Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Perde Aksesuarları

için 4,398 sonuç bulundu.

Perde Aksesuarları

Perdeler evimizi güzel gösteren, estetik açıdan evimize ve diğer yaşam alanlarımıza başka bir hava veren ve dolayısıyla da seçimi çok önemli olan ev tekstil ürünleridir. Birbirinden güzel perde modelleri sayesinde evlerimiz artık her zamankinden daha farklı görünüyor. Renk renk çeşit çeşit perde modelleri, stor perde, fon perde, taç perde gibi perde çeşitlerini daha kolay kullanabilmeniz açısında gerekli olan birtakım aksesuarların olduğunu biliyor muydunuz? Bu aksesuarlara kısaca perde aksesuarları adı verilir. Perde aksesuarları hemen her tür perde çeşitleri için hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de perdelerinizin görünümüne daha fazla estetik değer katacak olan aksesuarlardır.

Rustik Perde Sistemi

Rustik Perde Sistemi

Rustik perde evlerde sıklıkla tercih edilen perdelerdir. Rustik perde modelleri için perde aksesuarlarını n11.com mağazalarında bulabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz rustik perde aksesuarları arasında rustik perde boruları, rustik perde halkası, rustik perde aparatları, rustik perde çubukları, rustik perde kornişleri ve rustik perde askıları bulunuyor. Çiftli ve raylı rustik perde modelleri için perde aksesuarlarını sitemizden satın alabilirsiniz.

Perde Sarkıtı ve Perde Tokası Çeşitleri

Perde Sarkıtı ve Perde Tokası Çeşitleri

Evinizdeki perdeler için perde modeliniz ne olursa olsun kullanabileceğiniz perde sarkıt çeşitleri de n11.com mağazaları üzerinden satın alabileceğiniz perde aksesuarları arasında yer alıyor. Birbirinden güzel ve renk renk perde sarkıtı modelleri için kategorimizi inceleyin. Perdeleriniz için satın alabileceğiniz perde aksesuarlarından biri de perde tokası olarak karşımıza çıkıyor. Perde toplama tokaları dağınık ve hacimli görünen perdelerinizi güzelce toplayarak evinize daha iç açıcı bir görünüm kazandıran perde aksesuarlarından biri. En güzel perde tokası modelleri için sitemize mutlaka göz atmalısınız.

Perde Kancası, Perde Mandalı ve Daha Fazlası

Perde Kancası, Perde Mandalı ve Daha Fazlası

Perde kancaları da perde modelleriniz için kullanabileceğiniz bir diğer perde aksesuarıdır. Rustik perde kancası, fon perde kancası gibi perde kancası çeşitlerine n11.com üzerinden ulaşabilir, hızlıca satın alabilirsiniz. Perde mandalları nasıl takılır diye düşünüp duruyorsanız kullanım kolaylığı ve pratikliğiyle gönlünüzü fethedecek perde mandalı modelleri n11.com’da sizleri bekliyor. Perde kısaltma mandalı, mıknatıslı perde mandalı, perde toplama mandalı gibi perde mandalı modelleri en uygun perde mandalı fiyatları ile n11.com’da!

Perde çubuğu, briz çubuğu, perde boncuğu, perde ruleti gibi diğer perde aksesuarları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Perde aksesuarları online satış için n11.com’u tercih edebilir ve en uygun perde aksesuarları fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Brilliant, Taç, Gardenya, 3K Konsept gibi markaların perde aksesuarları modellerine n11.com mağazalarından ulaşabilirsiniz. Diğer ev tekstili ürünleri için Ev Tekstili kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1Birhome (3)
2 Stories (2)
50x260 (1)
Abalone (1)
Achell (8)
Adaliko (1)
AkHome (7)
Akova (1)
Altınray (38)
Anatolia (2)
Bc Home (1)
Brillant (63)
Camstor (8)
cengizgil (2)
Dhs Shop (1)
(2427)
(809)
ecemre (1)
Evimstil (1)
Farbateks (2)
Gallucci (1)
Gardenya (8)
Gardinia (96)
Gökay (1)
Haba (1)
HLMSTOR (2)
Home (83)
Işık (3)
LCW HOME (1)
linadora (5)
Linadora (1)
Mislotus (1)
oldhouse (2)
Oski Home (1)
Perdejim (14)
perdekit (2)
Perdello (29)
Perdelux (2)
Plicell (7)
Sab (1)
Selwin (160)
Slimflex (90)
Sude (16)
Taç (26)
TechStor (78)
Tengo (1)
Victoria (3)
Yazar (3)
ZebraEvim (1)
ZER (9)
ZS (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(27)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(663)
ve üzeri (879)
ve üzeri (915)
ve üzeri (923)
ve üzeri (948)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL