Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Dijital Üyelikler

için 148 sonuç bulundu.

Dijital Üyelikler

Popülaritesini her geçen gün ve büyük bir hızla artıran dijital yayın platformlarına üye olurken kredi kartı bilgilerinizi girmek ya da online ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Bu üyeliklerin pek çok farklı yolu vardır. Dijital üyelikler için bir alternatif de hediye kartlarıdır. Bu tür üyelikler için satın alacağınız hediye kartlarını kendiniz kullanabileceğiniz gibi; ailenize, yakınlarınıza, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Sıra dışı ve kullanışlı bir hediye herkesi mutlu eder ve kullandıkça unutulmaz. Belki de henüz dijital yayın platformlarıyla tanışmamış olan yakınlarınızı bu platformlara teşvik edip, farklı türlerde dünyaca izlenen içeriklerle onları da tanıştırmış olursunuz. Böylece aynı dönemde belki de aynı dizileri izleyecek, yeni sezonları birlikte takip edecek, birbirinize film önerecek ve ortak bir payda buluşmanın keyfine varabilirsiniz. Ya da yakınlarınızın yeni müzikler keşfetmelerini, yeni oyunların keyfine varmalarını, en güncel ve yeni telefon uygulamalarıyla hayatlarını kolaylaştırmalarını ve daha eğlenceli hale getirmelerini sağlayabilirsiniz. Yayın platformu üyeliği özellikle televizyon kanallarını izlemek istemediğiniz anlarda hayatınızı kurtarır. Binlerce farklı içeriğin yer aldığı bu platformlara üye olmak da oldukça kolaydır. Üye olmayı ve ücret ödemeyi kolaylaştıran bir diğer alternatif de dijital üyelik kartları, dijital kodlar ve ürünlerdir. Bu platformlar her geçen gün yeni içeriklerle izleyicilerinin karşısına çıkar. Dolayısıyla içerikleri tüketmek mümkün değildir. Sürekli olarak yeni filmler, ya da izlediğiniz dizilerin yeni sezonları bu tür platformlarda yerlerini alır ve sizlere de izleyip tadını çıkarmak düşer. Dijital yayın platformları çoğunlukla da içeriğinde bulunan belgesellerle dikkat çeker. Pek çok televizyon kanalından ulaşamayacağınız dünya çapında ünlü belgeseller bu platformlarda yerini alır. Özellikle hafta sonları ailenizle birlikte izlemek için belgeseller oldukça faydalı içeriklerdir. Dijital üyelik kartları, dijital kodlar ve ürünler dünya genelindeki tüm içerikleri evinize getirir. Öte yandan bu platformlar çocuklu aileler için de oldukça kullanışlı. Çocuğunuzun izlediği içerikleri rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. En sevdiği çizgi filmleri sizin kontrolünüzde izlemesini sağlayabilirsiniz. Eğitici ve öğretici içeriklerin oldukça fazla olduğu dijital kanallar tüm yaş grupları için farklı içerikler sunarlar. Üstelik pek çoğunda çocuğunuzun giriş yaptığı ve yetişkin içeriklerini izleyemediği bir sistem mevcuttur. Böylece çocuğunuzu onun gelişimine olumsuz katkı sunabilecek içeriklerden korumuş olursunuz. Sayfamızdan kendiniz ve çocuğunuz için en uygun dijital üyelik seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Müzik Platformu Üyelikleri ile Sevdiğiniz Şarkıların Keyfini Çıkarın

Müzik Platformu Üyelikleri ile Sevdiğiniz Şarkıların Keyfini Çıkarın

Evde, okulda, iş yerinde ya da yolda bazen en yakın arkadaşınız kulaklığınızdan gelen müziktir. Müzik platformu üyeliği ile istediğiniz her yerde ve her an sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz müzik platformuna yine hediye kartları satın alarak da sahip olmanız mümkündür. Belki de en sevdiğiniz arkadaşınızı, ailenizden birini ya da sevgilinizi bu hediye kartlarıyla mutlu edebilirsiniz. Dijital üyelik kartları ile dilediğiniz müzik platformuna üye olmak oldukça kolaydır. Müziğiniz her an yanınızda ve sevdiklerinizin yanında olsun istiyorsanız vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre hangi müzik platformuna üye olmak istediğinizi seçebilirsiniz. Her müzik platformunun ayrı ayrı pek çok özelliği mevcuttur. Müzik platformu üyeliğinizi tamamladıktan sonra hızlıca kendi çalma listelerinizi oluşturabilirsiniz ve arkadaşlarınızla paylaşmaya başlayabilirsiniz. Müzik zevkini beğendiğiniz arkadaşlarınızın listelerini takip ederek yeni şarkılar keşfedebilirsiniz. Böylece çalma listesi ağınız her geçen gün genişleyecek ve her ortama uygun farklı müzikleri hızlıca keşfedeceksiniz. Tüm bunların yanı sıra sevdiğiniz şarkıları sosyal medyadan da paylaşabilirsiniz. Müzik platformlarının pek çok yeni özelliği her geçen gün hayata eğlence katmaya devam eder. Geliştiriciler pek çok yeni özelliği devreye alarak kullanıcılarını memnun etmeye çalışır. Kullanıcılar için de teknoloji ilerledikçe en iyi alternatiflerin sunulması oldukça avantajlı ve keyiflidir. Siz de sayfamızdan en avantajlı müzik platformu üyeliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Dijital Üyelik Seçenekleri ile Tüm Dijital İçeriklere Sahip Olun

Dijital Üyelik Seçenekleri ile Tüm Dijital İçeriklere Sahip Olun

Dijital çağın her geçen gün hayatımıza etki etmesiyle hayatımıza giren dijital üyelik seçenekleri de artmaya devam eder. Bu seçenekler arasında filmden diziye, müzikten spora, eğitimden dijital dergilere ve kitaplara kadar pek çok farklı alanda üyelikler mevcuttur. Bu dijital üyelik seçeneklerini ilgi alanınıza göre değerlendirebilirsiniz. Evde geçirdiğiniz zamanları böylece daha verimli hale getirebilirsiniz. Bu seçeneklere kendiniz sahip olabileceğiniz gibi sevdiklerinizi mutlu etmek için de değerlendirebilirsiniz. Oyun meraklısı arkadaşlarınızın gözlerindeki heyecanı, müzik seven arkadaşlarınızın içindeki kıpırtıyı, belki de TV kanalları dışındaki platformları çok da tanımayan büyüklerinizin sevincini onlara üyelik hediye ederek görebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın sevdiği oyunlar için de alım yapabilirsiniz. Belki de en güzel doğum günü ya da karne hediyesi onun sevdiği oyunu istediği gibi oynamasını sağlayacak olmaktır. Dijital üyelik seçeneklerinin geniş dünyasında herkese yer vardır. Bu büyük dünyada her türlü seçeneği elinizin altında, her an ve her yerde bulabilirsiniz. Yeni dijital çağa ayak uydurmak için bu seçeneklerle hemen tanışabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra dijital üyelik kartları iOS ve Andoid uygulamalarını da içerir. Satın alacağınız kart ile telefonunuza istediğiniz ücretli uygulamayı indirebilirsiniz. Ya da uygulama indirmesi için bu kartlardan sevdikleriniz için de satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz dijital üyelikler çoğunlukla online olarak teslim edilir. Böylelikle kargo beklemek zorunda kalmazsınız. Bir diğer avantajı da tüm bu dijital üyelik kanallarına akıllı televizyonlarda, bilgisayarlarda olduğu gibi cep telefonlardan ulaşmak mümkün olduğundan üye olduğunuz her dijital ortam her daim yanınızda olur. Yaz tatilinde de sevdiğiniz içeriklerden ayrılmazsınız. Gittiğiniz her yerde, her an sevdiğiniz içeriklere ulaşmanız çok kolay ve çok hızlı olur. Siz de bir an önce bu imkânlara sahip olmak isterseniz, sayfamızdan tüm dijital üyelik seçeneklerini, dijital kodlar ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

Müzik Platformu Üyelik Seçenekleri

Müzik Platformu Üyelik Seçenekleri

Müzikseverler; plaklardan, kasetlerden, mp3’lerden gelinen uzun yoldan sonra dijital müzik platformlarıyla tanışarak belki de hayatlarının en kolay, rahat ve eğlenceli dönemlerindeler. Müzik platformu üyelik seçenekleri o kadar fazla ki, kendinize en uygununu bulmanız çok kolaydır. Bu platformlardan sevdiğiniz sanatçıları kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı da takip ederek onların da müzik zevkleri konusunda bilgi sahibi olabilir, dinledikleri müzikleri deneyebilir, yeni şarkılar keşfedebilirsiniz. Dinlediğiniz arşivi her geçen gün daha da genişletebilir, böylece yeni müzik keşfinde hızlıca ilerleyebilirsiniz. Ayrıca siz de beğendiğiniz şarkıları kolayca sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra dijital müzik platformlarının sunduğu pek çok ayrıcalıktan daha faydalanabilirsiniz. Üstelik modunuza ve aktivitenize göre müzik türlerini de seçebilirsiniz. Sporda, evde, arabada, yemekte dinlemek için farklı listeler oluşturabilirsiniz. Listelerinizi arkadaşlarınızla da paylaşıp onların da bu keyfe ortak olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu dijital müzik platformlarının bir kısmına ücretli olarak, bazılarına da ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Bu ayrımı yaparken önemli olan sizin tüm beklentilerinizi karşılıyor olması ve bu platformu kullanırken ek bir platforma ihtiyaç duymamanızdır. Son yıllarda tüm müzik platformları da birbiriyle yarış halinde olduğu için hepsi kendini her geçen gün daha fazla geliştirir ve kullanıcılarına en uygun koşulları sağlamayı hedeflerler. Bu rekabetten faydalanmak da her zaman kullanıcılar için keyifli ve heyecan verici olur. Siz de sayfamızdan müzik platformu üyelik seçeneklerini inceleyerek kendinize uygun olanı hemen seçebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Uyumlu Platform

(37)
(24)
(21)
(13)
(8)
(5)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

ESET (6)
BluTV (4)
manibux (2)
Param (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Alanı

(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (47)
ve üzeri (52)
ve üzeri (55)
ve üzeri (58)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL