Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Davetiye

için 1,610 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Davetiye

Nişan ve düğün törenlerinde gerekli bir ürün olan davetiye ile sevdiğiniz insanları bu özel ve anlamlı günden haberdar edebilir ve sevdiklerinizin bu özel gününüzde yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Nişandan düğüne kadar birçok aktive için sevdiklerinizi seçtiğiniz davetiye ile bilgilendirebilirsiniz. Çeşitli modelleri ile kullanıcılarına ulaşan bu ürünleri zevkinize uygun bir şekilde tercih edebilirsiniz. Çeşitli davetiye modelleri arasından kendi tarzınızı yansıtan modeli kolay bir şekilde seçebilir ve tarzınızı davetiye seçimine de yansıtabilirsiniz. Sizlerin zevkine hitap edecek davetiye fiyatları ve modelleri hakkındaki bilgileri sayfamızdan inceleyebilir ve sizlere hitap eden modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Böylece zevkinizi ve tarzınızı seçiminize de yansıtabilirsiniz.

Davetiye Modelleriyle Aradığınız Tarzı Yakalayın

Davetiye Modelleriyle Aradığınız Tarzı Yakalayın

Düğün hazırlıkların en önemli detayı olan düğün davetiyesi o güzel günün habercisi olması ile büyük önem arz etmektedir. Tatlı ve bir kadar o kadar yorucu hazırlıkların başında yer alan nişan veya düğün hazırlıkları her zaman hayatlarınızın önemli süreçlerinden birisidir. Bu süreçte sizlere destek olan ürünlerin başında yer alan düğün davetiyesi çeşitleri arasından sizlerin zevkine hitap eden modeli kolaylıkla seçebilir ve düğün hazırlıkların en önemli detayını rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Küçük detayların büyük etkiler yarattığının farkında olan bu ürünler çeşitli tasarımlarıyla da sizlerin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Her kullanıcı kitlesinin isteklerini karşılama konusunda özen gösteren ürünler şık tasarımlardan eğlenceli tasarımlara kadar birçok modeli ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Farklı kullanıcı kitlelerine başarılı bir şekilde ulaşmayı başaran ürünler sayesinde sizler de aradığınız tasarım güzelliğini yakalayabilirsiniz. Şık tasarımlara imza atan modelleri tercih ederek aradığınız şıklığı yakalayabilirsiniz. Düğün davetiyesi şık ve gösterişli modelleri ile kendi tarzınızı ve şıklık anlayışınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Yaldızlı ve etkili tasarımları ile güzelliğini ortaya çıkaran modelleri tercih ederek aradığınız şıklığı sizler de yakalayabilirsiniz. Altın yaldızlı ve dikkat çekici tasarımları ile ortaya çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte ilginç ve dikkat çekici tasarımlara imza atan düğün davetiyesi lüks modelleriyle de farkınızı ve tarzınızı başarılı bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Ahşap bir tasarımdan yapılan davetiye modelleri ile lüks ve ilginç bir tarzı kolay bir şekilde yakalayabilme fırsatına sahip olabilirsiniz. Farklı ve dikkat çekici tarzların peşinde olanların tercihi olan bu modeller sayesinde kendinize özgü tarzınızı lüks bir şekilde ifade edebilirsiniz. Nişan veya düğün de tercih edebileceğiniz bu modeller ile farklı bir esintiyi düğün davetiyenizi etkili bir şekilde yansıtabilirsiniz. Böylece çeşitli zevklere hitap edebilecek düğün davetiye örnekleri ve modellerini inceleyebilir ve sizlerin tarzını en doğru bir şekilde yansıtacak modeli tercih edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi bu özel gününüzden haber edebilir ve bu özel seçimin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Davetiye Modelleriyle Kendinizi Özel Hissedin

Davetiye Modelleriyle Kendinizi Özel Hissedin

Her ayrıntının oldukça önemli olduğu düğün davetiyesi tasarımları ile tasarımın zarafeti ve güzelliği ortaya çıkar. İnce ve detaylıca işlenmiş tasarımlar her zaman kendini göstermekte ve ön planda olmaktadır. Tasarım güzelliğinin ince ve küçük detaylarda olduğunun farkında olan düğün davetiyesi modelleri tasarımın güçlü gizemini modellerine başarılı bir şekilde yansıtmaktadır. Güçlü ve etkili bir gizem olan tasarım anlayışla tüm kullanıcı kitlelerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Renkli ve desenli modelleri ile tüm kullanıcı kitlesinin zevklerine dokunmayı başaran ürünler sayesinde aradığınız beklentiyi fazlası ile tatmin edebilirsiniz. Aradığınız renk cümbüşünü renkli ve desenli modellerde yakalayabilirsiniz. Çicek ve yaprak desenlerini başarılı bir şekilde tasarımlarda kullanmayı başaran modellerle düğün davetiyenize fazlası ile renk katabilirsiniz. Bununla birlikte kelebek desenine de etkili bir şekilde kullanan ürünlerle de farklı bir tarzı yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte eğlenceli bir anlam katmak isteyenlerin tercihi olan düğün davetiyesi karikatürlü modelleriyle de eğlenceli ve bir o kadar da renkli bir anlamı sizler de yakalayabilirsiniz. Çeşitli karikatür çizimlerine sahip olan modellerden arasından tercihinizi yapabilir ve aradığınız eğlenceli çizimi düğün davetiyenize yansıtabilirsiniz. Bu modeller sayesinde kendinize özgü eğlenceli yanınızı ortaya çıkarabilir ve bu eğlenceli tarzınızı sevdiklerinize seçtiğiniz modeli aracılığı ile yansıtabilirsiniz. Kullanıcı kitlelerinin eğlenceli yanlarını ortaya çıkarmaya fırsat sunan farklı ve çeşitli modelleri sizler de sakın kaçırmayın. Bununla birlikte seçeceğiniz daha fazla kişiselleştirme şansını sizlere sunan resimli düğün davetiyesi modelleri ile de davetiyenizi daha özel bir hale getirebilirsiniz. Size özel bir anlam ifade eden bir görseli kullanabilir ve böylece size özel bir hale getirebilirsiniz. Sizlerin kendinizi fazlası ile özel hissetmesine fırsat sunan bu modeller ile kendinizi şımartmaya ve özel hissetmeye hazır olun. Farklı ve çeşitli tasarımları ile kullanıcılarını şımartmaya devam eden düğün davetiye çeşitleri ile sizler de kendinizi değerli hissedebilirsiniz. Farklı beklentilere en doğru cevabı vermeye başaran çeşitli ürün modelleri arasından kendinizi değerli hissedebileceğiniz seçeneği değerlendirebilirsiniz. Ek olarak nikah şekeri çeşitlerine de sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Davetiye Modelleri Tasarımlarıyla Dikkat Çekiyor

Davetiye Modelleri Tasarımlarıyla Dikkat Çekiyor

Düğün davetiyesini ortaya çıkaran düğün davetiyesi şablonları ve tasarımlarıdır. Bu şablonları etkili bir şekilde kullanabilmek düğün davetiyesinin güzelliğini ortaya çıkarmak için büyük önem arz eden etkenler arasında yer almaktadır. Bu etkeni fazlası ile önemseyen ürünler sayesinde aklınızdaki tasarımı başarılı bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Çeşitli şablon seçenekleri sayesinde birçok kullanıcı kitlesinin beklentisini fazlası ile tatmin eden modelleri sizler de kolay bir şekilde tercih edebilirsiniz. Her bireyin zevki ve tarzı birbirinden oldukça farklıdır. Bu farkı önemseyen ürünler arasında yer alan modelleri sayesinde aradığınız zevke basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sadece renk tonlamalarıyla efsane tasarımlara imza atan modelleri tercih edebileceğiniz gibi farklı ve renkli desenlere imza atan modellerini de zevkleriniz doğrultusunda satın alabilirsiniz. Ürünlerin tasarımlarda kullanılan renk geçişini ve uyumunu sizler de gözlerinizle görebilirsiniz. Böylece tasarımın kalitesini ve gücünü sizler de hissedebilirsiniz. Renklerin ve desenlerin davetiye tasarımını ön plana çıkarmasıyla birlikte davetiye üzerine yazılacak metinde davetiyenin dikkat çekiciliğini ortaya çıkaran etkenler arasında yer almaktadır. Yaratıcı ve etkili cümlelere yer veren düğün davetiyesi metinleri ile sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesajı en etkili bir şekilde iletebilirsiniz. Sizler de sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz en özel cümleleri düğün davetiyenizde kolay bir şekilde yazdırabilir ve kendinizi en güzel bir ifade edebilirsiniz. Bununla birlikte yazılan metinlerin yazı tipini de belirleyebilir ve davetiyenize estetik bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle seçeneğiniz yazı tipinin davetiye yazıları ve metinlerinde rahatlıkla okunabilecek şekilde tasarlanmasına özen gösterildiğini yaptığınız tercihler sonucundan görebilirsiniz. Yazılarının anlamlı ve net olmasına da özen gösteren bu ürünler sayesinde kendinizi en doğru bir şekilde ifade edebilirsiniz. Düğün davetiyesi mesajları ile sevdiklerinizi özel gününüzde yanınızda olması için kolay bir şekilde haberdar edebilirsiniz. Dilerseniz adres ve iletişim bilgilerinizi de yer verebilir ve böylece sevdiklerinizin özel anınızda yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Hem tasarım çeşitlilikleriyle hem de çeşitli ve anlamlı mesajları ile etkisini ve gücünü ortaya çıkarmaya sizler de hazır olun. Seçeceğiniz gelinlik modeli ile davetiyenizi de uyumlu hale getirebilirsiniz.

Davetiye ve Düğün Davetiyesi Zarflarıyla Aradığınız Uyumu Yakalayın

Davetiye ve Düğün Davetiyesi Zarflarıyla Aradığınız Uyumu Yakalayın

Düğün davetiyelerini ön plana çıkaran diğer parça ise düğün davetiyesi zarfı ve modelleridir. Davetiye tasarımlarıyla büyük bir uyum yakalayan zarflarıyla aradığınız uyumu yakalayabilirsiniz. Tasarımları ile uyumlu olan bu ürünler bir bütünlük kazanmaktadır. Çeşitli düğün davetiyesi zarfları ile sizler de tasarımdaki bütünlüğü ve estetik görünümü kolay bir şekilde yakalayabilir ve davetiyenizin güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Beyaz renkten mor renge kadar birçok renk seçeneklerini kullanıcı kitlesini sunan bu ürünler sayesinde davetiyenize renk katmaya hazır olun. Lavanta desenli modeliyle büyük bir uyum yakalayan zarf modelleri olmakla birlikte bisiklet desenli modelleriyle de tasarım uyumunu başarılı bir şekilde yakalayan zarf modellerini zevkleriniz doğrultusunda kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Davetiye tasarımlarını ve zarf modellerini sizlerin zevkine hitap edecek şekilde tasarlanan bu ürünler boyutları bakımında da kullanıcı kitlelerinin zevklerini dokunmaya devam ediyor. Farklı ve çeşitli boyutlara sahip olan ürünler arasından beğendiğiniz boyutlardaki modelleri tercih edebilirsiniz. Düğün davetiyesi boyutları ve modellerini inceleyerek istediğiniz büyüklükteki modelleri satın alabilirsiniz. Yatay tasarımlı modelleri söz konusu olmakla birlikte dikey tasarıma sahip olan modellerde mevcuttur. Bununla birlikte daha büyük ve dikkat çekici düğün davetiyesi ölçüleri ve modellerini de tercih ederek tüm gösterişi ve büyüklüğü ortaya çıkarabilirsiniz. Kağıttan yapılan davetiye modelleri arasında boyut farklılıklarını da göz önüne alarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte ahşap tasarımdan yapılan davetiye modelleri arasındaki boyut ve tasarım farklılıklarını da dikkate alarak düğün davetiyesini seçiminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hem davetiye zarf çeşitliği sunan hem de farklı boyutlarda seçenekleri sunan ürünleri sizler de beğenileriniz doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Zevkinize ve özgünlüğünüze hitap edecek modelleri tercih ederek en doğru seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Düğün davetiyesi fiyatlarını ve modellerini sayfamızdan inceleyerek ilk adımı atabilir ve bu özel andan saklyacağınız en değerli ürüne kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Davetiye ile Farklılığınızı Ortaya Çıkarın

Davetiye ile Farklılığınızı Ortaya Çıkarın

Farklılık arayışının olduğu modern dünyada bu arayışa en etkili yanıtları vermek için ürünler farklı ve ilginç tasarımlar ile kullanıcı kitlelerini etkilemektedir. Farklı ve ilginç tasarımlara imza atmayı başaran ürünlerin başında da 3D düğün davetiyesi ve modelleri gelmektedir. Bu modeller düğün davetiyesini ilginç ve bir o kadar da dikkat çeken bir tasarım esintisi yaratmayı başarmış durumdadır. Yaratıcı tasarımları ile de özgünlüğü yakalayan bu modeller sayesinde sizler de aradığınız farklılık arayışına ulaşabilirsiniz. Davetiye açıldığında etkili bir 3D görsellik sağlayan bu modeller sayesinde dikkat çekici bir davetiyeye sizler de sahip olabilirsiniz. Her türlü tarza hitap etmeyi başaran seçenekler ile ilginç tasarımlara imza atmaya kendinden söz ettirmeye devam etmektedir. Şeffaf düğün davetiyesi modelleri ile de şık ve bir o kadar ilginç bir tasarıma sahip olan ürünler sayesinde aradığınız şıklığa ulaşabilirsiniz. Şeffaf bir kağıt yüzeyiyle oluşturulan bu davetiye modelli ile zarif bir görünümü elde edebilirsiniz. Bu zarifliğe büyük destek olan yaldızlı tasarımlar da ürünlerinin şıklığına şıklık katıyor. Renkleri ve yaldızlı tasarımları ile de dikkat çeken bu modeller sayesinde düğün veya nişan davetiyenizde aradığınız şıklığı yakalamak artık çok kolay. Şıklığı sevenlerin yanında olan modelleri söz konusu olmakla birlikte sade ve zarif davetiye modellerinde söz konusudur. Sade tasarımlarla dikkat çeken modelleri ile aradığınız sadeliği ve güzelliğini yakalama fırsatına sahip olabilirsiniz. Sade ve güzel tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken retro davetiyeler ile aradığınız güzelliği ve sadeliği yakalayabilirsiniz. Farklı bir tasarım anlayışla kendinden fazlası ile söz ettiren modeller nostaljik tasarımlara da imza atarak tasarım anlayışına farklı bir esinti katmaya devam ediyor. Farklılıkları önemseyen ürünler arasında yer alan bir diğer model ise siyah düğün davetiyesi modelleri dikkatleri üzerine çekiyor. Siyahın asilliğini davetiyeye yansıtmak isteyenlerin tercihi olan bu modeller ile aradığınız asilliğe ulaşabilirsiniz. Farklılıkları ve çeşitlilikleri ile düğün davetiyesi modelleri ve fiyatları ile bilgileri inceleyerek aradığınız modeli kolay bir şekilde tercih edebilirsiniz. Tercihe göre anı defteri seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Davetiye Seçimini Kolaylaştıran Tüyolar

  • Püsküllü davetiye modelleri asil bir duruş sergiler.
  • Çiçek konseptli olanla ise romantik düğün konseptinize tam uyum sağlar.
  • Dantelli davetiyeler estetiği ve zarafeti öne çıkarır.
  • Mizahi yönünüzü göstermek için karikatürlü davetiyeleri tercih edebilirsiniz.

Bunlara Dikkat!

  • Düğün temanızı belirlemeden davetiye seçmeyin.
  • Düğününüze katılım sayısı sınırlı ise davetiyelerin altına uyarı yazıları yazın.
  • Rezervasyon gerekli ise mutlaka bilgilendirme yapın.
  • Davetiyenizi dağıttığınız kişilerden cevap alarak oturma planı yapın.

Düğün Davetiyesine Neler Yazılır?

Düğün davetiyesine öncelikle güzel bir metinle giriş yaparak günün anlam ve önemini etkili bir şekilde ifade edebilirsiniz. Çeşitli ve etkili özel cümleleri içerisinde barındıran düğün davetiyesi metinleri arasından seçim yapabilir ve kendinize özgü cümlelerini davetiyenizde paylaşabilirsiniz. Öncelikli bir önem taşıyan bir diğer yazı ise düğün tarihinin ve saatinin belirtildiği alandır. Bununla birlikte düğünün yapılacağı alanında açık ve anlaşılır bir ifadeyle yazılması büyün önem arz etmektedir. Düğün tarihinin ve düğün yapılacağı alanın net ve anlaşılır bir dille yazılmasına özen gösterilir. Bununla birlikte düğün yapan taraflarının isimleri ve bilgileri de yazılır. Düğünü yapan tarafların bilgilerinin doğru ve eksiksiz yazılması özen gösterilmelidir. Bununla birlikte düğün yemekli olduğu taktir de mutlaka düğün davetiyesine yazılarak misafirlerin bilgi sahibi olması sağlanır. Düğün yemekli olduğu zamanlar da bir davetiyenin kaç kişilik olduğuna dair bilgilendirme notu da düğün davetiyesine yazılır. Böylece yemeklik davet için net bir sayı oluşturulabilir. Bununla beraber düğün yapan tarafların iletişim bilgilerine düğün davetiyesi üzerinde yer vererek misafirlerin iletişim kurulması sağlanır.

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılır?

Düğün davetiyelerin gelecek misafirlere zamanında ulaşılması için öncelikle bir hesaplama yapılarak dağıtım işlemi yapılır. Özellikle yazın düğün yapılma durumunda düğün tarihinden altı hafta kadar önce dağıtma işlemine başlanır. Böylece düğün önce düğüne gelecek misafirlerinize davetiyeleriniz sorunsuz bir şekilde ulaşır. Özellikle uzaklardan gelecek misafirlerinize öncelik vererek dağıtıma işlemine başlanır. Uzaklardan gelecek misafirlerinize davetiyeleri daha önceden ve planlı bir şekilde ulaştırma işlemi yapılmaya özen gösterilir. Öncelik verilen bu misafirlere davetiyeleriniz ulaşması gereken zamanla ulaşmış olur. Böylece davetiye dağıtımı ve ulaştırma konusundaki sorun kesin bir çözümle çözülmüş olur. Yakın çevrenizdeki misafirlerinize ise de aynı zamanlarda düğün davetiyeniz ulaştırmaya özen göstererek karşılaşabilecek herhangi bir sorun engellenmiş olur.

Düğün Davetiyesi Kaç Tane Basılır?

Düğün davetiyesi sayısı belirleme de ilk öncelik davet edilecek misafirlerin listesi çıkarılarak başlanır. Düğün organizasyonuna katılmasını istediğiniz misafir listesini düğün yapan taraflar karşılıklı ve eşit bir şekilde bir liste oluştur. Bu liste çerçevesinde davet edilecek misafir sayısı belirlenmiş olur. Düğüne davet edilecek misafirlerin sayısı kadar davetiye basılmakla birlikte bu sayının üzerine bir miktar daha davetiye adeti eklenerek basılması daha doğru olacaktır. Böylece liste belirlenirken unutulan ve gözden çıkan misafirler söz konusu olduğu zamanlar da gereken önlem alınmış olur. Genelde bin adetten başlayan davetiye sayısı seçenekleriyle sayınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Nişan gibi daha az sayıda yapılan organizasyonlar içinde beş yüz adetlik baskı tercihlerinizi seçebilir ve istediğiniz doğrultusunda kolay bir şekilde adedi yükseltebilirsiniz. Bununla birlikte düğün gibi kalabalık olan organizasyonlarda daha yüksek tutabilir ve birçok misafirinizin düğüne dahil olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem kalabalık hem de daha az misafirle yapılan organizasyonlar için doğru adedi kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.