Erkek Cilt Bakımı

Erkek cilt bakım ürünleri arasında temizleme jeli ve nemlendirici gibi ürünler yer almaktadır. Erkekler de sağlıklı bir cilde sahip olmak ve yaşlanmayı geciktirmek için cilt bakımına gerekli önemi vermelidir. Sakalların neden olabileceği tahrişi önlemek ve oluşabilecek cilt problemlerinin önüne geçmek için cildin düzenli olarak temizlenmesi ve nemlendirilmesi gerekir. Nivea, Eeose, Dermalogica, Amway, Biotherm gibi bir çok marka tarafından erkeklere özel cilt bakım ürünleri geliştirilmiştir. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de akne ve sivilce gibi cilt problemleri meydana gelebilir. Sivilce tedavisinin en önemli adımlarından biri de etkili bir temizleme ve nemlendirmedir. Nivea Men tarafından üretilen temizleme jeli, deriden tüm kiri ve fazla yağı atarak cildin etkili bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. İçerisindeki E vitamini sayesinde cildi besliyor ve nemlendiriyor. Sivilce oluşumunu önlemeye çalışırken, gözeneklerin de sıkılaşmasını sağlıyor.

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de cildin etkili bir şekilde nemlenmesi çok önemlidir. Sıcak ve soğuk havalar cildi kurutarak nem dengesini bozar. Kuruyan cilt gerilir ve birtakım cilt problemlerinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Erkeklerin cilt yapısı, kadınların cilt yapısına göre daha kalındır. Bu nedenle erkekler daha geç yaşlanır; fakat zamanında cildin etkili bir şekilde nemlendirilmesi göz ardı edilirse, ilerleyen yaşlarda erkeklerin cildinde oluşan kırışıklıklar, kadınlarınkine oranla daha derin olur. Erkeklere özel Clinique markası tarafından üretilen parlama karşıtı nemlendirici krem ile cildinizi etkili bir şekilde nemlendirebilir ve cilt bakımınızın en önemli adımını gerçekleştirebilirsiniz. Hafif formülü sayesinde yağlanmayı kontrol altına alır ve parlamayı önler. Cildi yağlandırmadan nemlendirerek mat bir görünüme kavuşturur. İçeriğindeki besleyici vitaminler sayesinde cildin daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.

Kendine ve görüntüsüne özen gösteren erkekler, gittikleri her yerde hemen fark edilir ve tüm dikkatleri üzerine toplar. Bazı erkekler her sabah düzenli olarak tıraş olurken, bazıları ise sakal bırakmayı tercih eder. Sakallarının ve bıyıklarının bakımını gerçekleştirmek için Dermo Mineral markası tarafından üretilen sakal ve bıyık serumunu tercih edebilirler. Yağlı ciltlere sahip olan erkekler, Clinique For Men yağlı ciltlere özel yüz temizleme sabununu kullanarak, cildinin etkili bir şekilde temizlenmesini gerçekleştirebilir. Bir çok marka tarafından üretilen erkek bakım ürünlerinin fiyatları, özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Öne Çıkanlar

Erkek Cilt Bakımı

için 1,897 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
(1)
(1)
Adidas (11)
Amway (8)
Arko (29)
(1)
(1)
(4)
Babyliss (7)
(4)
Bioder (22)
(1)
(4)
Braun (11)
(2)
(1)
Clinique (42)
(429)
(2)
Eeose (39)
(4)
(4)
(1)
(5)
(2)
(1)
Gillette (16)
(2)
Gummy (15)
(1)
(5)
(2)
(2)
(2)
LR (25)
(5)
Murad (7)
Nivea (74)
Nuxe (21)
(4)
(1)
(2)
(1)
(2)
Proraso (23)
(5)
(4)
(2)
(1)
(2)
Sinbo (7)
SkinFood (7)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(82)
(82)
(49)
(42)
(34)
(30)
(17)
(13)
(10)
(9)
(9)
(6)
(6)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(121)
ve üzeri (186)
ve üzeri (203)
ve üzeri (207)
ve üzeri (212)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL