Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tıraş Fırçaları & Seti

için 160 sonuç bulundu.

Tıraş Fırçaları & Seti

Eğer tıraş rutininize bir tıraş fırçası fırçası eklemeyi planlıyorsanız, büyük bir ihtimalle aklınızda birkaç soru doğacaktır: Neden tıraş fırçası kullanmalıyım? Tıraş fırçası neden yapılıyor? Neden farklı türde tıraş fırçaları ile karşılaşıyorum, farkları neler? Ve en önemli soru: Hangi tıraş fırçası benim için ideal?

Tıraş Fırçası Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Tıraş Fırçası Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Tıraş fırçasının temel kullanım amacı, tıraş köpüğünü sakal ya da bıyığınıza eliniz yerine fırça ile dağıtmanızdır. Tıraş fırçası kullanmanın size sağladığı pek çok avantajdan bahsedilebilir. Kalın ve zengin bir köpük tabakası yaratması, sakal kıllarını yumuşatarak kalkmalarını sağlaması, cilde organik bir temizleme işlemi uygulaması ve tıraş sürecinizi çok daha keyifli hale getirmesi, sayabileceğimiz faydalardan sadece birkaç tanesi. Her ne kadar saydığımız ilk üç avantaj pratik ve verimli avantajlar olsa da dördüncüsü de yabana atılacak cinsten değil; ne de olsa her erkek için tıraş olmanın keyfi bir başkadır... Tıraş fırçası kullanarak tıraş olmak, tabii ki tıraş olma sürenizi bir miktar da olsa uzatacaktır, ancak bu bahane ile yoğun ve yorucu bir günün stresini tek taşta iki kuş vurarak atabilmeniz de mümkün.

Tıraş Fırçası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Tıraş Fırçası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Tıraş fırçası satın almadan önce tıraş fırçası çeşitlerini biraz daha yakından tanımanız gerekebilir. Pek sık karşınıza çıkmayacak olan at kılı tıraş fırçası, piyasada bol bol bulunan sentetik tıraş fırçası ve doğal ve organik bir kullanım sağlayan porsuk kılı tıraş fırçası, tıraş fırçaları arasında ön plana çıkan modellerden. En iyi tıraş fırçası hangisi diye soracak olursanız bunun cevabını tabii ki kişisel tıraş olma tercihlerinize bırakacağız. Eğer tıraş köpüğünü doğrudan suratınıza uygulamayı tercih ediyorsanız ve böyle alıştıysanız, tıraş fırçası kullanmak ilk etapta size zorlayıcı gelebilir. Bununla birlikte seçtiğiniz tıraş fırçasının modeli, ebatları ve şekli de bu süreci rahatlatmanızda etkili olacaktır. Tıraş fırçalarının kılları ile birlikte tutacakları da farklı malzemelerden üretilebilmektedir; metal, sentetik, boynuz ve tahta gibi. Bu materyaller de tamamen kişisel seçimlerinize göre değişkenlik gösterebilir. Profesyonel berber ve kuaförlerin tercihi tabii ki çoğunlukla tahta saplı tıraş fırçalarından yana olmaktadır. Tıraş fırçası seçerken özünde dikkate almanız gereken en önemli iki etmen, fırçayı elinize aldığınızda sahip olduğunuz his ve tabii ki bütçenizdir.

Tıraş Fırçası Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Tıraş Fırçası Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Tıraş rutininizi canlandırmak için tercih edebileceğini tıraş fırçaları, özellikle retro ve vintage ürünlere ilgi duyanlar tarafından da sıklıkla tercih edilebilen, karakteristik ürünler arasında. Kategorimizde her türlü tıraş tercihine uygun bir tıraş fırçası seti bulmak oldukça kolay. Cildinizde narin ve yumuşak bir etki bırakan saf porsuk tıraş fırçaları, bütçe dostu sentetik fırçalar ve içerisinde köpüğünü, bıçağını ve tıraş sonrası bakım ürünlerini de barındıran birbirinden çeşitli tıraş fırçası setleri, bu kategoride bulabileceğiniz ürünlerden sadece birkaç tanesi. Ense fırçası ve kullanışlı tıraş fırçası standı da yine bu kategorimizde karşınıza çıkacak tamamlayıcı ürünlerden. Tıraş fırçası fiyatları arasında karşılaştırma yapmak ve Omega, Jaguar, Gillette, Tarko, Banat, Proraso, HJM ve Arko gibi güvenilir markalar arasından size en uygun seçimi gerçekleştirmek için doğru adreste olduğunuz kesin. Daha fazla erkek bakım ürünü için Erkek Bakım Ürünleri kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Arko (4)
Azul (1)
Blue Bird (2)
Cella (1)
(11)
Gifaz (1)
Güno (1)
Hydra (1)
İrem (1)
Jaguar (14)
Lider (4)
Nars (1)
Nascita (2)
Niva (1)
Noa Plus (3)
Nom (42)
Omega (10)
Orak (1)
Peri Poll (2)
Proraso (24)
Rodeo (1)
Tarko (16)
Temizel (6)
Tvet (1)
Zaza (5)
ZY (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (47)
ve üzeri (52)
ve üzeri (52)
ve üzeri (54)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL