Tıraş Köpüğü, Jel, Krem

Su, yumuşatma işlemi için çok önemli olsa da; tıraş esnasında kılların emeceği su hızla buharlaşır ve kıllar tekrar eski haline döner. Tıraş olma işlemini en etkili şekilde gerçekleştirebilmek için tıraş jeli, tıraş köpüğü ve tıraş kreminden yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerden yardım alarak tıraş olma işlemini gerçekleştiğinizde, cildinizin kurumasını ve tahriş olmasını azaltabilirsiniz. Hassas bir cilt yapısına sahipseniz, hassas ciltler için üretilmiş Gillette tıraş jelini tercih edebilirsiniz. İçerdiği özel formülü sayesinde cildi, kızarıklığa ve gerginliğe karşı korur. Jel kıvamı sakalın her noktasına ulaşır ve böylece rahat ve pürüzsüz bir tıraş gerçekleştirilir. Hoş kokusu ve kolay kullanımı ile birçok erkek tarafından oldukça fazla tercih edilen tıraş ürünleri arasındadır.

Hassas cilde sahip olanlar yine Gillette markası tarafından üretilen tıraş köpüğünü de tercih edebilir. İçeriği aloe vera ile zenginleştirilmiştir ve hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Tıraş olma işlemini etkili bir şekilde gerçekleştirirken, cildin kurumasını ve tahriş olmasını engeller. Piyasada bulunan tüm tıraş köpüklerinin ortak özelliği ıslak olmasıdır. Islak tıraş köpükleri, cildin kurumasını ve tahriş olmasını engellemeye yardımcı olur. Tıraş köpüğü sakallardaki proteinin yumuşamasını ve genişlemesini sağlayarak sakalların kolayca tıraş edilebilmesini sağlar. Tıraş köpüğünü doğru kullanmak çok önemlidir. Cilde sürüldükten sonra birkaç dakika beklenmelidir. Bu sayede kıllar yumuşayacak ve daha etkili bir tıraş mümkün hale gelecektir.

Tıraş köpüğünün ve tıraş jelinin kullanımı çok pratik ve kolaydır. Avuç içine bir miktar sıkılır, ardından iki elden yardım alarak dairesel hareketlerle, boyun da dahil tüm yüze sürülür. Ardından jilet yardımıyla tıraş olma işlemi gerçekleştirilir. Tıraş işlemini en etkili şekilde gerçekleştirebilmek için cilt yapınıza uygun tıraş bıçağı kullanmanız önerilir. Tıraş bıçağı kategorimizde yer alan bir çok seçenek arasından dilediğinizi kolayca seçebilirsiniz. Wilkinson Sword, Moser, Arko, Derby gibi markalar tarafından üretilen tıraş köpüklerinin fiyatı, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Öne Çıkanlar

Tıraş Köpüğü, Jel, Krem

için 2,434 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(3)
(3)
Arko (598)
Avon (13)
(1)
Barbasol (25)
(2)
(1)
Brut (16)
Clinique (9)
Derby (21)
(283)
(1)
(1)
(4)
(1)
Farmasi (9)
(1)
Gillette (437)
(1)
(4)
Jagler (14)
(4)
(5)
(3)
LR (14)
Nivea (255)
(4)
(4)
(3)
Proraso (138)
Rebul (10)
Sante (8)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(690)
(230)
(111)
(79)
(53)
(25)
(24)
(18)
(13)
(11)
(8)
(8)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(252)
ve üzeri (334)
ve üzeri (352)
ve üzeri (354)
ve üzeri (362)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL