TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fon Perde

için 6,827 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Öne Çıkanlar

Fon Perde

Ev dekorasyonu eksiksiz ve detaylıca düşünülerek yapıldığında evlerin yüzünü değiştiren ve huzuru artıran bir etkinlik olup gerek evlenmek üzere olan çiftler için gerekse evini yenileyen aileler evlerinin iç dekorasyonunda ayrıntılı çalışarak evlerini yuva haline getirebilirler. Ev dekorasyonunun en son aşamalarından olsa da evde uyum ve ahenk yakalamak için son derece önemli bir ürün olan perde seçiminde son yıllarda görsel güzelliği ve kullanışlılığıyla geniş kullanıcı kitleleri tarafından tercih edilen fon perde çeşitleriyle evinize şıklık pencereden giriyor. Hem genç çiftler tarafından sıkça tercih edilen hem de büyük ailelerde pratikliğiyle kalpleri çalan fon perdeler her geçen gün daha fazla pencereyi süslerken artan fon perde seçenekleriyle pencereleriniz evinizin güzelliğini tamamlar hatta artırır hale geliyor. Birbirinden etkileyici fon perde modelleri ile eviniz havalanıyor.

Fon Perde ile Camlarınızda Çiçekler Açsın

Fon Perde ile Camlarınızda Çiçekler Açsın

Penceresiz bir ev hayal etmek günümüz mimarisinde imkansız gibidir. Perdesiz bir ev ise iç mimarların yalnızca kabuslarında görebilecekleri bir yerleşim alanı oluyor. Klasik tül perde ve güneşlik kombinasyonuna yepyeni bir soluk getiren fon perde çeşitleri yüzlerce farklı renkte üretilerek hem evinizin içine renk katıyor hem de güneşlik olarak kullanıldığı taktirde son derece kullanışlı sonuçlar da veriyor. Pencere dizaynında etkili olan başlıca etkenler pencerenin yapıldığı malzeme ve evin iç dizaynında tercih edilen renklerle uyum olarak belirlenmekte olup geleneksel pencere düzenlemesinde genellikle açık renkli güneşlikler ve tül perdeler tercih edilmektedir. Riskten uzak oluşuyla sıkça tercih edilen beyaz tonları evin ışık almasını kolaylaştırırken evde sıradan ve hatta sıkıcı bir görüntüye de sebep olabiliyor. Evinizi sıradanlıktan kurtarırken camlarınızda adeta bir yaz havası estiren fon perdelerin sıkça tercih edilmesinin başlıca sebebi belki de rengarenk ve şık tasarımlarıdır. En renkli perdenin bile sağlayamayacağı şıklığı evinize sadece camın iki yanına sabitlenmesiyle veren fon perdeler yüzlerce farklı renk seçeneği sayesinde duvarların rengine, mobilyaların tasarımına ve sizin göz zevkinize uyum sağlarken farklı kumaşlardan yapılmış ince ve kalın seçenekleriyle mevsimlik değişimlere de müsaade ediyor. Genellikle duvar boyunda olan ve süs amaçlı kullanılmadığı durumlarda diğer perdelere oranla daha sıkı yapılmasından ötürü maksimum mahremiyet ve karanlık sağlayan fon perdeler özellikle koyu renkli seçildikleri taktirde gece veya gündüz fark etmeksizin maksimum karanlığa ulaşmanızı sağlar. Özellikle şehir içinde yaşayan ve uyurken ışıktan rahatsız olan kullanıcıların tercih ettiği siyah, acivert gri fon perde gibi koyu renkli modeller özellikle yatak odalarında son derece işlevsel olabiliyor. Farklı renkleriyle kullanıcıların görsel arayışlarını yanıtlayan fon perdeler özellikle geniş salonların şıklığını artırırken salon tasarımında tercih edilen renk ve desenlere fon perdeler seçilebilir. Salonlarında sade bir şıklık arayan kullanıcılar açık renkli mobilyalar tercih ettilerse canlı renklerin kontrastıyla sıra dışı bir sadelik yakalayabilirken; eşyalarında daha canlı renkler ve hareketli desenler tercih eden kullanıcıların sade fon perde renklerine ve desensiz kumaşlı perdelere yönelmeleri daha doğru olacaktır. Birbirinden güzel fon perdeler pek çok modele sahip olup farklı özellikleriyle farklı kullanıcıların pencere dekorasyonunda görmek istediği şıklığı sağlamak için tasarlanmışlardır. Ev Tekstili kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı seçenekleri detaylı inceleme fırsatını kaçırmayın.

Fon Perde Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fon Perde Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pencere düzenlemesine getirdiği modern perspektifle yeni nesil evleri değiştirdiği kadar geleneksel evlerde de sık sık karşılaşılan fon perdeler pek çok farklı modeliyle evinizde aradığınız görsel doyuma ulaşmanız için siz kullanıcılara sunuluyor. Farklı modelleriyle farklı kullanıcı profillerinin arayışlarına son vermeyi hedefleyen fon perdeler kumaş tercihine göre gruplandırılabilir. Fon perde kumaşları güneşlik ve tül perdeyi görsel açıdan tamamlaması için kullanıldığında kalın ve renkli kumaşlarla üretilirken güneşlik yerine kullanılmak istenen fon tipi perdelerin daha ince kumaşlarla tasarlanmış olmasında fayda vardır. Genellikle duvarın büyük bir kısmını kaplayarak geniş bir alanın kaplanmasını ve güzelleştirilmesini sağlayan fon perdelerin perde nizamının en son noktasında bulunması ve kum saati şeklinde orta kısımlarından bağlanarak camın iki yanına iliştirilmesi alışılagelmiş bir kullanım şekli olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Kalın kumaşları ve parlak renkleriyle genellikle salon penceresinde tercih edilse de Fransız usulü çift kapılı geniş balkon kapılarında da sıklıkla kullanılan fon perdelerin kalın kumaşlı seçenekleri pratik amaçlarla da kullanılabilmektedir. Örneğin bol ışıklı cadde üstü evlerde geceleri karanlığı sağlamak için yatak odalarında kullanılabilen bu modellerin geniş salonlara veya odalara daha çok yakıştığı iddia edilmekte olup küçük yatak odalarında ve oturma odalarında açık renkli fon perdelerin hem odanın ferah tutulması hem de daha geniş gösterilmesi için daha kullanışlı olacağı ev tasarımı konusunda deneyimli kişiler tarafından iddia edilmektedir. Genellikle kadifemsi kalın kumaşlarla yapılan dekoratif fon perdelerin saten, ipek gibi parlak materyallerle yapılan veya farklı kumaş türlerinin alaşımıyla elde edilen ince ve parlak çeşitlerine rastlamak mümkündür. Tül fon perde seçenekleri tül perde ve güneşlik üzerine bir tül fon perdenin daha eklenmesiyle kullanılabileceği gibi tül perdenin üzerine eklenen renkli tülden bir perde kombiniyle de pencerelerde şıklığın yakalanmasını sağlayabilir. Tülle tasarlanan fon perdelerin dantel modelleri son derece dikkat çekici olup özellikle hareketsiz tül perde üzerine eklenmesiyle evlerde son derece hoş bir perde görünümüne ulaşılabilir. Fon perdeler genellikle diğer perdelerin en üst katmanına eklenen dekoratif bir ürün olarak kullanılsalar da pratik amaçlara da hizmet edebilirler kimi zaman desen ve işlemelerle hareket kazandırılan bu ürün sade seçenekleriyle de son derece hoş bir görünüm kazanır. Fon perde fiyatları ürünlerin modelleri ve özelliklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Fon Perde Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Fon Perde Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Evinizin her odasında şıklığı sağlamanın bir yolu olan fon perdeler dekorasyonda modernlikten vazgeçemeyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilse de klasik salon görünümüne yakınlığıyla geleneksel evlerde de son derece şık durabilmektedir. Fon perde seçiminde evinizin renkleri, mobilya seçiminiz, perdeyi kullanmak istediğiniz pencerenin büyüklüğü gibi büyük etkenlerin yanı sıra diğer perdelerin rengi ve modeli gibi ayrıntılara da dikkat edilmesi son derece önemlidir. Hangi odada ne tür fon perdenin şık duracağına karar vermek için bu ürünü gruplara ayırabilirsiniz. Örneğin ürünleri inceledikten sonra salon fon perde, mutfak fon perde gibi gruplandırmalar yapmak karar verme sürecinizi hızlandırarak vakit kaybını minimize etmenizi sağlayacaktır. Geniş odalarda kullanılması estetik açıdan daha şık görüntüler yaratan fon perdelerin verandalı geniş mutfaklarda son derece hoş duracağı açıktır. Mutfaklarda açık renk ve ince fon tipi perdeler hem mutfağın ışık alma oranını kısıtlamayacağı hem de mutfağı daha ferah göstereceği için kullanışlı olabilirken yine salona göre daha küçük yatak odalarında ve çocuk odalarında ince ve açık renkli perdeler odayı daha geniş ve iç açıcı gösterebilir. Salonlarda şıklığı yakalamak için odayı bir bütün olarak göz önüne alarak fon perde tercihinin yapılması gerekebilir. Mobilyaların renkleriyle uyum sağlayan veya renkleri dengeleyen fon perdelerin evin havasını değiştirmesi kaçınılmaz olup iç dizaynda fazla renk ve desen tercih eden kullanıcıların fon perde seçiminde sade kumaşları ve nötr renkleri tercih etmeleri evin göz yormaması açısından elzemdir. Çocuk ve bebek odası fon perde seçenekleri diğer odalara göre daha renkli ve sıra dışı desenli olarak kullanıcılara sunulmakta olup çocuğunuzun cinsiyetine, odanın düzenine ve büyüklüğüne göre perde seçimi yapmak velilerin sorumluluklarından biri oluyor. Birbirinden şık ve kullanışlı fon perdelerle evinizin tasarımına yeni bir soluk getirmek için Perde ve Aksesuarları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1Birhome (13)
Adaliko (1)
Adetto (3)
Apolena (1)
Aral (1)
Artemisia (3)
AvE HOME (1)
AYZE HOME (510)
Aşiyan (3)
Bedinn (25)
Belenay (11)
Belle Cose (19)
Belnido (22)
Berdeste (5)
Blackout (5)
Bogda (30)
Brillant (219)
Bulteks (1)
Camstor (1)
Casandra (2)
CK VOUS (6)
Class (1)
consepthome (134)
DAGE (1)
DIEN (2)
(638)
(284)
Duck (15)
Efor (8)
Else (28)
Else Halı (186)
Else Perde (116)
Erenev (225)
esdeh (2)
Evdy (27)
Evimrenk (13)
Evmila (49)
evpanya (79)
Farbateks (8)
Gardinia (3)
Gravel (4)
Harmony (1)
henge (2214)
Jakist (31)
Kabart (1)
Kozzyhome (45)
Kristal (5)
kumasci (1)
Lady Moda (28)
Massarelli (15)
Melodie (33)
Modafabrik (115)
Mrs.Pillow (12)
Old House (6)
perdelit (2)
Perdello (30)
Perlife (1)
Prado (3)
Premier Home (211)
Ran Perde (111)
RichHome (1)
Seçkin (2)
Taç (205)
Tül Shop (27)
U.S. Polo (2)
Venere (11)
Vinaldi (13)
Visco (1)
Walls (1)
WellMatt (1)
Yazar (11)
Yonca (3)
Z&R Home (1)
ZebraEvim (2)
ZS (25)
Şazeli (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(388)
(331)
(255)
(228)
(54)
(44)
(38)
(36)
(35)
(32)
(32)
(32)
(30)
(30)
(23)
(18)
(16)
(15)
(12)
(12)
(11)
(11)
(8)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(511)
ve üzeri (659)
ve üzeri (693)
ve üzeri (703)
ve üzeri (725)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL