PARTİ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Parti

Parti organizasyonlarını oluşturmada destek sağlayan parti kostümleri, süsleme ve dekoratif eşyalar çeşitli seçeneklerde karşımıza çıkar. Örneğin doğum günü partileri için gerekli olan araç gereçlerin tek takım halinde satılması iyi kalitede organizasyon yapmanızda yardımcı olur. Bu kategorimizde farklı parti konseptlerde yapacağınız partiler için ihtiyaç duyduğunuz eşyaları rahatça bulabileceksiniz.

Eğlenceli Parti Kostümleri

Eğlenceli Parti Kostümleri

Çocuklara özel düzenlenen doğum günü partilerinde, okuma bayramlarında, okul ve tiyatro gösterilerinde kullanılmak üzere birçok kostüm modeli bulunur. Çocuğunuza pijamaskeliler kostümlerinden kedili, kertenkeleli, uğur böcekli modellerini alabilirsiniz. Ayrıca Superman kostümleri, Batman kostümü, Timsah kostümü, Spiderman kostümü seçenekleri de vardır. Bu kostümleri erkek çocukları için tercih edebilirsiniz. Kız çocukları için de etekli kovboy kostümü, pamuk prenses kostümü, peri kostümü gibi modeller bulunur. Özel partilerde bebekler için de kokarca kostümü, denizci kostümü ve diğer birçok kostüm bulunur. Cadılar bayramı ve yılbaşı partileri gibi organizasyonlarda kullanılmak üzere çeşitli seçenekte yetişkin kıyafet ve aksesuarları alabilirsiniz. Kadınlara özel kedi kadın maskesi, dantelli göz maskesi, takma peruk, uzun parti eldivenleri gibi aksesuarlar bulunur. Kadınlara özel vampir peri kostümleri, noel anne kostümü gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Erkekler için de Osmanlı kostümleri, noel baba, Fred Çakmaktaş kostümleri vardır. Tüm bu seçenekleri parti kostümleri kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Kokteyl ve Parti Aksesuarları

Kokteyl ve Parti Aksesuarları

Özel günlerin kutlandığı parti ve kokteyllerin konsepti genelde renkli görsel eşyalardan oluşur. Çocuğunuzun doğumgünü partisi için hazır mutfak araç gereç paketlerini alabilirsiniz. Çocuk doğum günü paketinin içinde masa örtüsü, tabak, çatal, bıçak, peçete, peçete sargısı, karton bardak, pipet, karton amerikan sergisi, su sargısı, flama gibi eşyalar bulunur. Bu pakette çocuğun fotoğrafı çatal bıçak, tabak, bardak, su şişelerinin üzerine basılabilir. Bu şekilde bir paket alacağınız zaman çatal bıçak tabak takımına çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerini de etiketletebilirsiniz. Uygun fiyatlarda satılan bu tür paketler sizi ekstra mutfak araç gereci hazırlama ve yıkama zahmetinden kurtarır. Sevdiklerinize sürpriz parti ve kokteyl düzenlediğinizde onlara 50’li kalpli uçan balon paketini hediye edebilirsiniz. Balon almak istemezseniz folyo harf balonlardan da tercih edebilirsiniz. Yeni doğmuş ya da doğacak bebekleriniz için partiler düzenlediğinizde gelen misafirlere hediye edebileceğiniz çeşitli bebek konseptli eşyalar bulunur. Örneğin biberon şeklinde mevlüt şekerleri alabilirsiniz.

En Güzel Mezuniyet Kostümlerini Seçebilirsiniz

En Güzel Mezuniyet Kostümlerini Seçebilirsiniz

Mezuniyet törenlerinde sıklıkla kullanılan kep ve cüppeleri bedeninize göre seçip alma fırsatı bulacaksınız. Mezuniyet kıyafetlerinde geniş renk seçenekleri vardır. Mezuniyet kıyafetleri hem tekli hem paket halinde satılır. Mezun olan kişiler sevdiklerine mezun oldukları güne dair bir hatıra bırakmak için mezuniyet şekerleri alabilirler. Mezuniyet kınası organizasyonu için hazır paketler bulunur. Bu pakette konuşma balonu, mezuniyet kınası, el mumu, halay mendili, tel maytap, tef, kına mumu, nedime tacı ve konfeti bulunur. Mezuniyetinizde çektirdiğiniz fotoğraflarını özel mezuniyet albümüne yerleştirebilirsiniz. Mezun olan kişiye özel bir parti düzenlemek istediğinizde doğumgünü partisinde kullanılan hazır paketi alabilirsiniz. Mezun olan çocuğun fotoğrafını magnette etiketleterek gelen misafirlere dağıtabilirsiniz. Hazırlık aşaması uzun süren düğün, davet gibi diğer organizasyonlarda da ihtiyacınız olabilecek ürünleri incelemek için Düğün, Davet, Organizasyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Parti Organizasyonları İçin Püf Noktalar

  • Maskeli baloya gidecekseniz çevrenizdeki insanların meraklı gözlerini üzerinize çekmek için maskenizle beraber peruk kullanabilirsiniz.
  • Uçan balonlar parti mekanlarına hem eğlenceli bir hava katar hem de yer kaplamadığı için rahat bir parti ortamı oluşturmanızda katkı sağlar.
  • Gideceğiniz partide kostüm kullanmadan kovboy, asker, polis, korsan vb. gibi karakterleri temsil etmek istiyorsanız o karakteri simgeleyen şapkaları kullanmanız yeterli olacaktır.

Parti Hazırlıklarında Dikkat Edilmesi Gerekenler!

  • Partinin yapılacağı alanın kişi sayısına göre çok büyük olmamasına dikkat ederseniz partiye katılanların birbiri ile daha iyi şekilde kaynaşmasına ve iletişim kurmasına destek sağlarsınız.
  • Gerçekleştireceğiniz partiye gelen misafirlere maske, şapka, gözlük vb. aksesuarlar dağıtacaksanız cinsiyet belirtmeyen modelleri tercih etmeye dikkat edin.
  • Çocukların olduğu partilerde takılıp düşmemeleri için mümkün olduğunca konfeti kullanmamaya çalışın.