Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Parti

için 1,616 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Parti Malzemeleri

Parti organizasyonlarına hazırlık sürecinde ortamın süslenmesi amacıyla pek çok malzeme kullanılır. Doğum günü, bebek doğumu, evlilik yıl dönümü, terfi, evlilik teklifi ve daha pek çok özel günde kutlama amacıyla parti organizasyonlarına yer verilmektedir. Parti organizasyonları sırasında kokteyl malzemelerini, ortama yönelik kostüm ve parti aksesuarı ürünlerini kullanabilirsiniz. Kokteyl ve parti aksesuarı, organizasyonların daha eğlenceli hale getirilmesine yardımcı olur. Parti malzemeleri çocuklara özel olarak düzenlenen ve yetişkin ortamlarında birbirinden farklıdır. Çocuklara yönelik kostümler, çocukların kendini ortama hazır hissetmesine yardımcı olur. Bayramlarda, tiyatro gösterisinde veya doğum günlerinde çocukların giyebileceği parti kostümleri bulunmaktadır. Anaokulundan mezun olan çocuklar için cüppe ve kep, lise ve üniversite mezunlarına yönelik cüppeler, kostüm ürünleri arasında gelir. Lise, orta okul ve üniversite gibi çeşitli mezuniyetlerde cüppe ve kep giyilir. Cüppe ve kep seçimi kızlarda kırmızı erkeklerde ise mavi renkte olmaktadır. Ortama resmiyet kazandırarak mezun olanların ortaya çıkmasını sağlayan pek çok bedende cüppe ve kep bulunur. Mezuniyet hatıraları, gelin sabahlığı, ses değiştirici uçan balon ve helyum tüpleri parti sırasında kullanılan malzemelerdir. Gösteri yapacak olanlar için gösteri pelerini, kovboy kemeri, tabanca kılıfı gibi aksesuarlar vardır. Çocuklara uygun bedende kutlama elbisesi, tarlatanlı kabarık model gelinlik kostümleri bulunur. Her yaştan insana yönelik kostümler ve her tarzdan konsepte uygun parti malzemeleri ürün sayfamızda satışa sunulmaktadır. Mezuniyet için kep ve cübbe setleri, mezuniyet kınaları; düğünlerde nedime taçları, gelin sabahlıkları ve konfetileri bulunmaktadır. Farklı konseptlere uygun olacak şekilde hazırlanan parti malzeme setleri bulunur. Malzeme setlerinin içerisinde yer alan çatal, bıçak, kokteyl bardağı gibi ürünler pratik ihtiyaçları karşılamaya yardımcı olur. Eğer tek tek parti aksesuarları hazırlayacak vaktiniz yoksa hazır parti setlerini satın alabilirsiniz. Doğum günü, çocukların doğumu, terfi yılbaşı ve mezuniyet gibi özel davet ve organizasyonlarda çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Farklı konseptteki eşyaları ürün sayfamızdan inceleyebilir, fiyat ve kullanıcı yorumları değerlendirmesi yapabilirsiniz.

 Her Konsepte Uygun Parti Malzemeleri

Her Konsepte Uygun Parti Malzemeleri

Bir parti organizasyonu hazırlarken kullanılan pek çok malzeme bulunur. Bu malzemeler ortamın süslenmesi ve farklı temaların oluşturulması amacıyla kullanılır. Ortam içerisinde yer alan pek çok malzeme, kutlamanın amacına yönelik olmalıdır. Kutlamanın amacı eğer bir bebeğin doğumuna yönelikse, çeşitli çiçekler ve içecekler, bebeğinin isminin olduğu kişiselleştirilmiş yazılar bulunmaktadır. Yılbaşı kutlamaları yapmak veya doğum günlerini kutlamak amacıyla çeşitli parti malzemeleri kullanabilirsiniz. Çiçek, masa örtüsü, bardak ve çatallar, kostümler, ışıklandırmalar, biblo ve aksesuarlar parti malzemeleri isimleri arasında gelir. 3 yaş parti malzemeleri bebeklerin ve çocukların doğum gününü kutlarken kullanılan ürünlerdir. Parti sırasında ihtiyaç duyulacak kostüm, balon , mum ve daha pek çok ürün bulunur. Ortamda içilecek olan içeceklerin pratik şekilde hazırlanması için içecek tozları satışa sunulur. İçecek tozları milkshake, smoothie gibi karışımların hazırlanmasında kullanılır. Her konsepte uygun parti malzemesi çeşitleri ve parti aksesuarları bulunmaktadır. Ürünler, farklı yaş kitlelerine göre de hazırlanmaktadır. Hem yetişkin hem de çocuk kostüm modelleri bulunmaktadır. Geniş renk seçeneğine sahip pek çok kostüm, mezuniyet kıyafeti ve parti aksesuarı bulunmaktadır. Renkli görsel eşyalar, partiye hareketlilik kazandıracak şekilde seçilebilir. Hem erkek hem de kız çocuklarına uygun olacak şekilde hazırlanan kıyafet ve aksesuarlar bulunmaktadır. Özel yüz maskeleri, kostümler ve kıyafet aksesuarları yılbaşı, doğum günü ve diğer partilerde kullanılabilir. Çocuklara yönelik kostüm tercihi yaparken sevdiği süper kahramanları dikkate alabilirsiniz. Kız çocuklarında ise prenses kostümü gibi sevilen çizgi film karakterlerinin yer aldığı elbiseler dikkate alınabilir. Cadılar bayramı, yılbaşı gibi çeşitli kutlamalar sırasında hem erkek hem kadınlara özel kıyafet ve aksesuar ürünleri satışa sunulmaktadır. Fotoğraf çekimleri için kostümlerinizi giyebilir ve farklı görünümlerde fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Hem dekorasyon hem de süsleme amacıyla kullanılan araç gereçler kutlamalara hareketlilik kazandırmaktadır. Parti sırasında kullanılacak işlevsel malzemelerden biri de balon sticker etiket yapıştırmasıdır. Ayrıca kuşaklar, taçlar, ve renkli maskeler de ön plana çıkmanıza yardımcı olur. Çocuklara ve yetişkinlere özel olarak düzenlenen organizasyonlardan kedili, köpekli, askerli, polisli farklı kostümler kullanılmaktadır. Harfli balonlar, rakamlı balonlar ve diğer uçan balonlar salon içerisine yerleştirilerek partiye uygun konseptte bir ortam oluşturulabilir. İster mezuniyet, ister doğum günü olsun konseptinize uygun başlıkta parti malzemeleri edinebilirsiniz.

 Parti Kostümleri ve Parti Malzemesi Çeşitleri

Parti Kostümleri ve Parti Malzemesi Çeşitleri

Bebeklerin veya çocukların yıl dönümünde farklı kostüm alternatifleri kullanılmaktadır. Kullanılan pek çok parti malzemesi, partiye katılanların eğlencesini arttırmak ve ortamı süslemek amacıyla ortamda yer verilir. 1 yaş, 2 yaş, 5 yaş ve 6 ay kınası parti malzemeleri doğum günlerini, kınaları ve diğer kutlamaları çocuk ve bebekler için eğlenceli hale getirmeye yardımcı olur. İlk diş parti malzemeleri bebeğin dişinin çıktığı dönemde bunu kutlamak amacıyla kullanılır. Plastik renkli bardaklar, bebeğe göre kişiselleştirilen çiçekler ve kostümler kullanılır. Eğer toplu bir kutlama malzemesi satın almak istiyorsanız doğum günü setlerini değerlendirebilirsiniz. Farklı çizgi film karakterlerinin kostümlerini çocuklara yönelik kutlamalarda satın alabilirsiniz. Bebek, çocuk ve yetişkinlere yönelik kostümler bulunur. Kostüm balosu, doğum günü gibi pek çok organizasyonda giyilebilir. Yılbaşı gibi yeni bir yılın kutlanması sırasında kotyon seti kullanılmaktadır. Kotyon seti, gözlük şapka gibi yılbaşı malzemelerinden oluşur. Yetişkinlere yönelik Arap kostümleri, çocuklar için prens ve prenses kostümleri veya hayvan figürlerinin bulunduğu kostümler tercih edilmektedir. Organizasyonlarda palyaço olmak isteyenler için veya yıl başında Noel baba görünümü için kostüm çeşitleri bulunur. Noel şapkası, noel kıyafeti ve diğer malzemeler yılbaşında kullanılır. Çocuk şapkası ve çocuk kostümleri, çocukların karne günlerinde, doğum günlerinde ve diğer kutlamalarda kullanılır. Çeşitli tiyatro oyunlarında rol amacıyla da kullanılan kostümler hem çocuk hem de yetişkinler tarafından tercih edilmektedir. Parti organizasyonlarında kullanılan kostümlerde çizgi film ve roman kahramanları kullanılmaktadır. Parti şapkaları renkli ve parlak renklerden oluşmaktadır. Simli parti şapkaları ışıklar altında parlayarak ön plana çıkmanıza yardımcı olur. Kutlamaya katılacak olan kişi sayısını belirleyerek çocuğunuzun doğum günü parti konseptini hazırlayabilirsiniz.

 Parti ve Kostüm Malzemesi Çeşitleri

Parti ve Kostüm Malzemesi Çeşitleri

Simli magnetler, hediyelik ürünler, balonlu rakamlar, pasta mumları, ayaklı balon stantları yaygın olarak partilerde kullanılır. Okul partileri, karne günü partileri ve kutlama organizasyonları 5. sınıf İngilizce parti malzemeleri arasında ışıklandırmalar, şapkalar ve kostümler bulunmaktadır. İngilizce partilerde yer alan İngilizce kartlar ve pankartlar bulunmaktadır. Çocukların ilk doğdukları günden itibaren her yıl yapılacak doğum günü partilerinde farklı konseptler kullanılabilir. Konsepte uygun olacak şekilde yaş günleri, yaş günü kostümleri ver mekan aksesuarları tercih edilebilir. 9 yaş doğum günü parti malzemeleri 9 yaşındaki çocukların doğum günü partisine özel olarak tasarlanmış kostümleri içermektedir. Kostüm, ortam aksesuarı ve süsleme malzemeleri kullanılarak kutlama ortamı oluşturulabilir. Küçük çocukların partilere uyum sağlaması, ortamda kendilerini daha samimi hissetmesi gibi amaçlarla kostüm kullanılmaktadır. Kostümler kız, erkek bebek ve çocuk bedenlerine göre farklılaşmaktadır. Tavşan, geyik, ayıcık, maymun, arı gibi çocuk kostümleri içerisinden beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Eğer yetişkinlere yönelik bir maskeli balo ise, balo parti maskesi satın alabilir ve ona uygun bir kıyafet seçiminde bulunabilirsiniz. Düğün sonrası parti sırasında rahat bir şeyler giymek isteyenler için gelin sabahlığı bulunmaktadır. Gelin sabahlıkları gece boyu rahat bir şekilde dans etmenize yardımcı olur. Hem yetişkin hem de çocuk palyaço kostümleri bulunur. Yılbaşı kostümü, noel organizasyonu kostümü v hayvan kostümleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Bekarlığa veda partilerinde kullanılan taçlar, kokteyl partisi gözlükleri, maskeli balo gözlükleri ortamın konseptini belirlemektedir. Tüylü ve renkli gözlükler, yılbaşı temalı parti gözlükleri, LED ışıklı mumlar, yetişkin kostümleri, denizci kostümleri, cadı ve prenses kostümleri gibi alternatifler bulunmaktadır. Bebek hayvan kostümleri, yetişkin hayvan ve palyaço kostümleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Çocukların diş buğdayında kullanılan standart kutlama seti bulunur. İçerisinde fotoğraflı afiş, tabak, bardak, çatal, cup cake, magnet ve konuşma balonu gibi malzemeler yer alır. Tüylü maskeli balo gözlükleri yetişkinlere yönelik tasarlanmaktadır. Romantik parti malzemeleri ortama uygun olacak şekilde tercih edilen kalpli balon, süsleme malzemesi ve ışıklandırmalarda oluşur. Bir evlilik teklifi, yıl dönümü gibi çiftler arasında kutlama yapılan zamanlarda romantik malzemeler kullanılır. Bunlar kalpli balon, kırmızı masa süsleri ve çiçeklerden oluşur. Ürün sayfamızda yer alan pek çok parti malzemesi farklı konseptlere göre tasarlanmaktadır.

 Çocuklara ve Yetişkinlere Yönelik Parti Malzemeleri

Çocuklara ve Yetişkinlere Yönelik Parti Malzemeleri

Parti malzeme paketi içerisinde ortama uygun olacak şekilde konsept malzemeleri bulunur. Konsept malzemeleri ortamın durumuna göre farklılık gösterir. Çocuklara yönelik kutlamalarda kullanılan farklı kişi adetlerine göre hazırlanmış balon, stand, tabak, plastik çatal bıçak, peçete, birbiriyle uyumlu figürlere sahip süsleme ürünleri paket setlerde yer almaktadır. Işıklı parti malzemeleri ortama ışık kaynağı sağlarken konsepte uygun olacak bir süsleme ürünü olarak da kullanılabilir. Işıklandırmalar, ortamın hareketli hale getirilmesi ve görsellik katılması amacıyla kullanılmaktadır. Parti malzemeleri fiyatları set içerisinde yer alan ürün sayısına, malzemelerin kalitesine ve adetine göre farklılık göstermektedir. 8 yaş doğum günü parti malzemeleri arasında masa örtüsü, tabak, çatal, peçete, bıçak, magnet bulunmaktadır. Ürünlerin sayısı kutlamaya katılacak kişilerin sayısına göre belirlenir. Çizgi film karakterlerine ait kostümler, hayvan kostümleri ve daha fazlası çocuk ve bebek kutlama partilerinde tercih edilmektedir. Lohusa döneminde kadınların giyebileceği lohusa sabahlığı, düğün sonrasında parti ve kutlamalarda bride sabahlığı ve diğer yetişkin sabahlıkları ürün sayfamızsa satışa sunulmaktadır. İsimli mor gelin sabahlığı gibi çeşitli ürünlerde tüyler kullanılmaktadır. Partiyi eğlenceli hale getirmenize yardımcı olacak pek çok kostüm bulunur. Yılbaşına özel hediye çuvalı, şapka ürünleri ve gözlükler satışa sunulmaktadır. Çocuk şapkası, yetişkin şapkası, balo şapkası, korsan ve Noel kostümleri polar yapısıyla terletmeden uzun süre kullanılabilir. Ayrıca bakteri oluşumunu engelleyen yapısı sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Erkek şalvar kostümü, parti gözlüğü renkli, mezuniyet kostümü ve daha fazlası ürün sayfamızda kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kullanıcı yorumlarını değerlendirerek ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Mezuniyet sırasında kullanacağınız organizasyon malzemelerini özenle seçerek hazırlayabilirsiniz. Uçan balon gibi süsleme malzemelerini kullanarak ortamınızı renklendirebilirsiniz. Ortamda hareketlilik sağlayan balon, maske ve süs eşyaları konsepte uygun şekilde seçilmelidir. 1 yaş için parti malzemeleri arasında bebek kostümleri, balonlar, çatal bıçak ve toka çeşitleri bulunmaktadır. 1 yaşına basan çocuğunuzun özel gününü hareketli aksesuarlar ve kostümlerle kutlayabilirsiniz. Çocuk ve bebeklerin yer aldığı partilerin uyumlu hale getirilmesi için dikkatli bir kombin seçimi yapılabilir. Kokteyl ve sürpriz parti kararı alanlar için hazır parti paketleri bulunmaktadır. Bunlar her zaman parti yapabilmeyi olanaklı kılar. Balon paketi, çatal bıçak takımı, bardaklar ve bebek eşyaları yaygın olarak kullanılan parti ve mezuniyet malzemelerindendir. Rahat bir parti ortamı oluşturmak için ortama hareketlilik kazandıran uçan balon çeşitlerini kullanabilirsiniz.

 Uygun Fiyatlı Parti Malzemeleri

Uygun Fiyatlı Parti Malzemeleri

Yeni bir yaşa girdiğiniz zaman bunu bir doğum günü ile kutlamak için uçan harfli balonlar kullanabilirsiniz. Parti malzemeleri uçan balon çeşitleri ile konsepte uygun hale getirilebilir. İsimli balon, rakamlı balon çeşitleri kapalı ortamlarda kullanabileceğiniz süsleme malzemeleridir. Kişiselleştirilebilen parti malzemeleri, partiye katılanların dikkatini çekmeye yardımcı olur. Parti malzemeleri yetişkin ve çocuk partilerinde birbirinden farklıdır. Çocuklara yönelik kutlama malzemeleri çizgi film figürü, sevilen kahramanlar ve renklerden oluşur. Çocuğunuzun hoşuna giden bir çizgi film kahramanının yer aldığı setleri satın alabilirsiniz. 4 yaş doğum günü parti malzemeleri arasında balon şeritleri, balon örgü aparatları, ışıklandırmalar, metal broş iğneleri, süsleme ipleri gibi pek çok ürün yer alır. 1 yaş, 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş parti kostüm ve kutlama malzemeleri bulunmaktadır. Doğum günü gibi çeşitli kutlamalar sırasında ortamın daha eğlenceli hale getirilmesi amacıyla balonlar, uçan balonlar, rakamlı balonlar ve diğer süs malzemeleri kullanılabilir. Kokteyl sırasında kullanılacak bardak, çatal, bıçak ürünlerinin yer aldığı toplu setler bulunmaktadır. Setlerin içeriğinde yer alan kokteyl bardak, çatal bıçak ürünleri işlevsel bir kullanım sağlamaktadır. Kokteyl ve parti aksesuarları özel günlerde farklı konseptler oluşturmak amacıyla tercih edilir. Doğum günü partilerinde kullanılan pratik kostüm ve araç gereçler set halinde satışa sunulmaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri belirleyerek mezuniyet ve doğum günü organizasyonlarınızda hazır hale gelebilirsiniz. Asker, polis gibi farklı karakterleri temsil etmek amacıyla kullanılan kostümler bulunmaktadır. Kostümün konseptinin partiye uygunluğunu inceleyerek organizasyon ortamınıza uygun şekilde giyinebilirsiniz. Mezuniyet kınası gibi hazır organizasyon paketlerini de inceleyerek özel günlerinizde pratik şekilde hareket edebilirsiniz. Mezuniyet albümleri, mezuniyet kıyafetleri ve organizasyon sırasında kullanılacak pek çok eşya parti organizasyon ürünleri arasında yer alır. Düğünlerde nedime tacı ve konfetileri kullanılmaktadır. Özel parti paketleri de parti hazırlığında bulunamayanlar için önceden bir araya getirilmiş ürünlerden oluşur. Düğün, davet ve organizasyon planınıza uygun olacak şekilde malzeme tercihinde bulunabilirsiniz. Parti malzemeleri ve fiyatları partide kullanılacak malzeme sayısına, malzemelerin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Markalara ait pek çok parti malzemesi bulunur. Kostüm, süsleme malzemesi, şapka, ışıklandırma, kapı süsü gibi ürünler detaylarına ve kalitesine göre fiyat farklılığına tabi tutulmaktadır. Hemen siz de ürün sayfamızda yer alan ürünlerin fiyatlarını inceleyebilir ve kutlamalarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz malzemeleri satın alabilirsiniz.