Tıraş Bıçağı & Yedekleri

Erkeklerin sakallarını kesmek için kullandığı, çelikten yapılan ince bıçaklara tıraş bıçağı denir. Eskiden jilet ve ustura kullanılsa da, gelişen teknoloji ile günümüzde farklı özelliklere sahip tıraş bıçakları bulunur. Bazı tıraş bıçakları tek bıçaklı olsa da, gelişen teknoloji ile 4 bıçaklı olanları da piyasaya çıkmıştır. 4 bıçaklı ürünler, diğer tıraş bıçaklarına göre tıraş işleminden sonra daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Bebek gibi yumuşacık cilde sahip olmak isteyen erkekler, 4 bıçaklı tıraş bıçaklarını tercih edebilir. Gillette markası tarafından 3 bıçaklı tıraş teknolojisi ile geliştirilen tıraş bıçakları, yüzünüzde nazikçe kayarak kolay tıraş olmanızı sağlar. Sürtünme önleyici bıçakları sayesinde tahrişi engeller ve yüzünüzü yumuşacık yapar. Tıraş bıçağı satın alırken, oynar başlıklı olanlarını tercih etmeniz, tıraş kolaylığı açısından önemlidir. Oynar başlıklı tıraş bıçakları, yüzün tüm kıvrımlarına ayak uydurarak kolayca tıraş olmanızı sağlar.

Wilkinson Sword markası tarafından üretilen Quattro Titanium tıraş bıçağının ön yüzünde 4 adet titanyum bıçak bulunur. Bu ürün, tıraş olduktan sonra yumuşacık ve pürüzsüz cilde kavuşmanızı vaat ediyor. Arka yüzünde bulunan tek titanyum bıçak ile favorinizi düzeltebilirsiniz. Wilkinson Sword tıraş bıçaklarının üzerinde aloe vera, E vitamini ve prob-5 ile bir yağlama şeridi vardır. Bu sayede cildinizin tıraştan kaynaklı tahriş olma durumlarını azaltabilirsiniz. Birçok marka tarafından üretilen tıraş bıçaklarının fiyatları, marka ve modellere göre değişiklik gösterebilmektedir.

En çok tercih edilen bir diğer tıraş bıçağı markası da Gillette'dir. Gillette tarafından üretilen ve bir çok farklı özelliğe sahip tıraş bıçakları bulunmaktadır. Gillette Mach 3 Turbo, ileri tıraş teknolojilerini bir araya getiren manuel tıraş makinesidir. Gillette Mach 3 Turbo'da, Gillette’in 3 bıçak teknolojisi ve sürtünmeyi önleyen bıçakları bir araya getirilmiştir. Üzerinde 10 adet mikrofin bulunan oynar başlığı ile yüzün kıvrımlarına uyum sağlayarak rahat ve yakın tıraş sağlar. Kartuşunun üzerinde bulunan kayganlaştırıcı bant kullanıldıkça beyazlaşır. İyi bir tıraş performansı alabilmek için kartuşun düzenli olarak değiştirilmesi önerilir. Gillette tıraş bıçağı makinesi kullanıyorsanız, yedek Gillette tıraş bıçaklarını da bulundurmanız, zor durumda kalmanızı engeller.

Tıraş Bıçağı & Yedekleri

için 2,513 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arko (12)
Astra (15)
(2)
Braun (56)
Derby (76)
(180)
(2)
(2)
Gillette (1319)
(4)
Moser (11)
(1)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(474)
ve üzeri (651)
ve üzeri (681)
ve üzeri (688)
ve üzeri (699)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL