Stor Perde

için 1.405 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Stor Perde

Perdeler Ev Tekstilinin en önemli aksesuarlarından biri olmakla beraber aynı zamanda olmazsa olmaz parçalarından bir tanesidir. Perdeler zaman içerisinde sadece evlerde kullanılıyor olmaktan çıkıp farklı mekan ve ortamlarda da tercih edilen aksesuarlar haline gelmişlerdir. İnsanlar yaşadıkları ortamlarda ihtiyaçlarını karşılamanın yanında içinde bulundukları mekanı güzelleştirme isteği duyarlar. Perdeler bu isteği en kolay yoldan gerçekleştirebilecekleri objelerden bir tanesidir. Stor perde günümüzde en fazla tercih edilen ve diğer perde türlerine göre daha fazla popüler olan perde türüdür. Stor perdelerin daha fazla tercih ediliyor olmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenlerin sıralamaları stor perdeleri kullanacak olan kişilerin beklentilerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak öne çıkan en büyük neden de kolay kullanımdan kaynaklanmaktadır.

Stor Perde ve Evlerin Düzeni

Stor Perde ve Evlerin Düzeni

Stor perdeler kolay açılıp kapanma özellikleri sayesinde insanların anlık beklentilerine doğrudan cevap verebilirler. Bu özellik sayesinde ışığın miktarını istediğiniz gibi ayarlayabilme imkanı bulabilirsiniz. Stor perde temizleme kolaylığı açısından da insanların işlerini kolaylaştıran bir perde türüdür. Hafif nemli bir bezle dahi kolayca temizlenebilen stor perdeler, zamanın kıymetinin hızla arttığı günümüzde, temizliğe ayrılan zamanı oldukça kısa süreye indirebilmektedir. Öte yandan zaman zaman evimizdeki tozu ve kiri tutabilen perdelerin aksine stor perdeler toz tutmayan yapılarıyla da öncelikli tercih nedeni haline gelmektedir. Bu özelliği sayesinde insan sağlığı açısından da güvenilir bir tercih olma özelliği taşımaktadır. Evlerimize şık bir görüntü kazandıran ve renklerine göre evlerimizdeki eşyaların, mobilyaların, halıların da daha çok dikkat çekmesini sağlayan stor perde modelleri müşterilerin tercihlerine göre çiçekli kumaşlara, desenli kumaşlara, çizgili kumaşlara, kareli kumaş seçenekleriyle karşınıza çıkabilmektedir. Peki bu kadar kullanışlı, dekoratif, popüler olan stor perde nasıl takılır bunu merak eden kullanıcılara çok basit olduğu ifade edebilir. Stor perdeler oldukça basit mekanizmalara sahiplerdir ve kolayca sökülüp takılabilme özelliğine sahiptirler. Stor perdelerin kornişler üzerinde dengeli ve aynı hizada durmasını sağlayan parçaların vidalama yöntemiyle kornişe geçirilmesinden sonra, stor perdenin aynı hizada tırnaklı parçalara geçirilmesiyle stor perdeyi yerine yerleştirme işleminin oldukça kolay ve kısa sürede gerçekleşen bir işlem olduğunu görebiliriz. Stor perdeyi takarken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Stor perdelerin mekanizmalarının bozulmamasına özen gösterilmesi, perdelerin iplerinin ve kıvrımlarının bozulmamasına dikkat edilmesi son derece önemlidir. Bütün bu adımları uygulayarak stor perdeyi istediğiniz yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aynı şekilde kullanım sağladığınız alanda farklı bir stor perde modeli kullanmak istediğinizde kolayca çıkartabilir ve başka bir odada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede ürününüzü kullanışlı bir biçimde kısa süreli değil uzun süreli olarak kullanabilir bununla birlikte ürünü her odada farklı şekillerde değerlendirmiş olabilirsiniz. Bu sizlere bir ürünle birçok ihtiyacı karşılama imkanı sunmaktadır. Stor perde çeşitleri farklı odalarda farklı desen ve renklerde tercih edilebilir ve de bu şekilde evin tamamını düzenli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Stor Perde Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Stor Perde Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bu şekilde kullanılan stor perdelerin en popüler ve en çok tercih edilen bir modeli olarak zebra stor perde seçenekleri karşınıza çıkabilmektedir. Bu seçeneklerin zebra olarak adlandırılmasının sebebi bir sıra saydam bir sıra koyu olmasından kaynaklanmaktadır. Koyu kısımları sırayla alt alta denk getirerek karanlık bir ortama sahip olabilir ya da açık yani saydam kısımlarla odanıza veya evinize ışık girmesini sağlayabilirsiniz. Kolay kullanım sağlanan alanlara örnek olarak mutfak stor perde çeşitleri gibi havalandırmanın en çok yapıldığı ve perdelerin en çok açılıp kapandığı kısımlar gösterilebilir. Özellikle rahatlıkla kullanılması ve temizlenmesi bu alanlara uygunluğunu gözler önüne sermektedir. Mutfak için stor perde seçenekleri düşünüldüğünde en önemli kullanım alanlarından biri olduğu için özenli seçim yapmak gereklidir. Yemek yapılmasından kaynaklı koku tutmayan ve renk değişimi yapmayan modellerin tercih edilmesi yerinde olacaktır. Aynı zamanda stor perde mutfak kadar ortada yani herkesin görüşüne açık bir alanda olacağı için deseni de önem taşımaktadır. Evinizin bütünüyle uyum sağlayacak bir desen mutfağınızı evin geri kalanıyla bütünleştirebilir ve daha şık bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilir. Bu sebeple evin salonu veya oturma odası kadar önemli bir diğer oda olan mutfak stor perde modelleri renkleri ve desenleriyle evlerinize renk ve stil katmaktadır. Bu noktada düz ve tek renk modellerdense desenli stor perde kullanımı daha uygun bir seçenek olabilir. Bu sayede hem lekelenme gibi durumlardan kaçınmış hem de mutfağınıza bir canlılık kazandırmış olabilirsiniz. Farklı kullanımlara göre şekil alabilen bu ürünler stor perde fiyatları ile evlerinize erişilebilir fiyatlarla da girmektedir. Herkesin kolaylıkla kullanım sağlaması bir hayli pratik olmalarından kaynaklanmaktadır ve uygun fiyatlı olmaları da bu pratikliği pozitif anlamda etkilemektedir. Özellikle evin genelinde yapılan kullanımlarda eve kazandırdığı temiz ve düzenli görünüm ile bir kere bu ürünleri kullanmaya başlayanların vazgeçilmezi haline gelmektedir. Her odaya farklı desen ve modellerle bir kişilik kazandıran bu ürünler evlerde adeta klas bir görünüm sağlamanın anahtarıdır.

Stor Perde ile Ferah Görünüm

Stor Perde ile Ferah Görünüm

Eskiden kullanılan uzun uzun ve kalın kalın perdeler evlerin camlarında ağır bir görüntü oluşturmanın yanı sıra odaya girdiğiniz anda ilk olarak dikkatinizi de çektiği için odada hem kalın ve kapalı bir görüntü hem de sıkıcı bir hava oluşturabilmektedir. Aynı zamanda yerde ve köşelerde biriken kirlerin perdenin eteklerinde birikmesi ve temizleme güçlüğü gibi bir sorunu da stor perde çeşitlerinde yaşamanız mümkün değildir. İstediğiniz uzunlukta ayarlayabileceğiniz modeller sayesinde ister pencerenize uygun desen ve uzunlukta ürünü kendiniz yaptırabilir isterseniz de hazır stor perde şeklinde alıp direkt olarak pencerelerinizle ve evinizle bir bütünlük oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Normal kumaşlardan sıkılan ve evlerinde daha değişik ve otantik bir tarzla tanışmak isteyen kişilere uygun olarak da önerilen ahşap stor perde modelleriyle tanışabilir ve bu modelleri hem evlerinizin içinde hem de kapattığınız ve evlerin içine dahil ettiğiniz balkon gibi köşelerde kullanabilirsiniz. Bu balkonlar genel olarak evlerde uygun kullanıma sahip kış köşeleri gibi dizaynlara hizmet edebilmektedir. Bu dizaynın içinde kullanılan balkon stor perde çeşitleri balkonların da evlere dahil olarak bir bütün olarak algılanmasında etkili olmaktadır. Tek bir pencerede bir tek ürün kullanmak yerine çiftli stor perde ürünüyle ikili ürün kullanımı sağlayabilir ve daha da stil bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kullandığınız andan itibaren evinizin hem daha minimal hem de daha düzenli bir görünüme kavuştuğuna; sevdikleriniz ile birlikte evde geçirdiğiniz süre içinde tanıklık edebilirsiniz. Yan ve panel şeklinde görünüme sahip ahşap stor perdelerden veya kumaş üzerine tek renk/desen seçeneklerinden hoşlanmıyorsanız dikey stor perde modellerini de evinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Özellikle kullanıcılara yapılabilecek en genel önerilerden biri de koyu renkleri yatak odalarında tercih etmeleri olacaktır. Yatak odanızda kullanacağınız siyah stor perde odanızda net bir gizlilik ve güven duygusu sağlarken; aynı zamanda güneş ışığından etkilenip hafta sonu gibi dinlenebileceğiniz günlerde erkenden uyanmanızı engeller. Odanızı ve evinizin her bir bölümünü güzelleştirebileceğiniz bu kullanışlı ürünlere erişmek ve ulaşmak için Perde ve Aksesuarları sayfamıza göz atabilir ve seçmeyi düşündüğünüz ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adaliko (1)
Blackout (3)
Brillant (173)
Camstor (168)
(298)
(226)
Efor (2)
EFTELYA (1)
esdeh (18)
Evim Home (1)
Gardinia (10)
Gravel (1)
Harmony (3)
Kaşmir (11)
KOZASTOR (4)
linadora (9)
Megastor (2)
Neva (117)
Perdejim (18)
Persis (9)
Perva (5)
Plicell (1)
Storhane (6)
Storperdem (15)
Taç (137)
TechStor (1)
Tengo (23)
Toprak (1)
Vinaldi (1)
Wake Up (1)
Winart (1)
Yazar (37)
ZebraEvim (21)
ZS (47)
Üsküdar (1)
Şazeli (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(336)
(188)
(146)
(114)
(96)
(95)
(95)
(94)
(93)
(92)
(92)
(90)
(85)
(84)
(68)
(62)
(61)
(60)
(56)
(50)
(50)
(40)
(35)
(33)
(33)
(33)
(32)
(32)
(32)
(32)
(31)
(31)
(31)
(31)
(30)
(27)
(27)
(24)
(15)
(11)
(10)
(10)
(10)
(10)
(8)
(8)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(234)
ve üzeri (348)
ve üzeri (355)
ve üzeri (358)
ve üzeri (363)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL