TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mama Kapları

için 240 sonuç bulundu.

Mama Kapları

Guinea pig, tavşan ve hamster gibi evde yaygın olarak beslenen kemirgenlerin sağlıklı bir hayat sürebilmeleri için beslenmeleri için öncelikle gerekli besinleri ve vitaminle mineral açısından yüksek gıda takviyeleri almaları şart. Kemirgenlerin hareketli, gezmeyi seven hayvanlar olduğunu hesaba katarsanız sadece kafesin içinde yemlik ve suluk bulundurmanız yeterli değil. Kafesin dışında da evcil dostlarınıza beslenme ve oyun alanı açmanız şart. Mama kapları, kemirgen hayvanınızın etrafta gezinirken iyi beslendiğini garanti etmenin pratik bir yolu.

Yemlik ve Mama Kabı Farkı Nedir?

Yemlik ve Mama Kabı Farkı Nedir?

Yemlik ve mama kabı birbirinden farklı aksesuarlardır. Yemlik daha çok kafes içi bir aksesuar olarak düşünülür. Genelde taneli yemler konulur ve kafes içinde bir şekilde sabitlenir. Kuşların ve kemirgenlerin yemlikleri vardır. Mama kabı ise daha çok kafes dışı bir aksesuar olarak kullanılır. İçine genelde daha büyük parçalı yemekler veya bulamaç halindeki yiyecekler ve de su konulur. Kemirgen, kedi ve köpek gibi gezinen evcil hayvanların mama kapları bulunur. Akıllı mama kapları evcil hayvanınızın mama kabındaki yiyecekleri bir anda değil yavaş yavaş bitirmesini sağlayan bir düzeneğe sahiptir.

Tavşan Mama Kabı Nasıl Olmalı?

Tavşan Mama Kabı Nasıl Olmalı?

Tavşan mama kabı tavşanların beslenme alışkanlıklarına göre çeşitlenir. Tavşanların kaptaki mamayı bir anda bitirmesine engel olan kapaklı mama kapları oldukça yaygındır. Yemler dışında tavşanlar ot samanı yemeyi de çok severler. Saman koymak için özel yem kapları da bulunabilir. Bunlar parmaklık veya duvarsa sabitlenebilen ürünlerdir ve tavşanınız için ziyafet sunar. Hangi mama kabından alırsanız alın tavşanınızın kolayca erişebileceği bir yere koymaya özen gösterin.

Hamster Mama Kabı Nasıl Olmalı?

Hamster Mama Kabı Nasıl Olmalı?

Hamster mama kabı, aynı tavşan mama kabı gibi evcil hayvanınızın kolayca ulaşabileceği yerlerde durmalı. Hamster beslenmesinde yemlerin yanı sıra taze sebze ve meyvenin yeri de büyüktür. Özellikle koyu yeşil yapraklı sebzelerden bol bol tüketmesi gerekir. Hamster mama kapları plastik veya seramikten olabilir ve içlerinde sevimli hamster resimleri bulunabilir. Başka hayvanlar için mama kaplarına da bakabilirsiniz ama hamsterınızın boyutlarına uygun yükseklikte bir mama kabı almanız önemli.

Hamster ve Tavşan Mama Kabı Fiyatları Ne Kadar?

Hamster ve Tavşan Mama Kabı Fiyatları Ne Kadar?

Hamster ve tavşan mama kabı veya su kabı fiyatları oldukça ekonomik. Plastik ve seramik kaplar arasında neredeyse fiyat farkı yok. O yüzden gönül rahatlığıyla satın alabilir ve kemirgeninizi mutlu edebilirsiniz. Trixie, JBL, Dayang, QH Pet Cage, Nobby, Habitrail, Percell, Vixpet, Europet ve diğer birçok markanın kaliteli ürünlerini n11.com’da bulabilirsiniz. Kemirgenleriniz için daha fazla ürüne Kemirgen kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acana (1)
Ada (1)
Albatros (1)
Ankur (7)
Ans (1)
beeztees (1)
Bobo (9)
Cado (1)
Cameo (1)
Cat It (1)
(107)
Dogit (1)
Dophin (4)
Eastland (5)
Eurogold (2)
Gimcat (1)
Gourmet (1)
Hill's (1)
Imac (11)
Karlie (2)
Lepus (1)
Lion (1)
M-pets (3)
Mascot (2)
Mio (2)
Orijen (2)
Pawise (5)
Proline (1)
Pupa (1)
Tommy (2)
Trendline (30)
Trexie (1)
Trixie (13)
Vitakraft (4)
Vixpet (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (18)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL