TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Oyun Kartları - E-Pin

için 427 sonuç bulundu.

Oyun Kartları - E-Pin

Oyun dünyasında eskiden CD-DVD gibi yazılım ürünlerinin alınması bulunurken, daha sonrasında internet üzerinden dijital oyunların indirilmesi gibi önemli fırsatlar ile farklı kullanımlar elde edilmeye başlamıştır. Ancak günümüzde bu oyunlar içerisinde oyun kartları kullanılması veya pin kodları kullanılması sayesinde direkt oyun sahibi olma veya oyunlara özellik yükleme gibi fırsatlar da sunulmaktadır. Bazen oyunlar içerisinde pin kartları sayesinde farklı özellikler elde edilmesi, oyun içerisine ayrıntılar dahil edilmesi gibi fırsatlar sunulmaktadır. Bu kapsamda e pin kodları hem konsol oyunlarında hem de PC oyunlarında sizlere bu imkanları sağlamaktadır. Temin edilen e pin bazen belirli bir süreyle geçerli bazen sınırsız geçerliliğe sahip veya belirli bir bakiyeyi belirten özelliklere sahip olabilir.

Oyun Kartları E Pin İle Dijital Oyun Kullanımları

Oyun Kartları E Pin İle Dijital Oyun Kullanımları

Bugün özellikle dijital oyun imkanlarına ulaşmak ve bu oyunlarda farklı imkanlara erişmek gibi noktalarda internet platformları üzerinde üyelikler ve alışverişler gerçekleştirilmektedir. Bu konuda örnek olarak bilgisayarlar, akıllı telefonlar, Linux yazılım sistemleri gibi birçok farklı nokta IOS ve Macos sistemleri ve Microsoft Xbox gibi sistemlerde kullanılacak internet platformları yer almaktadır. Örneğin, Steam platformu veya Microsoft Xbox Game Pass gibi platformlar üzerinde belirli bakiyeler ile bu kodlar temin edilerek, oyun veya oyun özelliklerine sahip olmak mümkündür. Bu kapsamda öncelikle bu platformların herhangi bir üzerinde üyelik gerçekleştirmek ve sonra oyunlar için e pin kodu temin edilebilir. Bu pin kodu içeriğinde belirli bir miktar, belirli bir oyun özelliği veya belirli bir oyun ayrıntısı bulundurarak kullanıcıya ekstra bir fırsat sağlar. Örneğin, Steam platformu üzerinde bakiyenizde TL bulunması ile alışveriş yapabileceğiniz için cüzdan kodu şeklinde e pin satın alma tercih edilebilir. Ayrıca e pin satın al işlemi yine Microsoft Xbox Live platformunda kullanmak için de seçilebilir. Ayrıca bir dijital kod olarak e pin al işlemini Xbox game pass üyelikleri için de belirli periyotlarda kartlar ile seçebilirsiniz.

Oyun Kartları E Pin Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Oyun Kartları E Pin Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Bu ürünlerde model seçimlerini oluşturan birkaç farklı nokta yer almaktadır. Örneğin, bilgisayar ve akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz Steam platformu üzerinde oyun satın alabilmek, cüzdan bakiyenizi tamamlamak veya farklı özelliklerde alışveriş gerçekleştirmek için Steam kodu ürünleri bir model olarak görülebilir. Yine Microsoft Xbox platformlar üzerinde Dijital Kodlar & Ürünler, işlemleri gerçekleştirmek için alacağınız gold üyelik kodları veya normal kodlar bir model olarak görülebilir. Aslında bu noktada internet üzerinde oynanmaya devam edilen ve çok yüksek popülerlik oluşturan dünya geneli online oyunlar içerisinde de farklı oyun kodları ile puan kazanma, farklı özellikler kazanma veya bakiye elde etme imkanları için de farklı ürün modelleri yer almaktadır. Bu nedenle oyun kartları isimleri genellikle oyunlara bağlı bir şekilde belirlenir ve bu oyunlar içerisinde sağladığı özelliği ortaya çıkarır. Örneğin, League of Legends veya Point Black gibi oyunlarda kullanım sağlayarak oyun içerisinde özellikler sunan kartlar bulunabilir. Bu kapsamda e pin yükle işlemi gerçekleştirilmesi ile birlikte bu kartlar içerisinde bulunan bakiye ve özellikler, platform veya oyun yazılımınıza eklenecektir. Ayrıca bu şekilde temin etmiş olduğunuz oyun kartları veya pin kodları temel özellik olarak belirli bir süre geçerliliğe sahiptir ve net bir şekilde belirlenmiş bir bakiye ile sadece uygun platformlar üzerinde kullanılabilir. Bu kodlar veya kartlar direkt olarak satın alan kişi tarafından kullanılabileceği gibi hediye etme imkanı da yer almaktadır. Bu kapsamda seçmiş olduğunuz platform, oyun türü, bakiye türü gibi birçok özelliğe göre oyun kartları fiyatları değişim gösterebilir.

Oyun Kartları E-Pin İle Dijital Oyun Dünyasına Giriş

Oyun Kartları E-Pin İle Dijital Oyun Dünyasına Giriş

Bugün artık bilgisayar veya oyun konsolları üzerinde oyun oynama keyfini yaşamak isteyen herkes fiziki olarak CD veya DVD gibi platformlar yerine dijital oyunlar sayesinde kolaylık elde etmektedir. Bu çerçevede Steam gibi bir platform üzerinde hesap açmanız veya Microsoft Xbox gibi bir platformda hesap açmanız sayesinde Dijital Kart & Kuponlar oyunlara ulaşabilirsiniz. Bu gibi hesapların açılışını gerçekleştirdikten sonra e pin kodu temin ederek, birçok farklı oyun kullanımı elde edebilirsiniz. Artık dijital oyun dünyasına giriş yaptığınız için bu oyun dünyasında farklı özellikleri, farklı ayrıntıları elde etmek açısından da e pin satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Aslında e pin olarak adlandırılan bu sistem, harf ve rakamlar birleşimi ile oluşturulan 16 hane gibi bir kod sağlar. Özellikle online oyunlar üzerinde bir ödeme yöntemi oluşturması açısından bugün birçok platformda bu sistem kullanılmaktadır. Çünkü bazı oyunlarda ekstra silahlar, özellikler veya malzemelere erişmek gibi noktalarda öncelikle e pin yükle talebi bulunur ve bu yükleme sonrasında istediğiniz ayrıntılar size sağlanır. Bu nedenle aradığınız oyunlar, kodlar veya ayrıntılar açısından sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(31)
ve üzeri (35)
ve üzeri (35)
ve üzeri (35)
ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL