TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oyun Parkı

için 199 sonuç bulundu.

Oyun Parkı

Evcil kemirgenler, örneğin tavşanlar ve hamsterlar oldukça oyuncu hayvanlardır. Hatta oyun onlar için yeme, içme, uyuma ve egzersiz kadar önemlidir. Onların oyun oynaması için bir oyun parkı satın alabileceğiniz gibi kemirgen aksesuarları ve oyuncaklarını ayrı ayrı satın alarak kendinize özgü bir oyun parkı oluşturmanız da mümkün. Peki, bir kemirgen oyun parkında neler olmalı ve neler olmamalı?

<strong>Tavşan Oyun Parkı</strong> ve <strong>Hamster Oyun Parkı Yapımı</strong>

Tavşan Oyun Parkı ve Hamster Oyun Parkı Yapımı

Kemirgen ve evcil hayvanınızla oyun oynamak onun büyük bir ihtiyacını karşılamanızın yanı sıra aranızda bağ kurmak ve onu kuvvetlendirmek için de yararlıdır. Tavşan oyun parkı ve hamster oyun parkı onunla oyun oynama fırsatı yaratır ama aralarında aslında çok büyük farklar yoktur. Hamsterlar tünellerden geçmeyi ve tekerlekte yürümeyi çok sever. O yüzden oyun parkının içinde bunların mutlaka yer alması gerekir. Tavşanlara oyun parkı almadan önce onun karakterini tanımanız ve neleri sevdiğini öğrenmeniz iyi olacaktır. Tavşanlar ani hareketlerden korktuğu için oyun parkının durağan olmasına gayret edin. Oyun parkının kemirilebilir malzemeden olmamasına veya böyle aksesuar içermemesine de dikkat edin çünkü bunlar kemirgenler için toksik olabilir.

<strong>Tavşan Aksesuarları</strong> ve <strong>Hamster Aksesuarları</strong>

Tavşan Aksesuarları ve Hamster Aksesuarları

Tavşan aksesuarları ve hamster aksesuarları da tavşan oyun parkı ve hamster oyun parkından yola çıkarak seçilebilir. Öncelikle, oyun parkına kesinlikle eklememeniz gereken aksesuarlardan bahsedelim. Kemirilebilir malzemeden olan aksesuarları kesinlikle oyun parkına sokmayın. Bunlar kemirgenlerinizin vücudu için zararlı olabilir. Elektrikli oyuncakları da tercih etmeyin ve etraftaki kabloları kaldırarak riskleri azaltın. Oyun parkı oluşturmanıza yardımcı olacak tavşan ve hamster aksesuarları arasında tekerler, çarklar veya toplar, asma köprüler, kaydıraklı oyun havuzları, oyun tüneli ve oyun istasyonları, kemirgen zeka oyuncakları, hindistancevizi evi ve daha birçok oyuncak ve aksesuar çeşidi mevcut.

Tavşan Oyun Parkı ve Hamster Oyun Parkı Fiyatları

Tavşan Oyun Parkı ve Hamster Oyun Parkı Fiyatları

Tavşan oyun parkı, hamster oyun parkı, tavşan aksesuarları ve hamster aksesuarları fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterse de evcil hayvanlarınızın boyutlarına uygun imal edildikleri için oldukça uygundur. Ürünlerin plastik, ahşap, metal veya cam olması da fiyatları etkileyebilir. Trixie, Dayang, Nobby, Ferplast, JBL, Kardelen ve daha birçok markanın kaliteli oyun parkı modellerini n11.com’da bulabilirsiniz. Evcil hayvanınız oyun oynarken sağlığını da korusun isterseniz onlara vitamin ve mineral takviyesi sunan kemirgen taşlarını, yani kemirgen bloklarını da oyun parkına dahil etmeyi unutmayın. Kafesin dışına, oyun parkının etrafına mama kabı ve suluk da koyabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Carnaval (1)
Dayang (14)
(154)
Eurogold (6)
Habitrail (1)
Hagen (2)
Kardelen (1)
Karlie (1)
Pawise (6)
Ti-Sert (1)
Trixie (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL