Tıraş Fırçaları & Seti

Tıraş fırçası, tıraş işlemi sırasında yüze sabun sürmeyi gerçekleştiren üründür. Tıraş sabunu bir kabın içerisinde köpürtülerek, tıraş fırçası yardımıyla yüze eşit bir şekilde dağıtılır ve ardından jilet yardımıyla tıraş işlemi gerçekleştirilir. Su tek başına sakalı yumuşatmaya yetmediği için tıraş sabunu kullanılır. Tıraş sabununun tüm kıl köklerine ulaşabilmesi ve kılları yumuşatabilmesi için cilde etkili bir şekilde uygulanması gerekir. Bu etkili uygulama işlemi için tıraş fırçası kullanılır. İlerleyen teknoloji ile birlikte tıraş sabunlarının yerini tıraş köpükleri ve jelleri almaya başladı. Tıraş köpükleri, sabunun hazır köpürtülmüş hali olarak satıldığı için el yardımı ile yüze kolayca uygulanabilir. Fakat tıraş sabunlarının etkili bir şekilde köpürtülmesi ve yüze uygulanması için tıraş fırçalarına ihtiyaç vardır. Eski alışkanlıklarınızı sürdürüyor ve tıraş olurken, tıraş sabunu kullanıyorsanız, tıraş fırçasından yararlanmanız gerekecektir. Tıraş fırçalarının fiyatları, markalara ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Tıraş sabunu ve tıraş fırçası kullanmak size çok zahmetli ve vakit kaybettirici geliyorsa, tıraş işlemini kolaylaştıran tıraş setlerinden yararlanabilirsiniz. Tıraş setlerinin içinde, tıraş işlemi için gerekli olan tüm malzemeler bulunur. Arko tıraş seti, seyahate giderken tüm tıraş malzemelerini yanınızda kolayca götürün diye üretilmiştir. İçinde: Gillette Blue 3 tıraş bıçağı, tıraş köpüğü, deodorant, tıraş sonrası krem, tıraş kolonyası, sabun ve krem bulunur. Tüm bu ürünler sayesinde seyahatlerinizde kolayca tıraş işleminizi gerçekleştirebilir ve kişisel bakımınızı yapabilirsiniz. Tüm bu ürünler özel çantasında yer alır ve taşıma kolaylığı sağlar.

Arko markası tarafından üretilen tıraş seti gibi, Nivea markası tarafından da üretilen tıraş seti vardır. Nivea tıraş setinin içinde: 1 adet Nivea Men traş köpüğü, 1 adet after shave balsam, Nivea fresh deodorant, 1 adet sabun, 1 adet deo roll-on, 6'lı Gillette Blue 3 tıraş bıçağı ve Head Shoulders şampuan bulunur. Şık deri kutunun içinde yer alan tüm bu ürünlerle kişisel bakımınızı ve temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pratik taşıma imkanı sunan yapısıyla gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve ihtiyaç duyduğunuz anlarda kullanabilirsiniz. Bir çok marka tarafından üretilen tıraş setlerinin fiyatları, marka ve modellere göre değişiklik göstermektedir.

Öne Çıkanlar

Tıraş Fırçaları & Seti

için 674 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
(1)
(1)
(4)
(4)
(345)
(1)
Gillette (19)
(1)
Jaguar (9)
(1)
Nivea (7)
Omega (29)
(1)
(1)
Proraso (12)
(1)
Tarko (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (78)
ve üzeri (88)
ve üzeri (89)
ve üzeri (91)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL