Davetiye

Düğünlerde ilk olarak hafızalara kazınan ve o günden elinizde kalan en büyük detaylardan biri davetiyelerdir. Sevdiklerinizi bu özel gününüzde yanınızda görmek için tasarladığınız davetiyelerin birçok modeli bulunur. Kategorimizi inceleyerek bu modellerin neler olduğunu öğrenebilir, hangisinin sizin stilinize ve düğününüze uygun olacağına karar verebilirsiniz.

Davetiye Modelleri

Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri arasında çoğu süs ya da dekor amaçlı olarak kullanırken bazıları da işlevsel olarak katkı sağlar. Bunlardan en çok tercih edilenleri kitap ayracı olarak kullanılanlar olabilir. Böylece davetiyeniz hem davetlilerin işine yarar hem de sizden bir hatıra olarak sürekli onlarla kalır. Bunların dışında çeşitli süslerle donatılmış modellere de ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen modeller arasında ise retro davetiyeler, takvim yaprağı şeklinde olanlar, sadece metin olarak tasarlananlar, gelin damat şekline bürünenler, resimlerinizin bir film şeridi gibi basılı olduğu davetiyeler yer alıyor. İlaç kutusu, haber manşeti, Google temalılar, garanti belgesi veya maç bileti şeklindekiler, bir elmanın yarısı olanlar, sosyal medya temalarına bürünenler, fatura, ajanda, posta, ferman, para ve dergi şeklinde olanlar ise yaratıcılık ve farklılık yaratmak isteyenlerin listesinde yer alıyor.

Davetiye Fiyatını Minimumda Tutma Yolları

Davetiye Fiyatını Minimumda Tutma Yolları

Daha düğün başlamadan davetiye fiyatları bütçenizin neredeyse yarısını zorluyor. Bunu minimumda tutmak içinse birkaç öneride bulunuyoruz. Bunun için ilk önerimiz siyah beyaz davetiyelerden yana oluyor. Bu tarzda tasarlanan davetiyeler hem nostaljik bir hava katıyor hem de oldukça uyguna mal ediliyor. İkinci olaraksa davetiye süsleme işlemini kendiniz üstlenebilirsiniz. Sitemizden alacağınız davetiye süsleri ile özel gününüzü kendi elleriniz ile tasarlarken bütçenizi de zorlamayacaksınız. Davetiye sayısını ise sadece dağıtacağınız kişi sayısına göre belirleyebilir, arkadaşlarınız için sosyal medyada davetiyeler oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte davetiyeyi ekstra bir zarfa koyma ezberini de bozabilirsiniz. Böylece kendinizden bir şeyler kattığınız davetiyeleriniz ile bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Davetiye yazılarının neler olduğunu merak ediyorsanız da farklı davetiye yazı örneklerini inceleyebilir ve yaratıcılığınızı kullanarak ortaya muazzam bir davetiye çıkartabilirsiniz.

Davetiye Fiyatları ve Markaları

Davetiye Fiyatları ve Markaları

Davetiye fiyatları davetiye modelinin işçiliğine göre farklılık gösteriyor. Fiyat skalasının geniş bir yelpazeye ulaşmasında kullanılan kâğıdın da etkisi oldukça büyüktür. Eğer kaliteli ve farklı tarzda bir davetiye düşünüyorsanız fiyat aralığınızı biraz yüksekte tutmanız gerekebilir. Daha fazla davetiye modeli ve çeşidi içinse Sarace, Leylaki, Abcplus, Kzy, Noottükkan, Vesia gibi markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz, böylece aradığınız fiyat aralığındaki davetiye modelini rahatlıkla bulabilirsiniz. Davetiye dışındaki düğün ihtiyaçlarınızı ise buradan rahatlıkla giderebilirsiniz.

Davetiye Seçimini Kolaylaştıran Tüyolar

  • Püsküllü davetiye modelleri asil bir duruş sergiler.
  • Çiçek konseptli olanla ise romantik düğün konseptinize tam uyum sağlar.
  • Dantelli davetiyeler estetiği ve zarafeti öne çıkarır.
  • Mizahi yönünüzü göstermek için karikatürlü davetiyeleri tercih edebilirsiniz.

Bunlara Dikkat!

  • Düğün temanızı belirlemeden davetiye seçmeyin.
  • Düğününüze katılım sayısı sınırlı ise davetiyelerin altına uyarı yazıları yazın.
  • Rezervasyon gerekli ise mutlaka bilgilendirme yapın.
  • Davetiyenizi dağıttığınız kişilerden cevap alarak oturma planı yapın.

Davetiye

için 5,558 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Crowera (95)
(124)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(124)
ve üzeri (141)
ve üzeri (144)
ve üzeri (145)
ve üzeri (146)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL