TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kumaş

için 11,158 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Kumaş

Evin her odasında kendine yer bulabilen perdeler, hiç şüphesiz ev tekstili ürünlerinin en popülerlerinden. Ama hazır perde almak kulağa ne kadar pratik gelse de evdeki hesabın çarşıya uyduğu görülmemiş. Yüzde yüz uyum ancak perdelik kumaşla kendi perdenizi diktirmekle mümkün.

Perdelik Kumaş Nedir?

Perdelik Kumaş Nedir?

Perdelik kumaş veya perde kumaşı, perde yapmakta kullanılabilecek özelliklere sahip kumaş türüdür. Perdelik kumaş tek bir kumaştan ibaret değildir; birçok kumaş perdelik kumaş olmaya adaydır. Ama hangi kumaşı seçeceğiniz perde çeşitleri ile yakından ilişkilidir. Perdelerin her an her zaman kullanımda olduğu düşünülürse kumaşının da sıkı dokunmuş sağlam bir kumaş olması şart. En yaygın perdelik kumaşlardan biri poplindir. Kıyafetlerde de kullanılan poplin kumaş, pamuklu yapıdadır, sıkı dokunur ve kolay yıkanır. Tabii ki perdenin kullanılacağı odanın genel dekorasyonu da önemli. Keten koltukların olduğu bir odada keten kumaş, fon perde için ise hafif parlak pamuklu saten kullanılabilir.

Perdelik Kumaşla Döşemelik Kumaş Farkı

Perdelik Kumaşla Döşemelik Kumaş Farkı

Her kumaş türü her yere olmaz ama bazı kumaş türleri birbiri yerine kullanılabilir. Perdelik kumaş ve döşemelik kumaş için de aynı şey söz konusu. Odanızı dekore ederken bu iki kumaşın birbiriyle uyumu atmosferi tamamen değiştirebilir. Mesela, keten perde ile keten koltuk aynı renkte olmasa bile doku olarak hoş bir uyum yakalamanızı sağlar. Döşemelik kumaşın da perde kumaşı gibi sağlam olması gerekli çünkü kendi halinde asılı duran perdelerden daha sert bir kullanım söz konusu. Perdelik kumaşın çamaşır makinesinde yıkanabilir bir kumaş olması daha iyi. Ama döşemelik kumaşı söküp atamayacağınız için leke tutmayan ve nemli bezle silinebilen kumaşları tercih etmeniz önerilir.

Perdelik Kumaş Fiyatları

Perdelik Kumaş Fiyatları

Perdelik kumaş fiyatları, perde fiyatları gibi ürün başına değil metreye göre belirlenir. Bazı perdelik kumaşlar hazır ölçülerde satılır, bazılarını ise istediğiniz ölçülere göre kestirebilirsiniz. Zebra perdelik kumaş ve diğer perdeler için kumaşlar enva-i çeşit renge ve desene sahip olduğu için dekorasyona uygun bir kumaş bulmakta zorlanacağınızı sanmıyoruz. Dikiş konusunda maharetli olanlar için perdelik kumaşlar el emeği göz nuru olan, keyifle üretilmiş eserler olarak evde sergilenebilir. Ama güvendiğiniz bir perdeci de temel dikişleri sizin yerinize hızlı bir şekilde yapabilir. Çocuk odası perdesinde kullanılacak perdeyi çocuğunuzla birlikte seçmeyi ihmal etmeyin. AST Topdağı, Emiroğulları, Evimrenk, Kumasmarketi, Modafabrik, Moda Stra, Premier Küçükçalık ve daha birçok kumaş markasının perdelik kumaşlarını burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(867)
(590)
(395)
(46)
(12)
(12)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,303)
ve üzeri (1,546)
ve üzeri (1,595)
ve üzeri (1,605)
ve üzeri (1,629)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL