Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ada
JRS
Ahm
JBL
Gwc
Has
ans
Başka bir kelime deneyin

Mama Türleri

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kemirgen

için 1,647 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Kemirgen Hayvan Ürünleri

Tavşan, fare, kirpi, kunduz ve sincap kemirgen hayvanlardandır. Kemirgen hayvanların ön dişleri çok büyüktür. Kemirgenler kentsel ya da kırsal ortamda yaşayıp gelişebilirler. Bu kemirgen hayvanların içinden sincap, tavşan ve hamster cinsi fare evde de beslenebilmektedir. Zamanla evcilleşen, bu iki hayvanın bakımı da oldukça meşakkatlidir ve özen ister. Bu hayvanlar için özel taşıma kapları, beslenme kapları, bakım malzemeleri üretilmiştir. Kemirgen hayvanınızın türüne uygun olan ürünleri kullanmanız önerilmektedir. Tavşanınızı bir yerden başka bir yere götürmek istiyorsanız ya da sizinle beraber seyahat etmesi gerektiyse işinizi kolaylaştırmak adına çeşit çeşit kemirgen taşıma çantası üretilmiştir. Büyük boy, küçük boy, 5 parçalık set ve daha birçok ebatta birçok renkte birçok fiyatta ve birçok çeşitte kemirgen kafesleri bulunmaktadır. Kafesin yanı sıra evcil hayvanınızı doğasından ayırıp evcilleştirdiğiniz için onun yiyebileceği şeyleri de sizin temin etmeniz gerekmektedir. Bu sebeple evcil hayvan ürünleri , kemirgen yemleri besinleri satılmaktadır. Tavşan yemi, tavşan suluğu, tavşan taşıma/seyahat kabı, tavşan yemi ve ihtiyaç seti, tavşanınızı gezdirirken kontrolünüz dışında hareket etmesini engellemek istiyorsanız eğer kemirgen tasması, kemirgen talaşı altlığı, doğal karışık tavşan yemi, çilek aromalı kemirgen talaşı, kemirme taşı, evcil hayvan telli fırça ve tarak seti, çok amaçlı doğal birinci sınıf kayın talaşı, tavşanınız hamileyse eğer tavşan doğum yuvası, ödül maması, açık yem, çayır otu, kemirme taşı, kafes altlığı mısır koçanı, buğday samanı, ginepig talaşı, vitaminli tavşan yemi, hayvan katkısı, çayır otu, kızgınlık artırıcı, pelet yemi gibi ve daha birçok ürün kemirgen hayvanınız için üretilmiş ve satışa sunulmuş olan çokça da tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hamster cinsi fareniz için ise; 1 kg-2 kg-3 kg-4 kg-5 kg’lık paketlerde kullanıcıya sunulan tarladan kuru yonca, kemirgen talaşı, farklı renk ve boyutlarda bulunan hamster kafesi tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve ebatlarda satışa sunulan kemirgen suluğu, pig yemi, yeşil yonca, kemirgen yem ve ihtiyaç seti, pellest yemi, çayır otu, kemirgen merdiveni, metal hamster çarkı gibi ürünlerle alanını genişletebilirsiniz. E vitamini ve selenyum takviyeli hayvan katkısı, kızgınlık arttırıcı, kemirgen kafesleri için üretilmiş özel suluk, göğüs tasması, kuru yonca kemirgen otu ve daha birçok ürün üretilmiştir.

 Kemirgen Hayvan Malzemelerinin Kullanım Alanları

Kemirgen Hayvan Malzemelerinin Kullanım Alanları

Kemirgenler kuru yoncadan oldukça hoşlanmaktadır. Doğada yaşasalardı bunu kolayca bulup tüketeceklerdi lakin evcilleştirip küçük mekanlarda yaşamlarına devam ettirebilmek için tarladan doğal kuru yonca temin etmeniz gerekmektedir. Tarladan doğal kuru yonca 1,2,3,4,5,6 ve 7 kg’lık paketler şeklinde sayfamızda sunulmaktadır. Sayfamızı inceleyerek evcil hayvanınıza uygun olan miktarı satın alabilirsiniz. Kuru yonca paketlerinden bol yapraklı olanlar hayvanlar tarafından daha çok sevildiği için daha çok üretilmektedir ve daha çok tercih edilmektedir. Kemirgen hayvanlar kuru yoncanın yanı sıra kemirgen otu yemekten de hoşlanırlar. Ot olarak çayır otu samanı çokça tercih edilmektedir. Çayır otu samanı 1,2,3,4 ve 5’er kg’lık paketlerde satılmaktadır. Genelde 2 kg’lık paketlerde satılanlar daha çok tüketilmektedir. Hayvanınızı kolayca taşımak için üretilen kemirgen kafesleri de çeşit çeşittir. Büyük boy olarak üretilen kemirgen kafesi 60 çarpı 30 çarpı 24 cm ebatındadır. Bu boydaki kafesler genelde tavşanlar için kullanılmaktadır. 33 çarpı 23 çarpı 23 cm ebatında olan kafesler de hamsterler için tercih edilmektedir. Kemirgen tavşan ve hamster sulukları; 125 ml,250 ml, 500 ml,1000 ml,1500 ml ve daha birçok boyutta satışa sunulmasına rağmen hem taşıma kolaylığı sağladığından hem de yeni doğan ya da bebek yaşında olan hayvanların kullanımına uygunluğundan 125 ml’lik kemirgen sulukları rövanştadır. Bu suluklar kafese ya da bir yere monteli ve montesiz olmak üzere iki kategoriye ayrılmıştır. Ayrıca kuru yoncanın yanında yeşil yonca da üretilmektedir Yeşil yonca da 300 gr, 500 gr, 750 gr ve 1000 gr başta olmak üzere farklı gramajlarda paketlenmiş ve satışa sunulmuştur. Ayrıca kemirgen malzemelerini çoklu satış şeklinde de temin edebilmektesiniz. Örneğin talaş ya da yemleri çoklu satın aldığınızda uzun süre kullanarak, hayvanınızın besin ihtiyacını giderebilirsiniz. Kuru ya da yaş kemirgen otu alımlarınızda organik olmayan fabrika ürünü besinleri tercih edebildiğiniz gibi yüzde yüz organik besinleri de tercih edebilmektesiniz. Doğallık yüzdesi aldığınız paketin üzerinde her daim yazmaktadır. Paketin içeriğini okuyarak yemin içerisindeki vitaminleri anlayabilirsiniz. Kemirgen taşıma çantaları da hayvan severler tarafından oldukça ilgi görmüştür. Kemirgen taşıma çantalarıkemirgen hayvanınızın hacmine ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Geniş renk yelpazesi ile kullanıcıların beğenisine sunulan ürünlerden biridir.

 Kemirgen Hayvan Oyuncakları Nelerdir?

Kemirgen Hayvan Oyuncakları Nelerdir?

Kemirgen merdiveni evcil kemirgen hayvanlar için kaçırılmaz bir üründür. Evinizdeki evcil hayvanınıza doğal yaşam ortamı havası vermek istiyorsanız şayet ona yatak yapıp yemini ve suyunu vermenin yanında enerjisini atması ya da doğal yaşam havasına kapılması için ona bir merdiven almalısınız. Kemirgen merdivenleri çift platformlu ve tek platformlu olmak üzere 2 çeşittir. Siyah, ahşap, beyaz gibi renkler ile üretilen merdiven çeşitleri kemirgen hayvanınızın yaşadığı alanı eğlenceli hale getirmektedir. Sabitlenebilen özelliği sayesinde kemirgen kafesinizin bir parçası gibi durmaktadır. Hayvanınıza eğlenceli bir ortam oluşturarak gelişmesini sağlayabilirsiniz. Farklı renklerin ve boyutların kullanıldığı kafesleri tercih ederek de sağlıklı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Kemirgen kafesinizi hayvanınızın büyüklüğüne göre tercih etmeniz gerekmektedir. Yemlik ve suluk gibi gerekli ekipmanlar ile çeşitli beslenme alanları yaratabilirsiniz. Hayvanınızın rahat uyuması için uyku alanı oluşturarak konforlu bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Kafes dışı yemlikleri ile beslenme alanını da detaylandırabilirsiniz. Kahverengi ve siyah renk seçenekleri ile kafesinize uygun olan renkleri de tercih edebilirsiniz. Koşu bandı gibi oyuncaklar ile de hayvanınızın hareketlerimi geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Koşmayı ve yürümeyi seven kemirgen hayvan türleri için özel olarak üretilmiştir. Genellikle tavşanlar için kullanılan oyuncak çeşitlerinden biri ise tavşan diş sağlığı ahşap toplardır. Ahşap görünüşe ve yapıya sahip olan toplar, sağlıklı ve doğaldır. Hayvanınızın doğal bir ortamda büyümesini sağlamaktadır. Dişlerini geliştirmek için kullanılmaktadır. Dişlerinin sertleşmesi ve keskinleşmesi için kullanılan ürünlerden biridir. Oyuncak olarak da kullanılmaktadır. Hamster çarkı da hem bir tür oyuncak hem de bir tür ihtiyaçtır. Bu merdiven ne işe yarar diye merak ediyorsanız ; çarka çıkan hamsterin hızını zamanla arttırması, yorulması, koşmayı unutmaması, maksimum hıza ne kadar süre içerisinde vardığının tespiti, eğlenmesi ve daha birçok sebep sayabiliriz. Kemirgen tuvaletleri ihtiyaç ve oyuncak dahilinde kategorileştirilmektedir. Köşe tuvaleti, üçgen ve dikdörtgen tuvalet kabı, tuvalet kumu, hamsterler için üstü kapalı tuvalet, hamster tuvalet seti, küçük-orta-büyük ve battal boy tuvalet kabı poşeti vb. şeklinde tek tek satılmaktadır. Hamsterler için üstü kapalı tuvaletleri tercih ederek görüntü kirliliğini de azaltabilirsiniz. Farklı oyuncak çeşitleri ile kemirgen hayvanınızın eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

 Kemirgen Hayvan Ürünleri Kullanım Kolaylığı

Kemirgen Hayvan Ürünleri Kullanım Kolaylığı

Kemirgen ürünleri kullanımı kolay ve pratiktir. Kemirgenler için özel olarak üretilen kemirgen tarağı yumuşak fırçalardan üretilmiştir. Farklı renk ve boyut seçenekleri mevcuttur. Set veya tekli halde satılan modelleri mevcuttur. Birçok telden üretilen taraklar tüyünün toplanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kemirgen hayvanınızın rahat etmesini de sağlamaktadır. Hayvanınızın üzerinde gezdirerek kullanabilirsiniz. Temizliği oldukça kolaydır. Tüyleri toplayan yapısı ile evinizin veya hayvanınızın bulunduğu ortamın hijyen olmasını da sağlamaktadır. Genellikle hamster ve tavşanlarda kullanılmaktadır. Farklı kemirgen hayvanlara da kullanımı uygundur. Yumuşak olması nedeniyle hayvanınızın canını acıtmayan özelliğe sahiptir. 7x13 cm ebatları tercih edilen ebatlardan biridir. Hafif ve taşınabilir olması nedeniyle istediğiniz her alana taşıyabilirsiniz. Seyahat ederken yanınızda taşımanız için kemirgen taşıma çantası gibi ürünlerle muhafaza edebilirsiniz. Kemirgen kumu gibi ürünler ile de kemirgen hayvanınızın kafesini doğal hale getirebilirsiniz. Sıvıyı ve kötü kokuyu engelleyebilen özelliğe sahiptir. Genellikle tuvalet kabına konularak kullanılmaktadır. Doğal ürünlerden yapılan kemirgen kumu uzun ömürlüdür. Mikropların ve bakterilerin oluşmasını önleyen özelliğe sahiptir. Tanecikli olması nedeniyle hayvanınızın rahatlığını da sağlamaktadır. Yeşil renkleri doğallığı nedeniyle tercih edilen ürünlerden biridir. Askılı yemlik gibi modeller ile beslenme alışkanlıklarını da düzenleyebilirsiniz. Kafesine asarak yemliğinizin sabit bir alanda durmasını sağlayabilirsiniz. Hayvanınızın yemliğinin aynı alanda olması acıktığı zaman beslenme alanının tanımasına da yardımcı olmaktadır. Askılı suluk gibi modelleri de mevcuttur. Suyun ve yemin kafese dökülmemesi için orantılı ebatlarda üretilmektedir. 12 lt, 6 lt gibi çeşitleri mevcuttur. Kemirgen tırnak makası ise hayvanınızın tırnaklarını kesmeye yardımcı olmaktadır. Evcil kemirgen hayvanınızın bakımlı olması hem sağlığı hem de görünüşü açısından oldukça önemlidir. Kemirgen hayvanınıza zarar vermemesi için uygun büyüklükte üretilmiştir. Kemirgen tasması gibi kişiselleştirilmiş ürünler de kullanabilirsiniz. Hayvanınızın belirli bir kişiye sahip olduğunu gösteren tasmalar bulunmaktadır. Kemirgen hayvanınıza özel olarak üretilen birçok türü mevcuttur. Genellikle isimli tasmalar tercih edilen modeller arasındandır. Üzerinde bulunan hayvan motifi ile de hayvanınıza şıklık katmaktadır. Yumuşak ipi sayesinde rahatsız etmeyen özelliğe sahiptir. Ayarlanabilen modelleri ile değişkenlik göstermektedir. Mavi, sarı, kırmızı, pembe gibi renk seçenekleri ile hayvanınızın cinsiyetine uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Makaralı modelleri de mevcuttur. Ayarlı özellikleri ile kemirgen hayvanınız ile birlikte dışarı çıkabilirsiniz. Gezdirirken kaçmamasını veya saklanmamasını sağlayan tasma çeşitlerine de sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır.

 Kemirgen Hayvan Beslenme Ürünleri

Kemirgen Hayvan Beslenme Ürünleri

Evcil hayvanınızın türüne göre birçok beslenme türleri bulunmaktadır.Kemirgen yemleri hayvanınızın yaşına ve bedenine göre değişkenlik göstermektedir. Kemirgen otu genellikle kuru goncadan elde edilmektedir. Doğal ve mineralli yapısı sayesinde hayvanınızın gelişimini tamamlanması sağlamaktadır. Aynı zamanda görüntüsünün doğallığı nedeniyle de evcil hayvanınızın doğal bir alanda olduğu görüntüsünü vermektedir. Uzun süreli kullanımlar için çoklu paketleri kullanmanız önerilmektedir. Paketinde muhafaza edilmesi önerilmektedir. Bayatlamaması veya yapısının bozulmaması için genellikle kilitli poşetlerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Kolay sindirimi ve çiğnenmesi için yumuşak özelliğe sahiptir. Bütçenize hitap eden fiyatı ile kullanıcılara ve hayvan dostlarına sunulmaktadır. Hem beden sağlığı hem de diş sağlığı için oldukça önemli besinlerden biridir. Hamster veya tavşanlar için özel olarak üretilen ek vitamin çeşitleri de bulunmaktadır. Kemirgen hayvanınızın gelişmesini sağlayan ve birçok vitamini kapsayan özelliği ile oldukça yararlıdır. Lezzetli tadı ile hayvanınızın damak zevkine de hitap etmektedir. Direkt olarak veya suyunun içerisine damlatarak kullanılabilmektedir. Hayvanınızın beslenme türüne göre değişkenlik gösteren vitamin çeşitleri de mevcuttur. Kemirgen talaşı ise kafeslerin zemini için kullanılmaktadır. Rahat hareket edip doğal ortamda oluşmalarına sağlayan ürünlerden biridir. Hayvanınızın ayağına zarar vermeyen yumuşak yapıya sahiptir. Doğal görünüşü ile dikkat çekmektedir. Kemirgen hayvanınızın doğasında hissetmesini sağlamaktadır. Farklı fiyat aralıkları ile kullanıcılara sunulmaktadır.

 Kemirgenler İçin Üretilen Farklı Ekipmanlar

Kemirgenler İçin Üretilen Farklı Ekipmanlar

Kemirgen tüneli, hamster egzersiz topu, hışırtılı kemirgen poşet yuvası, su canlıları oyun seti, çubuk parçalar, ahşap ve liften yapılmış yenebilir ürünler, hamster tekeri de birer kemirgen oyuncağıdır. Kemirgen tüneli, evcilleştirdiğiniz yâda evcilleştirmeye çalıştığınız kemirgen hayvanınızın zinde kalmasını sağlamaktadır. Yaşadığı alanda eğlenmesini sağlayan ekipmanlardan biridir. Tünele girip enerjisini kolayca atabilen kemirgen hayvanınızın doğal yaşam alanına benzerliğinden dolayı hoşuna gideceği bir ürün olma özelliğini kazanmıştır. Hamster egzersiz topu ise tıpkı insanların kullandıkları plates topuna benzemektedir. Hamster bu elastik top ile birçok esneme hareketini kolayca yapabilmekte ve aynı zamanda eğlenebilmektedir. Hışırtılı kemirgen poşet yuvasına girip çıkarken ses oluşturduğu için kemirgenin dikkatini çekmektedir. Bu yuvanın dışarıdan poşet gibi görünmesine karşın iç tarafı yumuşak bir malzeme ile kaplanmıştır. su canlıları oyun seti 3 'lü, 5’li, 6’li ve daha birçok çeşit ve sayıda üretime sunulmaktadır. Kemirgen hayvanınızın kendisini yaban hayatın doğal akışında hissetmesi için av ve avcı ilişkisine geri dönmesi gerekmektedir. Bu yüzden av olabilecek kategorideki hayvanların oyuncağı onun hoşuna gidecektir. Çubuk parçalar ise her kategorideki hayvana hitap ettiği gibi kemirgen hayvanlara da hitap etmektedir. Kemirgen hayvanlar doğal bir alanda hissederek oynadığı ve taşıdığı bu çubuklar hayvan severler tarafından çokça satın alınmaktadır. Hamster tekeri ise kemirgen hayvanınız için özel olarak üretilmiştir. Hamster çarkı gibi hamsterin hareket yeteneğinin Körelmemesi için yapılmış bir üründür. Bu aparat ve ürünlerin yanı sıra koşu diski, tavşanlar için altı su geçirmez oyun alanı, tahterevalli, ödül oyuncağı da kemirgen oyuncakları arasında yer almaktadır. Koşu diskinin çalışma prensibi hıza dayalıdır. Koşu diski üzerine çıkan hayvan ne kadar hızlı hareket edecek olursa disk o kadar hızlanır. Hayvanın hızı ile diskin dönme hızı doğru orantılı olarak ilerleme sağlamasına yardımcı olmaktadır. Tavşanlar için özel yapılmış alt tarafı su geçirmez oyun alanı çocuk parkından farksız dizayn edilmiştir. Geniş bir alan üzerine kurulu bir tavşan evi ve evin bahçesi niteliğinde olan kısımda da birkaç oyuncak monte edilmiştir. Sadece karada değil suda yaşayan hayvanlar için de özel olarak üretilen ekipmanlar da bulunmaktadır. Tahterevalli gibi kemirgen hayvan ürünleri, genel olarak küçük çaplı kemirgenler için üretilmiştir. Özellikle hamster cinsi farelerin severek zaman geçirdiği kemirgen oyuncaklarından biridir. Ödül oyuncağı ise istendik yönde bir davranış sergileyen evcil hayvaniniz için mutlaka alınması gereken bir oyuncak türüdür. Üretici ve tüketici tarafından çokça talep edilen oyuncaklar arasında yer almaktadır.