TIRAŞ BIÇAĞI & YEDEKLERİ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • BIC Flex 4 Tıraş Bıçağı + Blister 3'lü

  (3)

  21,90 TL

  SEPETTE %40 İNDİRİM

  13,14 TL

 • Bic Flex 3 Classic Tıraş Bıçağı 4+2'li Blister x 2 + Çanta

  (5)

  79,90 TL

  72,90 TL

  SEPETTE %40 İNDİRİM

  43,74 TL

 • Bic Flex 3 Hybrid Tıraş Makinesi + 4 Yedek Kartuş 2'li + Çanta

  (121)

  69,90 TL

  59,90 TL

  SEPETTE %40 İNDİRİM

  35,94 TL

 • Bic Body-Banyo Kullan-At Tıraş Bıçağı 12'li

  (14)

  22,90 TL

  17,90 TL

  SEPETTE %40 İNDİRİM

  10,74 TL

 • Bic Metal Kullan-At Tıraş Bıçağı 5 x 5'li

  (44)

  59,90 TL

  47,90 TL

  SEPETTE %40 İNDİRİM

  28,74 TL

Tıraş Bıçağı & Yedekleri

Erkekler için kişisel bakım pürüzsüz bir yüz ile başlar. Eğer tarzınız gereği ya da işiniz nedeniyle iş günleri boyunca düzenli olarak tıraş oluyorsanız, cildinizi korumak için doğru bir tıraş bıçağı seçmelisiniz. Cildinizi tahriş etmeyecek tasarımları ve pratik kullanımlarıyla kategorimizde yer alan traş bıçağı ve tıraş bıçağı seti ürünlerimiz Gilette, Bic, Braun, Arko, Moser ve Derby gibi ünlü markaların piyasada bulabileceğiniz en güncel erkek bakım ürünleri arasında yer almaktadır. En uygun tıraş bıçağı fiyatları ve diğer avantajlarımızdan yararlanmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Gilette Tıraş Bıçakları

Gilette Tıraş Bıçakları

Bakımlı erkek ve erkek bakım ürünleri denilince akla ilk gelen markalardan olan Gilette, köklü bir isim olmasının yanı sıra gün geçtikçe başta erkekler olmak üzere tıraş bıçağı kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun yepyeni ve son teknolojiyle donatılmış ürünler piyasaya sürmektedir. Tıraç bıçağı söz konusu olduğunda akla ilk gelen marka olan Gilette, tıraş olurken aynı zamanda cilde masaj yapan ya da jel dokusuyla tıraş deneyimini yumuşatan tıraş bıçağı çeşitleriyle kategorimizde sizleri bekliyor. Gilette Blue 3, Gilette Mach 3, Gilette Fusion ve Gilette Fusion Proglide gibi erkek tıraş bıçağı kulvarında en popüler ürünler kategorimizde yer alıyor.

Tıraş Bıçağı Satın Alırken…

Tıraş Bıçağı Satın Alırken…

Piyasaya egemen olan tıraş bıçağı çeşitlerine ve sayıca artıyor olmalarına bakacak olursak, kendiniz için uygun tıraş bıçağını seçmek için bu ürün çeşitliliği karşısında birkaç ipucuna gerek duyabilirsiniz. Örneğin, hassas ve çabuk tahriş olan bir cilde sahipseniz, tıraş bıçağı seçiminizde özellikle dikkatli olmalısınız çünkü istenmeyen kızarıklıklar ve tahrişler meydana gelebilir, hatta sivilce problemi dahi yaşayabilirsiniz. Bu durumda, kenarlarında yumuşatıcı jeller barındıran ve tek seferde değil birden fazla bıçağı ile birkaç seferde sakal ve bıyıklarınızı kesebileceğiniz ürünlerden yana tercihinizi yapabilirsiniz.

Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Kategorimizi incelediğinizde ne kadar fazla seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz. Cildiniz üzerinde kolayca kayan keskin bıçakları, oynar başlıklı modelleri, sürtünme önleyici tasarımları, yüz kıvrımlarına kolayca adapte olabilen formları ile 3 bıçaklı tıraş bıçağı, 5 bıçaklı tıraş bıçağı, 6 bıçaklı tıraş bıçağı gibi tıraş bıçağı çeşitleri bakımına özen gösteren ve cildini önemseyen erkeklerin en popüler tercihlerini oluşturmaktadır. Aynı zamanda Gilette’in Venüs tıraş bıçağı çeşitleri de kadınlar için ürettiği özel bir seridir ve bu ürünlere de kategorimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Pek çok ürünümüz değiştirilebilen bıçakları sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. Bu ürünleri, yedek tıraş bıçağı setlerimizle birlikte hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.