Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Renk

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Marka

Adet

Başka bir kelime deneyin

Tema

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Düğün

için 5,804 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Düğün Malzemeleri

Yeni bir hayat kurmak için başlangıçlar yaparken evlenecek olan çiftler düğün töreni gerçekleştirir. Nikah, kına gecesi gibi pek çok özel günde kullanılan aksesuarlar özel günlerinizi daha farklı kılmanıza yardımcı olur. Davetiye, nikah şekeri, gelinlik saç tokaları, duvak, gelin çiçeği, nedime taçları, bileklikler, gelin bel kemeri, damat takımları, zil tefleri, tüller ve daha fazlası düğünün tadını çıkartırken kullanabileceğiniz aksesuarlardır. Gelin taçları, gelin buketleri, türban saç aksesuarları ve taçları değerli malzemeler kullanılarak tasarlanmaktadır. Çiçekli gelin tacı, boncuklu ve çeşitli el işçilikleri ile oluşturulan motifler kadınların beğenisine sunulur. Erkekler için takım elbiselerde yer alan yaka çiçek aksesuarları farklı çiçek tasarımlarından oluşturulmaktadır. Gelinlik eldivenler, duvakları, tarlatanlar renk ve model seçenekleriyle düğünlerde farklı tarzlar oluşturmaya yardımcı olur. Nikah şekeri mum kolonya gibi malzemelerle farklı setler oluşturularak davetlilere dağıtılmaktadır. Hem davetlilerin hem de gelin ve damadın kullanabileceği pek çok aksesuar bulunur. Kına sırasında paketler halinde çerezler dağıtılabilir, kına paketleri verilebilir. Nikah sırasında nikah şekeri çeşitleri davetlilere ikram edilerek unutulmaz bir hatıra bırakılabilir. Düğüne gelen davetlilerin düğün arabalarında kullanılacak konvoy süsleri, konvoy aksesuarları ve farklı yazı çeşitleri kullanılarak farklı temalar oluşturulabilir. Çeşitli düğün malzemeleri açık alanda veya kapalı alanda yapılan düğünlere özel olarak tasarlanmaktadır. Düğünde yapılacak olan makyaj ve saça, düğünün yapıldığı alana uygun malzemeler tercih ederek düğününüzü istediğiniz hale getirebilirsiniz. Düğün ve nikah malzemelerinizi almadan önce liste hazırlayabilir, davetlileriniz ve kendiniz için almayı düşündüğünüz malzemeleri belirleyebilirsiniz. Düğün alanında kullanacağınız ürünleri, misafir ikramlarınızı ve diğer düğün, davet ve organizasyon malzemelerinizi ürün sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Düğün davetiyesi fiyatları tasarımlarda kullanılan malzeme seçimine göre farklılık gösterir.

 Gelin ve Damat Düğün Aksesuarı Seçenekleri

Gelin ve Damat Düğün Aksesuarı Seçenekleri

Gelin ve damatların düğünde kullanabileceği aksesuarlar düğünün anlamını ve önemini hatırlatıcı niteliktedir. Aksesuarlar düğün sonrasında da misafirlerde hatıra olarak kalabilir. Düğüne dair küçük dekorasyon objelerini hatıra olarak kullanabilir, çeşitli magnet ürünleriyle buzdolaplarınızı süsleyebilirsiniz. Düğünün nikah aşamasında gelen davetlilerinize ikram edebileceğiniz nikah şekeri çeşitleri çoklu olarak satışa sunulmaktadır. Kuru çiçek süslemeli söz nişan kalp şekerleri, melek kına ayna nikah şekeri, yuvarlak şişede nikah şekeri, simli taşlı nikah şekeri ve daha fazlası bulunmaktadır. Ürünler hem nikah, hem nişan hem de bebek doğumu, doğum günü, kandil gibi farklı özel günlerde kullanılabilir. Tasarımlar özelleştirilerek farklı özel günlerde de kullanıma uygun hale getirilebilir. Kişiye özel tasarlanabilen isimli söz ve nişan magnetleri, mutfakta buzdolaplarına mıknatısla tutturularak kullanılabilir. İsim baskılı lavanta keseleri, nazar boncuklu nikah şekerleri, cam şişede nikah şekerleri ve pek çok ürünü kişiselleştirilebilir ürün bulunmaktadır. Misafirlerinize nikah şekerlerini ikram ederken çeşitli sepet modellerini kullanabilirsiniz. Hasır sepet, güllü sepetler, lavanta keseleri, hasır lavanta konseptli sepetler ve daha fazlası düğünde misafirlerinize ikramda bulunurken kullanabileceğiniz aksesuarlardır. Kutulu mumlar ve nikah şekerleri, geometri yapraklı ve gold detaylı mumlar, hediyelik ayçiçeği konseptli nikah şekeri mumları, özel üretim taş magnet nikah şekerleri gibi pek çok ürün modeli bulunmaktadır. Nikah şekeri magnet olarak buzdolabında da süs malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Magnetlerin içerisinde yer alan kokulu nikah şekerleri tüketilebilen ve süs malzemesi olmak üzere iki türde üretime sahiptir. Cam şişelerde, kokulu mumlarda, yuvarlak şişe tasarımlarında pek çok nikah şekeri çeşidi üretilmektedir. Beğendiğiniz modelleri sayfamızdan kişiselleştirebilir, kişisel düğün aksesuarlarınızı sipariş edebilirsiniz. Ürünler farklı renkte, tasarımda ve modelde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Düğün konvoy süsleri, plastik taşlı fiyonklar, lazer kesim kumaş güller, isim yazılı ahşap söz tepsileri, gelin demeti çiçekleri ve daha fazlası ürün sayfamızda satışa sunulmaktadır.

 Düğün Davetiyesi ve Düğün Aksesuarı Çeşitleri

Düğün Davetiyesi ve Düğün Aksesuarı Çeşitleri

Düğün davetiyeleri, nişan davetiyeleri, kına ve söz gibi pek çok davetiye standart kalıp veya özel üretimler halinde satışa sunulmaktadır. Misafirlerinizi özel günlerinize davet etmek için kullanacağınız davetiyeler, günün anlamını ve önemini yansıtan şekilde tasarlanmaktadır. Dikdörtgen, kare, yuvarlak gibi kapaklı düğün davetiyelerinin yanı sıra farklı tasarım şekilleri de bulunmaktadır. Düğün davetiyesi özel zarflar içerisinde misafirlere sunulacak şekilde tasarlanır. Tasarımlar yaldızlı, kaşeli, çekmeli, zarflı, zarfsız pek çok modelden oluşur. Kurdeleli tasarımlar, çekmeli hareketli davetiyeler, kaşeli tasarımlar, lüks tasarımlar, sade ve gösterişli davetiyeler ve daha fazlası farklı renk ve desende kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Güllü, dantel detaylı, delikli, geometrik çizgili, mor çiçekli pek çok davetiye çeşidi bulunmaktadır. Modelleri kişiselleştirebilir, kendi nişan ve düğünleriniz için özel hale getirebilirsiniz. Toplu satışa sunulan ürün modellerini daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Nikah davetiyesi, nikah tacı nikah şekeri fiyatları kullanılan malzemelere, tasarımında kullanılan özelliklere ve adetlere göre farklılık göstermektedir. Gelinlik eldiveni gelinliği tamamlayıcı aksesuarlardandır. Krem saten eldiven, likralı eldiven, desenli beyaz gelin eldiveni, fiyonklu ve dantelli eldivenler, kısa nikah eldivenleri, uzun nikah eldivenleri ve daha fazlası kadınların beğenisine sunulmaktadır. Modeller aksesuar amaçlı kullanılmakta olup dantel ve delikli pek çok tasarım şekli verilmektedir. Parmaklı ve parmaksız çeşitlerde eldivenler farklı gelinlik modelleriyle uyumlu şekilde kullanılabilir. Gelinin yardımcı olan nedimeler için de nedime eldivenleri, nedime bileklileri bulunur. Gelin yaka çiçeği ikili setleri, gelin buketleri, damat yaka çiçekleri ve diğer aksesuarlar kombinleri tamamlayıcı etkilerde bulunmaktadır. Yaka çiçeği ve gelin buketlerinin birbiriyle uyumlu olduğu setleri edinerek gelinlik kombinlerinizi uyumlu hale getirebilirsiniz. Yapay gelin çiçeklerinin yanı sıra gerçek çiçekler de bulunmaktadır. Çiçek seçimi yaparken gelinlik renginizi, saç modelinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Canlı çiçeklerin solma ihtimali göz önüne alınarak yapay çiçekler tercih edilebilir. Farklı renklere sahip yapay çiçekler kişisel zevk ve tercihlere uygun şekilde gelinliklerde kullanılabilir. Kına gecesinde veya söz, nişan gibi yerlerde söz tepsilerinizi kullanarak dekorasyon sağlayabilir, içeceklerinizi misafirlerinize tepsilerinizle ikram edebilirsiniz. İsim yazılı kına tepsileri, kına ve söz sonrasında da hatıra olarak saklanabilecek aksesuarlardır. Düğün sırasında verilecek altın veya paraların toplanması amacıyla takı kesesi kullanılabilir. Takı merasimini kolaylaştıran ürünlerle düğününüzde farklılık yaratabilirsiniz. Takı kuşağı satın alarak merasim sırasında verilen altın ve paraların sabitlenmesi sağlanabilir.

 Gelinlik Tacı ve Gelinlik Buketi Modelleri

Gelinlik Tacı ve Gelinlik Buketi Modelleri

Gelinlerin düğünde kullanabileceği aksesuarlardan olan gelin tacı çeşitleri, yapılı saçların üzerinde kullanılmaktadır. Gelinlerin özel günlerini anlamlı kılmak, saçlarının daha özenli görünmesini sağlamak gibi amaçlarla kullanılan gelin taçları çeşitli taşlarla tasarlanan aksesuarlardır. Saç üzerinde kullanılan düğün aksesuarları ayrıca set halinde alınarak kolye ve küpelerle de kombinlenebilir. Gelin tacı setleri, kına tacı çiçekli gelin taçları, incili gelin taçları, çiçekli çeşitli gelin taçları satışa sunulmaktadır. Çiçekli gelin başlığı ve boncuklu gelin tacı modelleri her tarzdan ve her yaştan kadının ilgisini çekecek şekilde tasarlanmaktadır. Modeller açık saçta veya topuz yapılan saçlarda kullanıma uygun şekilde tasarlanmaktadır. Düğünde, kınada veya nikahta saçlarınıza vereceğiniz modele uygun bir taç veya gelin başlığı kullanabilirsiniz. Çeşitli incili taşlar, zirkon taşları, kristalli güllü taçlar kırmızı ve mavi gibi pek çok canlı renkte tasarlanır. Tasarımlar arasından tercihinizi yaparken düğün, nikah veya nişan kıyafetinizin rengine uyumlu olmasına, saç şeklinize göre ayarlanabilmesine dikkat etmelisiniz. Gelin tacı çiçekli güllü pek çok saç aksesuarı seçeneğini kullanıcıların beğenisine sunar. Sezona ait yenilikçi ve modern gelin tacı seçenekleri ile tamamlayıcı kombinler oluşturulabilir. Çeşitli aksesuarlarla kıyafetler tamamlanarak kombin uyumu oluşturulabilir. Kapalı kadınlar için saç tacı seçenekleri türban üzerinde kullanılabilir. Modeller türban üzerinde kolayca sabitlenecek şekilde tasarlanır. Boncuklu çiçek desenli tel taç çeşitleri birbiriyle uyumlu aksesuar setlerinden oluşmaktadır. Telli duvak ürünleri, kırmızı ve beyaz pek çok seçeneğe sahiptir. Kırmızı kuşak, eldiven ve duvak setleri birbiriyle uyumlu tasarımların bir araya getirilmesiyle oluşturulmaktadır. Bordo, kırmızı, beyaz, krem renk seçenekleri bulunan klasik ve modern tipte bileklik, duvak, eldiven, boyunluk ürünleri yer alır. Tesettür eldiven tasarımları ve tülden üretilen gelin duvakları farklı tarza sahip kadınlar için de yüksek kalitede ürün alternatifine sahiptir. Gelin bel kemerleri, gelin ve damat şeritleri düğünde kullanılan diğer aksesuarlardır. Uzun ve kısa modellerdeki gelinlik eldivenleri genellikle beyaz renkte olsa da kırmızı ve siyah gibi farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Düğün boyu kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak gelinlik aksesuarları, uygun modelde ve renkte tercih edildiği zaman kombininizi de uyumlu hale getirir. Markalara ait çeşitli düğün malzemeleri, düğün sırasında ve sonrasında düğünü unutulmaz kılacak şekilde tasarlanmaktadır. İster kişiye özel, ister standart tasarımları kullanabilir ve düğün konseptinizi oluşturabilirsiniz. Gelin tacı fiyatları taç üzerinde kullanılan taşların değerine, tasarımlardaki motiflere göre farklılık göstermektedir. Altın ve gümüş gibi değerli malzemelerin kullanıldığı düğün aksesuarlarının yanı sıra, metal veya çiçekli saç tokaları da üretilmektedir.

 Düğün Kına ve Nikah Malzemesi Modelleri

Düğün Kına ve Nikah Malzemesi Modelleri

Gelin tacı çiçeği saç modellerinin daha zarif ve gösterişli görünmesine yardımcı olur. Saç şeklini ortaya çıkaran çiçekli tasarımlar kullanıcılara özel olarak model seçenekleri sunmaktadır. Gelinlerin yanında bulunan nedimeler ve düğüne katılan diğer kadınlar için de taçlar tasarlanmaktadır. Nedime ve gelinin diğer yakınlarına verilecek olan aksesuarlar, taçlar, isme özel taçlar düğün aksesuarlarındandır. Gümüş gelin ve kına tacı modelleri değerli taşların birleşiminden tasarlanmaktadır. Gelin buketi ve çiçekleri, damat taka çiçekleri düğünde kullanılan aksesuarlardır. Aksesuarlar çeşitli çiçek çeşitlerinin kullanıldığı tasarımlardan oluşmaktadır. Gelinlerin kullandığı buket modelleri ve damatların takım elbiselerinin cep kısmı veya yakalarında kullanılan yaka çiçekleri küçük detaylarla kıyafet kombinlerinde farklılık yaratır. Kurdeleli nişan tacı, el yapımı zarif taç tasarımları, doğal tasarımlar, kristal boncuklu saç aksesuarları ve daha fazlası kullanıcıların beğenisine sunulur. Saç aksesuarları gelin ve gelinin yakınları tarafından kullanılabilir. Gösterişli tasarımların yanı sıra sadelikten yana olanlar için klasik tasarımlar da bulunmaktadır. Çiçek motifli, çiçek desenli altın renkli ve gümüş renkli modeller içerisinden kişisel zevk ve tercihlerinize uygun olanları satın alarak düğününüzde gelinlik kombininizi farklılaştırabilirsiniz. Gelin tacı modelleri metal taşlı çiçekli saç aksesuarları ve değerli taşlardan tasarlanan klasik ve modern tasarımlar kadınların beğenisini toplamaktadır. Düğünde başörtüsü takan kadınlar için ise türban tacı seçenekleri bulunmaktadır. Gelin başı türban tacı tasarımları krem, beyaz, fuşya, metal çeşitli seçeneklerden oluşur. Motifler başörtüyü hareketi kılacak ve yüz tipini ortaya kılacak şekilde tasarlanmaktadır. Düğünü unutulmaz kılmak amacıyla anı defterleri, düğün yerinde kullanılacak konvoy süsleri ve araba cam yazıları da düğün malzemeleri içerisinde yer alır. Konvoya katılan arabalara takılacak olan fiyonklar, havlular, yazılı veya resimli modellerde konvoy süsleri yer almaktadır. Kişiselleştirilebilir düğün arabası tasarımları anıları unutulmaz kılmayı yarayan ve düğünde hareketlilik sağlayan parçalardır. Kınalarda kullanılan el mumları, el gülleri ve hayal mendilleri gecenizi daha eğlenceli hale getirmenize yardımcı olur. Aksesuarlar ve düğün malzemeleri düğüne gelen misafirlerin de eğlencesini arttırmak amacıyla kullanılmaktadır. Aynalı yazılı veya yazısız tasarımlar düğünde davetlilere hediye edilebilir. Düğün öncesinde aksesuarlarınızı tamamlayarak düğün masalarınıza hediyeleri yerleştirebilirsiniz. Çeşitli çiçek, kına gibi düğün aksesuarlarını düğün masalarında kullanarak düğün masası süslerinizi oluşturabilirsiniz.

 Uygun Fiyatlı Düğün Malzemeleri ve Aksesuarları

Uygun Fiyatlı Düğün Malzemeleri ve Aksesuarları

Düğünde eğlencenize ortak olacak zilli tefler, kına gecelerinin vazgeçilmez ürünleridir. Kına gecesi sırasında eğlencenizi arttırmaya yardımcı olacak çeşitli müzik aletleri kullanabilir, bele bağlanan kuşaklar ve kınalarla gecenizin tadını çıkarabilirsiniz. Çeşitli kınalar dağıtarak davetlilerinizin de düğününüzden hatıralara sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kişisel magnet tasarımlarınızı, nikah şekeri çeşitlerinizi, kına malzemelerinizi edinerek düğününüz için gerekli aksesuarları tamamlayabilirsiniz. Kına gecesi gelin ve damat takı sandıkları, nikah ve nişan hediyelikleri, söz tepsileri diğer ürün davetiyesi ürünleriyle bir araya getirilerek tamamlanabilir. Anı olarak saklanabilecek kına gecesi ve düğün aksesuarları bulunur. Kına gecesini daha eğlenceli kılmak amacıyla kına zilleri, tefleri, kına gecesi el mumları, kına çerezi poşetleri bulunmaktadır. Modeller pek çok renk alternatifi sunarak düğün, kına ve nikah organizasyonlarını tamamlayıcı etkide bulunmaktadır. Gelinlik ve nişanlık tarlatanı modelleri, gelinliğin modeline uygun şekilde tercih edilerek kombinasyon sağlanabilir. Düğün ve kınalarda kullanılan ışıltılı halay mendilleri davetlilerinizin eğlencesine ortak olur. Nikah şekeri kolonya mum, mumluk, sabun, kavanoz gibi ürün alternatifleri misafirlere ikram edilebilir. İslami düğün davetiyeleri, geleneksel davetiyeler, farklı tasarımlara sahip modeller satışa sunulmaktadır. Nikah şekeri mumluk kına tepsisi, kına gecesi magnetleri, nedime taçları, lokum kutuları, türban üstü takıları ve daha pek çok ürün özenle seçilerek düğünde kullanılabilir. Aksesuarlar her yaştan ve her tarzdan kullanıcıya göre farklı tasarımlara sahiptir. Kalpli şeker ve Türk kahvesi takımları, çiçek süslemeli kalp şekerler, yakılabilir organizasyon kandilleri çeşitli düğün malzemelerindendir. Düğün arabası ve diğer konvoya katılan arabalarda kumaş güller kullanılabilir. Çeşitli uyumlu süslemeler kullanılarak düğün konsepti oluşturulabilir. Farklı yapıdaki çiçek modelleri, kağıt çiçekler araba süsü olarak kullanılabilir. Arabalarda kullanılan kişiselleştirilmiş yazılar, tarihler düğünün konseptini tamamlayıcı etkiler sağlamaktadır. Mantar şişe kolonya şişeleri düğünde ikram edilecek tasarımlardır. Görüldüğü gibi pek çok düğün, nikah ve kına malzemesi seçenekleri bulunmaktadır. Modeller davetlilerin düğüne dair anıları saklaması, düğün sırasında eğlencenin arttırılması ve kombinlerin tamamlanması gibi amaçlarla kullanılabilir. Hemen siz de ürün sayfamızda yer alan nikah şekeri, düğün davetiyesi, sabun ve mumluk, halay mendili, gelin buketi ve duvağı fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize uygun uygun fiyatlı ürünleri satın alabilirsiniz.