Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Tıraş Makinesi Aksesuarları

için 476 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 99,00 TL 75,00 TL
  % 24
  (54)

  Tek-Teknoloji
  %100
 • 55,00 TL 53,35 TL
  % 3
  (45)

  megaelektronik
  %97
 • 799,90 TL 699,90 TL
  % 13
  (3)

  BİZU_BUTİK
  %81
 • 24,90 TL
  (53)

  Manessa
  %95
 • 399,00 TL 299,00 TL
  % 25
  (16)

  BİZU_BUTİK
  %81
 • 250,00 TL 219,00 TL
  % 12
  (36)

  V-Elektronik
  %96
 • 85,00 TL
  (4)

  ogmMalkoç
  %100
 • 275,00 TL
  (21)

  megaelektronik
  %97
 • 1.000,00 TL 949,63 TL
  % 5
  (9)

  Gerekliseyler
  %100
 • 60,00 TL
  (26)

  megaelektronik
  %97
 • 28,00 TL
  (9)

  Çınarlar
  %99
 • 599,99 TL
  (3)

  KentPazar
  %100
 • 69,90 TL
  (47)

  ogmMalkoç
  %100
 • 79,90 TL 77,50 TL
  % 3
  (3)

  ogmMalkoç
  %100

Tıraş Makinesi Aksesuarları

Erkek kendilerine en uygun olan sakal stilini bulmak için çeşitli yöntemler denemektedirler. Çoğu erkeğe göre kendi bakımının temelini sakal ve bıyık tıraşı oluşturmaktadır. Bundan dolayı bu uygulamaya büyük önem vermektedirler. Birçok marka tarafından erkeklerin en iyi şekilde tıraş olmasına yardımcı olacak çeşitli tıraş makinesi setleri piyasaya sunulmuştur. Böylece bu işlemi istedikleri biçimde yapma olanağına sahip olacaklardır. Siz dede ürünleri inceleyerek tıraş makinesi seti alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır?

Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır?

Erkek bakım ürünleri içerisindeki en önemli adımlarından birisi de sakal ve bıyık tıraşıdır. Çoğu erkek haftada en az bir kez tıraş olmaktadır. Bu sıklık iş durumlarına göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte bazı meslek dallarında çalışan erkekler her gün tıraş olması gerekmektedir. Manüelden tıraş makinesine geçiş yapıldığı zaman cildin makineye alışması için en az iki haftalık bir süre geçmesi gerekir. Tıraş makinesi ile tıraş olmadan önce yapılması gereken ilk şey makinenin şarjının olup olmadığından emin olunmalıdır. Tıraş makinesi kablosu ile makinen şarjı olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Şarjı olan tıraş makinesi sayesinde istediğiniz sonucu daha rahat bir şekilde elde edebileceksiniz. Eğer uzun sakalınız varsa veya birkaç gündür tıraş olmadıysanız tıraş işleminden önce sakalınızı mutlaka kısaltmanız gerekmektedir. Uzun sakalın makineye dolanma olasılığı çok yüksektir. Bu durum cildinizin tahriş olmasına neden olacaktır. Aynı zamanda bu teknik ile tıraş süreniz de kısalacaktır. Tıraş olmaya başlamadan önce yüzünüzü mutlaka su ve sabun ile yıkamalısınız. Islak ve kuru tıraş yöntemleri için farklı şekilde kullanım sağlanmalıdır. Eğer ıslak tıraş yöntemi ile tıraş oluyorsanız yüzünüze tıraş jelinizi veya köpüğünüzü sürmelisiniz. Tıraş makinesi başlığı yuvarlak ise dairesel hareketler ile makinenin başlığı düz (lineer) ise makineyi dik açı ile tutarak sakalın büyüme yönünün tersi ile tıraş etmelisiniz. Eğer kuru tıraş yöntemi ile tıraş oluyorsanız Tıraşa başlamadan önce yüzünüzü yıkadıktan sonra en az on beş dakika kurumasını beklemelisiniz. Başlığınıza göre ya dairesel ya da sakal büyüme yönünün tersi ile tıraş edebilirsiniz. Eğer hassas bir cilt yapısına sahipseniz tıraş olmadan önce diğer eliniz ile yüzünüzü gerdirebilirsiniz. Bu yöntemi dar veya yakın bir alanı tıraş etmeden önce de kullanabilirsiniz. Böylece tıraş makinesi cildiniz üzerinde pürüzsüz bir şekilde kayma olasılığı artacaktır. Cilt tahrişinin yaşanmasını azaltmak için aynı bölgeler üzerinde ikiden fazla uygulama yapmamanız gerekir. En iyi şekilde tıraşın sağlanması için sert bastırma yerine hafifçe bastırmanız yeterli olacaktır. Dairesel ve lineer tıraş makinesi bıçağı seçenekleri ile piyasaya sunulan tıraş makinelerini ürünleri inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Ayrıca, Braun erkek bakım ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürüne erişebilirsiniz.

 Tıraş Makinesi Seti Bakımı

Tıraş Makinesi Seti Bakımı

Tıraş makineleri erkekler tarafından sıklıkla kullanıldığı için içerisine kıl, ölü deri ve tozların girmesinden dolayı çabucak kirlenmektedir. Bu birikmelerden dolayı etkili bir şekilde tıraş olma olasılığınız azalacaktır. Tıraş makinenizden daha çok verim almak istiyorsanız düzenli aralıklarla tıraş makinesi bakımı yapmanız gerekmektedir. İlk başta makinenin kullanım kılavuzunda yazan talimatlar doğrultusunda tıraş makinesi aparatları çıkartılmalıdır. Talimatlar doğrultusunda aparatları çıkartmazsanız makinenizin bozulma olasılığı yüksektir. Temiz bir fırça ile makinenin iç kısmını temizlemeniz gerekir. Bu fırça bazen ürün paketinin içerisinden de çıkabilir. Eğer ürünün içinde yoksa siz herhangi bir temiz fırça ile bu işlemi yapabilirsiniz. Tıraş makinesinin bıçağının körelmemesi ve daha kesin olması için yağmala işlemi uygulanmaktadır. Tıraş makinesi yağı kafa kısmını çıkarak ya da makineyi sökmeden yapılabilir. Tıraş makinesi bakım yağı iki bıçağın arasından geçecek şekilde bir damla kullanılması yeterlidir. Yağın bıçağın her yerine nüfuz edebilmesi için makinenizi on ila on beş saniyeliğine çalıştırabilirsiniz. Yağı fazla uygularsanız motorun bozulma olasılığı artabilir. Bu yüzden dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Eğer makinenizin sesinde değişme varsa ve performans olarak verim alamıyorsanız yağlama işlemi yapılmalıdır. Tıraş makinesi temizleme sıvısı içerisinde alkol bulunduğu için makinenin içerisinde bulanan mikropları yok edecektir. Ferahlık hissi yaratan formülü sayesinde tıraş olduğunuzda cildinizde rahatlama hissi oluşacaktır. Tıraş makineleri kişiye özel olduğu ve düzenli olarak temizliği de yapıldığı takdirde herhangi bir hastalığın oluşma olasılığı azalacaktır. Aynı zamanda kolay taşınabilir olduğu için tıraş makinesi çantası ile istediğiniz her yere götürme imkanına sahip olacaksınız. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir tıraş makinesini satın alabilirsiniz.

 Tıraş Makinesi ile Saç Kesimi

Tıraş Makinesi ile Saç Kesimi

Günümüzde birçok erkek saçlarını evde kesmektedir. Bu kesme işlemini de tıraş makineleri ile sağlamaktadırlar. Tıraş makinesinin bıçağının keskin olması için gerekli bakımların yapılması gerekir. Eğer tıraş makinesi pilli alternatiflerinden birisini satın almak isterseniz pil ömrüne bakmalısınız. Pil ömrü uzun olursa saç kesimi işlemini rahatlıkla devam ettirebilirsiniz. Pil ömrü az olursa saçı keserken makinenin bir anda durma olasılığı vardır. Eğer saçınızı kendiniz keseceksiniz karşınıza ve arkanıza olacak şekilde iki tane ayna koymalısınız. Bu sayede yaşanabilecek kazaları da önceden engelleme olasılığına sahip olabileceksiniz. Saç kesimine başlanmadan önce tıraş makinesi tarağı dişleri yukarıya bakacak bir şekilde kesme başlığına takmalısınız. Daha sonra alt mandalı kesme başlığına sabitlemeniz gerecektir. Bu sayede kesim sırasında tıraş makinesi tarağının çıkma olasılığı azalmış olacaktır. Tıraş makinesi ile saç kesiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tıraş makinesinde bulunan numaralardan hangisinin kullanılacağıdır. İnç sistemine göre hesaplanan tıraş makinesi numaraları genellikle iki ila yirmi milimetre olacak şekilde makinelerin üzerinde yazılmaktadır. Eğer ilk kez saçınızı makine ile keseceksiniz numaraları yavaştan azaltarak kesebilirsiniz. Bu sayede kontrol sağlayabileceksiniz. Saç kesimine arkadan veya yan bölgelerden başlarsanız nasıl ilerlediğinizi görebileceksiniz. Yan bölgeyi aşağıdan yukarıya doğru kesebilirsiniz. Bu işlemi yaparken saçın çıkış yönünün tersine doğru yaparsanız daha düzgün bir kesim elde etme olasılığınız yüksektir. Arka bölge için de aşağıdan yukarıya olacak şekilde kesim yapmalısınız. Arka kesimi yaparken aynadan son durumu kontrol ederek ilerlemelisiniz. Bu sayede oluşabilecek yamuklukları da görmüş olacaksınız. Üst kesim için de önden başlayarak arkaya doğru ilerleyerek kesebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra oluşan yamuklukları, favori ve ense bölgesini istediğiniz uzunlukta tıraş edebilirsiniz. Saç kesimi için lineer başlıklı tıraş makinelerini tercih etmeniz gerekmektedir. Bu sayede düzgün bir hat elde edebilirsiniz. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir tıraş makinesi fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir tıraş makinesini satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Philips (20)
Powertec (81)
Moser (63)
Braun (137)
Wahl (14)
Fonex (4)
Panasonic (3)
Razorline (3)
Sertec (3)
4711 (2)
Red One (2)
Acto (1)
Afta (1)
Akat (1)
Duracell (1)
Heineman (1)
Trina (1)
Varta (1)
Veller (1)
Wella (1)
(130)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(128)
ve üzeri (196)
ve üzeri (218)
ve üzeri (221)
ve üzeri (225)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL