TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tıraş Köpüğü, Jel, Krem

için 1,195 sonuç bulundu.

Tıraş Köpüğü, Jel, Krem

Erkek bakım ürünleri denince akla gelen ilk ürünler tıraş ürünleri oluyor. Tıraş köpüğü, jelleri kremler erkek yüz bakımının olmazsa olmaz ürünlerinden. Özellikle iş dolayısıyla ya da tarzı gereği sık sık tıraş olan erkeklerin mutlaka kullanması gereken bu tıraş köpüğü, krem ve diğer ürünleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Tıraş Köpüğü

Tıraş Köpüğü

Tıraş olmadan önceki en önemli adım kuşkusuz cilde tıraş köpüğü uygulamaktır. Özellikle eğer tıraş bıçağı ile tıraş oluyorsanız; tıraş köpüğü uygulamadığınızda cildiniz tahriş olabilir ve istenmeyen kesikler meydana gelebilir. Ayrıca tıraş köpüğü ya jeli tüyleri yumuşattığından tıraş işleminin daha kolay gerçekleşmesini sağlar. Ayrıca tıraş köpüğü uygulamadan önce yüzünüzü sıcak su ve cildinize uygun bir sabunla güzelce yıkamalısınız. Böylece yüzünüzü kirden tamamen arındadırabilir, sakallarınızı yumuşatabilir, cildinizi rahatlatabilir ve hatta tıraş bıçağınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Kategorimizde bulabileceğiniz tıraş köpüğü markalarından bazıları; Gilette, Nivea, Farmasi, Arko, Brut, Avon gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının tıraş köpüklerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tıraş Jeli

Tıraş Jeli

Tıraş köpüğünün yanı sıra tıraş olurken kullanılan bir diğer ürün de tıraş jelidir. Tıraş jeli de tıpkı tıraş olmadan önce tıraş köpüğü gibi cilde uygulanır. El ile yüze sürülen tıraş jeli adından da anlayacağınız üzere jel kıvamındadır ve fırçayla köpürtmeniz gerekmektedir. Tıraş jeli, tıraş köpüğü kadar köpürmediği için birçok erkek tıraş jelini tercih etmektedir. Çok köpürmemesi tıraş olurken kolaylık sağlayabilmektedir. Ayrıca bazı tıraş jelleri, köpüklere oranla cildi daha iyi yumuşatmaktadır. Ancak gün aşırı tıraş oluyorsanız tıraş köpüğü daha ideal olacaktır. Çünkü tıraş köpüğünün durulanması çok daha kolaydır. Ayrıca anında köpük sağlar dolayısıyla pratiktir. Jel ise daha yoğun köpük sağladığından durulaması biraz daha zahmetlidir. Ancak tıraş bıçağı için daha fazla kayganlık sağladığından daha kolay ve pürüzsüz tıraş imkanı sunar. Haftada bir iki defa tıraş olan erkekler ise jelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Ayrıca hem tıraş köpüklerinin hem de tıraş jellerinin seyahat boyları bulunmaktadır. Tatilde ya da iş seyahatlerinde bu boylardan tercih ederek tıraş olmayı kolay ve pratik bir hale getirebilirsiniz.

Tıraş Sonrası Kremler & Diğer Ürünler

Tıraş Sonrası Kremler & Diğer Ürünler

Tıraş eylemini bitirmiş olmak kusursuz bir tıraş için ne yazık ki yeterli değil. Tıraştan tam anlamıyla verim alabilmek ve cildinizi korumak için tıraş kremi, tıraş sonrası rahatlatıcı balsamlar gibi ürünler kullanmanız gerekir. Bir çeşit reçine olan balsam, çoğu tıraş sonrası kremin içinde bulunur. Özellikle içeriğinde balsam bulunan kremler tıraş sonrasında ciltte onarma ve toparlama etkisi gösterir. Bunun yanı sıra cildi yumuşatma özelliği olduğundan cildinizi nemlendirir ve cilt kuruluğunun önüne geçer. Tıraş sonrasında nemlendirici kremler, balsamlar ya da balsam içerikli kremler kullanabilirsiniz. Bu ürünleri sürerken 2 parmak kadar ürün uygulamanız yeterli olacaktır. Parmak ucunuzla aldığınız ürünü yüzüne masaj yapar gibi uygulayabilirsiniz. Bu ürünleri göz çevrenizde kullanmamaya özen gösterin. Tıraş sonrası ürünleri olarak Nivea, Arko, Eros gibi markaların tıraş kremlerini, Nivea, Gilette, Farmasi, Erboristica Uomo, Proraso gibi markaların tıraş balsamlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer erkek bakım ürünlerine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Agiva (3)
Amway (8)
Arko (407)
Arko Men (1)
Avon (16)
Bandido (2)
Barbasol (7)
Black&Red (6)
Bonhair (10)
Brut (3)
Caldion (1)
Cantu (1)
Cella (10)
Chochili (1)
Clinique (3)
Depot (4)
Derby (31)
(5)
Dorsh (1)
Edge (9)
Espejo (2)
Faberlic (1)
Farmasi (13)
Fonex (5)
Gibbs (17)
Gillette (226)
Gilltte (1)
Hermès (1)
Huncalife (2)
Jagler (13)
Jordache (1)
Kiehl's (1)
Klapp (1)
Liva CK (1)
Logona (2)
LR (11)
Luxina (2)
Majix (10)
Marmara (1)
Mojito (4)
Morfose (18)
Nivea (162)
Nom (1)
Noxzema (3)
Nuxe (2)
Old Spice (2)
Oriflame (2)
Ostwint (4)
Proraso (81)
Red One (14)
Rock Face (1)
Schick (1)
Tabac (12)
Totex (2)
Williams (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(611)
(103)
(76)
(71)
(54)
(47)
(43)
(39)
(22)
(21)
(16)
(14)
(10)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Türü

Köpük (467)
Jel (403)
Krem (162)
Sabun (118)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (113)
4'lü Set (21)
6'lı Set (19)
3'lü Set (14)
5'li Set (7)
12'li Set (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(227)
ve üzeri (297)
ve üzeri (313)
ve üzeri (317)
ve üzeri (319)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL