Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Renk

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Pile Sıklığı

Başka bir kelime deneyin

Marka

Takma Şekli

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Boy

Başka bir kelime deneyin

En

Başka bir kelime deneyin

Uzunluk (Metre)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Perde ve Aksesuarları

için 15,136 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Perde ve Aksesuarları

Günlük hayatta zaman geçirdiğiniz mekanların dekorasyonu hem modunuz hem de konsantrasyonunuz açısından ruh haliniz oldukça etkileyen önemli faktörlerden biridir. Evde herkesin en çok vakit geçirdiği alanlardan biridir. Bu sebeple ev dekorasyonunun istediğiniz şıklıkta ve tarzda olması büyük öneme sahiptir. Ev dekorasyonunu düzenlerken önem sağlayan çok sayıda parça bulunur. Fakat tüm bu parçalar arasında odaların tüm havasını değiştiren ve sıklığını belirleyen en önemli parçalardan biri de perde olur. Perdelerin doğru şekilde seçilmesi dekorasyonun istenildiği gibi bir görünüme kavuşmasında büyük öneme sahiptir. Perde aksesuarları da en az perdeler kadar önemli parçalardır. Bu parçalarında dikkatli seçilmesi gerekir. Son derece kaliteli ve şık perde modelleri sayfamızda bir araya getirilmiştir. Tüm bu modeller birbirinden farklı tasarımsal özelliklere sahiptir. Birbirinden farklı tüm bu modeller özenle tasarlanır ve kullanıcıların beğenisine sunulur. Perdeler mekan dekorasyonu için büyük öneme sahip dekorasyon parçalarından biridir. Bu sebeple doğru modeli ve tasarımı seçmek büyük önem taşır. Perde modelleri oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Siz de sayfamızda bulunan farklı tasarımlara sahip tüm perdeleri ve aksesuarlarını inceleyerek kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz model ve tasarımları tercih edebilirsiniz. Perde dekorasyon açısından oldukça büyük öneme sahip ürünlerdir ve bu sebeple doğru seçimler yapmak çok büyük önem taşır. Siz de yüksek kaliteye sahip perdeler arasından seçim yaparak uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip bu ürün modelleri arasından stilinize uygun olanı seçerek hem perdelerinizin yerde sürünmesini engelleyebilir hem de dekorasyonunuza canlılık katabilirsiniz. Farklı perde aparatı seçeneklerini ev tekstili sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olduğunu düşündüklerinizi seçebilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlara Sahip Perdeler ile Evinizde Saray Havası Yaratın

Eşsiz Tasarımlara Sahip Perdeler ile Evinizde Saray Havası Yaratın

Skalada bulunan modellerin tümü birbirinden farklı tasarımsal özelliklere sahiptir. Böylesine fazla sayıda farklı tasarım seçeneğinin bulunuyor olması ürünlerin geniş bir kitleye hitap etmesi açısından oldukça önemlidir. Bu sayede birbirinden farklı tarzlara sahip kullanıcılar ürünler arasından kendilerine uygun modeli kolaylıkla bulabilirler. Tül perde oldukça klasik modellerden biridir. Sıklıkla tercih edilen bir model olan bu ürün farklı tasarımlarla bir araya getirilerek kullanılabilir. Tül perde hem klasik hem de son derece zarif bir hava yaratmaya yardımcı olurlar. Stor perde son yıllarda özellikle daha yaygın hale gelmeye başlayan son derece modern ürünlerdendir. Stor perdeler kullanım sırasında büyük kolaylık sağladıkları ve oldukça modern bir görünüm oluşturdukları için beğeniyle kullanılabilirler. Rustik perde değişik ve dikkat çekici tasarımlardan biri de. Bu tasarım sahip olduğu farklı askı tipiyle dikkat çeker. Evinizin her odasında kolaylıkla kullanabileceğiniz perde modeli farklı bir hava yaratarak dekorasyonunuzu kolaylıkla göz önüne çıkarmaya yardım eder. Perdeler sadece evde değil farklı mekanlarda da oldukça gerekli olan ürünlerdendir. Her tür mekanda perde kullanımı gerekli olabilir. Jaluzi perde evde de kullanabileceğiniz fakat özellikle ofislerde oldukça kullanışlı ürünlerdendir. Son derece çık modellere sahip bu ürün tasarımı ofisinizin dekorasyonun çok daha hoş bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Kullanımı çok kolay olan bu ürün de farklı tasarımlara sahip seçenekler bulundurur. Farklı perde renkleri de çeşitlilik sağlayan özelliklerdendir. Birbirinden farklı sayısız renkteki perdeler kullanıcının kendi beğenisine uygun modeli bulması açısında çok faydalıdır. Renk seçenekleri sayesinde beğendiğiniz modelleri kolaylıkla diğer mobilyalarınız ve stilinizle uygun renkte bulabilirsiniz. Perde fon modelleri de yine farklı seçenekler bulabileceğiniz ürünlerdendir. Farklı fon perde çeşitleri ile perdenizi kombinleyerek değişik tarzlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Farklı Perde ve Aksesuarlar

Üstün Kalitesiyle Farklı Perde ve Aksesuarlar

Perdeler ve aksesuarları kullanılacağı mekana uygun olarak belirlenecek ve uzun süre kullanılabilmesi beklenen eşyalardır. Bu eşyaların kullanım ömrünü belirleyen farklı özellikler bulunur. Bu özellikler arasında ön plana çıkanlardan biri de üretildikleri materyallerdir. Perdelerin ve aksesuarların üretiminde kullanılan materyallerin kalitesi ve dayanıklılığı kullanım ömrünü belirleyen önemli özelliklerden biridir. Üretimde kullanılan perde kumaşı ürünün kalitesini belirleyen önemli özelliklerden biridir. Ürünün kumaşı hem kullanım şeklini hem de kalitesini belirler. Kaliteli kumaşlardan üretilmeyen perdeler kolaylıkla yırtılır, solar ve sararır. Bu sebeple dayanıklı materyaller ile üretilen modelleri tercih etmek oldukça önemlidir. Perde çeşitleri bu materyallere göre değişiklik gösterir. Perdenin üretiminde kullanılan materyaller tasarım açısından da farklılık oluşmasına sebebiyet verir. Güneşlik perde daha kalın bir kumaştan üretilir. Bu ürünler tüller ile birlikte kullanılır. Perde tül modelleri hem güneş ışığını geçirir hem de akşamları ortam ışığı açıldığında içerinin dışarıdan görünebilmesine sebep olur. Güneşlikler kalın ve opak yapıları sayesinde hem güneş ışığının rahatsız edici olduğu durumlarda ışığı geçirmediği için rahatlık sağlarken hem de akşamları dışarıdan içerinin görünmesini engeller. Bu sebeple tül ve güneşliğin bir arada kullanılması oldukça yararlı olur. Perdelerin üretildiği tülün kalitesi kullanım sırasında sorun yaşamamanız için de oldukça önemlidir. Kalitesiz ve dayanıksız kumaşlardan üretilen perdeler kısa sürede iplik atmalar gibi sorunlarla karşı karşıya kalmanıza sebep olur. Bu da hem yıkarken zorluk yaşatacağından hem de kullanım sırasında hoş bir görünüm oluşturmayacağından üründen alacağınız verimi düşürür. Perdede kullanılan aksesuarların kalitesi de büyük öneme sahiptir. Püsküllü perdeler çok hoş bir görünüm oluşturan modellerdendir. Fakat perde püskülü eğer özensiz bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiş ise hiç hoş bir görünüm oluşturmaz ve dökülmeler yaşar. Bu sebeple aksesuarların da dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz.

Kolaylıkla Kullanabileceğiniz Perde ve Aksesuarları

Kolaylıkla Kullanabileceğiniz Perde ve Aksesuarları

Perdelerle ilgili önemli özelliklerden biri de kullanılan aksesuarlarıdır. Aksesuarlar perdeleri yerine yerleştirmek ve kullanım sırasında kolaylık sağlamak için kullanılırlar. Ayrıca perdelerin tasarımı da aksesuarlar tarafından bir üst seviye çıkarılabilir. Dekorasyon için oldukça önemli olan bu aksesuarlar sayesinde en sade perdelerin tasarımları dahi canlandırabilirsiniz. Perde takma aparatı fonksiyonel açıdan oldukça kulllanışlı aksesuarlardan biridir. Perdeleri yerine takmak oldukça zor ve zahmetli bir işlem olabilir. Birçok kişi için perdelerin en sevilmeyen tarafı nasıl takılacağıdır. Aparat bu işlemi çok daha kolay hale getirir. Bu sayede kolunuzda herhangi bir rahatsızlık veya ağrı hissetmeden kısa sürede perdelerinizi son derece kolay bir şekilde yerine takabilirsiniz. Günlük hayatınızı çok daha kolay hale getirecek bu aparat en güvenilir yardımcınız olur. Perde fonları oldukça sık bir şekilde kullanılan ve dekoratif açıdan oldukça önemli bir üründür. Fonlar kullanıldığı mekanda oldukça hoş bir görünüm sağlar. Çok farklı fon modelleri bulunur. Bu fonlar arasından seçim yaparken kullandığınız perdeyle uyumlu bir fon seçmek çok önemlidir. Perde fonları ile birlikte farklı aksesuarlar da kullanma şansınız da yükselir. Birbirinden farklı renk ve tasarımlardaki fonlar ile birlikte kullanabileceğiniz aksesuarlardan biri de perde tutucu olur. Perde tutucular oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan ürünler birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Çocuk odaları için hayvan şekillerinde sevimli tutucular bulmak mümkündür. Salonlar ve şık dekorasyonlar için ise parlak ve zarif detaylara sahip modeller mevcuttur. Perde mandalı hem dekoratif açıdan hem de fonksiyonel açıdan önemli aksesuarlardan biriir. Perdelerin eteklerini toplamak için kullanılan bu ürün özellikle fazla uzun seçilen perdelerde kullanmak için çok uygundur.

Zahmetsiz Kullanımıyla Perde ve Aksesuarları

Zahmetsiz Kullanımıyla Perde ve Aksesuarları

Perde ve aksesuarlar uzun süre kullanılabilmesi beklenen ürünlerdir. Ürünlerin kullanım süresine belirleyen bazı özellikler vardır. Bunlar arasında ürünün kalitesi ve dayanıklılığı bulunur. Ürünlerin kullanım süresini belirleyen önemli özelliklerden biri de kullanım şekli ve bakımdır. Ürünlerin doğru ve düzenli bir şekilde temizlenmesi, kullanılması çok önemlidir. Perde ve aksesuarların temizliği yapılırken doğru ürünlerin ve doğru yöntemin kullanılması gerekir. Perdeleri yıkamadan önce üzerinde bulunan perde düğmeleri çıkarılmalıdır. Perde düğmesi perdenin asılabilmesini sağlayan aksesuarlardır. Bu sebeple çok önemlidirler. Perdeleri yıkarken düğmeleri çıkarmamak bir süre sonra zarar görmesine sebep olur. Bu da düğmelerin kullanım ömrünü kısaltır. Perdeleri yıkarken de uygun çamaşır deterjanını kullanmak ve sıcaklığı doğru ayarlamak çok önemlidir. Çok sıcak suda yıkanan perdeler zarar görür ve incelir. Bu da perdelerin kısa sürede yırtılmasına sebep olur. Çok soğuk suda yıkanan perdeler ise yeterince temizlenmez. Perde çubuğu da düzenli olarak temizlenmelidir. Çubuklar ıslak bezle silinerek kolaylıkla temizlenebilir. Bu çubuğun düzenli olarak temizlenmemesi zamanla oldukça tozlanmasına ve perdelerin de kirlenmesine sebep olur. Kötü bir görünümü engellemek için düzenli temizlik şarttır. Perdeleri kullanırken hoş bir görünüme sahip olmalarını istiyorsanız ütüleme işlemi de oldukça önemli olur. Perdeleri çok sıcak suda yıkamak perdelere zarar verdiği gibi aynı zamanda perdelerin çok fazla kırışmasına sebep olur. Kırışık perdeler oldukça kötü bir görüntü oluşturur. Böyle bir durumda perdeleriniz ütüye ihtiyaç duyar. Perdelere zarar vermemek için doğru şekilde ütülemek çok önemlidir. Güneşlikler gibi kalın kumaşlardan üretilen perdeler klasik ütüler ile kolaylıkla temizlenebilir. Fakat tül perdeler kolaylıkla zarar verebileceği için buhar kazanlı ütüler bu durumda en büyük yardımcınız olur. Tül perdeleri buharla ütülemek en zararsız yöntemdir. Buhar hem kırışıklıkların kolaylıkla açılmasını sağlar hem de tülün yanması gibi bir durumun ortaya çıkmasını engeller. Siz de sayfamızda bulunan ürünleri tercih ederek hiç çaba harcamanıza gerek kalmadan evinizin dekorasyonunu çok daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Perde ve Aksesuarları ile Tüm Övgüleri Üzerinize Toplayın

Birbirinden Farklı Perde ve Aksesuarları ile Tüm Övgüleri Üzerinize Toplayın

Perdeler ve aksesuarları oldukça geniş seçenek skalasına sahip olan ürünlerdir. Bu ürünler arasından doğru modeli seçmek çok büyük önem taşır. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Bu faktörler arasında ürünün tasarımı, üretildiği materyal, kullanım alanı gibi özellikler bulunur. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ürünün kullanım alanıdır. Ürünü kullanacağınız mekan seçiminizde büyük rol oynar. Mutfak perdesi seçerken mutfağınızın dekorasyon tipini göz önüne almanız gerekir. Mutfak dolapları ve masasının perde ile uyum içinde olması çok önemlidir. Balkon perdesi seçerken ise özellikle ürünün kalitesini ve üretildiği materyali göz önüne almanız gerekir. Perdenin üretildiği materyalin hava şartlarına dayanıklı ve dış mekan dekoru için uygun bir kumaş olması gerekir. İç mekanlar için üretilmiş perdeler balkonlarda kullanıldığında çok hızlı bir şekilde yıpranıp kullanılmaz hale gelebilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ürünün tasarımıdır. Seçeceğiniz modelin tasarımı zevkinizle birlikte kullanıldığı mekanın dekorasyonuna da uygun olmalıdır. Ürünlerin stilinize hoş bir eklenti yapmak için perde sarkıtı gibi aksesuarları kullanabilirsiniz. Bu tür aksesuarlar özellikle sade tasarımlara sahip perdelere hareket katar ve çok hoş bir görünüm oluşturur. Perde boncuğu gibi aksesuarlar da yine bu iş için oldukça kullanışlıdır. Perde takımı gibi ürünler de birbiriyle uyumlu tasarımları tek seferde edinebileceğiniz kullanışlı seçeneklerdir. Önemli noktalardan biri de ürünün fiyatıdır. Perde fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Perde fiyatları ve modelleri arasında bağlantı bulunur. Fiyatlar modellerin tüm özelliklerine bağlı olarak değişir. Geniş fiyat aralığı sayesinde farklı bütçelere sahip kullanıcılar kendi bütçelerine uygun ürünü kolaylıkla bulabilirler. Ürünler yüksek kaliteleri dolayısıyla çok uzun süre kullanılmaya uygundur. Bu durum uzun vadede cebiniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olur. Siz de tüm bu özelliklere dikkat ederek kendinize uygun ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Perdeler kaç derecede yıkanır?

Perdelerin yıkanma derecesi üretildiği materyale göre değişiklik gösterir. Güneşlik perdeler daha yüksek sıcaklıklara dayanıklılık sağlarken, tül perdeler yüksek sıcaklıklarda çok kolay bir şekilde yıpranabilir. Ayrıca sıcak su perdelerin çok fazla kırışmasına sebep olur. Bu durumda da perdelerin ütüye ihtiyacı olur. Böylece perdelere sürekli olarak ısıl işlem uygulanmış olur. Bunu engellemek için perdeleri 30 derecede yıkamakta fayda vardır. Çamaşır makinesinde narin yıkama programında 30 derece sıcaklıktaki suda perdeler zarar görmeden rahatlıkla temizlenir. Elde yıkama yapıldığında ise suyun ılık olduğundan emin olmanız gerekir. Böylece perdelerinizi çok daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Perdeler Nasıl Beyazlar?

Perdeler bulunduğu mekanda en çok dikkat çeken dekorasyon ürünlerinden biridir. Bu sebeple birçok kullanıcı bembeyaz perdelere sahip olmak isterler. Beyaz perdeler temiz, ferah ve şık görünüme sahip olurlar. Perdeleri beyazlatmak için bazı yöntemler vardır. Bu yöntemlerden biri perdeleri yıkarken üzerine çok az bir miktar toz şeker dökmektir. Çamaşır makinesine koyduğunuz perdelerin üzerine serpeceğiz ufak bir miktar toz şeker perdelerinizin bembeyaz olmasına yardımcı olur. Bir diğer yöntem de sirke ile temizlemedir. Sirke beyazlatma işlemi için oldukça sağlıklı bir malzemedir. Özellikle tül perdeleri temizlemek için sirkeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çamaşır makinesinin deterjan bölümüne koyacağınız bir ölçü sirke tüllerinizin hem tertemiz hem de bembeyaz olmasını sağlar.

Perde Nasıl Ütülenir?

Perdelerin şıklığını tam anlamıyla yansıtabilmesi ve düzenli bir görünüm sahip olabilmesi için ütülenmesi ve kırışıklıklarından tamamen kurtulması çok önemlidir. Perdeleri ütülemeden önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalar arasında perdenin yıkanması ve kuruması aşamaları da bulunur. Ütüleme sırasında zorlanmamak için perdeyi sıcak suda yıkamamalısınız. Ayrıca yıkandıktan sonra perdeyi asarak kurutmanız da ütü işlemini çok daha kolay bir hale getirir. Tülleri ütülerken ütüyü en hassas ayarda kullanmalısınız. Tül perdeleri ütülemek için en uygun ürünler buhar kazanlı ütülerdir. Buhar uygulamasında perdenin yanması gibi bir tehlike bulunmadığı için rahatlıkla ütüleme işlemini sürdürebilirsiniz.

Perde Ne Sıklıkla Yıkanmalı?

Perdelerde açık renk tercih eden kullanıcılar için oldukça önemli bir konu olan yıkama işleminin sıklığı hem ürünün üretildiği materyale hem de türüne göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca perdelerin yıkama sıklığını değiştiren farklı faktörler de bulunur. Bu faktörler arasında perdelerin rengi bulunur. Perdenizin rengi beyaz ise perdelerinizi diğer renklere göre daha sık yıkamanız gerekir. Perdelerin bulunduğu mekanda duman gibi etkenlerin bulunması da daha sık yıkanmasına sebep olur. Bu tür ortamlarda perdelerde sararma gibi durumlar çok hızlı bir şekilde ortaya çıkabileceği için perdelerin sık sık yıkanması önemlidir. Fakat çok fazla ekstra durumun bulunmadığı durumlarda perdelerin ortalama olarak yılda iki kez yıkanması yeterli olur.