TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yatak & Ev

için 55 sonuç bulundu.

Yatak & Ev

Guinea pig, tavşan ve hamster gibi evcil kemirgenlerin kafes içinde ve dışında sağlıklı beslenmesinin yanı sıra yine kafes içinde ve dışında konforlu bir yaşam sürmeleri ve psikolojilerinin düzgün olması için yatak ve evlerinin özenle seçilmesi gerekir. Kemirgen ev hayvanları yatakları ve evleri birçok farklı tasarıma sahiptir ve sizin de evcil hayvanınızın ihtiyacına göre değişiklikler veya eklemeler yapmanıza olanak tanır. Kemirgen evi ve kemirgen yatağı hakkında daha fazla bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Kemirgen Yatağı ve Kemirgen Evi Nedir?

Kemirgen Yatağı ve Kemirgen Evi Nedir?

Kemirgen yatağı, kemirgeninizin uyumak için tercih ettiği alandır. Farklı kemirgen türlerinin farklı uyuma alışkanlıkları, dolayısıyla farklı yatak tercihleri bulunur. Tercihler ne kadar farklı olursa olsun ortak bir nokta vardır, o da onlara doğadaki gibi oyuk hissi veren yuvaları çok sevmeleri. O yüzden kemirgen yatağı tercih ederken büyüklük, yumuşaklık ve desenlerden önce evcil hayvanınıza gerçekten yuva hissi yaşatacak kemirgen evlerini seçmelisiniz. Kemirgen evi ise yatak özelliği taşıyabilir ama sadece yatak içermeyebilir. Bir hamster evi veya tavşan evi evcil hayvanınızın kafes dışında keyifle vakit geçirebileceği veya oyunlar oynayabileceği tünellere, kapılara ve benzeri işlevsel özelliklere sahip olabilir. Kemirgen evi ile kemirgen kafesi de birbirinden farklı ürünlerdir. Kemirgenler hareketli hayvanlardır ve nerede olduklarını bilmek veya etrafta dolaşmamalarını istediğinizde onları kafeste tutabilirsiniz. Ama evinizde özgür bir şekilde dolaşmalarını isterseniz kemirgen evleri idealdir.

Hamster Yatağı ve Tavşan Yatağı Farkları Nelerdir?

Hamster Yatağı ve Tavşan Yatağı Farkları Nelerdir?

Hamsterlar ve tavşanlar uyumayı çok severler ama genelde gündüz saatlerinde uyuduklarını görürsünüz. Hamsterlar gündüz hep uyumasa, ara sıra yemek yemeye kalksa bile en aktif saatleri akşam ve gece saatleridir. Gün içinde iyi uyuyamazlarsa ve uyurlarken uyandırılırlarsa asabi olabilirler ve sizi ısırabilirler. Hamster yatağı kemirgeninizin sevdiği oyuk ve yumuşaklık hissini verir ama hamsterlar kendi yataklarını yapmayı severler, o yüzden etrafa otlar serpiştirmeniz de hoşlarına gidecektir. Tavşanlar da doğada kendi yataklarını yapmayı seven hayvanlardır. Konforlu bir tavşan yatağı aldıktan sonra onun da etrafına eşeleyebileceği ot veya toprak koyabilirsiniz. Tavşan yatağı veya hamster yatağı kemirgen talaşı ile de desteklenebilir. İster tavşan ister hamster yatağı olsun, onu kafesin yakınında erişilebilir bir noktaya koymaya dikkat edin.

Hamster Yatağı ve Tavşan Yatağı ve Evinin Fiyatları Ne Kadar?

Hamster Yatağı ve Tavşan Yatağı ve Evinin Fiyatları Ne Kadar?

Hamster yatağı, tavşan yatağı, hamster evi ve tavşan evi fiyatları aksesuarlardan daha yüksek olsa da kafes fiyatlarıyla denktir. Advance, Trixie, Garden Mix ve diğer markaların kemirgeninize yaraşır kaliteli ürünlerini n11.com’da bulabilirsiniz. Daha fazla ürün için Kemirgen kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(19)
Eastland (2)
Eurogold (1)
Imac (1)
Karlie (1)
Mascot (1)
Pawise (1)
Trixie (29)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL