Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Fon Perde

için 7,354 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Fon Perde

Ev dekorasyonunda genellikle süs amacıyla kullanılan fon perde çeşitleri pek çok farklı modelle üretiliyor. Tül ya da stor perdelerde dekoratif olarak kullanabileceğiniz bu ürünler odanızın ambiyansında muhteşem bir hava oluşturuyor. Ev dekorasyonunda pozitif enerjisiyle huzurunuzu artıracak ve dekorasyona yenilik katmak için kullanılabilen fon perde modelleri bitiriciliğiyle öne çıkmaktadır. Bütün evlerde kullanılabilen dekoratif çeşitler evinizin güzelliğini artırıyor. Klasik anlayışa modern bir hava katan, güneşlik olarak kullanıldığında da oldukça estetik bir görüntü oluşturan ürünler, pencere dizaynlarındaki başlıca faktörler içerisinde bulunurlar. Evinizin iç tasarımıyla uyumlu bir bütünlük sağlayacak fon perdeler, evinizin atmosferini baştan aşağı yeniliyor. Düz modellerin sıkıcı görüntülerinden arınmanıza katkı sağlayacak yüzlerce farklı fon perde renkleri ile ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Düz renkli çeşitlerin oluşturamayacağı etkileri muhteşem bir şekilde oluşturan bu ürünler zengin renk seçeneği sayesinde evinizin dekorlarıyla uyumlu çeşitlere sahip olmanızı kolaylaştırıyor. Mobilya tasarımlarıyla ve göz zevkinizle muhteşem bir görsel yaratmanızı sağlayacak fon perdeler, genel itibariyle duvar boylarında olarak süs amacıyla kullanılabiliyor. Özellikle de şehir içinde uyurken ışıktan rahatsız oluyorsanız siyah, lacivert ya da gri gibi koyu tonlar tercihleriniz arasında olabilir. Evinizin salonunda sade şıklıklar oluşturmanıza katkı sağlayacak ürünler aynı zamanda canlı kontrast özellikleriyle de evinizi harekete geçiriyor. Zengin renk ve tasarım özellikleriyle farklı beklentilere yanıt veren perde ve aksesuarları çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Fon Perde Modelleri ile Kalıpları Yıkın

Fon Perde Modelleri ile Kalıpları Yıkın

Pencere dizaynlarına modern bakış açıları sunan fon perdeler, geleneksel ev tasarımlarını da canlandırıyor. Hayalini kurduğunuz görsel doygunluğa ulaşabilmeniz için önemli bir rol üstlenen çeşitleri ile bunlar, kumaş seçeneklerine göre farklı modellere sahiplerdir. Bu noktada fon perde kumaşları güneşlikleri ya da tülleri şıklığıyla tamamlayabilmek için kullanılmak istendiğinde kalın ve renkli kumaşlar öne çıkıyorlar. Güneşliğin yerine kullanmayı tercih ettiğiniz fon perdeler ise genellikle daha ince kumaşlara kullanımınıza sunulurlar. Kalın kumaşıyla ve parlak renkleriyle salon pencerelerinde kullanılıyor olmalarına karşın çift kapılı balkon eşyaları olarak da tercih edilen fon perdeler, odanızın ferah kalmasını mümkün hale getiriyor. Küçük yatak odası veya oturma odası tasarımlarında tercih edebileceğiniz açık renkli modeller odanızın daha geniş görünmesini sağlarken aynı zamanda daha ferah bir atmosfer yaratmanıza yardımcı oluyor. Kadifemsi kalın kumaşlarıyla da tercih edilen fon perde çeşitleri saten, ipek veya diğer materyallerle üretilerek farklı kumaş türlerini muhteşem bir uyumla evlerinize taşımanızı sağlıyor. Genel itibariyle evinizdeki perdelerin üst bölümlerine eklenerek kullanılabilen dekoratif ürünler olan fon perdeler, farklı amaçlarda kullanıldığında da beklentilerinizi karşılayabiliyor. Desenleriyle evinize hareket kazandıran ürünler aynı zamanda sade tasarımlarıyla da göz doldurucu estetikliğe kavuşturuyor. Fon perde tül çeşitleri ise güneşliklerinizin üzerine tül fonların eklenmesiyle kullanılabiliyor. Tül perde üzerine de ekleyebileceğiniz renkli tüllerle perdelerinizle renk uyumu sağlayarak enerji oluşturabilirsiniz. Farklı tülden perde kombinleriyle pencerenizin çok daha zarif görünmesini mümkün hale getirebileceğiniz bu ürünler, pencere dekorasyonunuzu muazzam bir güzelliğe kavuşturuyor. Evinizin bütün odalarında şıklığı sağlayabilmek için en etkili faktörlerden birisi şüphesiz pencere dekorasyonu oluyor. Klasik ya da sportif görünümlere uyum sağlayacak fon perde fiyatları sahip olduğu zengin çeşitlilik sayesinde bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı sağlıyor. Geleneksel evlerde de muhteşem bir görsel oluşturabilmenizi sağlayacak fon perdelerde mobilya seçimleri, pencere büyüklüğü ve kişisel tercihleriniz öne çıkıyor. Pencere dekorasyonunuzu alışılmışın dışına çıkarabilmenizi sağlayacak Brillant fon perde seçenekleri de ev tasarımınıza bambaşka bir soluk getiriyor.

Fon Perde Çeşitleri ile Göz Alıcı Şıklık

Fon Perde Çeşitleri ile Göz Alıcı Şıklık

Geleneksel veya modern ev dekorasyonlarında süs amacıyla kullanılan fon perdeler, pek çok farklı şekilde dizayn edilirler. Tül ya da stor tarzdakilerin yan taraflarına dekoratif amacıyla kullanabileceğiniz bu ürünler odanızın ambiyansında değişiklik oluşturmanızı sağlıyor. Farklı şekillerde tasarlanan perdelerle evinizin bambaşka bir ambiyansa sahip olmasını kolaylaştırabilirsiniz. Camınızın sağ ve sol kısımlarına ekleyerek kullanılan fon perde askıları estetik görünümleri ve dayanıklı yapılarıyla öne çıkarlar. Dekoratif amaçlarıyla tercih edildikleri için tüllerle uyumlu bir bütünlük sağlayacak zıt renk uyumu sizin için son derece estetik çözümler oluşturuyor. Koyu renk tonlarıyla dikkatleri çeken fon perdelerde uzun, kısa ya da asimetrik boylar tercih edilebiliyor. Kişisel zevklerinize ve mobilya dekorasyonunuza göre sade ya da gösterişli modellere sahip fon perdeler, kullandığınız odanın büyüklüğüne bağlı olarak boyunu ayarlamanızı sağlıyor. Dekorasyonunuzda arzu ettiğiniz muhteşem görüntüyü vadeden fon perdeler desenleri, renkleri ve estetik tasarımlarıyla gözlerinizi dolduruyor. 2 kanat fon perde çeşitleri doğrudan takılarak kullanılabilen özelliktedir. Kornişe geçme aparatlarıyla perdenizin üzerine takarak kullanabileceğiniz ürünler estetik kuşaklarıyla da göz dolduruyor. Sade pencere dekorasyonunda ilgiyi doğrudan üzerine çeken iddialı fon perdeler, asil ve iddialı dekorasyon için aradığınız tasarımları sizin için bir araya getiriyor. Asimetrik çizgiler, gökkuşağı tasarımları ve 2 renkli fon perde estetik geçişler yaratmanızı sağlıyor. Canlı renklere sahip renk geçişli alternatifler enerjik dekorasyonların vazgeçilmez parçaları içerisine giriyor. Günümüz trendlerine bağlı olarak yenilikçi tasarımlara sahip çeşitler retro stillerdeki Helenistik modellerle de evinizi muhteşem bir şekilde tamamlıyor. Canlı renkleriyle öne çıkan 3D fon perde çeşitleri de genellikle çocuk ve genç odalarının enerjisini tavan yaptırıyor. Helenistik desenlere yer verilen 3D çeşitler canlı görüntüsüyle odanın dinamizmini artırmaya yardımcı oluyor. Çocuklarınızın odasında görmekten keyif alacağı Perdello fon perde çeşitlerini salon ve oturma odası dekorasyonlarında da tercih edebilirsiniz.

Fon Perde Modelleriyle Dekorasyonunuzu Zenginleştirin

Fon Perde Modelleriyle Dekorasyonunuzu Zenginleştirin

Her geçen gün değişen ve yenilenen moda anlayışlarıyla jakarlı, pilesiz, desenli ve daha pek çok tasarımı evlere girerek beğeninize sunuluyor. Bu kategoride hayal ettiğiniz moda tasarımını gerçekleştirebilmenizi sağlayan fon perde aksesuarları moda tercihlerinizi baştan aşağıya yeniliyor. Ev veya ofis ortamlarındaki mahremiyeti sağladığı gibi dekorasyon özellikleriyle öne çıkan fon perdeler, dışarıdan bakıldığında içerinin görülmemesini sağlıyor. Modayı yakalayan tasarım özellikleriyle vurguyu pencere dekorasyonlarına yapmanızı mümkün hale getiren ürünler, kumaş ya da tül gibi çeşitli malzemelerle üretilerek evinizin olmazsa olmaz parçaları arasına giriyor. İçeriyi ışıktan daha etkili bir şekilde muhafaza edebilmeniz için siyah, gri veya lacivert fon perde tercihleriniz içerisinde bulunabiliyor. Ütü gerektirmeyen, hızlıca kuruyan ve silerek temizleyebileceğiniz kumaşlarla da kullanımınıza sunulan modeller, orijinal görüntüleriyle trend tasarımları ayağınıza getiriyor. Evinizdeki bütün odalara özel tasarımlara sahip fon perde çeşitleri kullanım bakımından tasarımlarıyla da birbirlerinden ayrılıyorlar. Mutfakta kullanacağınız çeşitler içerisinden genellikle çiçekli fonlar ilgi görüyor. Mutfağınızda leke tutmayan ve kolaylıkla yıkayarak tekrar tekrar kullanabileceğiniz alternatifler daha işlevsel olabiliyor. Fon perde demiri sağlam yapısı ile perdenizi uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlıyor. Zengin ürün çeşitliliğiyle fon perde modelleri ve fiyatları konusunda son derece geniş ürün portföyü içerisinden seçim yapmanızı mümkün hale getiriyor. Farklı ihtiyaç ve beklentilere özel olarak üretilen tasarımlar bu yönüyle geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Fon perde pileli modeller özellikle de salon ve oturma odası gruplarında zengin renklerle tercih edilebiliyor. Göz kamaştıran estetikleriyle öne çıkan pileli modeller ofis ortamlarında da kullanılabiliyor. Kullanım alanlarına bağlı olarak farklı malzemelerle üretilmekte olan fon perdeleri hijyen gerektiren ortamlarda anti bakteriyel kumaşlarla kullanmanız daha işlevsel çözümler oluşturabiliyor. Antibakteriyel özelliğe sahip kumaş çeşitleri büyük salonlarda misafirlerinizi ağırlarken ve aynı zamanda mahremiyetinizi sağlarken bölümlere ayırmanızı kolaylaştırıyor.

Dekorasyonlarınızı Fon Perde ile Tamamlayın

Dekorasyonlarınızı Fon Perde ile Tamamlayın

Fon perde çeşitleri farklı kullanıcı tercihleri ve gereksinimlerine hitap eden tasarımlarıyla öne çıkıyorlar. Kumaş çeşitlerinin içerisinde de kullanım şeklinize bağlı olarak keten, tül ya da kumaşlardan tam karartma özelliğine sahip ince kumaşlar bulunuyor. Lüks otellerde misafir mahremiyetinin korunabilmesi için ağır tarzlar yerine daha ince karatma modellerine bırakabiliyor. Evlerde, otellerde ya da ofislerde kullanılabilen fon perde desenli çeşitler çocuk odalarına dinamiklik katacak ve da profesyonel ortamlarda ortamı dizginleyecek modellere ev sahipliği yaparlar. Teknolojik anlamda yaşanan ilerlemelerle birlikte çocuk odalarının enerjisine enerji katacak fon perde yeşil, fon perde mavi ve fon perde pembe gibi renk seçenekleri dinamikliği artırıyor. Çocuğunuzun odasında keyifle vakit geçirmesini sağlayacak ve bakmaktan her an keyif alacağı renkler içerisinde çocuk odalarında muhteşem bir şekilde kullanabileceğiniz çok sayıda çeşit yer alıyor. Bu çeşitler içerisinde çocuklu ailelerin kullanabileceği ya da profesyonel ortamlarda yer verilebilecek modeller arasındaki farklılık göze çarpan nitelikte. Standart boyutlarda üretilerek evlerinizde kullanabileceğiniz fon perde çeşitlerinin yanı sıra asimetrik tasarımlara sahip olanlar da görsel amaçlı olarak tercih edilebiliyor. Özelleştirilmiş tasarımlar, zengin renkler ve çeşitli baskı formatlarıyla kişisel beklentilerinize hitap edecek fon perdelere ileri düzey baskı teknolojilerinin kullanıldığı tarzlar da eşlik ediyor. Fon perde dekorasyon uyumunda kullanabileceğiniz 3D modellerle arkanıza yaslandığınızda palmiye ağaçlarını, gökyüzünü veya denizi seyredebilirsiniz. Genellikle daha sade tasarımların tercih edildiği mutfaklardaysa çehrenize renk katabilmek için fon perde çiçekli tasarımlar kullanabilirsiniz.

Eviniz İçin En Uyumlu Fon Perde Çeşitleri

Eviniz İçin En Uyumlu Fon Perde Çeşitleri

Tasarım ve modeliyle muhteşem bir uyum sağlayan fon perdeler içerisinden tercihte bulunurken mutlaka beklentilerinizi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Evinizde mahremiyeti koruyabilmek ve son derece asil bir görüntü ortaya koyabilmek için fon perde siyah sizin için ideal bir tercih olabilir. Ofis ortamlarında da sıklıkla tercih edilen siyah alternatifler son derece profesyonel bir hava yaratıyor. Fon perde salon çeşitleri arasından yapacağınız tercihlerde de eğer asil ve sade bir görünüm elde etmek istiyorsanız siyah, gri veya kahverengi tonları gibi koyu renkleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Pencerenizin büyüklüğüyle uygun ebatlarda sahip olabileceğiniz fon perde ölçüleri bakımından da kusursuz bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. Evinizin mutfağına özel olarak hijyenik olarak kullanabileceğiniz modeller ise üretim metotlarına bağlı olarak buna uygun özellikler taşırlar. Fon perde mutfak çeşitleri içerisinde tasarımlar kullanmak istiyorsanız doğal ortam baskılarının kullanıldığı modelleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda yemek kokularının üzerine sinmesi gibi sorunların üstesinden gelebilmek için kumaşın bakımını periyodik bir şekilde yapmanız gerekir. Ev akar oluşumlarının azaltılabilmesi için kritik bir görev üstlenen fon perdeler özenli kullanılmadığında özelliklerini yitirebiliyor. Fon perdelerin yerleştirilmesi son derece kolay olduğu gibi, düzenli temizlik yapılmadığında renk kayıplarına maruz kalabiliyor. Özellikle de bebek ve çocuk odasında kullanacağınız ürünleri diğer odalara nazaran daha fazla kirlenebildiğinden daha titiz bir temizlik süreci geçirmeniz gerekebiliyor. Rutin ve klasik ev stillerinde kullanılan çeşitler daha çok gösterişli olmalarıyla öne çıkıyorlar. Klasik dekorasyondan yerellere kadar kullanılabilen çeşitler ilgiyle tercih ediliyor. Klasik tarz dekorasyonlarda tercih edilen fon perde pilesiz çeşitler zarif görüntüleriyle dikkat çekiyor. Kendi dekorasyon zevklerinize bağlı olarak seçim yapabilmenizi sağlayan çeşitleri evinizin mutfağında, oturma odasında, salonunda ya da çocuk odasında kullanabiliyorsunuz. Karakteristik özelliklerinizi yansıtabileceğiniz fon perde çeşitleri içerisinden kendinize en yakın gördüğünüz çeşitleri beğenip kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı hareketlendirecek ve sıra dışı dekorasyonlar oluşturabilmenizi sağlayacak ürünler sayesinde yaşam alanlarınız çok daha estetik olabiliyor. Yapacağınız tercihlerde dilerseniz mobilyalarınızla uyumlu modelleri tercih edebilir, dilerseniz zıt renk uyumlarından yararlanarak kendi karakteristiklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Fon Perde Nasıl Takılır?

Fon perdeyi takabilmek için en ön kornejdeki raya farbela perde takmanız gerekir. Akabinde diğer raya tül, ve diğerine ise güneşlik takmanız gerekir. Kanat perdeyi duvara tutturabilmeniz için kullandığınız askıyı kanat perde bitimindeki duvara yerden yukarı doğru ölçün. Delik içerisine plastik dübelleri çakıp askıyı vidalayıp duvara monte edin ve yanlara kayıp toplanmaması için kelebek tokalar kullanın.

Fon Perde Nasıl Yıkanır?

Eğer normal kumaşlı bir fon perde kullanıyorsanız, çamaşır makinenizde yıkayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde en fazla 30 dereceye kadar yıkamanız önerilirken, yıkama süreci ürünün kumaşına göre değişiklik gösterir. Çok sıkma ya da yüksek devirlerde yıkama yapmanız yapısının zarar görmesine sebep olabilir.

Fon Perde Nasıl Büzülür?

Bu ürünlerde kanat perdeleri duvara tutturabilmek için askınızı kanat bitiminden itibaren ölçmeniz gerekir. Delik içerisine plastik dübeller çakabileceğiniz gibi toka yardımıyla da toplanmamasını sağlayabilirsiniz.

Fon Perde Neye Göre Seçilmeli?

Fon perde seçimlerinizde ürünü kullanacağınız yer ve sizin beklentileriniz önem taşıyor. Eğer amacınız oda mahremiyetiyse siyah, gri, lacivert veya kahverengi tonlarındaki alternatifleri tercih edebilirsiniz. Çocuk odasında kullanacaksanız enerjiyi yükseltecek ve odayı ferahlatacak açık renkler kullanabilirsiniz. Öte yandan kullanacağınız odanın dekorasyonu da seçim konusunda büyük bir öne taşıyor. İşlevselliğinin yanı sıra ürünün görüntüsüyle odanızla uyumlu olması ve muhteşem bir bitirici olması gerekir.

Fon Perde Hangi Kumaştan Yapılır?

Fon perde kumaşları; ipek, tafta, keten, saten, polyester ve daha pek çok farklı çeşit olabiliyor. Çeşitli modeller üretildikleri kumaşlara göre farklı özellikler taşırlar. İpek kumaşlar, dayanıklı ve doğal yapılarıyla öne çıkarlar ve hafiflikleriyle göz doldururlar. Tafta ise görüntüleri itibariyle ipeklere benzerlik taşırlar ancak fiyatları ipeklere nazaran daha uygun olurlar. Üstelik fon perdeler bu özellikleriyle de farklı şekillerde temizlenirler.

Fon Perde Nereye Takılır?

Fon perdeleri çeşitlerine göre farkı şekillerde takılırlar. Bazı modeller cırt cırtlı olurken bazıları standart raylara takılabilmektedir.

Fon Perde Ne Renk Olmalı?

Fon perde çeşitlerinde koyu renkler daha asil görünüme sahip ve mahremiyeti koruması yönüyle koyu renkler kullanılabilirler. Koyu renkli modeller; hastane, yatak odası, ofis ve salonlarda kullanılabiliyorlar. Açık renkli seçenekler ise genellikle çocuk odalarında ve mutfaklarda tercih edilebiliyorlar. Bu noktada açık ve koyu renkli ürünler içerisinden yapacağınız seçimlerde alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Üstelik yapacağınız tercihlerde kullandığınız bölgenin mobilya dekorasyonuyla uyumu da renk seçiminizde belirleyici olabiliyor.

Fon Perde Ne İşe Yarar?

Fon perdeler tül ve güneşliklerin üzerine kullanılan, estetik görüntüler elde edebilmenizi sağlayan ürünlerdir. Güneşlik olarak veya güneşliklerin üzerine kullanıldığında mahremiyeti koruması yönüyle ev ortamlarında ve profesyonel ortamlarda kullanılabilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1Birhome (1)
50x260 (4)
Alaca (1)
albanhome (118)
Anatolia (1)
Artemisia (1)
Asper (5)
Assos Home (292)
AYZE HOME (18)
Bedinn (57)
Belenay (5)
Belle Cose (38)
Belnido (9)
Best (2)
Blackout (2)
Bogda (1)
Brillant (192)
Camstor (1)
Casandra (1)
Cipcici (103)
CK VOUS (6)
Class (1)
consepthome (131)
Cortibo (59)
Decoars (164)
DeVor (2)
Diamond (24)
(1397)
(323)
Duck (200)
DURUL (1)
Efor (7)
Elenor (24)
Else (476)
Else Halı (201)
Else Perde (116)
EraHome (53)
Erenev (2)
esdeh (33)
EVAŞK (1)
EvdepoHome (76)
Evdy (32)
Evimrenk (8)
Evimstil (135)
Farbateks (15)
Fushia (8)
Gardinia (2)
Gauze (2)
Goccia (13)
Gravel (1)
henge (418)
Homamia (26)
Home (31)
Jungle Halı (103)
Kardeşler (15)
Kozzyhome (65)
Kristal (2)
kumasci (1)
Lady Moda (10)
Lenore (3)
LuxHome (8)
MarkaEv (10)
Massarelli (95)
MaviHome (3)
Melodie (20)
Mürdüm (6)
NAZA (1)
Neva (22)
Odeon (4)
Passione (2)
Perdante (34)
perdelit (38)
Perdello (21)
Perle (1)
Prado (9)
Premier Home (435)
Raks (1)
Ran Perde (20)
Tabba (1)
Taç (204)
Textilla (1)
Trendine (1)
Tril (1)
Tül Shop (29)
UNICO (1)
Vanessa (1)
Verdi (1)
Vinaldi (35)
Yazar (20)
ZebraEvim (1)
Zümrüt (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(419)
(388)
(98)
(96)
(83)
(72)
(61)
(60)
(57)
(50)
(50)
(49)
(41)
(39)
(34)
(30)
(28)
(28)
(25)
(25)
(24)
(22)
(22)
(21)
(21)
(20)
(20)
(17)
(17)
(17)
(16)
(13)
(12)
(11)
(11)
(10)
(10)
(10)
(8)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(520)
ve üzeri (662)
ve üzeri (705)
ve üzeri (723)
ve üzeri (744)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL