Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Söz & Nişan Organizasyon

için 934 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Söz & Nişan Organizasyon

Söz ve nişan organizasyonlarına özel çeşitli konseptler bulunur. Evlenme teklifini yapacağınız gün yüzüklerinizi de takacaksanız size özel hazırlanan söz nişan organizasyon paketlerini kullanabilirsiniz. Bunlar; çeşitli renk ve desenlerde balonlar, mumlar, gül yaprakları gibi dekoratif eşyalardan oluşur. Bununla beraber söz merasimi sırasında davetlilere ikram edilecek kahve için de çeşitli modellerde fincan takımları bulunur. En iyi organizasyonu yapmak için size yardımcı olacak söz & nişan organizasyon araç gereçlerini bu kategoriden bulabileceksiniz.

Damada Özel Nişan & Söz Hazırlıkları

Damada Özel Nişan & Söz Hazırlıkları

Söz organizasyonlarında kız isteme merasimi günümüzde çoğu aile tarafından gerçekleştirildiği için bu esnada kullanılan eşyalara da ayrı önem verilir. Gelin adaylarının damada ve ailesine hazırladığı geleneksel adıyla; isteme kahvesi denilen içecek servisine özel fincan takımları bulunur. Gelinler damat adaylarına bir sürpriz yaparak damat kahve fincanı takımında kahveyi getirebilirler. Bu takımda tepsi ile beraber birer tane kahve fincanı, su bardağı, lokumluk bulunur. Çeşitli desenlerde satılan damat fincan setinde en çok tercih edilenler arasında şehzade modeli vardır. Bu takımda fincan, tepsi, lokumluk gümüş kaplamadan yapılır. Dış yapısı lale motifinde olan takım fincanının kenarında püskül bulunur. Diğer bir damat fincan takımında da aynalı tepsi, metal kaplama fincan ve lokumluk vardır. Bu takımda da genelde gümüş renk kullanılır. Bu tepsilerin üzerine damat adayının sevdiği renklerde küçük çiçek buketi koyabilirsiniz. Damat kahve takımlarının içinde damat gelin figürü işlenmiş modeller de bulunur. Fincanın üzerinde damat smokin motifi bulunanlar da var.

Söz Aksesuarları Nelerdir?

Söz Aksesuarları Nelerdir?

Unutulmayacak bir söz ya da nişan organizasyonu yapmak isterseniz süsleme ve dekoratif eşyalar seçimini gerçekleştirirken özenli davranmanızda fayda var. Söz veya nişan töreniniz sırasında evleneceğiniz kişiye özel pasta yapacaksanız ya da hazırlatacaksanız özel pasta süslerini kullanabilirsiniz. Bu süsler plastik cam malzeme ola pleksiden üretilir. Pleksi tabanlı bu süsün üzerinde kadın erkek figürünü işleyen çeşitli dekorlar bulunur. Bunlardan birisini seçerek üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Söz kurdelesine isimlerinizi yazdırarak size özel olmasını sağlayabilirsiniz. Organizasyonu yapacağınız yerde bolca balon olsun isterseniz şişirilmemiş balon ve helyum gazı paketini alabilirsiniz. Balonları anında şişirerek söz ve nişan organizasyonunuza eğlenceli bir hava katabilirsiniz. Metalik sedef balonları da tercih edebilirsiniz. Bu balonlar parlak renge sahiptir ve uzun süre sönmeden kullanılabilir. Bir diğer balon seçeneği de folyodan yapılan ve genelde isimlerin baş harflerinin kullanıldığı modellerdir. Bu balonlar helyuma uygun olmadığı için pipetle şişirilir. Altın ve gümüş folyo balon en çok tercih edilen renk modelleri arasında bulunur.

En Güzel Evlenme Teklifi Organizasyonları

En Güzel Evlenme Teklifi Organizasyonları

Romantik bir evlilik teklifi etmek için hazır organizasyon paketleri kullanabilirsiniz. Bu paketin içinde gül yaprağı, kalp şeklinde mumlar, kalpli balonlar bulunur. Bu organizasyon paketinde genelde kırmızı renk kullanılır. Biraz daha geniş içerikte bir paket içinde de; seni seviyorum yazılı balonlar, keçeden yapılmış seni seviyorum yazısı. Keçe; koyun, keçi, deve gibi hayvanların yününün dövülmesi ile meydana gelen kalın kumaştır. Bu sayede keçeden yapılan seni seviyorum yazılarını uzun zaman boyunca hatıra olarak saklayabilirsiniz. Bu evlenme teklifi paketinin içinde kalpli not kâğıtları da vardır. Böylelikle sevdiğiniz kişiye özel notlar yazabilirsiniz. Ayrıca simli küçük kalpler de bulunur. evdiğiniz kişiye hiç beklemediği bir anda konfeti, kar spreyi ile sürpriz yapabilirsiniz. Konfetileri sağlayarak kağıt kumaş parçalarını etrafa dağıtabilirsiniz. Kar spreyini kullanarak da evlenme teklifi edeceğiniz kişiye özel yazılar yazabilirsiniz. Dilerseniz Söz & Nişan kategorimizde bulunan diğer seçenekleri de inceleyebilirsiniz.