Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Düğün

için 17,127 sonuç bulundu.

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan düğünlerinizin eksiksiz olması için birkaç detay oldukça önemlidir. Nikâh şekeri, davetiye, gelin aksesuarları bu detaylardan birkaçı olurken düğününüze dair son dokunuşları yapar. Siz de ihtiyacınız olan düğün aksesuarlarını kategorimizden rahatlıkla bulabilir, kusursuz düğünlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Davetiye ve Nikah Şekeri

Davetiye ve Nikah Şekeri

Davetiye ve nikah şekerleri gerek düğün öncesi gerekse düğün sırasında herkesin ilk aradığı nesnelerdendir. Çeşitli modellerde üretilen davetiyeler size bu özel günün önemini hatırlatırken nikah şekerleri en özel gününüzden bir hatıra kalmasını sağlar. Misafirlerinize davet edeceğiniz nikah şekerlerini isterseniz bir dekorasyon objesi isterseniz de bir magnet olarak yaptırabilirsiniz. Çeşitli tüller, fiyonklar ve boncuklarla tasarlanan nikah şekeri modellerinden zevkinize göre seçebilirsiniz. Ayrıca bu özel günde benim de emeğim olsun diyorsanız kendi nikâh şekerlerinizi yaratabilirsiniz. Yine bunun için ihtiyacınız olan püskülleri, kavanozları, gül motiflerini, lokum veya şeker kutularını kategorimizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Gelinlik, Gelin Saçı ve Makyaj

Gelinlik, Gelin Saçı ve Makyaj

Herkes düğününde özel hissetmek ve kusursuz olmak ister. Bu noktada gelinlik aksesuarları, gelinlik saç ve makyaj objeleri en büyük yardımcınız olur. Gelinliğinizi tamamlayan unsurlardan en büyük pay ise gelinlik eldivenlerine, duvaklara, tarlatanlara, gelin çiçeğinize düşer. Kategorimizden gelinliğinizi satın aldıktan sonra ona uygun eldiven, duvak ve gelin çiçeği ile hayalinizdeki görüntüye ulaşabilirsiniz. Üstelik özenle yaptırdığınız saçlarınız için çeşitli gelin taç modellerini bulabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek şey modelinin gelinliğinizin stili ile tam uyum sağlamasıdır. Ayrıca taç yerine daha ufak ve kibar bir şey istiyorsanız gelin tarakları da tercihlerinize uygun olacaktır.

Diğer Aksesuar Çeşitleri

Diğer Aksesuar Çeşitleri

Düğününüzün tamamlayıcısı diğer aksesuarlara bakıldığında ise anı defteri, düğün mekanı, düğün fotoğrafı ve düğün arabası karşınıza çıkıyor. Ayrıca kına geceniz için zilli tefler, nedime taçları, zararsız volkanlar, gelin beli kemeri, gelin- damat takı şeridi ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Düğününüzde kullanacağınız zararsız volkanlar sayesinde farklı bir hava yaratabilir, düğününüzün benzersiz olmasını sağlayabilirsiniz. Yine düğün fotoğraflarınız için çeşitli albüm modelleri satın alarak en güzel anılarınızı tek bir alanda toplayabilirsiniz. Düğün arabanız içinse farklı konvoy süsleri, cam ve plaka yazıları kategorimizde yer alıyor. Tüm düğün aksesuarlarını incelemek için Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mükemmel Düğün İçin İpuçları

  • Masalarınızı dikdörtgen, kare yerine yuvarlak veya oval seçmek davetliler arasında olumlu bir havanın yayılmasını sağlar.
  • Mor ve yeşil, mor ve altın sarısı, siyah ve yeşil, siyah ve beyaz, kırmızı ve yeşil gibi şanslı renk bileşenlerini kullanmanız sizin de şansınızı arttırır.

Düğün Gününüzde Bunlara Dikkat

  • Düğünlerinizde yeni saç rengi ve makyaj denemesi yapmayın.
  • Açık hava düğünü yapacaksanız yağmur yağması durumunda alternatifi olan mekânlar tercih edin.
  • Düğününüzün erken bitmemesi için sadece kendi tarzınıza uygun müzik listesi hazırlamayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1,123)
ve üzeri (1,348)
ve üzeri (1,412)
ve üzeri (1,427)
ve üzeri (1,448)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL