiyatları Ne Kadar?

Tavşan ve Hamster Tasması Fiyatları Ne Kadar?

Tavşan tasması fiyatları ve hamster tasması fiyatları modellere göre ufak tefek değişiklikler gösterse de bütçenizi fazla yoracak düzeylerde değildir. Önemli olan sağlam ve rahat bir ürün satın almanız. Eastland, Percell, Ferplast, Garden Mix ve diğer markaların kaliteli kemirgen tasması modellerini n11.com’da bulabilirsiniz. Evcil hayvanınızı dışarıda gezdirmek yerine evde eğlendirmek isterseniz kemirgen oyun parkına göz atmayı unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Aktiv (2)
Alice (2)
(63)
Hawhaw (1)
Lion (1)
Pawise (2)
Trixie (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL